Loading
post image

Alleya Slavy 2017

Артур и Оксана Прокаєви
Рівне / Україна
12.03.2017

 

Реєстрація для всіх бажаючих буде 11 березня в Готелі ОПТІМА, 1 поверх з 9.00 до 13.00,  вул. Словацького № 9. 

Попередня участь у змагані приймаються  до 11.03.17р.на flymark.dance

Реєстрація учасників та суддів починається о 8.оо та здійснюється згідно правил рееєстрації та закінчюється за 60хв. до початку. Початок розминки за 30хв.

Без попередньої заявки участь можлива при подвійному внеску.

 

Інформація для танцюристів:

  • Друге відділення починається без розминки.
  • Категорія Кубок 1го відділення для категорій Н кл.  Школи та для  Дебют 
  • Категорія Кубок 3 та 4 відділення-E D C B A  

Категорії (*) без обмежень рухів

Організатор має право вносити зміни у категоріях та змінювати програму змагань!

 

Умови для глядачів та тацюристів:

  • танцювальний Майданчик - 270кв.м
  • танцювальний магазин  «Top Dance»
  • пригощає кафе  «Чорна Королева»
  • професійна фото-відео студія АРДАН

 

Благодійний внесок: 100 грн на весь день   

 VIP столи (4місця)  відділення 1,2,3 -50грн.

 VIP столи (4місця) 4відділення - 80грн.+бонус

 

НАГОРОДЖЕННЯ

Категорії Дебют та Школа – Диплом ексклюзивні фарфорові статуетки

Категорії Н,Е,Д,С- Диплом,Медаль та Кубок

Категорії  Alleya Slavy  -Диплом,   Медаль  та  Кубок  за  1 2  та  3 місця.

Alleya Slavy Juniors і Adult за 1 місце дарує Сертифікат на WDC AL  World Cup

Категорія Alleya Slavy   переможцям  дарує  Подарункі від   MARY KAY !!! Окремо для танцюристів виборюється «Кубок Брами»

Всім учасникам подарункові Сертифікати Dance.ME

 

Суддівство:

 Українська суддівська панель, також іноземна суддівська панель: Молдова, Польща, Росія, Грузія, Білорусь, Вірменія, США, Румунія, Ізраїль та  судді  всіх  танцювальних  організацій  світу  які  займаються  розвитком  спортивного  танцю. Повний список суддів  буде на сайті  uadl.com.ua                                                                                                                                         

 

Можливе поселення учасників за заявками!  По всім питання та пропозиціям звертатись до організаторів

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ uadl.com.ua

К.т. +380973416289 art724012@ukr.net 

 

Організатори:

Артур та Оксана Прокаєви 

 

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС НА НАШИХ ЗМАГАННЯХ !!!

Couples / Entries  402 / 496
Categories12 March, Sunday
10:0013:0015:0019:00
1 Кinder (under 6) (17) W-C - 17
2 Кinder Solo (under 6) (9) W-C - 9
3 Debut under 8 (51) W-C - 51
4 Debut under 10 (18) W-C - 18
5 Debut under 14 W-C
6 Debut Solo (under 10) (36) W-C - 36
7 Debut Solo (under 8) (33) W-C - 33
8 Kids School (15) W-C-J - 15
9 Juveniles 1 School (33) W-C-J - 33
10 Juveniles 2 School (25) W-C-J - 25
11 Juniors School (3) W-C-J - 3
12 Juveniles Solo School (74) W-C-J - 74
13 Juniors+Youth Solo School (2) W-C-J - 2
14 Am-Debut Juveniles (under 10) (5) W-C - 5
15 Kids N (8) W-Q-C-J - 8
16 Juveniles 1 N (13) W-Q-C-J - 13
17 Juveniles 2 N (16) W-Q-C-J - 16
18 Juniors N (3) W-Q-C-J - 3
19 Juveniles Solo N (24) W-Q-C-J - 24
20 Juniors+Youth Solo N (5) W-Q-C-J - 5
21 Juveniles 1 E (5) ST - 2 LA - 4
22 Juveniles 2 E (11) ST - 7, LA - 10
23 Juveniles Solo E (1) LA - 1
24 Juniors Solo E (3) LA - 3
25 Juniors 1 E (4) ST - 2, LA - 4
26 Juniors 2 E (3) ST - 1, LA - 3
27 Juveniles D (2) ST - 2, LA - 1
28 Juniors 1 D (5) ST, LA - 5
29 Juniors D (6) ST - 3, LA - 5
30 Youth+Adult E+D (4) ST - 1, LA - 4
31 Juveniles Rising Stars ST, LA
32 Juniors 1 Rising Stars (5) ST, LA - 5
33 Juniors 2 Rising Stars (3) ST - 1, LA - 2
34 Youth+Adult Rising Stars (2) ST - 1 LA - 1
35 Juveniles 1 Alleya Slavy ST, LA
36 Juveniles 2 Alleya Slavy (3) ST - 1 LA - 2
37 Juniors 1 Alleya Slavy (3) ST LA - 3
38 Juniors 2 Alleya Slavy (2) ST LA - 2
39 Youth Alleya Slavy ST LA
40 Adult Alleya Slavy ST LA
41 PD Alleya Slavy ST LA
42 Open Cup (School+Debut) (12) S.Waltz - 11, Cha Cha - 12
43 Open Cup (6) S.Waltz - 2 Cha Cha - 5
Total by section2041696756
Couples / Entries  402 / 496
JudgesCity / Country
Anna Hoholadze Georgia
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Алєксєєва Віталія Рівне
Артинюк Віталій Луцьк
Арустамян Наталія Здолбунів
Бабак Вікторія Рівне / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Бурчак Ігор Рівне / Україна
Гнасюк Валентина Луцьк
Гончарук Жанна Шепетівка / Україна
Джум Олександр Рівне
Казатинская Елена Рівне
Киричик Леся Луцьк / Україна
Климець Галина Рівне
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Куценко Людмила Рівне
Куцик Олег Луцьк
Левицький Всеволод Львів / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Малютчик Максим Рівне
Молчанова Настя Харків
Музиченко Лариса Славута
Назарова Наталія Bulgaria
Новомодна Олена Шепетівка / Україна
Олійник Олена Рівне / Україна
Охнюк Роман Рівне
Подопригора Ніна Рівне / Україна
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Прокаєва Оксана Рівне / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
LadushkiDonetsk / Ukraine5/6 5/5
ModernKovel / Ukraine2/4 2/4
Art-KvartalKvasylyv / Ukraine1/2 0/0
Energiya dobraLutsk / Ukraine12/19 12/16
FortunaLutsk / Ukraine16/16 16/16
Grand DansLutsk / Ukraine15/37 9/23
TroyandaLutsk / Ukraine25/35 22/29
AdazhioLviv / Ukraine8/16 7/15
AnDensLviv / Ukraine2/6 2/6
EdelveysLviv / Ukraine3/7 3/7
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine12/14 11/12
ReversОстрог / Ukraine6/6 6/6
15Рівне / Ukraine11/18 9/11
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine22/26 20/23
Art-kvartalРівне / Ukraine50/90 44/78
diamond danceРівне / Ukraine12/14 12/12
FleshРівне / Ukraine60/71 56/56
FortunaРівне / Ukraine26/33 24/25
InDanceРівне / Ukraine3/3 3/3
KarmenРівне / Ukraine23/27 23/27
LiniyaРівне / Ukraine1/2 1/2
Lyudmila DANCРівне / Ukraine8/8 6/6
RoyalРівне / Ukraine21/21 20/20
RytmРівне / Ukraine20/21 20/20
TenDanceРівне / Ukraine29/33 28/30
SheykСлавута / Ukraine24/26 23/25
IneshШепетівка / Ukraine10/11 8/9
VivatШепетівка / Ukraine10/11 10/10