Loading
post image

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЮВ1 ST, ЮВ1 LA, ЮВ1 10T, ЮВ2 LA, ЮН1 ST, ЮН2 10Т. СОНЯЧНІ СТЕЖКИ

Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України
Київ / Україна
08 - 09.04.2017

 

СТАНОМ НА 17.03.2017

                        

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

зі спортивних танців у категоріях

ЮВ1 ST, ЮВ1 LA, ЮВ1 10T, ЮВ2 LA, ЮН1 ST, ЮН2 10Т

Сонячні стежки

8-9 квітня

 

Місце проведення: Міжнародна Тенісна Академія (Київ Пуща-Водиця, вул. Міська, 9)

 

Остаточна програма 6 квітня (чт) о 22:00 на www.ltu.org.ua

 

Заявки:

на участь та суддівство on-line Skasy.com або Flymark.dance до 5 квітня (ср) 2017 року у класифікації та Кубку.

 

Реєстрація збірних команд областей зі спортивних танців для участі у Чемпіонаті України відбувається через офіс АСТУ: vloh@voliacable.com тел. моб.: +380 67-442-75-34 Святослав Влох.

 Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Отримання номерів для київських пар 6 квітня (чт) з 00 до 17.00 в офісі ЛТУ.

 При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників, окрім категорій «Чемпіонат».

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно діючих на 2017 рік, стартових книжок (карток) усіх Всеукраїнських організацій, які займаються розвитком спортивного танцю.

Реєстрація учасників в категорії Чемпіонат, здійснюється лише згідно діючої ліцензії IDSA на 2017рік.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • СОЛО, Тріо Соло 150 грн за програму з особи,
  • ПК (Перші кроки), Н (початківці) 150 грн за програму з особи,
  • КУБОК, КУБОК Соло та Тріо 200 грн за програму з особи;
  • Чемпіонат 300 грн за програму з особи.

 

  • Вхід – 150 грн на весь день змагань – 08.04.2017. Вхід – 100 грн на весь день змагань – 09.04.2017.
  • Столик 200 грн на одне відділення (сервірований столик на третє відділення 08.04.2017 - 300 грн).

 (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді:

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

На суддівство в Чемпіонаті України, в даній віковій групі і програмі, допускаються лише судді з діючою на 2017 рік ліцензією судді IDSA (при наявності від області 6 пар).

На Чемпіонаті України, згідно своєчасно поданої організатору, офіційної заявки від клубу спортивного танцю кожної області, в даній віковій групі і програмі, затверджується один суддя відповідної області, в складі суддівської колегії Чемпіонату України.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду. Третє відділення – вечірній дрес код.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи

згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях Перші кроки (ПК) та початківці (Н) – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

 

Виклик медичної служби на місці.

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз;
  • для глядачів: лотерея за номерами квитків; 
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду; 
  • візаж від Mary Kay; 
  • працює кафе та гардероб; 
  • комфортні умови для проживання на території МТА (бронювання місць (067) 555-00-49 (27))

 

Як доїхати громадським транспортом:

маршр. таксі 226, 719 (від м Нивки);  автобус 30 (від м Академмістечко); трамвай 12 (від м Контрактова площа)

 

Відкриття дверей на 1-е відділення о 8:00.

 

Додаткова інформація за телефонами:

 (097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

З ПОВАГОЮ, ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ – ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

 

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com )

Couples / Entries  376 / 671
Categories08 April, Saturday09 April, Sunday
09:3013:0017:0009:3013:00
1 Baby PK2 (4-5 years) W-C
2 Children PK2 (6-7 years) W-C
3 Children PK3 Cup (6-7 years) W-C-J
4 Children Cup (6-7 years) W-Q-C-J
5 Baby Solo PK2 (4-5 y) W-C
6 Children Solo PK2 (6-7 y) W-C
7 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
8 Children Solo N (6-7 years) W-Q-C-J
9 Juveniles 1 PK2 W-C
10 Juveniles 1 PK3 W-C-J
11 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
12 Juveniles 1 N Cup W-Q-C-J
13 Juveniles 1 N6 W-T-Q-C-S-J
14 Juveniles 1 Cup ST, LA
15 Juveniles 1 Championship Ukraine ST, LA, 10 dances
16 Juveniles 2 PK2 W-C
17 Juveniles 2 PK3 W-C-J
18 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
19 Juveniles 2 N W-Q-C-J
20 Juveniles 2 E Cup ST, LA
21 Juveniles 2 D Cup ST, LA
22 Juveniles 2 Championship Ukraine LA
23 Juveniles 1 Solo PK2 W-C
24 Juveniles 1 Solo PK3 W-C-J
25 Juveniles 1 Solo PK4 W-Q-C-J
26 Juveniles 1 Solo N Cup W-Q-C-J
27 Juveniles 1 Solo E Cup LA
28 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
29 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
30 Juveniles 2 Solo PK4 W-Q-C-J
31 Juveniles 2 Solo N Cup W-Q-C-J
32 Juveniles 2 Solo E Cup LA
33 Juveniles 2 Solo D Cup LA
34 Juniors Solo N W-Q-C-J
35 Juniors Solo E Cup ST, LA
36 Juniors Solo D Cup ST, LA
37 Juveniles Trio N Cup LA
38 Juveniles Trio E Cup LA
39 Juniors Trio N Cup LA
40 Juniors Trio E Cup LA
41 Juniors 1+2 PK4 W-C-J
42 Juniors 1+2 N Cup W-Q-C-J
43 Juniors 1 E Cup ST, LA
44 Juniors 1 D Cup ST, LA
45 Juniors 1 Championship Ukraine ST
46 Juniors 1 Rising Stars LA
47 Juniors 2+Youth E Cup ST, LA
48 Juniors 2+Youth D Cup ST LA
49 Juniors 2+Youth Rising Stars ST LA
50 Juniors 2 Championship Ukraine 10 dances
51 Seniors Cup ST
Total by section00000
Couples / Entries  376 / 671
JudgesCity / Country
Астремська Людмила Київ / Україна
Височина Катерина Київ / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Давидова Діана Одеса / Україна
Дибань Людмила Київ / Україна
Дибань Олена Київ / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Довгань Елена Полтава / Україна
Єгорова Ірина Київ / Україна
Калістов Михайло Київ / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Курлянд Аркадій Київ / Україна
Менчинська Анастасія Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пасацька Поліна Черкаси / Україна
Рогут Юлія Київ / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Сидоренко Ілля Київ / Україна
Федина Віта Ірпінь / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Ярмолич Дем`ян Ірпінь / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
SapfirBucha / Ukraine9/13
Triumf plusDnipro / Ukraine3/6
Suzir'yaIrpin / Ukraine29/31
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine2/2
TangoKharkiv / Ukraine2/2
SerpantinKramatorsk / Ukraine5/11
A-styleKyiv / Ukraine19/20
Dance AvenueKyiv / Ukraine4/4
Dance MaximumKyiv / Ukraine14/16
DANCE STARKyiv / Ukraine12/34
Dans-ArtKyiv / Ukraine1/3
DialogKyiv / Ukraine2/2
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine3/4
FavorKyiv / Ukraine2/2
FeyeriaKyiv / Ukraine1/2
GardeKyiv / Ukraine10/11
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine2/2
ImidzhKyiv / Ukraine12/12
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/1
KarmilKyiv / Ukraine16/22
MaksimumKyiv / Ukraine1/1
MeridianKyiv / Ukraine15/19
MiDiYaKyiv / Ukraine7/9
MifKyiv / Ukraine9/19
OLTEXKyiv / Ukraine6/13
PolonezKyiv / Ukraine2/2
Pulsar-DansKyiv / Ukraine1/1
Rick RoseKyiv / Ukraine7/7
RONDOKyiv / Ukraine44/88
StartKyiv / Ukraine4/4
TK VisochinoyiKyiv / Ukraine6/6
Viktoriya AKyiv / Ukraine12/28
РенесансKyiv / Ukraine15/15
DuetLiman / Ukraine1/1
AelitaLviv / Ukraine6/13
CrystalLviv / Ukraine7/21
FLORIOLviv / Ukraine1/1
VikadansLviv / Ukraine5/8
YOUSTARLviv / Ukraine1/1
Ad astraMirnograd / Ukraine21/70
DuetNo city Ukraine / Ukraine1/2
DYuSSh №1Odesa / Ukraine21/68
Imperiya Odesa / Ukraine1/1
San-RemoOdesa / Ukraine1/3
EdelveysPokrovsk / Ukraine2/4
MarsVasylkyv / Ukraine3/3
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/1
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine5/11
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine1/1
New WaveZhytomyr / Ukraine3/5
AccentПолтава / Ukraine1/1
four stepСлов’янськ / Ukraine3/8
ArsТернопіль / Ukraine11/33
PromenadХерсон / Ukraine1/1
MechtaЮжне / Ukraine1/2