Loading
post image

Star Dance 2016

Яночок Олександр
Бровари / Україна
24.12.2016

 

 

Місце проведення: м. Бровари, вул. Чкалова 9а, спорткомплекс «Світлотехнік», від  станції метро «ЛІСОВА», автобус   411,327.

 

 «STAR DANCE 2016 »

24 грудня

 

ЗАЯВКИ: на участь у змаганнях на сайті  FLYMARK. DANCE  приймаються до 22.12.2016

 

Танцювальний майданчик: 200 кв/м

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

 ліцензовані судді відповідних категорій, будь-яких танцювальних організацій. Суддівство буде проводитись за допомогою планшетів «Lenovo», усі  результати суддівства  будуть виведені на табло.

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

  • Фіналісти - дипломи та солодкі подарунки
  • Призери – Медалі, дипломи та солодкі подарунки.
  • Переможці - Кубки, медалі, дипломи та солодкі подарунки (КУБКИ У ВСІХ КАТЕГОРІЯХ)
  • Кат.«Дебют, Школа» діляться на бронзовий, срібний, золотий финал.(Старт подарунки для всіх учасників турніру)

У кожному з танцювальних відділень найактивніші вболівальники будуть нагородженні солодкими призами від «Львівської майстерні карамелі»!

 

БЛАГОДІЙНІ  ВНЕСКИ:

  • 120 грн. (Школа);
  • 150 грн. (Н, Е);
  • 160 грн. (Д, С).

(Для всіх глядачів приємні подарунки)

 

ЗАМОВЛЕННЯ  СТОЛИКІВ: за  номером:+38 0965499864 ( Ірина)

 

ВХІДНІ  КВИТКИ: 110 грн.

 

ДОДАТКОВЕ  МІСЦЕ ЗА СТОЛИКОМ: 50 грн.

 

УВАГА!!!! ПРАЦЮЄ  СПОРТИВНИЙ  КОМІСАР.

НА ТУРНІРІ  ПРАЦЮЄ МАГАЗИН ( ІМПЕРІЯ ТАНЦЮ)

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ: ламінація номерів та дипломів, буфет.

 

РЕЕСТРАЦІЯ: учасників закінчується суворо за 30 хв. до змагання.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!

 

Організатор:

Яночок Олександр  +38 093 750 30 46

e-mail : Yanochok92@mail.ru

Couples / Entries  250 / 427
JudgesCity / Country
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Богданова Юлия Чернігів
Василюк Оксана Бровари
Веліханова Юлія Бориспіль
Вовненко Юрій Кропивницький / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Глушаченко Світлана Київ
Гордієнко Алла Чернігів
Горовецький Олександр Київ / Україна
Демченко Анастасія Бровари
Драч Володимир Обухів
Кожевникова Татьяна Чернігів / Україна
Крохмалюк Алексей Бориспіль
Липовецький Сергій Київ
Московченко Олексій Буча / Україна
Назаренко Екатерина Київ / Україна
Пащенко Микола Бровари / Україна
Репа Тетяна Переяслав-Хмельницький / Україна
Руденко Інеса Київ
Савчук Алла Чернігів / Україна
Сегал Леонид Київ / Україна
Смусь Наталія Квасилів / Україна
Фурман Володимир Хмельницький / Україна
Хільченко Владислав Бровари / Україна
Шарифов Павло Овруч / Україна
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
BatakadaBoryspil / Ukraine8/15 8/14
ExcellentDanceBoryspil / Ukraine23/36 21/29
SharmBoryspil / Ukraine2/4 2/4
AlexDanceBrovary / Ukraine17/18 8/8
Crystal DanceBrovary / Ukraine5/5 4/4
ElerinaBrovary / Ukraine24/36 22/33
GarmoniyaBrovary / Ukraine3/3 2/2
Prestizh Brovary / Ukraine7/9 7/9
YupiterBrovary / Ukraine8/12 7/8
LegrandBucha / Ukraine8/13 7/11
FavoritKropivnitskiy / Ukraine5/14 4/10
Art-KvartalKvasylyv / Ukraine1/1 0/0
AdamantKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance AvenueKyiv / Ukraine1/1 1/1
DiamantKyiv / Ukraine15/27 13/20
DiamantKyiv / Ukraine3/5 3/5
Dior-danceKyiv / Ukraine1/4 1/4
FLASH DANCEKyiv / Ukraine9/15 6/8
SAPFIRKyiv / Ukraine4/4 4/4
Sport StyleKyiv / Ukraine1/1 1/1
TandemKyiv / Ukraine9/17 6/9
TEMPKyiv / Ukraine9/14 8/12
TvistKyiv / Ukraine1/1 0/0
Ритми юностіKyiv / Ukraine1/1 0/0
DiademaLviv / Ukraine2/2 2/2
Liga-AVinnitsa / Ukraine3/4 0/0
AfinaVyshgorod / Ukraine1/1 1/1
Dans StilОбухів / Ukraine5/9 5/8
LiraОвруч / Ukraine24/42 24/42
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine73/178 60/132
Art-kvartalРівне / Ukraine4/8 1/2
KASKADХмельницький / Ukraine7/23 7/23
GloriyaЧернігів / Ukraine7/12 7/10
GratsiyaЧернігів / Ukraine4/4 4/4
Level UpЧернігів / Ukraine9/14 3/6