Loading
post image

Срібний Едельвейс 2016

Міжнародні, всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту
Левицький Олег
Львів / Україна
09 - 10.04.2016

 

  

Всеукраїнська Федерація Танцювального спорту

Львівський обласний осередок ВГО ВФТС

Клуб спортивного танцю Едельвейс (Львів)

9 – 10 квітня 2016р.

Срібний Едельвейс – 2016

Міжнародні, Всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту

 

Місце проведення: м. Львів, вул. Щирецька 36, СК Грація

 

УВАГА!!!

 

Організатор змагань підготував приємний сюрприз для усіх – свої вміння та професіоналізм учасники вечірнього відділення 9 квітня 2016р. зможуть продемонструвати під живе звучання оркестру, а глядачі та присутні матимуть можливість насолоджуватися незабутнім видовищем та приємною атмосферою!

 

  • Судді: запрошені судді та судді відповідних категорій будь-якої української організації.
  • Всі категорії відкриті для участі всіх спортсменів України.
  • Правила по костюмах та фігурах згідно правил ВФТС.
  • Реєстрація учасників змагань триває до 7.04.2016 на сайті flymark.com.ua.
  • Реєстрацію учасників здійснюють тренери.
  • Попередня реєстрація (обовязкова для учасників м. Львова) 8 квітня 2016 року.
  • Організатор залишає за собою право обєднувати категорії участі.
  • Організатор змагань: Левицький Олег,  тел. моб.: 06767 280 99, е-mail: edelweis-lviv@ukr.net.

 

 

 

Couples / Entries  467 / 750
Categories09 April, Saturday10 April, Sunday
09:3014:0018:3010:0013:0015:00
1 Juveniles 1 Beg. (26) W-Q-C-J - 26
2 Juveniles 2 Beg. (22) W-Q-C-J - 22
3 Juniors 1 Beg. (21) W-Q-C-J - 21
4 Juniors 2 Beg. (8) W-Q-C-J - 8
5 Juveniles 1 E (9) ST - 8, LA - 9
6 Juveniles 2 E (20) ST - 18, LA - 19
7 Juniors 1 E (22) ST - 20, LA - 21
8 Juniors 2 E (14) ST - 13, LA - 12
9 Juveniles 1+2 D (12) ST - 11, LA - 11
10 Juniors 1 D (16) ST - 14, LA - 13
11 Juniors 2 D (21) ST - 19, LA - 16
12 Youth+Adult D (8) ST - 6, LA - 7
13 Juniors 1 C (10) ST - 8, LA - 6
14 Juniors 2 C (12) ST - 6, LA - 10
15 Youth+Adults C+B (19) ST - 15, LA - 12
16 Juveniles 1+2 (7) ST - 6, LA - 7
17 Juniors 1 (7) ST - 5, LA - 6
18 Juniors 2 (12) ST - 9, LA - 8
19 Youth (10) ST - 6, LA - 6
20 Adults (16) ST - 8, LA - 11
21 Solo A under 6 (13) W-C - 13
22 Solo B under 8 (29) W-C - 29
23 Solo V under 11 (21) W-C-J - 21
24 Solo G up 11 (11) W-C-J - 11
25 School A (under 10) (37) W-C-J - 37
26 School B (under 12) (13) W-C-J - 13
27 School V (under 15) (2) W-C-J - 2
28 Bebi (under 6) (14) W-C - 14
29 Bebi (under 8) (30) W-C-J - 30
30 Solo 1 (under 6) (4) W-C - 4
31 Solo 2 (under 8) (14) W-Q-C-J - 14
32 Solo 3 (under 11) (20) W-Q-C-J - 20
33 Solo 4 (up 11) (13) W-Q-C-J - 13
34 School 1 (under 10) (24) W-Q-C-J - 24
35 School 2 (under 12) (15) W-Q-C-J - 15
36 School 3 (under 15) (3) W-Q-C-J - 3
37 School 4 (up 15) (1) W-Q-C-J - 1
38 Hobby Beg. (4) W-Q-C-J - 4
39 Seniors Beg. (8) W-Q-C-J - 8
40 Juveniles 1 Chemp. (4) ST - 3, LA - 4
41 Juveniles 2 Chemp. (5) ST - 4, LA - 4
42 Juniors 1 Chemp. (7) ST - 4, LA - 5
43 Juniors 2 Chemp. (9) ST - 7, LA - 5
44 Youth Chemp. (9) ST - 4, LA - 6
45 Adult Chemp. (3) ST - 2, LA - 2
46 Seniors Chemp. (1) ST - 1, LA
Total by section1971547213710387
Couples / Entries  467 / 750
JudgesCity / Country
Александрова Тетяна Дніпро / Україна
Андрусенко Марина Київ / Україна
Банковская Светлана Южноукраїнськ
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Водолазька Поліна Львів
Гаврилюк Катерина Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Грибан Анастасія Житомир
Грибан Валентина Житомир / Україна
Гришак Ірина Львів
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Данканич Мирослава Ужгород / Україна
Дахній Зеновія Львів
Дмитришин Віта Самбір / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Доманська Віта Ужгород / Україна
Дрізо Євген Одеса / Україна
Жвірко Олег Львів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Ілечко Ярослав Борислав
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Кеба Алла Київ
Ковальська Ірина Чернівці / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
Кулик Демьян Біла Церква / Україна
Купецький Дмитро Львів
Левицький Всеволод Львів
Левицький Олег Львів
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Ліманський Юрій Київ / Україна
Любуська Христина Львів
Маслій Олег Львів / Україна
Машин Ігор Київ / Україна
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Мишко Олександра Ужгород
Муж Маркіян Львів / Україна
Парешний Роман Великі Мости
Піскарьов Андрій Чернівці
Піскарьова Оксана Чернівці / Україна
попик марта Дрогобич
Радух Юрій Львів / Україна
Ривак Олег Львів
Руденко Віталій Київ
Руденко Інеса Київ / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Сенченко Юрій Київ
Слободяк Наталія Львів
Смірнова Наталія Львів
Соловйов Ігор Київ
Фаринич Кароліна Ужгород / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Хрущ Юрій Львів
Цибульська Юлія Львів / Україна
Черепаня Тарас Стрий / Україна
Черепеня Тарас Львів
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Шалаковський Віталій Львів
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
GarmoniyaBeregovo / Ukraine3/9 3/9
RoyaldansBila Tserkva / Ukraine3/5 1/1
FantaziyaBogorodchany / Ukraine1/2 1/2
Sway (Svey)Boryslav / Ukraine1/2 1/2
GarmoniyaDnipro / Ukraine6/24 4/16
KaskadDnipro / Ukraine5/12 2/4
NatkhnennyaDolyna / Ukraine1/1 1/1
Dance WayDrogobych / Ukraine7/8 7/8
LibertangoDrogobych / Ukraine9/14 7/11
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine32/43 10/16
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine3/4 3/4
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine1/4 1/2
DiamantKyiv / Ukraine3/6 3/6
Grand-DuetKyiv / Ukraine4/9 4/6
YurisKyiv / Ukraine8/14 8/13
YuventaKyiv / Ukraine1/2 1/1
SK-DENSLutsk / Ukraine7/8 7/8
AdazhioLviv / Ukraine19/25 15/21
AelitaLviv / Ukraine5/7 1/2
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/5 1/5
AnDensLviv / Ukraine3/5 3/5
BravoLviv / Ukraine8/23 7/21
DiademaLviv / Ukraine2/2 2/2
EdelveysLviv / Ukraine116/144 113/139
ElegantLviv / Ukraine1/2 1/2
EstetLviv / Ukraine9/14 9/14
FokstrotLviv / Ukraine39/49 38/48
FollowwayLviv / Ukraine2/3 2/3
KarmensLviv / Ukraine23/34 23/32
LambadaLviv / Ukraine2/2 2/2
ORIGINALLviv / Ukraine3/3 3/3
Royal DanceLviv / Ukraine7/15 7/15
StilLviv / Ukraine6/7 6/7
TalismanLviv / Ukraine29/42 27/35
ЄvrodansLviv / Ukraine7/7 6/6
KristallOdesa / Ukraine1/2 1/2
KrylYaOdesa / Ukraine3/7 3/6
LiliiaOdesa / Ukraine18/47 18/46
Number OneOdesa / Ukraine1/1 1/1
BlackpoolVelyki Mosty / Ukraine3/3 2/2
Gloriya DensZhovkva / Ukraine7/7 7/7
Studiya AkordZhydachiv / Ukraine24/35 21/32
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine2/7 1/4
FantaziyaСамбір / Ukraine12/19 11/18
KrokСтрий / Ukraine3/5 3/5
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine1/1 1/1
GloriyaУжгород / Ukraine4/10 4/10
GratsiyaУжгород / Ukraine7/24 7/22
PrestizhУжгород / Ukraine4/8 4/8
KrokХмельницький / Ukraine11/29 7/16
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine13/21 13/21
KarnavalЧернівці / Ukraine14/46 12/36
MolodistЧернівці / Ukraine3/3 3/3
SuchasnikЧернівці / Ukraine8/12 8/12
LazuritЧорноморськ / Ukraine2/6 2/6
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine6/17 6/17