Loading
post image

Ритм 2017

Всеукраїнські традиційні відкриті змагання зі спортивних танців
Світлана та Сергій Застровські
Луцьк / Україна
11.02.2017

 

Міжнародна танцювальна спілка

Спілка громадських організацій спортивного танцю України

Народний ансамбль спортивного бального танцю «Ритм»

          

 

11 лютого 2017

Всеукраїнські традиційні відкриті змагання зі спортивних танців

«РИТМ 2017»

                                                                                               

Місце проведення: м. Луцьк, ОДЮСШ, вул. Шевченка, 3

 

Заявки

для участі в змаганнях приймаються до 09.02.2017р. до 23:00 через Інтернет

Адреса для on-line реєстрації: http://flymark.dance  та  www.danceservice.net

 

Реєстрація

здійснюється згідно дійсних класифікаційних книжок будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» згідно свідоцтв про народження) за датою народження  і закінчується за 45 хвилин до початку відділення. Після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

 

 Реєстрація пар м. Луцька обов’язкова 10 лютого 2017р. з 1800 до 2100 год. за адресою вул. Шопена 18, Палац Учнівської Молоді, 28 каб.

 

Фінансові умови

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати з організації та проведення конкурсу здійснюються за рахунок благодійних, стартових та спонсорських внесків.

Благодійний внесок з учасника за програму:

  • «Дебют», «Школа», «Соло» - 150 грн.
  • Н, E, D, С, Rising Stars - 200 грн.

Для супроводжуючих осіб і  глядачів благодійний внесок на весь день змагань  –  100 грн.

Біля танцювального майданчика розташовані VIP місця - одне місце за столиком на кожне відділення  – 50 грн.

 

На змаганнях працює спортивний комісар, діють обмеження по фігурах та костюмах згідно нових об’єднаних правил.

 

Суддівська бригада

формується із запрошених суддів та суддів усіх всеукраїнських танцювальних організацій відповідної категорії. Тренерам пар, які бажають судити змагання, необхідно повідомити головного суддю за 60 хвилин до початку змагань (наявність суддівської книжки обов’язкова).

 

Нагородження

Фіналісти - дипломами, призери - медалями, переможці - кубками, учасники категорії «Школа» та «Дебют» будуть розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінали та  відповідно нагороджені!

 

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:  тел. (050) 378-47-37   Застровський Сергій

 

 Чекаємо саме на Вас!

Світлана та Сергій Застровські

 

Couples / Entries  411 / 538
Categories11 February, Saturday
10:0014:0018:00
1 Debut (4-5 y) W-C
2 Debut Solo (4-5 y) W-C
3 Debut (6-7 y) W-C
4 Debut Solo (6-7 y) W-C
5 Debut (8-9 y) W-C
6 Debut Solo (8-9 y) W-C
7 Children School (under 8) W-C
8 Children Solo School (under 8) W-C
9 Juveniles 1 School W-C-J
10 Juveniles 1 Solo School W-C-J
11 Juveniles 2 School W-C-J
12 Juveniles 2 Solo School W-C-J
13 School 1 (under 8) W-Q-C-J
14 School 2 (under 10) W-Q-C-J
15 School 3 (under 12) W-Q-C-J
16 Children N W-Q-C-J
17 Juveniles 1 N W-Q-C-J
18 Juveniles 2 N W-Q-C-J
19 Juveniles 1+2 Solo N W-Q-C-J
20 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
21 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
22 Juveniles 1 E ST, LA
23 Juveniles 2 E ST, LA
24 Juniors 1 E ST, LA
25 Juniors 2 E ST, LA
26 Juveniles 1+2 D ST, LA
27 Juniors 1 D ST, LA
28 Juniors 2 D ST, LA
29 Juniors 1 C ST, LA
30 Juniors 2 C ST, LA
31 Juveniles 1+2 Rising Stars ST, LA
32 Juniors 1 Rising Stars ST, LA
33 Juniors 2 Rising Stars ST, LA
34 Youth 1 Rising Stars ST, LA
35 Youth 2+Adult Rising Stars ST, LA
Total by section000
Couples / Entries  411 / 538
JudgesCity / Country
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Біскупська Олена Тернопіль / Україна
Галайко Андрей Ковель
Галій Олена Здолбунів / Україна
Гнасюк Валентина Луцк
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Городниченко Вадим Ровно
Гриценюк Роман Ровно
Декет Володимир Львів / Україна
Джум Олександр Рівне / Україна
Желинский Станислав Нововолынск
Застровская Светлана Луцк
Казатинський Олександр Донецьк
Караченцев Володимир Харків
Квашук Артур Луцк
Колчин Ігор Донецьк
Корочанський Сергій Ровно
Кохан Мария Луцк
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Куцик Олег Луцьк / Україна
Куцик Алина Луцк
Лічутіна Анна Здолбунів / Україна
Лыс Наталия Владимир-Волынский
Манжос Сергій Тернопіль / Україна
Музиченко Лариса Славута / Україна
Музиченко Наталя Славута
Мулляр Екатерина Тернополь
Николенко Ирина Нововолынск
Олійник Олена Рівне / Україна
Палій Ігор Тернопіль
Подопригора Нина Ровно
Полыгач Ольга Тернополь
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Смусь Наталія Квасилів / Україна
Ташликович Роман Ровно
Точка Сергій Донецьк
Третевич Ольга Луцк
Фурман Владина Луцьк / Україна
Шевчук Олександр Старокостянтинів / Україна
Янчук Анатолій Луцьк / Україна
Янчук Юлія Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
ModernKovel / Ukraine2/4
ARTLutsk / Ukraine6/6
Energiya dobraLutsk / Ukraine41/50
FlamingoLutsk / Ukraine6/6
FortunaLutsk / Ukraine24/28
RitmLutsk / Ukraine52/76
TroyandaLutsk / Ukraine36/40
YunistLutsk / Ukraine20/26
FleshLviv / Ukraine14/19
ORIGINALLviv / Ukraine1/1
PerlinaVolochysk / Ukraine18/23
KoloritVolodymyr-Volynskyy / Ukraine3/3
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine25/51
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine3/3
Star-stepZdolbuniv / Ukraine19/23
A-DensНововолинськ / Ukraine8/11
PerlinaНововолинськ / Ukraine7/8
15Рівне / Ukraine1/3
Art-kvartalРівне / Ukraine2/3
AstraРівне / Ukraine10/22
FleshРівне / Ukraine47/50
InDanceРівне / Ukraine6/6
KarmenРівне / Ukraine13/15
Vega-DanceРівне / Ukraine20/25
SheykСлавута / Ukraine17/19
GrandeТернопіль / Ukraine3/3
KvikstepТернопіль / Ukraine3/5
USPIKhХмельницький / Ukraine4/9