Перлина Прикарпаття 2016
Дата: 22 жовтня 2016 року.
Місце проведення: Україна, Івано-Франківськ, вул. Мазепи 142а, Івано-Франківський коледж фізичного виховання
У вечірньому відділені шоу!
Призовий фонд - 50 000 грн!!!
Ювенали 1 St, La; Ювенали 2 St, La; Юніори 1 St, La; Юніори 2 St, La; Молодь+Дорослі St, La
Судді: ліцензовані судді будь-якої з організацій, що займаються розвитком спортивного танцю в Україні.
Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance
Реєстрація: on-line www.flymark.dance. Заявки на участь приймаються до 20 жовтня 2016 р.
Обов’язкова реєстрація для Івано-Франківських пар відбуватиметься у п’ятницю 21 жовтня 2016р. з 10:00 до 20:00, вул. Мазепи 142а, Івано-Франківський коледж фізичного виховання.
Правила: Відповідно до правил змагань УТР. (www.udc.co.ua)
Вхідні квитки:
Для глядачів і супроводжуючих осіб – 100 грн. на весь день змагань
Додатково місце за столиком: 1-2 відділення – 50 грн., 3 відділення – 100 грн.
Благодійний внесок:
Організатори:
Клуб спортивного танцю «Діамант» Українська Танцювальна Рада
тел. (050) 106 59 45 – Христина тел. (044) 220 04 55, (068)858 74 84
(067) 430 19 02 – Олег (099) 678 19 83, (073) 045 48 69
(050) 681 13 39 – Вадим E-mail: office@udc.co.ua
Judges | City / Country |
Andrusenko Marina | Kyiv / Ukraine |
Bakalor Timofiy | Kyiv / Ukraine |
Vasyutyak Yuriy | Kyiv / Ukraine |
Vasyutyak Yana | Kyiv / Ukraine |
Halii Olena | Zdolbuniv / Ukraine |
Гордій Дмитро | Чернівці |
Gorobec Viktoriya | Khmelnytskyy / Ukraine |
Gorobec Yuriy | Khmelnytskyy / Ukraine |
Городніченко Вадим | Рівне |
Zyrianov Yurii | Kyiv / Ukraine |
Zoshchuk Єvgen | Kyiv / Ukraine |
Kalynchuk Igor | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Kalichak Vitaliy | Drogobych / Ukraine |
Karayvan Oleksandr | Lviv / Ukraine |
Лисяков Євгеній | Заставна |
Melnikova Tetyana | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Mihaylov Oleksandr | Khmelnytskyy / Ukraine |
Nedilskiy Andriy | Broshniv-Osada / Ukraine |
Ostapchuk Vadim | Ternopil / Ukraine |
Полигач Ігор | Тернопіль |
Poligach Olga | Ternopil / Ukraine |
Пона Микола | Івано-Франківськ |
Систалюк Христина | Івано-Франківськ |
Skripnichuk Єvgen | Chernivchi / Ukraine |
Simenchuk Vitaliy | Vyshgorod / Ukraine |
Tiutkalo Sergiy | Kyiv / Ukraine |
Чик Юлія | Івано-Франківськ |
Yur Mariya | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Яцик Павло | Івано-Франківськ |
Club | City / Country | Pairs / Participation | Confirmed |
Nika-Dance | Broshniv-Osada / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Dance Palace | Chernivchi / Ukraine | 15/28 | 15/27 |
DanceTime | Chernivchi / Ukraine | 8/16 | 8/16 |
Oksamit | Drogobych / Ukraine | 1/2 | 0/0 |
Art-Dans | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 10/14 | 10/14 |
Diamant | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 11/23 | 7/14 |
Four-step | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 2/2 | 2/2 |
IDS | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 34/45 | 32/41 |
Nika-Dance | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 2/6 | 0/0 |
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/3 | 1/3 |
Dance-center Uspikh | Khmelnytskyy / Ukraine | 15/43 | 12/32 |
Dream | Khmelnytskyy / Ukraine | 2/6 | 0/0 |
AllGoRhythm | Kyiv / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Alta | Kyiv / Ukraine | 1/3 | 0/0 |
Body Feet | Kyiv / Ukraine | 1/4 | 0/0 |
DANCE STAR | Kyiv / Ukraine | 4/8 | 0/0 |
Dans-Tsentr | Kyiv / Ukraine | 8/13 | 3/6 |
Grand-Duet | Kyiv / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Oltima | Kyiv / Ukraine | 4/10 | 4/9 |
Serpantin | Kyiv / Ukraine | 2/3 | 2/3 |
Zoryaniy | Kyiv / Ukraine | 3/9 | 2/7 |
Sharm | Lviv / Ukraine | 2/5 | 2/2 |
Crystal | Poltava / Ukraine | 2/5 | 2/5 |
Vega-Dance | Rivne / Ukraine | 6/16 | 2/5 |
Alyans | Ternopil / Ukraine | 25/53 | 21/43 |
O'team | Ternopil / Ukraine | 1/2 | 1/1 |
Love-Dance | Vyshgorod / Ukraine | 8/17 | 8/16 |
Star-step | Zdolbuniv / Ukraine | 1/4 | 1/4 |