Loading
post image

Перлина Поділля - 2016

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
Соломко Віктор
Хмільник / Україна
08.10.2016

 

    

Всесвітня Федерація Танцювального Спорту (WDSF)

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту (ВФТС)

Вінницький обласний осередок ВФТС

Клуб спортивного танцю «Данс-Мрія»

 

Всеукраїнські класифікаційні  змагання з  танцювального спорту

"Перлина Поділля - 2016"

 

Дата проведення: 8 жовтня 2016  року

Місце проведення: м.Хмільник, пр.Перемоги 12, Міський Будинок культури

 

Майданчик: ламінований паркет 10х12м.

 

Реєстрація: Попередня реєстрація на сайті https://flymark.dance

Без попередньої заявки участь у змаганнях неможлива. В день змагань реєстрація закінчується за 30хв. до початку кожного відділення.

 

Костюми та фігури: згідно правил WDSF.

 

Судді: судді всіх танцювальних організацій України, які мають дійсну суддівську книжку на 2016 р.

На змаганнях працюватиме технічний суддя по фігурах “спортивний комісар”.

 

Нагородження:

Дипломи, медалі всім учасникам  у категорії Бебі, Діти,Соло,Школа,та цінні призи для переможців.

Організатор залишає за собою право об'єднувати та розділяти категорії!!!             

 

Змагання проводяться за рахунок залучення спонсорських та благодійних внесків.

Благодійні внески для учасників:

  • Дебют, Школа, Соло – 100 грн. з учасника.
  • Н, Е, Д класи – 120 грн. з учасника.

 

Вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів100 грн. на весь день змагань.

 

Організатори змагань:

Клуб спортивного танцю “Данс-Мрія”                        Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС)

Соломко Віктор  +38 096 951 49 47                                                       http://audsf.com.ua

          Dance-mriya@ukr.net

 

До зустрічі на змаганнях !!!

JudgesCity / Country
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Мальнова Наталія Летичів / Україна
Мацюк Александр Вінниця / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Міщенко Інна Бердичів / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stilBar / Ukraine20/36 19/30
Gloriya-DansBar / Ukraine9/19 7/14
NadiyaBerdychiv / Ukraine3/3 3/3
TangueraBerdychiv / Ukraine6/9 5/8
VivaTBila Tserkva / Ukraine6/10 6/9
MriyaKorosten / Ukraine8/16 6/11
DialogLetichiv / Ukraine21/22 19/19
GratsiyaVinnitsa / Ukraine13/26 3/5
Liga-AVinnitsa / Ukraine21/33 16/24
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/1 0/0
Dans LayfZhytomyr / Ukraine11/19 11/19
EstetZhytomyr / Ukraine9/16 8/13
MelodiyaZhytomyr / Ukraine3/4 2/3
DreamХмельницький / Ukraine11/15 5/7
KrokХмельницький / Ukraine9/16 8/15
Dans-MriyaХмільник / Ukraine116/135 115/132