Loading
post image

XXII ARS CUP 2016

Кордюкевич Володимир та Надія
Тернопіль / Україна
23.04.2016

 

 

Ukrainian Dance Sport Association

Dance Sport Club “ARS”

 

XXII ARS CUP 2016

 

Date / Дата: 23 of April / 23 Квітня

Place / Місце: Concert HallPodolyany” (Tetsktylna St. 28ch)

 

Entry fee:

Per person per program/з особи за програму:

  • Debut, School – 130 UAH;
  • Beginners, Hobby, «E », «D», «C» - 150 UAH;
  • Juveniles, Juniors, Youth, Adults – 200 UAH.;                    

 

Ticket:     100 UAH

 

Rules:      According to WDC ALL Rules / Згідно Правил змагань АСТУ та WDC

 

ENTRIES/ЗАЯВКИ:          

Closing date for Entries: 22 of April 2016 / до 22 Квітня 2016 р.

On-line реєстрація пар на сайті http://flymark.com.ua

Adjucators:

Judge WDC and other licensed judges / Судді WDC та судді ліцензовані іншими танцювальними організаціями.

Boleslaw Bara (PL), Sergiy Burduja (MD), Grzerorz Gwiazdzinskiy (PL), Michal Milewski (PL)

 

Організатори:

КСТ «АРС», Надія та Володимир Кордюкевич

Контактний телефон: (067)74-23-260

JudgesCity / Country
Gwiazdzinski Grzegorz Skierniewice / Poland
Pjantkovskiy Tadeush Poland
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бабак Вікторія Рівне
Барна Сергій Львів
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Волошин Ірина Львів
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Додик Адам Тернопіль / Україна
Зварич Мар'яна Тернопіль
Зуграв Клара Румунія
Карайван Олександр Львів / Україна
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Корочанський Сергій Рівне
Крупка Віта Тернопіль
Кузнєчихіна Софія Володимир-Волинський / Україна
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Лаптева Олександра Львів
Малишевский Вадим Луцьк / Україна
Пижик Катерина Тернопіль
Подопригора Ніна Рівне / Україна
Покідько Лілія Тернопіль
Полигач Ольга Тернопіль
Прочко Юрій Львів
Ракевич Алина Львів
Саверська Анна Рівне
Федчишин Олександр Тернопіль
Черняк Олена Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
KarnavalBucuresti / Romania1/4 0/0
FortunaLutsk / Ukraine2/3 2/3
Grand DansLutsk / Ukraine9/20 7/17
AelitaLviv / Ukraine10/17 9/16
CrystalLviv / Ukraine13/34 11/21
SharmLviv / Ukraine6/6 6/6
VikadansLviv / Ukraine11/21 3/6
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine1/2 1/2
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine10/13 10/13
FortunaРівне / Ukraine16/27 9/13
LiniyaРівне / Ukraine19/36 16/27
TvistСтарокостянтинів / Ukraine11/23 11/18
AlyansТернопіль / Ukraine4/7 4/7
ArsТернопіль / Ukraine48/80 43/66
KarmenТернопіль / Ukraine6/6 6/6
VivatТернопіль / Ukraine45/54 42/48
ЄvrodansТернопіль / Ukraine7/10 5/8
AktsenTХмельницький / Ukraine7/12 7/11
Dans-TsentrХмельницький / Ukraine3/8 3/6
EdelveysХмельницький / Ukraine2/5 2/5
ImperialХмельницький / Ukraine1/1 1/1
USPIKhХмельницький / Ukraine24/49 21/39