Loading
post image

Перлина Поділля - 2016

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
Соломко Віктор
Хмільник / Україна
08.10.2016

 

    

Всесвітня Федерація Танцювального Спорту (WDSF)

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту (ВФТС)

Вінницький обласний осередок ВФТС

Клуб спортивного танцю «Данс-Мрія»

 

Всеукраїнські класифікаційні  змагання з  танцювального спорту

"Перлина Поділля - 2016"

 

Дата проведення: 8 жовтня 2016  року

Місце проведення: м.Хмільник, пр.Перемоги 12, Міський Будинок культури

 

Майданчик: ламінований паркет 10х12м.

 

Реєстрація: Попередня реєстрація на сайті https://flymark.dance

Без попередньої заявки участь у змаганнях неможлива. В день змагань реєстрація закінчується за 30хв. до початку кожного відділення.

 

Костюми та фігури: згідно правил WDSF.

 

Судді: судді всіх танцювальних організацій України, які мають дійсну суддівську книжку на 2016 р.

На змаганнях працюватиме технічний суддя по фігурах “спортивний комісар”.

 

Нагородження:

Дипломи, медалі всім учасникам  у категорії Бебі, Діти,Соло,Школа,та цінні призи для переможців.

Організатор залишає за собою право об'єднувати та розділяти категорії!!!             

 

Змагання проводяться за рахунок залучення спонсорських та благодійних внесків.

Благодійні внески для учасників:

  • Дебют, Школа, Соло – 100 грн. з учасника.
  • Н, Е, Д класи – 120 грн. з учасника.

 

Вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів100 грн. на весь день змагань.

 

Організатори змагань:

Клуб спортивного танцю “Данс-Мрія”                        Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС)

Соломко Віктор  +38 096 951 49 47                                                       http://audsf.com.ua

          Dance-mriya@ukr.net

 

До зустрічі на змаганнях !!!

JudgesCity / Country
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Мальнова Наталія Летичів / Україна
Мацюк Олександр Вінниця / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Міщенко Інна Бердичів / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stil Bar / Ukraine20/3619/30
Gloriya-Dans Bar / Ukraine9/197/14
Nadiya Berdychiv / Ukraine3/33/3
Tanguera Berdychiv / Ukraine6/95/8
VivaT Bila Tserkva / Ukraine6/106/9
Dream Khmelnytskyy / Ukraine11/155/7
Krok Khmelnytskyy / Ukraine9/168/15
Mriya Korosten / Ukraine8/166/11
Dialog Letichiv / Ukraine21/2219/19
Gratsiya Vinnitsa / Ukraine13/263/5
Liga-A Vinnitsa / Ukraine21/3316/24
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/10/0
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine11/1911/19
Estet Zhytomyr / Ukraine9/168/13
Melodiya Zhytomyr / Ukraine3/42/3
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine115/135114/132