Loading
post image

HALLOWEEN 2016

Відкриті всеукраїнські розрядні змагання «Школяр-студент-громадянин»
ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Київ / Україна
29.10.2016

 

                                                     

Міністерство освіти і науки України

Ліга танцю України

Київське управління фізичного виховання та спорту


Відкриті всеукраїнські розрядні змагання «Школяр-студент-громадянин»

 

НALLOWEEN 2016

 

29 жовтня  (субота)

 у танцювальній залі парку ПЕРЕМОГА, (М «Дарниця», нічний клуб «Hоmе», заїзд з вул. Генерала Жмаченко, 8)

 

Заявки: на участь та суддівство до 26 жовтня (ср) 2016 року on-line Skasy.com або Flymark.dance.

  • Заявки в довільній формі не розглядаються. Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.
  • Отримання номерів для київських пар 27 жовтня (чт) з 10.00 до 15.00 в офісі ЛТУ.
  • При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації)
  • Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!
  • Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників.
  • Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку. Реєстрація учасників згідно стартових книжок, дійсних на 2016 рік.
  • Участь можлива лише в одному танцювальному класі. Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК – 120 грн за програму з особи,
  • H, Н6 – 140 грн за програму з особи,
  • Е – 150 грн за програму з особи,
  • D, С – 180 грн за прогр. з особи.
  • SOLO - 150 грн за програму з особи.

Вхід – 120 грн на весь день змагань. Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (066) 379 59 29 Ірина).

 

Судді: Судді відповідної категорії.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації та дотримання дрес-коду!

 

Нормативи

Згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях ПК2, ПК3, ПК4 – згідно переліку фігур Ліги танцю України
!Працює спортивний комісар!

 

Привабливі умови

  • Для учасників: зручні роздягальні, старт-приз!
  • Для глядачів – лотерея за номерами квитків.
  • Обслуговує Львівська майстерня шоколаду.

 

Додаткова інформація за телефонами:
(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав.


ОРГАНІЗАТОР:

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський

(м.т 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com)

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

 

Couples / Entries  326 / 365
Categories29 October, Saturday
09:0012:3015:0016:3018:30
1 Baby PK2 (4-5 years) W-C
2 Children PK2 (6 years) W-C
3 Children PK2 (7 years) W-C
4 Children PK3 (6-7 years) W-C-J
5 Children PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
6 Children N (6-7 years) W-Q-C-J
7 Baby Solo PK2 (4-5 years) W-C
8 Children Solo PK2 (6 years) W-C
9 Children Solo PK2 (7 years) W-C
10 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
11 Children Solo N (6-7 years) W-Q-C-J
12 Juveniles 1-8 PK2 (8 years) W-C
13 Juveniles 1-9 PK2 (9 years) W-C
14 Juveniles 1 PK3 W-C-J
15 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
16 Juveniles 1 N W-Q-C-J
17 Juveniles 1 N6 W-T-Q-C-S-J
18 Juveniles 1 E ST, LA
19 Juveniles 1-8 Solo PK2 (8 years) W-C
20 Juveniles 1-9 Solo PK2 ( years) W-C
21 Juveniles 1 Solo PK3 W-C-J
22 Juveniles 1 Solo PK4 W-Q-C-J
23 Juveniles 1 Solo N W-Q-C-J
24 Juveniles 1 Solo E ST, LA
25 Juveniles 2 PK2 W-C
26 Juveniles 2 PK3 W-C-J
27 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
28 Juveniles 2 N W-Q-C-J
29 Juveniles 2 N6 W-T-Q-C-S-J
30 Juveniles 2 E ST, LA
31 Juveniles 2 D ST, LA
32 Juniors N W-Q-C-J
33 Juniors E ST, LA
34 Juniors D ST, LA
35 Seniors ST
36 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
37 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
38 Juveniles 2 Solo PK4 W-Q-C-J
39 Juveniles 2 Solo N W-Q-C-J
40 Juniors Solo N W-Q-C-J
41 Juveniles 2 Solo E ST, LA
42 Juniors Solo E ST, LA
43 Juveniles 2 Solo D ST, LA
44 Juniors Solo D ST, LA
Couples / Entries  326 / 365
JudgesCity / Country
Богатов Андрій Ірпінь / Україна
Бондаренко Ігор Херсон
Бондаренко Ольга Херсон / Україна
Василенко Тетяна Київ
Глушаченко Світлана Київ
Гончаров Володимир Київ / Україна
Гречкосій Аліна Київ / Україна
Григорович Вероніка Київ / Україна
Дітковська Анна Київ
Дітковський Володимир Київ
Дудник Руслан Київ / Україна
Зеленська Любов Київ
Ільїна Олена Київ
Камінська Юлія Велика Димерка / Україна
Кириченко Павло Київ / Україна
Кірієнко Юлія Київ / Україна
Ковальов Станіслав Київ
Котова Марина Київ / Україна
Кузьменко Анастасія Ірпінь / Україна
Ларін Ігор Васильків / Україна
Ларіна Анна Калинівка / Україна
Митяй Оксана Ірпінь
Московченко Ілля Київ / Україна
Мясникова Олена Київ
Науменко Максим Київ
Обозна Юлія Київ
Орел Олена Київ / Україна
Орел Сергій Київ
Осовський Анатолій Київ
Петровский Владислав Київ
Петровський Сергій Київ
Пігулевський Владислав Київ / Україна
Прогнімак Наталія Київ / Україна
Рахуба Олександр Київ / Україна
Ременюк Маргарита Київ
Савенко Ольга Київ / Україна
Савков Сергій Київ / Україна
Сидоренко Олег Київ
Столяров Андрій Київ / Україна
Стоян Олексій Чернігів
Ущук Яков Київ
Федина Віта Ірпінь / Україна
Фомін Олександр Київ
Шинковська Катерина Київ / Україна
Ярмолич Дем`ян Ірпінь / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
ImperialIrpin / Ukraine6/6 5/5
Suzir'yaIrpin / Ukraine11/13 10/12
Vida DanceKalynyivka / Ukraine3/3 3/3
AstraKyiv / Ukraine15/16 13/14
ConcordKyiv / Ukraine5/5 5/5
Dance EnergyKyiv / Ukraine10/11 10/11
Dance MaximumKyiv / Ukraine1/1 1/1
DanceLifeKyiv / Ukraine4/4 4/4
DREAMSKyiv / Ukraine25/27 25/27
EliseDanceKyiv / Ukraine4/4 4/4
ENERGYKyiv / Ukraine6/6 6/6
FakelKyiv / Ukraine8/8 8/8
FantomKyiv / Ukraine13/14 13/14
FENIKSKyiv / Ukraine16/16 16/16
FeyeriyaKyiv / Ukraine9/9 8/8
GardeKyiv / Ukraine5/5 4/4
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine6/6 6/6
ImidzhKyiv / Ukraine38/39 36/37
KarmilKyiv / Ukraine11/13 11/13
Nika-DansKyiv / Ukraine1/1 1/1
OLTEXKyiv / Ukraine10/17 10/17
ParadayzKyiv / Ukraine6/6 6/6
PolonezKyiv / Ukraine1/1 1/1
Pozitiv DansKyiv / Ukraine12/12 12/12
Pulsar-DansKyiv / Ukraine4/5 4/5
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine2/2 2/2
SAPFIRKyiv / Ukraine7/7 7/7
Sport-DansKyiv / Ukraine10/13 8/10
StartKyiv / Ukraine7/7 6/6
TORNADOKyiv / Ukraine20/21 20/21
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine7/8 7/8
Viktoriya AKyiv / Ukraine5/5 5/5
YupiterKyiv / Ukraine18/18 16/16
Ритми юностіKyiv / Ukraine3/8 3/6
MarsVasylkyv / Ukraine4/4 4/4
Sputnik DanceVelyka Dymerka / Ukraine7/7 7/7
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/1 1/1
BravoХерсон / Ukraine17/30 17/30
NyuansЧернігів / Ukraine1/2 1/2