Loading
post image

Family Cup

3-ті традиційні змагання
Євген та Вікторія Олех
Київ / Україна
15.10.2016

 

                                                                                

 

Дата проведення: 15 жовтня 2016 р.

Місце проведення: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 11В, Спорткомплекс «Меридіан»  

 

У вечірньому відділенні відбудуться неймовірні показові виступи від топових українських пар:

Скасків Антон та Скасків Поліна, Резнік Ігор та Поліщук Марія.

 

 

 

ЗАЯВКИ:

для участі в змаганнях приймаються до 13.10.2015 р. до 23:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: www.flymark.dance  

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь яких танцювальних організацій (категорія «Школа» свідоцтво про народження) за датою народження та списків попередніх заявок. 

Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення. 

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Реєстрація київських пар обов’язкова  14.10. 2016 року з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

 

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

Змагання  обслуговують п’ять запрошених суддів вищої або міжнародної категорії, а також, судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance !!!!!!!!!!!

Головний суддя: Оксененко Андрій (Харків).

 

НАГОРОДЖЕННЯ: 

  • Всі учасники категорії «Школа» будуть нагороджені іменними статуетками від організаторів, дипломами, та сертифікатами партнерів.
  • Всі фіналісти класифікаційних категорій, та «RS»– дипломами, призами та іменними статуетками від організаторів;
  • призери та переможці класифікаційних категорій, та «RS» – дипломами, медалями та кубками, призами від спонсорів змагань та іменними статуетками від організаторів;

 

Іменний Кубок «Family Cup» від організаторів змагань для клубу,

який представить найбільшу кількість учасників.  

 

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  •  «Школа», «N» - 180 грн. з особи за програму; 
  • «Е», «D» - 200 грн. з особи  за програму; 
  • «С», «Rising Stars», «А+S» - 250 грн. з особи  за програму; 

 

ВХІДНІ КВИТКИ:

для глядачів і супроводжуючих осіб – 150 гривень на весь день змагань (додатково одне місце за столиком – 100 гривень).

У вечірньому відділенні столи будуть сервіруватися. Місце за столиком - 150 грн.

 Бронювання столиків за телефоном (096)-940-94-53 Вікторія

 

 

Організатори:

Євген та Вікторія Олех

Олех Євген (096)-846-74-82

Олех Вікторія (096)-940-94-53 

 

 

 

 

 ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!

 

JudgesCity / Country
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Балла Олексій Київ
Белуха Дмитро Київ / Україна
Бортяна Любов Київ / Україна
Волков Дмитро Вишгород / Україна
Гафонов Артем Київ / Україна
Гомонова Анастасія Київ / Україна
Гречкосій Аліна Київ / Україна
Григорович Віталій Київ
Груша Максим Київ / Україна
Гучко Софія Київ / Україна
Дибань Людмила Київ / Україна
Дибань Олена Київ / Україна
Дудник Руслан Київ / Україна
Зайченко Даша Київ
Зирянов Юрій Київ / Україна
Зирянова Тетяна Київ / Україна
Іванов Олександр Київ / Україна
Іщенко Анастасія Бровари / Україна
Калиновська Ярослава Київ / Україна
Киреев Олег Мелітополь / Україна
Киреєва Олена Мелітополь / Україна
Кізіль Віталій Бровари / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Лисенко Жанна Корсунь-Шевченківський / Україна
Мачулка Володимир Кропивницький / Україна
Музиченко Лариса Славута
Нечитайло Катерина Київ / Україна
Олех Вікторія Київ / Україна
Пахомова Олена Київ / Україна
Порохова Софія Київ
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Руденко Віталій Київ
Сенченко Юрій Київ
Троїцький Дмитро Київ
Филинюк Назар Біла Церква / Україна
Шиманський Андрій Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
GoldenclubBila Tserkva / Ukraine9/9 9/9
AsgardBoyarka / Ukraine6/10 3/4
ABSOLUTBrovary / Ukraine7/8 6/6
AlexDanceBrovary / Ukraine6/11 4/8
SapfirBucha / Ukraine3/3 2/2
ElitaDnipro / Ukraine1/1 1/1
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine1/2 1/2
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine3/6 3/6
AvangardKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
OlimpKropivnitskiy / Ukraine12/24 11/19
AltaKyiv / Ukraine19/27 15/21
AntaresKyiv / Ukraine4/10 3/6
AstraKyiv / Ukraine14/18 13/17
Bodi FitKyiv / Ukraine7/13 6/10
Dance AcademyKyiv / Ukraine2/4 2/4
Dance OlympKyiv / Ukraine4/7 2/4
Dans-SferaKyiv / Ukraine13/19 11/14
Dans-stilKyiv / Ukraine17/20 11/13
Diamant-ElitKyiv / Ukraine10/16 9/14
DiantaKyiv / Ukraine17/17 9/9
DREAMSKyiv / Ukraine23/25 19/20
FavoritKyiv / Ukraine7/9 6/8
FENIKSKyiv / Ukraine18/19 15/15
FeyeriyaKyiv / Ukraine2/2 2/2
Flesh-KristalKyiv / Ukraine1/1 1/1
GalateyaKyiv / Ukraine4/4 4/4
Latinskiy kvartalKyiv / Ukraine11/12 11/12
LibertaKyiv / Ukraine11/14 9/10
LigadanceKyiv / Ukraine2/3 2/3
MaksimumKyiv / Ukraine1/1 1/1
MiDiYaKyiv / Ukraine1/2 0/0
MifKyiv / Ukraine11/22 10/20
No clubKyiv / Ukraine1/1 0/0
Prem'yeraKyiv / Ukraine1/1 0/0
PrestigeKyiv / Ukraine3/3 3/3
ReveransKyiv / Ukraine3/8 3/7
ReveransKyiv / Ukraine3/10 3/9
SerpantinKyiv / Ukraine5/9 4/7
Special oneKyiv / Ukraine2/3 2/3
Sputnik danceKyiv / Ukraine3/4 3/4
StarWayKyiv / Ukraine5/7 4/5
Step by stepKyiv / Ukraine2/2 0/0
Strim-DansKyiv / Ukraine9/14 3/4
Team DanceKyiv / Ukraine10/11 9/10
Time DanceKyiv / Ukraine4/4 3/3
TvistKyiv / Ukraine2/3 0/0
UnisonKyiv / Ukraine41/56 36/45
YurisKyiv / Ukraine6/7 6/6
ZoryaniyKyiv / Ukraine6/12 0/0
Линия ТанцаKyiv / Ukraine11/11 10/10
AelitaLviv / Ukraine1/2 1/2
ModernMykolaiv / Ukraine1/2 0/0
DIAMONDVyshgorod / Ukraine25/26 22/23
GratsiyaМелітополь / Ukraine6/10 3/5
SheykСлавута / Ukraine6/8 6/7
EdelveysУкраїнка / Ukraine1/2 0/0