Loading
post image

КУБОК ЛТУ зі спортивних танців

Ліга танцю України
Київ / Україна
13.05.2017

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

3.50/5

Design and comfort of the hall

5.00/5

Lighting

5.00/5

Music

4.33/5

Average value

4.57/5

Evaluation done with  6  user(s)
Last feedback date  15.05.2017 08:04

 

 

                

 

 

КУБОК ЛТУ - 2017

зі спортивних танців

 

13 травня (субота)

Місце проведення м. Київ, вул. Героїв Севастополя 11В, СК «Меридіан»

 

Остаточна програма 11 травня  (чт) о 22:00 на www.ltu.org.ua     

Розм. за 30хв. до початку змагань

 

Заявки

на участь та суддівство on-line skasy.com або Flymark.dance до 10 травня 2017 року!

 

Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Отримання номерів для київських пар 11 травня (чт) з 10.00 до 17.00 в офісі ЛТУ.

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників, окрім категорій «Чемпіонат».

 

Реєстрація:

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно діючих на 2017 рік, стартових книжок (карток) усіх Всеукраїнських організацій, які займаються розвитком спортивного танцю.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК (Перші кроки) – 150 грн за програму з особи,
  • Кубок  – 200 грн за програму з особи;

Вхід – 150 грн на весь день змагань.

Столик 200 грн на одне відділення.

(Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді:

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду.

Третє відділення – вечірній дрес код.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи:

Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях Перші кроки (ПК) та початківці (Н) – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз;
  • для глядачів: лотерея за номерами квитків;
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду;
  • візаж (попередній запис за тел.: (067) 490-61-72 Анна);
  • працює кафе;
  • послуги фотографа (попереднє замовлення фото (063) 144-00-91 Євгенія).

 

Як доїхати громадським транспортом:

  • Від метро «Берестейська», «Шулявська» і «Політехнічний інститут»: трамваі (№№1,1к, 3, 14), автобуси (№2к, 69) і маршр. таксі (№№ 14(566), 9(556), 155, 232, 401, 411, 421, 429, 442д, 484, 554, 573)

 

 Відкриття дверей на 1-е відділення о 8:00

 

 Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина,  (050) 440-52-19 – Владислав.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

З ПОВАГОЮ, ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ – ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

 

Couples / Entries  330 / 390
Categories13 May, Saturday
09:3012:0014:3017:0019:00
1 Baby Cup (4-5 years) W-C
2 Children PK2 (6-7 years) W-C
3 Children PK3 (6-7 years) W-C-J
4 Children PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
5 Children Cup (6-7 years) W-Q-C-J
6 Baby Solo PK2 (4-5 years) W-C
7 Children Solo PK2 (6-7 years) W-C
8 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
9 Children Solo PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
10 Children Solo Cup (6-7 years) W-Q-C-J
11 Juveniles 1 PK2 W-C
12 Juveniles 1 PK3 W-C-J
13 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
14 Juveniles 1 Cup N W-Q-C-J
15 Juveniles 1 Cup N6 W-T-Q-C-S-J
16 Juveniles 1 Cup ST, LA
17 Juveniles 2 PK2 W-C
18 Juveniles 2 PK3 W-C-J
19 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
20 Juveniles 2 Cup N W-Q-C-J
21 Juveniles 2 Cup N6 W-T-Q-C-S-J
22 Juveniles 2 Cup E ST, LA
23 Juveniles 2 Cup ST, LA
24 Juveniles 1 Solo PK2 W-C
25 Juveniles 1 Solo PK3 W-C-J
26 Juveniles 1 Solo PK4 W-Q-C-J
27 Juveniles 1 Solo Cup W-Q-C-J
28 Juveniles 1 Solo Cup E ST, LA
29 Trio Juveniles Cup N LA
30 Trio Juveniles Cup E LA
31 Trio Juveniles Cup D LA
32 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
33 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
34 Juveniles 2 Solo PK4 W-Q-C-J
35 Juveniles 2 Solo Cup W-Q-C-J
36 Juveniles 2 Solo Cup E ST, LA
37 Juveniles 2 Solo Cup ST, LA
38 Juniors 1+2 Cup N W-Q-C-J
39 Juniors 2 Cup E ST, LA
40 Juniors 1 Cup E LA, ST
41 Juniors 1 Cup D ST, LA
42 Juniors 2 Cup D ST, LA
43 Juniors 1 Cup ST, LA
44 Juniors 2 Cup ST, LA
45 Juniors+Youth Solo Cup N W-Q-C-J
46 Juniors+Youth Solo Cup E LA, ST
47 Juniors+Youth Solo Cup D ST, LA
48 Trio Jun+Youth Cup N LA
49 Trio Juniors+Youth Cup E LA
50 Trio Juniors+Youth Cup D LA
51 Youth Cup E ST, LA
52 Youth+Adult Cup D ST, LA
53 Yout+Adult Cup ST, LA
54 Seniors Cup ST
Total by section00000
Couples / Entries  330 / 390
JudgesCity / Country
Бабич Анастасія Київ / Україна
Василевский Иван Київ / Україна
Галай Ярослав Київ / Україна
Григорович Вероніка Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Камінська Юлія Київ / Україна
Костилева Наталія Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Курінний Станіслав Київ / Україна
Курлянд Аркадій Київ / Україна
Мошенець Тетяна Київ / Україна
Рогут Юлія Київ / Україна
Столяров Андрій Київ / Україна
Телічук Надія Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Чернова Валерія Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
SapfirBucha / Ukraine11/13
ElegiyaIzyum / Ukraine11/15
AstraKyiv / Ukraine28/32
A-styleKyiv / Ukraine11/11
ChampionKyiv / Ukraine10/10
Dance AvenueKyiv / Ukraine12/12
dance isKyiv / Ukraine3/3
Dance MaximumKyiv / Ukraine12/12
Dance VictoryKyiv / Ukraine1/1
DanceHallKyiv / Ukraine29/37
DialogKyiv / Ukraine1/1
EliseDanceKyiv / Ukraine4/6
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/2
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine6/7
FantomKyiv / Ukraine1/2
FavorKyiv / Ukraine1/1
GardeKyiv / Ukraine12/12
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine12/13
ImidzhKyiv / Ukraine23/28
Indigo style danceKyiv / Ukraine6/6
KarmilKyiv / Ukraine17/28
OLTEXKyiv / Ukraine12/19
PolonezKyiv / Ukraine2/2
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine4/5
Sputnik danceKyiv / Ukraine2/2
StarDanceKyiv / Ukraine34/40
StartKyiv / Ukraine8/8
TK VisochinoyiKyiv / Ukraine6/6
TORNADOKyiv / Ukraine7/11
UkrayinaKyiv / Ukraine2/2
YurisKyiv / Ukraine1/1
РенесансKyiv / Ukraine21/21
MarsVasylkyv / Ukraine11/11
LAYTХерсон / Ukraine8/10