Loading
post image

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЮВ1 ST, ЮВ1 LA, ЮВ1 10T, ЮВ2 LA, ЮН1 ST, ЮН2 10Т. СОНЯЧНІ СТЕЖКИ

Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України
Київ / Україна
08 - 09.04.2017

 

СТАНОМ НА 17.03.2017

                        

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

зі спортивних танців у категоріях

ЮВ1 ST, ЮВ1 LA, ЮВ1 10T, ЮВ2 LA, ЮН1 ST, ЮН2 10Т

Сонячні стежки

8-9 квітня

 

Місце проведення: Міжнародна Тенісна Академія (Київ Пуща-Водиця, вул. Міська, 9)

 

Остаточна програма 6 квітня (чт) о 22:00 на www.ltu.org.ua

 

Заявки:

на участь та суддівство on-line Skasy.com або Flymark.dance до 5 квітня (ср) 2017 року у класифікації та Кубку.

 

Реєстрація збірних команд областей зі спортивних танців для участі у Чемпіонаті України відбувається через офіс АСТУ: vloh@voliacable.com тел. моб.: +380 67-442-75-34 Святослав Влох.

 Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Отримання номерів для київських пар 6 квітня (чт) з 00 до 17.00 в офісі ЛТУ.

 При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників, окрім категорій «Чемпіонат».

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно діючих на 2017 рік, стартових книжок (карток) усіх Всеукраїнських організацій, які займаються розвитком спортивного танцю.

Реєстрація учасників в категорії Чемпіонат, здійснюється лише згідно діючої ліцензії IDSA на 2017рік.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • СОЛО, Тріо Соло 150 грн за програму з особи,
  • ПК (Перші кроки), Н (початківці) 150 грн за програму з особи,
  • КУБОК, КУБОК Соло та Тріо 200 грн за програму з особи;
  • Чемпіонат 300 грн за програму з особи.

 

  • Вхід – 150 грн на весь день змагань – 08.04.2017. Вхід – 100 грн на весь день змагань – 09.04.2017.
  • Столик 200 грн на одне відділення (сервірований столик на третє відділення 08.04.2017 - 300 грн).

 (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді:

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

На суддівство в Чемпіонаті України, в даній віковій групі і програмі, допускаються лише судді з діючою на 2017 рік ліцензією судді IDSA (при наявності від області 6 пар).

На Чемпіонаті України, згідно своєчасно поданої організатору, офіційної заявки від клубу спортивного танцю кожної області, в даній віковій групі і програмі, затверджується один суддя відповідної області, в складі суддівської колегії Чемпіонату України.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду. Третє відділення – вечірній дрес код.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи

згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях Перші кроки (ПК) та початківці (Н) – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

 

Виклик медичної служби на місці.

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз;
  • для глядачів: лотерея за номерами квитків; 
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду; 
  • візаж від Mary Kay; 
  • працює кафе та гардероб; 
  • комфортні умови для проживання на території МТА (бронювання місць (067) 555-00-49 (27))

 

Як доїхати громадським транспортом:

маршр. таксі 226, 719 (від м Нивки);  автобус 30 (від м Академмістечко); трамвай 12 (від м Контрактова площа)

 

Відкриття дверей на 1-е відділення о 8:00.

 

Додаткова інформація за телефонами:

 (097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

З ПОВАГОЮ, ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ – ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

 

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com )

Couples / Entries   376 / 671
Categories08 April, Saturday09 April, Sunday
09:3013:0017:0009:3013:00
1Baby PK2 (4-5 years)W-C
2Children PK2 (6-7 years)W-C
3Children PK3 Cup (6-7 years)W-C-J
4Children Cup (6-7 years)W-Q-C-J
5Baby Solo PK2 (4-5 y)W-C
6Children Solo PK2 (6-7 y)W-C
7Children Solo PK3 (6-7 years)W-C-J
8Children Solo N (6-7 years)W-Q-C-J
9Juveniles 1 PK2W-C
10Juveniles 1 PK3W-C-J
11Juveniles 1 PK4W-Q-C-J
12Juveniles 1 N CupW-Q-C-J
13Juveniles 1 N6W-T-Q-C-S-J
14Juveniles 1 CupST, LA
15Juveniles 1 Championship UkraineST, LA, 10 dances
16Juveniles 2 PK2W-C
17Juveniles 2 PK3W-C-J
18Juveniles 2 PK4W-Q-C-J
19Juveniles 2 NW-Q-C-J
20Juveniles 2 E CupST, LA
21Juveniles 2 D CupST, LA
22Juveniles 2 Championship UkraineLA
23Juveniles 1 Solo PK2W-C
24Juveniles 1 Solo PK3W-C-J
25Juveniles 1 Solo PK4W-Q-C-J
26Juveniles 1 Solo N CupW-Q-C-J
27Juveniles 1 Solo E CupLA
28Juveniles 2 Solo PK2W-C
29Juveniles 2 Solo PK3W-C-J
30Juveniles 2 Solo PK4W-Q-C-J
31Juveniles 2 Solo N CupW-Q-C-J
32Juveniles 2 Solo E CupLA
33Juveniles 2 Solo D CupLA
34Juniors Solo NW-Q-C-J
35Juniors Solo E CupST, LA
36Juniors Solo D CupST, LA
37Juveniles Trio N CupLA
38Juveniles Trio E CupLA
39Juniors Trio N CupLA
40Juniors Trio E CupLA
41Juniors 1+2 PK4W-C-J
42Juniors 1+2 N CupW-Q-C-J
43Juniors 1 E CupST, LA
44Juniors 1 D CupST, LA
45Juniors 1 Championship UkraineST
46Juniors 1 Rising StarsLA
47Juniors 2+Youth E CupST, LA
48Juniors 2+Youth D CupSTLA
49Juniors 2+Youth Rising StarsSTLA
50Juniors 2 Championship Ukraine10 dances
51Seniors CupST
Total by section00000
Couples / Entries   376 / 671
JudgesCity / Country
Астремська Людмила Київ / Україна
Височина Катерина Київ / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Давидова Діана Одеса / Україна
Дибань Людмила Київ / Україна
Дибань Олена Київ / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Довгань Елена Полтава / Україна
Єгорова Ірина Київ / Україна
Калістов Михайло Київ / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Кузнєчихін Станіслав Луцьк / Україна
Курлянд Аркадій Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пасацька Поліна Черкаси / Україна
Рогут Юлія Київ / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Сидоренко Ілля Київ / Україна
Строченко Анастасія Київ / Україна
Федина Віта Ірпінь / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Ярмолич Дем`ян Ірпінь / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Sapfir Bucha / Ukraine9/13
Triumf plus Dnipro / Ukraine3/6
Suzir'ya Irpin / Ukraine29/31
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine2/2
Tango Kharkiv / Ukraine2/2
Serpantin Kramatorsk / Ukraine5/11
Alta Kyiv / Ukraine1/6
A-style Kyiv / Ukraine19/20
Bodi Fit Kyiv / Ukraine1/2
Dance Avenue Kyiv / Ukraine4/4
Dance Maximum Kyiv / Ukraine14/16
DANCE STAR Kyiv / Ukraine10/26
Dans-Art Kyiv / Ukraine1/3
Dialog Kyiv / Ukraine2/2
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine3/4
ENASTRY Kyiv / Ukraine10/11
Favor Kyiv / Ukraine2/2
Feyeria Kyiv / Ukraine1/2
Garmoniya-Dans Kyiv / Ukraine2/2
Imidzh Kyiv / Ukraine12/12
Inter-Dance Kyiv / Ukraine1/1
Karmil Kyiv / Ukraine16/22
Maksimum Kyiv / Ukraine1/1
Meridian Kyiv / Ukraine15/19
MiDiYa Kyiv / Ukraine7/9
Mif Kyiv / Ukraine9/19
OLTEX Kyiv / Ukraine6/13
Polonez Kyiv / Ukraine2/2
Pulsar-Dans Kyiv / Ukraine1/1
Rick Rose Kyiv / Ukraine7/7
RONDO Kyiv / Ukraine44/88
Start Kyiv / Ukraine4/4
TK Visochinoyi Kyiv / Ukraine6/6
Viktoriya A Kyiv / Ukraine12/28
Ренесанс Kyiv / Ukraine15/15
Duet Liman / Ukraine1/1
Aelita Lviv / Ukraine6/13
Crystal Lviv / Ukraine7/21
FLORIO Lviv / Ukraine1/1
Vikadans Lviv / Ukraine5/8
YOUSTAR Lviv / Ukraine1/1
Ad astra Mirnograd / Ukraine21/70
Duet No city Ukraine / Ukraine1/2
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine21/68
Imperiya Odesa / Ukraine1/1
San-Remo Odesa / Ukraine1/3
Edelveys Pokrovsk / Ukraine2/4
Accent Poltava / Ukraine1/1
Mars Vasylkyv / Ukraine3/3
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/1
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine5/11
Dinamo-Zaporizhzhya Zaporizhzhya / Ukraine1/1
New Wave Zhytomyr / Ukraine3/5
four step Слов’янськ / Ukraine3/8
Ars Тернопіль / Ukraine11/33
Promenad Херсон / Ukraine1/1
Mechta Южне / Ukraine1/2