Loading
post image

Одеський вальс

Відкриті всеукраїнські змагання "Школяр-студент-громадянин"
Ліга Танцю України, Костина Сергій
Одеса / Україна
06.11.2016

 

Станом на 31.10.16 р.

Міністерство освіти та науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Ліга танцю України

 

Відкриті всеукраїнські змагання «Школяр-студент-громадянин»

 

«Одеський вальс»

  6 листопада 2016

 

ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ

 

Місце проведення: танцювальна зала Палацу Культури курорту «КУЯЛЬНИК» м. Одеса, вул. Лиманна

 

Привабливі умови:

  • Танцювальний майданчик 12х20 м.
  • Високоякісне музикальне супроводження, профессіине світло
  • Зручні роздягальні, кафе, парковка, танцювальний маркет «Мамбо»,  присутній лікар та інше.

 

 Нормативи змагань:

Костюми і фігури за правилами всеукраїнських організацій (наявність накаблучників обов'язково). Працює спортивний комісар !!!

      

Суддi:

Змагання обслуговують ліцензовані судді відповідних категорій.

Головний суддя змагань - Владислав Пігулевський.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації та дотримання дрес-коду!

      

Нагородження:

Кубки, медалі, подарунки. В Категоріях “Перші Кроки” всі учасники нагороджуються по принципу золотого, срібного та бронзового фіналів.

 

Реєстрація:

згідно стартових книжок, дійсних на 2016 рік, а також по свідоцтву про народження.

Заявки на участь та суддівство!!! до  3 листопада 2016 року. Без попередньої реєстрації участь у змаганнях неможлива.

Працює on-line реєстрація https://flymark.dance

Прохання, завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку змагань. 

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Отримання номерів 3 листопада  з 16:00 до 22:00  за адресою: вул. Піроговська 7/9,  (Будинок Офіцерів)  4 поверх «Центр Танцю Олександра і Наталії Бєвзюк» (в інший час, по домовленності).

Додаткова інформація за телефонами: (095) 223-47-90, (067) 160-90-03 – Наталія vrb56@ukr.net.

 

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН  (не стосується іногородніх пар).

 

Внески:

спортсменів на організацію змагань становить:

  • „ПК”, „Н”, „Соло” – 150 грн за програму з особи,
  • ,,E,D” – 180 грн за програму з особи,
  • “C”и  Чемпіонат - 200 грн за програму з особи.

Учасники, що посіли 1 місце в ЧООШС 2015 приймают участь без внеску.

Переможці ЧООШС 2016 також  приймают участь в Чемпіонаті України зі спортивних танців серед школярів та студентів 2016 (12-13 листопада, м. Київ) без внесків.

Вхід  для глядачів – 150 грн на весь день змагань. Столик на 3-4 особи- 200 грн - додатково на відділення.

 

Проба паркету: за 30хв. до початку змагань

 

Проїзд:

від ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ - маршрутне таксі № 110, а також від зупинки Фабрика нетканних матеріалів (ЗЕРНОВИЙ) по Миколаївській Дорозі - таксі 5 грн./чол. до ПК КУЯЛЬНИК.

 Бронювання номерів для проживання у курорті «Куяльник»: 0800-50-50-82; www. kuyalnik.com.ua

Додаткова інформація за телефонами: (068)818 88 38, (050) 746 31 87– Сергій Костина (E-mail: otrada-odesa@i.ua)

 

ОРГАНІЗАТОР:

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

 

Couples / Entries  245 / 412
Categories06 November, Sunday
10:0012:3015:0018:00
1 Baby Solo PK-2 (under 5) (9) W-C - 9
2 Baby Solo PK-3 (under 5) W-C-J
3 Children Solo PK-2 (6-7 years) (30) W-C - 30
4 Children Solo PK-3 (6-7 years) (22) W-C-J - 22
5 Children Solo N (6-7 years) (5) W-Q-C-J - 5
6 Juveniles 1 Solo PK-2 (13) W-C - 13
7 Juveniles 1 Solo PK-3 (29) W-C-J - 29
8 Juveniles 1 Solo N (16) W-Q-C-J - 16
9 Juveniles 1 Solo E (8) ST - 8, LA - 5
10 Juveniles Solo PK-2 (5) W-C - 5
11 Juveniles 2 Solo PK-3 (9) W-C-J - 9
12 Juveniles 2 Solo N (14) W-Q-C-J - 14
13 Juveniles 2 Solo E (6) ST - 5, LA - 6
14 Juniors 1+2 Solo PK-2 W-C
15 Juniors 1+2 Solo PK-3 W-C-J
16 Juniors 1+2 Solo N (2) W-Q-C-J - 2
17 Juniors 1+2 Solo E (4) ST - 2, LA - 4
18 Juniors 1+2 Solo D ST, LA
19 Baby PK-2 (under 5) (4) W-C - 4
20 Baby PK-3 (under 5) W-C-J
21 Children PK-2 (6-7 years) (9) W-C - 9
22 Children PK-3 (6-7 years) (9) W-C-J - 9
23 Children Championship (6-7 years) (1) W-Q-C-J - 1
24 Juveniles 1 PK-2 (11) W-C - 11
25 Juveniles 1 PK-3 (27) W-C-J - 27
26 Juveniles 1 N (22) W-Q-C-J - 22
27 Juveniles 1 E (11) ST - 10, LA - 10
28 Juveniles 1 Championship (12) ST - 10, LA - 10
29 Juveniles 2 PK-2 (4) W-C - 4
30 Juveniles 2 PK-3 (8) W-C-J - 8
31 Juveniles 2 N (13) W-Q-C-J - 13
32 Juveniles 2 E (5) ST - 4, LA - 4
33 Juveniles 2 Championship (8) ST - 7, LA - 8
34 Juniors 1+2 PK-2 W-C
35 Juniors 1+2 PK-3 W-C-J
36 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
37 Juniors 1 E (4) ST - 2, LA - 4
38 Juniors 1 D (4) ST - 3, LA - 4
39 Juniors 1 C (2) ST - 1, LA - 1
40 Juniors 1 Championship (2) ST - 1, LA - 1
41 Juniors 2+Youth E (2) ST - 1, LA - 2
42 Juniors 2+Youth D (5) ST - 5, LA - 4
43 Juniors 2 C (4) ST - 2, LA - 3
44 Youth C (1) ST - 1, LA
45 Juniors 2 Championship (5) ST - 3, LA - 3
46 Youth Championship (3) ST - 3, LA - 1
47 Youth+Adult D (3) ST, LA - 3
48 Youth+Adults Championship (3) ST - 1, LA - 2
Total by section891719557
Couples / Entries  245 / 412
JudgesCity / Country
kravc + Одеса / Україна
Базарова Марина Одеса / Україна
Бевзюк Олексій Одеса / Україна
Борисов Радіон Одеса / Україна
Борисова Александра Одеса
Головня Наталія Херсон / Україна
Головня Олександр Херсон / Україна
Дацюк Ірина Київ / Україна
Журавльов Олександр Харків / Україна
Капустинський Дмитро Одеса
Карапетян Карина Одеса
Кашковский Евгений Одеса
Костина Сергій Одеса / Україна
Кочнева Светлана Одеса
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Кузьмінський Георгій Одеса / Україна
Маринеско Вячеслав Одеса
Мочаліна Юлія Одеса / Україна
Пігулевський Владислав Київ / Україна
Попович Павло Одеса / Україна
Речицкая Ольга Одеса / Україна
Самарська Наталія Одеса / Україна
Слободян Сергей Одеса / Україна
Товмасян Арарат Одеса / Україна
Цвигун Александр Чорноморськ
Цыганок Николай Білгород-Дністровський
Яровенко Олександра Одеса / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
OvatsiyaBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine6/8 4/5
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine4/9 4/8
OLTEXKyiv / Ukraine3/4 3/4
AlinaOdesa / Ukraine9/19 8/15
Arkadiya Odesa / Ukraine4/11 4/10
ChampioNOdesa / Ukraine11/20 7/10
Dance-HistoryOdesa / Ukraine19/22 18/21
DiamantOdesa / Ukraine1/2 0/0
Diamond DanceOdesa / Ukraine10/11 10/11
DYuSSh №1Odesa / Ukraine11/20 7/10
Elit DansOdesa / Ukraine28/52 27/51
FemidaOdesa / Ukraine4/12 3/9
KristallOdesa / Ukraine1/1 1/1
MaestroOdesa / Ukraine10/17 8/14
Maksim-DensOdesa / Ukraine2/2 2/2
Mega DanceOdesa / Ukraine10/21 9/18
OtradaOdesa / Ukraine8/10 8/10
PrestizhOdesa / Ukraine17/36 17/36
RadugaOdesa / Ukraine5/5 5/5
Rio-ritaOdesa / Ukraine28/73 28/66
SlavaOdesa / Ukraine4/11 4/11
TAN-GOOdesa / Ukraine7/14 6/12
TriumfOdesa / Ukraine12/17 12/17
СTSER VizaviOdesa / Ukraine36/40 34/36
Latinskiy KvartalХерсон / Ukraine2/4 0/0
YunistХерсон / Ukraine9/27 5/13
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine14/24 11/17