Loading
post image

Bukovina Open Cup - 2016

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю
Скріпнічук Євген
Чернівці / Україна
01.10.2016

 

Українська Танцювальна Рада

Клуб спортивного танцю "Либідь"

 

запрошують на відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю

Bukovina Open Cup - 2016

1 жовтня 2016 року

за адресою: м. Чернівці, вул. Хотинська, 43, "ПАНОРАМА" концертно-танцювальний зал "ТРОПІКАНО"

 

Заявки:

для участі в змаганнях приймаються до 29 вересня 2016 року.

Адреса для on-line  реєстрації https://flymark.dance.

Реєстрація згідно  класифікаційних книжок (дісних на 2016 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні (категорії "Діти" та "Школа" за свідоцтвом про народження).

Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення.

Реєстрація танцювальних пар м. Чернівці відбудеться 30.09.2016 з 12.00 до 15.00 за адресою: вул.Шептицького, 10.

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

формується з запрошених суддів та суддів відповідної категорії будь-яких танцювальних організацій. Заявку на суддівство необхідно подати на сайті https://flymark.dance

Головний суддя змагань - Полигач Ігор (м. Тернопіль).

УВАГА!!! Переможці категорій Молодь 1, Молодь 2, Дорослі отримують грошову премію у розмірі 1000 грн.

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

фіналісти - дипломами, переможці - дипломами, медалями та кубками.

 

ОБМЕЖЕННЯ в костюмах  та фігурах відповідно до нових об'єднаних правил. 

На змаганнях працює спортивний комісар.

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  • "Н", "Е" - 160 грн. з учасника за програму,
  • "Діти", "Школа" - 120 грн. з учасника за програму,
  • "D", "С" - 180 грн. з учасника за програму,
  • Open - 200 грн. з учасника за програму,
  • 10 танців - 250 грн. з учасника.

Для глядачів та супроводжуючих осіб - 100 грн. на весь день.

Місця за столиком на одне відділення - 160 грн. за стіл.

Бронювання столиків за телефоном +38 050 299  98 27

 

Організатор:

Євген Скріпнічук

e-mail odessa28@ukr.net

тел. +38 050 299 98 27

 

 

JudgesCity / Country
Берник Владислав Чернівці / Україна
Богданова Тетяна Чернівці
Великголова Діана Чернівці / Україна
Галій Олена Здолбунів / Україна
Голубашенко Василій Чернівці
Гордій Дмитро Чернівці
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Городніченко Вадим Рівне / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Полигач Ігор Тернопіль
Савка Василь Чернівці / Україна
Скакун Наталія Чернівці
Скріпнічук Євген Чернівці
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Юр Марія Івано-Франківськ / Україна
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine4/8 4/7
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine4/5 4/5
DiademaLviv / Ukraine1/3 1/3
Star-stepZdolbuniv / Ukraine4/8 4/6
Vega-DanceРівне / Ukraine6/10 1/2
AlyansТернопіль / Ukraine4/8 3/6
DreamХмельницький / Ukraine5/9 2/5
USPIKhХмельницький / Ukraine15/35 9/19
DanceLifeЧернівці / Ukraine21/34 19/29
GarmonyЧернівці / Ukraine3/7 3/7
Golden DreamЧернівці / Ukraine5/10 5/9
LibidЧернівці / Ukraine42/84 40/77
SoldanceЧернівці / Ukraine3/5 3/4
SoulDanceЧернівці / Ukraine1/1 1/1