Loading
post image

НАТХНЕННЯ - 2016

Відкриті класифікаційні змагання із спортивного танцю
Судол Оксана та Тарас
Долина / Україна
16.10.2016

 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА ТАНЦЮВАЛЬНА»

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «НАТХНЕННЯ»

 

Відкриті класифікаційні змагання із спортивного танцю

 

"НАТХНЕННЯ - 2016"

 

Дата проведення:  16 жовтня  2016 р.

Місце проведення:  м. ДОЛИНА,  вул. Степана Бандери 2,  СПОРТКОМПЛЕКС

 

Судді:

з каталогу ВГО «УТ» та запрошені судді танцювальних організацій з дійсними на 2016 р. ліцензіями. 

 

Костюми і фігури: згідно правил ВСГОСТ, наявність накаблучників обов’язкова!

 

Реєстрація: online

 

Доброчинний внесок (з особи):

  • “Діти”, “Школа”, “Поч.” – 100 грн,
  • “Е”, “Д”,  Хоббі (Е+Д) –130 грн,
  • C”,  Молодь – 150 грн.

Для глядачів – 70 грн. за весь день

 

Нагородження:

всі учасники категорії “Діти” та “Школа” нагороджуються грамотами та сувенірними медалями; у всіх інших категоріях  фіналісти змагань нагороджуються грамотами, призери – медалями, переможці – кубками.

 

Інформація:   моб. +380955877234 – Оксана, моб. +380667351472 – Тарас

 

              Увага!!!

  • Заявка на участь до 14 жовтня 2016 на сайті www.FlyMark.dance

  • Організатори зберігають за собою право об’єднувати вікові категорії.
  • Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку змагань

 

Організатори:

Судол Оксана та Тарас

 

Будемо раді бачити Вас на змаганнях!

 

JudgesCity / Country
Балук Ірина Калуш / Україна
Васильків Оксана Богородчани / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Леся Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Калічак Віталій Дрогобич / Україна
Калічак Леся Дрогобич / Україна
Кулинич Лариса Стрий / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Магмет Марта Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Попович Тетяна Львів / Україна
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Оксана Долина
Таволжанська Оксана Коломия
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Fantaziya Bogorodchany / Ukraine7/107/10
SoloWay Dance Centre Bogorodchany / Ukraine2/22/2
Nika-Dance Broshniv-Osada / Ukraine10/1910/18
Natkhnennya Dolyna / Ukraine16/3316/33
Oksamit Drogobych / Ukraine14/1912/17
Tantsyuvalna shkola Savich Drogobych / Ukraine4/44/4
Art-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine2/82/8
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine3/83/8
Fiyesta Ivano-Frankivsk / Ukraine4/74/6
Four-step Ivano-Frankivsk / Ukraine7/97/9
Gloriya Ivano-Frankivsk / Ukraine16/3013/24
Grand-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine2/42/4
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine2/42/4
Jam Ivano-Frankivsk / Ukraine2/42/4
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine8/178/17
Nika-Dance Ivano-Frankivsk / Ukraine2/42/3
Prestizh Ivano-Frankivsk / Ukraine2/22/2
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine11/2811/28
Karmen Kalush / Ukraine3/43/4
Aktsent Kolomiya / Ukraine5/64/5
Diadema Lviv / Ukraine2/52/5
Nika Lviv / Ukraine1/11/1
Sofiya Стрий / Ukraine15/1714/15
Stardens Тисмениця / Ukraine8/127/10
Yuventa Dance Трускавець / Ukraine5/55/5
Step by step Яворів / Ukraine16/1916/19