СТАНОМ НА 03.02.2017
Міністерство молоді та спорту України * Міністерство освіти і науки України
Асоціація спортивного танцю України * Ліга танцю України
"Весняне танго"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
зі спортивних танців у категоріях ЮН2 (St), МОЛ1 (St), МОЛ1 (Lat)
КУБОК УКРАЇНИ
зі спортивних танців СЕРЕД ШКОЛЯРІВ та СТУДЕНТІВ
11 - 12 березня
Місце проведення: Міжнародна Тенісна Академія (Київ – Пуща-Водиця, вул. Міська, 9)
Остаточна програма 9 березня (чт) о 22:00 на www.ltu.org.ua
Розм. за 30хв. до початку змагань.
Заявки
на участь та суддівство on-line Skasy.com або Flymark.dance
до 8 березня (ср) 2017 року у класифікації та Кубку.
до 11 лютого (сб) 2017 року у категорії ЧЕМПІОНАТ !!! Після зазначеного строку, реєстрація збірних команд областей зі спортивних танців для участі у Чемпіонаті України відбувається через офіс АСТУ: vloh@voliacable.com тел. моб.: +380 67-442-75-34 Святослав Влох.
Клуби спортивного танцю направляють заяви на участь в Чемпіонаті України від одної танцювальної пари і більше, в даній віковій групі та програмі, за 30 днів до початку Чемпіонату України.
Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.
Отримання номерів для київських пар 9 березня (чт) з 10.00 до 17.00 в офісі ЛТУ.
При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).
Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!
Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.
Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників, окрім категорій «Чемпіонат».
Реєстрація:
Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.
Реєстрація учасників згідно діючих на 2017 рік, стартових книжок (карток) усіх Всеукраїнських організацій, які займаються розвитком спортивного танцю.
Реєстрація учасників в категорії Чемпіонат, здійснюється лише згідно діючої ліцензії IDSA на 2017рік.
Участь можлива лише в одному танцювальному класі.
Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.
Фінансові умови:
Внесок спортсменів на організацію змагань становить:
Реєстраційний внесок в сумі 300 грн, на право участі одного учасника Чемпіонату України, в одній віковій групі і програмі, оплачується від клубу спортивного танцю м. Києва організатору Чемпіонату України в даній віковій групі і програмі, за 30 днів до початку Чемпіонату України.
Вхід – 150 грн на весь день змагань – 11.03.2017. Вхід – 100 грн на весь день змагань – 12.03.2017.
Столик 200 грн на одне відділення (сервірований столик на третє відділення 11.03.2017 - 300 грн).
(Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).
Судді:
Змагання обслуговують судді відповідної категорії.
На суддівство в Чемпіонаті України, в даній віковій групі і програмі, допускаються лише судді з діючою на 2017 рік ліцензією судді IDSA (при наявності від області 6 пар).
На Чемпіонаті України, згідно своєчасно поданої організатору, офіційної заявки від клубу спортивного танцю кожної області, в даній віковій групі і програмі, затверджується один суддя відповідної області, в складі суддівської колегії Чемпіонату України.
Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.
Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду.
Третє відділення – вечірній дрес код.
Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).
Нормативи:
Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях Перші кроки (ПК) та початківці (Н) – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/
На змаганнях працює спортивний комісар!
Виклик медичної служби на місці.
Привабливі умови:
Як доїхати громадським транспортом:
Додаткова інформація за телефонами:
(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав.
ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !
З ПОВАГОЮ, ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ – ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com )
№ | Categories | 11 March, Saturday | 12 March, Sunday | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | 13:00 | 17:00 | 09:30 | 14:00 | 19:00 | ||
1 | Baby PK2 (4-5 years) | W-C | |||||
2 | Baby Solo PK2 (4-5 y) | W-C | |||||
3 | Children PK2 (6-7 years) | W-C | |||||
4 | Children PK3 (6-7 years) | W-C-J | |||||
5 | Children PK4 (6-7 years) | W-Q-C-J | |||||
6 | Children Solo PK2 (6-7 y) | W-C | |||||
7 | Children Solo PK3 (6-7 years) | W-C-J | |||||
8 | Children Cup (6-7 years) | W-Q-C-J | |||||
9 | Juveniles 1 PK2 | W-C | |||||
10 | Juveniles 1 PK3 | W-C-J | |||||
11 | Juveniles 1 PK4 | W-Q-C-J | |||||
12 | Juveniles 1 N | W-Q-C-J | |||||
13 | Juveniles 1 N6 | W-T-Q-C-S-J | |||||
14 | Juveniles 1 Cup E | ST, LA | |||||
15 | Juveniles 1 Cup | ST, LA | |||||
16 | Juveniles 1 Solo PK2 | W-C | |||||
17 | Juveniles 1 Solo PK3 | W-C-J | |||||
18 | Juveniles 1 Solo PK4 | W-Q-C-J | |||||
19 | Juveniles 1 Cup Solo | W-Q-C-J | |||||
20 | Juveniles 2 Solo PK3 | W-C-J | |||||
21 | Juveniles 2 Solo PK4 | W-Q-C-J | |||||
22 | Juveniles 2 Cup Solo | W-Q-C-J | |||||
23 | Juveniles 2 Cup Solo E | ST, LA | |||||
24 | Juniors Solo N | W-Q-C-J | |||||
25 | Juniors Cup Solo E | ST, LA | |||||
26 | Juniors Cup Solo D | ST, LA | |||||
27 | Juveniles Trio N | LA | |||||
28 | Juveniles Trio E | LA | |||||
29 | Juniors Trio N | LA | |||||
30 | Juniors Trio E | LA | |||||
31 | Juveniles 2 PK2 | W-C | |||||
32 | Juveniles 2 PK3 | W-C-J | |||||
33 | Juveniles 2 PK4 | W-Q-C-J | |||||
34 | Juveniles 2 N | W-Q-C-J | |||||
35 | Juveniles 2 Cup E | ST, LA | |||||
36 | Juveniles 2 Cup D | ST, LA | |||||
37 | Juveniles 2 Cup | ST | LA | ||||
38 | Juniors 1+2 PK3 | W-C-J | |||||
39 | Juniors 1+2 N | W-Q-C-J | |||||
40 | Juniors 1 Cup E | ST | LA | ||||
41 | Juniors 1 Cup D | ST | LA | ||||
42 | Juniors 1 Cup | ST | LA | ||||
43 | Juniors 2 Championship | ST | |||||
44 | Juniors 2+Youth Cup E | ST | LA | ||||
45 | Juniors 2+Youth Cup D | ST | LA | ||||
46 | Juniors 2+Youth Cup | LA | ST | ||||
47 | Youth 1 Championship | ST | LA | ||||
48 | Youth+Adult Cup | LA | ST | ||||
49 | Seniors Cup | ST | |||||
Total by section | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Judges | City / Country |
Egorov Dmitriy | Kyiv / Ukraine |
Ilyina Viktoriya | Kyiv / Ukraine |
Babich Anastasiya | Kyiv / Ukraine |
Bevzyuk Oleksandr | Odesa / Ukraine |
Beregoviy Miroslav | Kyiv / Ukraine |
Boltomatis Ruslan | Odesa / Ukraine |
Buynevich Nataliya | Kyiv / Ukraine |
Vasylevskyi Ivan | Kyiv / Ukraine |
Visochina Katerina | Kyiv / Ukraine |
Golovnya Natalya | Kherson / Ukraine |
Golovnya Oleksandr | Kherson / Ukraine |
Datsiuk Iryna | Kyiv / Ukraine |
Dykyi Igor | Cherkasy / Ukraine |
Zinchenko Andriy | Kyiv / Ukraine |
Konstantinova Nataliya | Kyiv / Ukraine |
Kordyukevich Volodimir | Ternopil / Ukraine |
Korostashov Denis | Kyiv / Ukraine |
Kostileva Nataliya | Kyiv / Ukraine |
Kotova Maryna | Kyiv / Ukraine |
Kurlyand Arkadiy | Kyiv / Ukraine |
Лапань Оксана | Kyiv / Ukraine |
Larin Artur | Vasylkyv / Ukraine |
Larin Eduard | Vasylkyv / Ukraine |
Larina Mariya | Glevaha / Ukraine |
Pasatska Polina | Cherkasy / Ukraine |
Pekareva Antonina | Kyiv / Ukraine |
Popovych Pavlo | Odesa / Ukraine |
Rogut Yuliya | Kyiv / Ukraine |
Rondol Oleksandr | Poltava / Ukraine |
Savkov Sergiy | Kyiv / Ukraine |
Ushchuk Yakov | Kyiv / Ukraine |
Homenko Viktoriya | Bucha / Ukraine |
Yarovenko Oleksandra | Odesa / Ukraine |
Club | City / Country | Pairs / Participation |
Sapfir | Bucha / Ukraine | 16/17 |
Lileya | Cherkasy / Ukraine | 3/4 |
Nyuans | Chernigiv / Ukraine | 2/2 |
DanceLife | Chernivchi / Ukraine | 1/1 |
Olimp | Fastiv / Ukraine | 4/5 |
DANATA-DENS | Glevaha / Ukraine | 13/14 |
Yunist | Kherson / Ukraine | 3/10 |
Stil | Kotsubinske / Ukraine | 17/31 |
Astra | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Aurora | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Body Feet | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Dance Avenue | Kyiv / Ukraine | 14/14 |
DanceHall | Kyiv / Ukraine | 27/30 |
Dans-Sfera | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Dialog | Kyiv / Ukraine | 5/5 |
DYuSSh Supadans | Kyiv / Ukraine | 8/9 |
EmpireOfDance | Kyiv / Ukraine | 6/11 |
ENASTRY | Kyiv / Ukraine | 3/3 |
ENERGY | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Euro Dance Team | Kyiv / Ukraine | 13/14 |
Fantom | Kyiv / Ukraine | 9/9 |
Favor | Kyiv / Ukraine | 4/5 |
Garmoniya-Dans | Kyiv / Ukraine | 7/7 |
Imidzh | Kyiv / Ukraine | 2/2 |
Inter-Dance | Kyiv / Ukraine | 3/4 |
Karmil | Kyiv / Ukraine | 14/15 |
Konfetti | Kyiv / Ukraine | 9/9 |
Liniya tantsyu | Kyiv / Ukraine | 12/16 |
Maksimum | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Meridian | Kyiv / Ukraine | 2/4 |
Mif | Kyiv / Ukraine | 14/34 |
OLTEX | Kyiv / Ukraine | 4/10 |
Polonez | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Pozitiv Dans | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
RONDO | Kyiv / Ukraine | 6/15 |
Special one | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Sport-Dans | Kyiv / Ukraine | 15/23 |
StarDance | Kyiv / Ukraine | 36/45 |
Tandem1996 | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
TK Visochinoyi | Kyiv / Ukraine | 5/5 |
TORNADO | Kyiv / Ukraine | 11/18 |
Triumf | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Unison | Kyiv / Ukraine | 1/3 |
Vidrodzhennya | Kyiv / Ukraine | 2/3 |
Viktoriya A | Kyiv / Ukraine | 9/60 |
Yuventa | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Zoryaniy | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Ренесанс | Kyiv / Ukraine | 14/14 |
Aelita | Lviv / Ukraine | 2/2 |
Bravo | Lviv / Ukraine | 2/2 |
Dance for two | Lviv / Ukraine | 1/2 |
Lviv Dance Academy | Lviv / Ukraine | 1/2 |
Vikadans | Lviv / Ukraine | 1/2 |
YOUSTAR | Lviv / Ukraine | 1/1 |
DYYSH | Mirnograd / Ukraine | 9/34 |
Modern | Mykolaiv / Ukraine | 3/5 |
Vikariya | Obuhiv / Ukraine | 9/9 |
Alina | Odesa / Ukraine | 1/2 |
Beliy Club | Odesa / Ukraine | 3/4 |
dance project Trium | Odesa / Ukraine | 1/3 |
Diamond Dance | Odesa / Ukraine | 2/2 |
DYuSSh №1 | Odesa / Ukraine | 15/42 |
Imyeraviya | Odesa / Ukraine | 6/9 |
VIZAVI | Odesa / Ukraine | 4/7 |
Reverans | Ohtirka / Ukraine | 1/1 |
Nadiia | Poltava / Ukraine | 1/1 |
Rondo | Poltava / Ukraine | 6/8 |
Prolisok | Stryj / Ukraine | 2/2 |
Ars | Ternopil / Ukraine | 9/21 |
Mars | Vasylkyv / Ukraine | 12/13 |
Natkhnennya | Vinnitsa / Ukraine | 1/1 |
StarLight | Volodymyr-Volynskyy / Ukraine | 1/2 |
New Wave | Zhytomyr / Ukraine | 2/2 |