Міністерство освіти і науки України
Ліга танцю України
Київське управління фізичного виховання та спорту
Відкриті всеукраїнські розрядні змагання "Школяр-студент-громадянин"
Валентинка – SOLO
Вальс для Валентина
11 лютого (субота)
Місце проведення: парк ПЕРЕМОГА, танцювальна зала «Ровесник» (М«Дарниця», заїзд з вул. Генерала Жмаченко 8)
Умови проведення змагань:
Внесок спортсменів на організацію змагань становить:
*До участі у категорії Trio допускаються хлопчики.
Вхід – 150 грн на весь день змагань.
Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).
Судді:
Змагання обслуговують судді відповідної категорії.
Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.
Судді та тренери мають дотримуватись дрес-коду.
Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).
Нормативи:
згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях ПК2, ПК3, ПК4, Н, Н6 – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/
На змаганнях працює спортивний комісар!
Привабливі умови:
Для учасників: зручні роздягальні, старт-приз!
Для глядачів – лотерея за номерами квитків.
Обслуговує Львівська майстерня шоколаду; візаж від Mary Kay Працює кафе та гардероб.
Додаткова інформація за телефонами:
(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав.
ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !
З ПОВАГОЮ, ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ – ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com)
№ | Categories | 11 February, Saturday | |||
---|---|---|---|---|---|
09:30 | 12:30 | 15:30 | 18:30 | ||
1 | Baby PK2 (4-5 years) | W-C | |||
2 | Children PK2 (6 years) | W-C | |||
3 | Children PK2 (7 years) | W-C | |||
4 | Children PK3 (6-7 years) | W-C-J | |||
5 | Children PK4 (6-7 years) | W-Q-C-J | |||
6 | Children N (6-7 years) | W-Q-C-J | |||
7 | Baby Solo PK2 (4-5 years) | W-C | |||
8 | Children Solo PK2 (6 years) | W-C | |||
9 | Children Solo PK2 (7 years) | W-C | |||
10 | Children Solo PK3 (6-7 years) | W-C-J | |||
11 | Children Solo PK4 (6-7 years) | W-Q-C-J | |||
12 | Children Solo N (6-7 years) | W-Q-C-J | |||
13 | Juveniles 1-8 PK2 (8 years) | W-C | |||
14 | Juveniles 1-9 PK2 (9 years) | W-C | |||
15 | Juveniles 1 PK3 | W-C-J | |||
16 | Juveniles 1 PK4 | W-Q-C-J | |||
17 | Juveniles 1 N | W-Q-C-J | |||
18 | Juveniles 1 N6 | W-T-Q-C-S-J | |||
19 | Juveniles 1 E | ST, LA | |||
20 | Juveniles 2 PK2 | W-C | |||
21 | Juveniles 2 PK3 | W-C-J | |||
22 | Juveniles 2 PK4 | W-Q-C-J | |||
23 | Juveniles 2 N | W-Q-C-J | |||
24 | Juveniles 2 N6 | W-T-Q-C-S-J | |||
25 | Juveniles 2 E | ST, LA | |||
26 | Juveniles 2 D | ST, LA | |||
27 | Juveniles 1-8 Solo PK2 (8 years) | W-C | |||
28 | Juveniles 1-9 Solo PK2 (9 years) | W-C | |||
29 | Juveniles 1 Solo PK3 | W-C-J | |||
30 | Juveniles 1 Solo PK4 | W-Q-C-J | |||
31 | Juveniles 1 Solo N | W-Q-C-J | |||
32 | Juveniles 1 Solo E | LA | |||
33 | Trio Juveniles N | LA | |||
34 | Trio Juveniles E | LA | |||
35 | Trio Juveniles D | LA | |||
36 | Juveniles 2 Solo PK2 | W-C | |||
37 | Juveniles 2 Solo PK3 | W-C-J | |||
38 | Juveniles 2 Solo PK4 | W-Q-C-J | |||
39 | Juveniles 2 Solo N | W-Q-C-J | |||
40 | Juveniles 2 Solo E | LA | |||
41 | Juveniles 2 Solo D | LA | |||
42 | Juniors 1+2 PK4 | W-Q-C-J | |||
43 | Juniors 1+2 N | W-Q-C-J | |||
44 | Juniors+Youth E | ST, LA | |||
45 | Juniors D | ST, LA | |||
46 | Juniors 1 C | ST, LA | |||
47 | Juniors+Youth Solo N | W-Q-C-J | |||
48 | Juniors+Youth Solo E | LA, ST | |||
49 | Juniors+Youth Solo D | ST, LA | |||
50 | Trio Jun+Youth N | LA | |||
51 | Trio Juniors+Youth E | LA | |||
52 | Trio Juniors+Youth D | LA | |||
53 | Juniors 2+Youth C+B | ST, LA | |||
54 | Youth+Adult D | ST, LA | |||
55 | Yout+Adult Rtg | ST, LA | |||
56 | Seniors | ST | |||
Total by section | 0 | 0 | 0 | 0 |
Judges | City / Country |
Club | City / Country | Pairs / Participation |
Sharm | Boryspil / Ukraine | 2/2 |
Olimp | Fastiv / Ukraine | 3/3 |
DANATA-DENS | Glevaha / Ukraine | 13/13 |
A- style | Kyiv / Ukraine | 10/10 |
Astra | Kyiv / Ukraine | 16/17 |
Aurora | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Champion | Kyiv / Ukraine | 6/7 |
Concord | Kyiv / Ukraine | 8/8 |
Dance Avenue | Kyiv / Ukraine | 19/19 |
Dance Maximum | Kyiv / Ukraine | 13/16 |
Dance Victory | Kyiv / Ukraine | 27/27 |
DREAMS | Kyiv / Ukraine | 36/39 |
ENASTRY | Kyiv / Ukraine | 11/11 |
Fakel | Kyiv / Ukraine | 4/4 |
Fantom | Kyiv / Ukraine | 9/9 |
FENIX | Kyiv / Ukraine | 9/9 |
Garmoniya-Dans | Kyiv / Ukraine | 6/6 |
Indigo style dance | Kyiv / Ukraine | 2/2 |
Inter-Dance | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Karmil | Kyiv / Ukraine | 8/9 |
Lider-Dans | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Paradaiz | Kyiv / Ukraine | 12/13 |
Pozitiv Dans | Kyiv / Ukraine | 7/7 |
Reverse | Kyiv / Ukraine | 4/4 |
Royal Dance Studio | Kyiv / Ukraine | 5/8 |
Special one | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Sport Style | Kyiv / Ukraine | 7/7 |
Sputnik dance | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Tandem1996 | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
TORNADO | Kyiv / Ukraine | 20/23 |
Vidrodzhennya | Kyiv / Ukraine | 9/10 |
Yupiter | Kyiv / Ukraine | 19/19 |
Yuris | Kyiv / Ukraine | 3/4 |
Ренесанс | Kyiv / Ukraine | 14/14 |
Mars | Vasylkyv / Ukraine | 9/9 |
Dance-club | Velyka Dymerka / Ukraine | 5/5 |