World DanceSport Federation
Всеукраїнська Федерація танцювального спорту
Львівська міська рада
Клуб спортивного і сучасного танцю “ ЛІДЕР”
запрошують на
всеукраїнські відкриті класифікаційні змагання
Date: 14th FEBRUARY, 2016
Place: 36, Shchyretska str, Sport Complex “Gratsiya”, Lviv, Ukraine
Judges: судді довільних організацій.
Dress: WDSF Rules must be applied.
Entry: On-line http://flymark.com.ua till 11th February, 2016
Категорії Школи виконують тільки основні фігури, «перші кроки» - виключно набір з вересня 2015 року, і вони змагаються тільки в даній категорії.
КУБОК МІСТА ЛЬВОВА є відкритий для всіх.
Реєстрацію учасників змагань здійснюють тренери. Організатор залишає за собою право об’єднувати категорії участі.
Он-лайн реєстрація на http://flymark.com.ua для львів'ян до 9 лютого, вівторок.
Попередня реєстрація (обов’язкова для учасників м. Львова) в четвер або п'ятницю з 12 до 14:00 в офісі на Стефаника.
Sport &Modern Dance Club “LIDER” LVIV
Irena Bous’, Olena Radchenko
Phones: +38 050 506 00 11 Ірена Василівна, 050 584 59 77 Олена Анатоліївна
E-mail: irenabous@gmail.com
Сайт клубу www.liderdance.in.ua
https://www.facebook.com/irenabous
Фінансові умови участі :
Внесок за участь у категоріях:
перший рік, школа, бебі, соло складає 120 грн з учасника за програму;
Початківці, Хобі, Е, Д Класи 150 грн з учасника за програму;
С, В класи, КУБОК ЛЬВОВА 200 грн з учасника за програму.
Вхідний внесок для глядачів 100 грн/день;
місце за столиком додатково 50 грн до вхідного квитка за одне відділення.
Організатор допомагає учасникам з поселенням за умови попередньої заявки на поселення до 5 лютого 2016 року.
Для спортсменів, що бажають подобово зняти квартиру:
http://doba.ua/ukr/cities/Lvov
http://www.real-estate.lviv.ua/podobovo-kvartira/Lviv
№ | Categories | 14 February, Sunday | |||
---|---|---|---|---|---|
10:00 | 12:00 | 14:30 | 18:00 | ||
1 | Baby beginners | W-Q-C-J | |||
2 | Juvenile 1 beginners | W-Q-C-J | |||
3 | Juvenile 2 beginners | W-Q-C-J | |||
4 | Baby A First step | W-C | |||
5 | Baby B First step | W-C | |||
6 | School A Juveniles 1 First step | W-C-J | |||
7 | School B Juveniles 2 First step | W-C-J | |||
8 | School C Juniors 1 First step | W-C-J | |||
9 | School D Juniors 2 First step | W-C-J | |||
10 | Solo girls baby 1 First step | W-C | |||
11 | Solo girls baby 2 First step | W-C | |||
12 | Solo girls juveniles 1 First step | W-C-J | |||
13 | Solo girls juveniles 2 First step | W-C-J | |||
14 | Solo girls juniors 1 First step | W-C-J | |||
15 | Solo girls juniors 2 First step | W-C-J | |||
16 | Junior 1 beginners | W-Q-C-J | |||
17 | Junior 2 beginners | W-Q-C-J | |||
18 | Hobby beginners | W-Q-C-J | |||
19 | Baby 1 | W-C-J | |||
20 | Baby 2 | W-C-J | |||
21 | School 1 Juveniles 1 | W-Q-C-J | |||
22 | School 2 Juveniles 2 | W-Q-C-J | |||
23 | School 3 Juniors 1 | W-Q-C-J | |||
24 | School 4 Juniors 2 | W-Q-C-J | |||
25 | Solo girls baby 1 | W-C-J | |||
26 | Solo girls baby 2 | W-C-J | |||
27 | Solo girls juveniles 1 | W-Q-C-J | |||
28 | Solo girls juveniles 2 | W-Q-C-J | |||
29 | Solo girls juniors 1 | W-Q-C-J | |||
30 | Solo girls juniors 2 | W-Q-C-J | |||
31 | Juveniles 1 E | 6 dances | |||
32 | Juveniles 2 E | 6 dances | |||
33 | Juveniles 1+2 E | ST, LA | |||
34 | Juniors 1 E | 6 dances | ST, LA | ||
35 | Juniors 2 E | 6 dances | ST, LA | ||
36 | Youth+Adult E | 6 dances | ST, LA | ||
37 | Juveniles 1+2 D | 8 dances | |||
38 | Juniors 1 D | 8 dances | |||
39 | Juniors 2 D | 8 dances | |||
40 | Youth+Adult D | 8 dances | ST, LA | ||
41 | Juniors 1 C | ST, LA | |||
42 | Juniors 2 C | ST, LA | |||
43 | Youth+Adult C | ST, LA | |||
44 | Youth+Adults B | ST, LA | |||
45 | Viennese waltz all age groups | V | |||
46 | Juveniles 1+2 Lviv's CUP | ST, LA | |||
47 | Juniors 1 Lviv's CUP | ST, LA | |||
48 | Juniors 2 Lviv's CUP | ST, LA | |||
49 | Youth Lviv's CUP | ST, LA | |||
50 | Adults Lviv's CUP | ST, LA |
Judges | City / Country |
Ilechko Yaroslav | Boryslav / Ukraine |
Vanderer Olga | Ternopil / Ukraine |
Dmitruk Svitlana | Lviv / Ukraine |
Zagrebina Anna | Lviv / Ukraine |
Kapustinskiy Dmitro | Odesa / Ukraine |
Kriuchkov Dmytro | Sumy / Ukraine |
Levitskiy Vsevolod | Lviv / Ukraine |
Levitskiy Oleg | Lviv / Ukraine |
Lenets Ruslan | Sambir / Ukraine |
Masliy Oleg | Lviv / Ukraine |
Metyk Mar'yana | Drogobych / Ukraine |
Muzh Markiyan | Lviv / Ukraine |
Pivovarova Olena | Lviv / Ukraine |
Piskarov Andriy | Chernivchi / Ukraine |
Radukh Yuriy | Lviv / Ukraine |
Radchenko Olena | Lviv / Ukraine |
Rivak Oleg | Lviv / Ukraine |
Savich Igor | Drogobych / Ukraine |
Filinska Nadiya | Lviv / Ukraine |
Filinskyy Lyubomyr | Novyj Rozdil / Ukraine |
Khitsyak Nazar | Lviv / Ukraine |
Cholan Georgiy | Khmelnytskyy / Ukraine |
Cholan Mar'yan | Khmelnytskyy / Ukraine |
Yavdoshik Alla | Lviv / Ukraine |