Loading
post image

Ритми весни 2017

20 традиційні відкриті змагання зі спортивних танців
Ігор та Ольга Полигач
Тернопіль / Україна
11.03.2017

 

 МІЖНАРОДНА ТАНЦЮВАЛЬНА СПІЛКА

СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ “АЛЬЯНС”

 

Ритми весни 2017

20 традиційні відкриті змагання зі спортивних танців

 

11 березня 2017 р.

м. Тернопіль, ТРЦ Подоляни, вул. Текстильна 26ч

проект станом на 10.02.2017

 

У вечірньому відділенні:

змагання у  супроводі Муніципального Галицького камерного оркестру, показові виступи народного аматорського ансамблю бального танцю ”АЛЬЯНС” та кращих танцювальних  пар України.

 

Заявки

для участі у змаганнях приймаються до 10 березня 2017р. 12.00.

Адреса для on-line реєстрації: http://flymark.dance

 

Реєстрація здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок усіх танцювальних організацій за датою народження та закінчується за 30 хв. до початку відділення.

В категоріях «Дебют» та «Школа» можлива реєстрація за свідоцтвами про народження.

Реєстрація пар м.Тернополя обов”язкова 10 березня 2017р. з 18.00 за адресою: м.Тернопіль, вул. Глибока,15, КСТ “АЛЬЯНС”

 

Фінансові умови:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески з особи за програму становлять:

  • Дебют, Школа, Соло,“N”,“Е” –150 грн.,
  • “D”,“C”, Відкритий клас – 200 грн.

Вхідний квиток для глядачів та супроводжуючих осіб:

  • благодійний внесок на весь день  – 120 грн.,
  • місце за столиком на 1,2 відділення – 50грн.,3+4 відділення –70грн.

 

Танцювальний майданчик: 220 м2

 

Правила до фігур і костюмів:

На змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах згідно нових об'єднаних правил (див.http://www.sgostu.com.ua/docs.html).

Працює спортивний комісар!

Обов’язкова наявність пластикових накаблучників у партнерок!

 

Суддівська бригада: формується з запрошених суддів та суддів  будь-яких танцювальних організацій відповідної  категорії.

 

Нагородження:

фіналісти – дипломама, призери – медалями, переможці – кубками, учасники категорій «Школа» та «Дебют» будуть розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінали та відповідно нагороджені у дитячому розважальному центрі “Мадагаскар”

 

 Організатор змагань:

 КСТ”АЛЬЯНС”

 Ігор та Ольга Полигач,  тел.  +38 067 712-80-89

 

JudgesCity / Country
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Біскупська Олена Тернопіль / Україна
Бондарчук Ольга Вінниця
Борденюк Ірина Тернопіль
Васютяк Юрій Київ
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Галій Олена Здолбунів / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Городніченко Вадим Рівне
Грибков Юрій Тернопіль / Україна
Грибкова Уляна Тернопіль / Україна
Гриценюк Роман Рівне
Дороніна Марія Тернопіль / Україна
Застровський Сергій Луцьк
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Земляний Дмитро Подільськ / Україна
Казатинський Олександр Донецьк
Калічак Віталій Дрогобич / Україна
Калічак Леся Дрогобич / Україна
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Квашук Артур Луцьк
Коломієць Валентина Бердичів / Україна
Крупка Віта Тернопіль
Кузьмінський Георгій Одеса / Україна
Кучер Діана Шепетівка / Україна
Лапатієва Анна Волочиськ
Левицький Олег Львів / Україна
Макух Ілона Тернопіль
Малюта Сергій Тернопіль / Україна
Малютчик Максим Рівне
Марчук ІринаТернопіль
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Мицак Юлія Тернопіль
Мотолько Юрій Чортків / Україна
Мулляр Олександр Тернопіль
Остапчук Вадим Тернопіль
Пастух Ольга Тернопіль / Україна
Петрица Юлія Тернопіль / Україна
Полигач Ольга Тернопіль
Попович Тетяна Львів / Україна
П'яничук Ірина Тернопіль / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ
Систалюк Христина Івано-Франківськ
Скакун Наталія Чернівці
Точка Сергій Донецьк
Федчишин Олександр Тернопіль / Україна
Чепіжко Олена Івано-Франківськ / Україна
Черняк Олена Хмельницький / Україна
Шокола Олена Тернопіль
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Yunost Ananiev / Ukraine3/93/9
Tanguera Berdychiv / Ukraine4/82/4
SoloWay Dance Centre Bogorodchany / Ukraine2/42/4
Ladushki Donetsk / Ukraine1/21/2
Oksamit Drogobych / Ukraine5/145/10
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine2/32/3
Gloriya Ivano-Frankivsk / Ukraine2/62/4
Grand-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/2
Gratsiya Ivano-Frankivsk / Ukraine6/66/6
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine6/175/10
Dance Step Khmelnytskyy / Ukraine3/63/6
Dream Khmelnytskyy / Ukraine10/267/14
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine2/51/3
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine1/21/1
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine36/7232/57
Shans Kolomiya / Ukraine1/21/2
Shkola tantsa Vesty Brandt Kryvy Rig / Ukraine1/11/1
Favor Kyiv / Ukraine1/11/1
Zoryaniy Kyiv / Ukraine1/21/2
Ritm Lutsk / Ukraine39/6631/50
Edelveys Lviv / Ukraine3/41/1
Nika Lviv / Ukraine2/22/2
Arkadiya Odesa / Ukraine4/144/12
Diamant Odesa / Ukraine1/11/1
Yunost Podilsk / Ukraine7/185/11
15 Rivne / Ukraine1/21/2
Aleksa Sport Dans Rivne / Ukraine18/2016/17
Flesh Rivne / Ukraine11/137/9
Vega-Dance Rivne / Ukraine6/112/4
Tvist Starokonstjantyniv / Ukraine1/10/0
VDMSh№1Prem'yer Vinnitsa / Ukraine1/21/2
Bravo Volochysk / Ukraine2/22/2
Perlina Volochysk / Ukraine1/11/1
Star-step Zdolbuniv / Ukraine1/61/4
Flesh Zorya / Ukraine2/22/2
Alyans Тернопіль / Ukraine156/228128/180
Ars Тернопіль / Ukraine15/1914/18
FREESTYLE_IDfam Тернопіль / Ukraine1/11/1
Golden Тернопіль / Ukraine24/2424/24
Grande Тернопіль / Ukraine28/4024/33
Karmen Тернопіль / Ukraine2/22/2
Kvikstep Тернопіль / Ukraine6/96/9
Malvy Тернопіль / Ukraine6/64/4
Tandem Тернопіль / Ukraine4/64/6
Vivat Тернопіль / Ukraine15/1913/14
World Dance Тернопіль / Ukraine9/98/8
Єvrodans Тернопіль / Ukraine23/2721/25
Libid Чернівці / Ukraine5/135/13
Fleks Чортків / Ukraine37/4337/43
Bravo Шепетівка / Ukraine10/139/10