Loading
post image

Кубок Рівненської області 2017

Українська Танцювальна Рада, Vega Dance
Рівне / Україна
05.03.2017

 

    

Кубок Рівненської області 2017

 

Місце проведення: Україна, Рівне, вул. Кн. Володимира 10, Палац дітей та молоді

 

Головний суддя: Сергій Застровський (Луцьк)

 

Спортивний комісар: Юрій Зирянов (Київ)

 

Судді: судді будь-яких танцювальних організацій відповідної категорії

 

Реєстрація:

on-line на сайті www.flymark.dance

 

Заявки на участь  приймаються до 3 березня 2017р. до 23:00

Реєстрація рівненських пар обов’язкова 4 березня 2017р. з 10.00 до 20.00, за адресою: м. Рівне, вул. Пушкіна 17, ЗОШ №15, 2-й поверх, каб. №25

 

Вхідний квиток: 100 грн. на весь день змагань

 

Місце за столиком: 50 грн. на одне відділення, не враховуючи вхідний квиток

 

Благодійний внесок:

  • Група 1-16 – 200 грн. з особи за програму
  • Групи 17-32 – 150 грн. з особи за програму

 

Організатори:

Українська Танцювальна Рада; Vega Dance

 +380 (50) 681 13 39 – Вадим

Couples / Entries  327 / 449
Categories05 March, Sunday
10:0014:0018:00
1 Youth 1 Rising Star (3) ST - 1, LA - 3
2 Juniors 2 Rising Star (5) ST - 4, LA - 4
3 Juniors 1 Rising Star (3) ST - 3, LA - 2
4 Juveniles Rising Star (4) ST - 3, LA - 2
5 Juniors 2 C (5) ST - 3, LA - 5
6 Juniors 1 C (4) ST - 3, LA - 1
7 Juniors 2 D (9) ST - 4, LA - 8
8 Juniors 1 D (12) ST - 10, LA - 11
9 Juveniles 2 D (4) ST - 2, LA - 3
10 Juveniles 1 D (2) ST, LA - 2
11 Juniors 2 E (7) ST - 6, LA - 6
12 Juniors 1 E (11) ST - 10, LA - 9
13 Juveniles 2 E (13) ST - 12, LA - 11
14 Juveniles 1 E (4) ST - 2, LA - 3
15 Children E (under 8) (3) ST - 2, LA - 2
16 Juniors 1+2 Solo E (7) ST - 5, LA - 4
17 Juveniles 1+2 Solo E (2) ST - 1, LA - 2
18 Juniors 1+2 N (7) W-Q-C-J - 7
19 Juveniles 2 N (24) W-Q-C-J - 24
20 Juveniles 1 N (19) W-Q-C-J - 19
21 Children N (under 8) (9) W-Q-C-J - 9
22 Juniors 1+2 Solo N (3) W-Q-C-J - 3
23 Juveniles 1+2 Solo N (13) W-Q-C-J - 13
24 Juniors 1+2 School (2) W-C-J - 2
25 Juveniles 2 School (7) W-C-J - 7
26 Juveniles 1 School (50) W-C-J - 50
27 Children School under 8 (13) W-C - 13
28 Juniors 1+2 Solo School W-C-J
29 Juveniles 2 Solo School (3) W-C-J - 3
30 Juveniles 1 Solo School (23) W-C-J - 23
31 Children Solo School (under 8) (11) W-C-J - 11
32 Juniors 1+2 Debut W-C
33 Juveniles 2 Debut (1) W-C - 1
34 Juveniles 1 Debut (22) W-C - 22
35 Children Debut under 8 (24) W-C - 24
36 Juniors 1+2 Solo Debut W-C
37 Juveniles 2 Solo Debut W-C
38 Juveniles 1 Solo Debut (14) W-C - 14
39 Children Solo Debut (under 8) (55) W-C - 55
Total by section181147121
Couples / Entries  327 / 449
JudgesCity / Country
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Арустамян Наталія Здолбунів
Вакуленко Олександра Київ / Україна
Галій Олена Здолбунів
Гнасюк Валентина Луцьк
Журавський Сергій Старокостянтинів
Заваліна Юлія Рівне / Україна
Застровська Світлана Луцьк
Зирянова Тетяна Київ
Казатинська Олена Донецьк
Калетник Олександр Рівне
Квашук Артур Луцьк
Климець Галина Рівне
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Куценко Людмила Рівне / Україна
Лічутіна Анна Здолбунів
Михайлов Олександр Хмельницький
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Полигач Ольга Тернопіль / Україна
Романкевич Іріна Рівне / Україна
Саверська Анна Рівне / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ
Скріпнічук Євген Чернівці
Ташлікович Роман Рівне / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Фурман Владина Луцьк
Янчук Юлія Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
LadushkiDonetsk / Ukraine1/4 1/4
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine5/11 5/11
Shkola tantsa Vesty BrandtKryvy Rig / Ukraine1/1 0/0
DANCE STARKyiv / Ukraine3/9 3/6
Dans-stilKyiv / Ukraine1/1 0/0
GrandesKyiv / Ukraine21/37 16/27
SerpantinKyiv / Ukraine4/8 4/8
Energiya dobraLutsk / Ukraine2/4 1/2
RitmLutsk / Ukraine43/62 34/45
YunistLutsk / Ukraine4/5 3/3
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine18/45 7/18
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine10/11 8/8
Star-stepZdolbuniv / Ukraine18/25 14/19
15Рівне / Ukraine17/23 17/23
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine21/21 21/21
AstraРівне / Ukraine20/31 20/31
FleshРівне / Ukraine21/28 20/23
InDanceРівне / Ukraine9/9 9/9
KarmenРівне / Ukraine1/1 1/1
LiniyaРівне / Ukraine69/99 63/80
RytmРівне / Ukraine29/31 27/28
Vega-DanceРівне / Ukraine37/48 34/42
TvistСтарокостянтинів / Ukraine7/11 6/10
AlyansТернопіль / Ukraine6/12 2/4
DreamХмельницький / Ukraine16/43 7/18
LibidЧернівці / Ukraine7/15 4/8