Loading
post image

Winter dance cup 2017

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців
Руденко Віталій, Левіт Ірина, Журавський Сергій
Хмельницький / Україна
04.02.2017

 

  

Спілка громадських організацій спортивного танцю України

Студія танцю «Dance-Style» м. Київ

Дитячий спортивно-танцювальний клуб «Твіст» м. Старокостянтинів

 

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців

 

«Winter Dance cup – 2017»

 

Дата проведення: 4 лютого 2017 р.

Місце проведення: м. Хмельницький, СК «Епіцентр», вул. Чорновола, 88/2.

 

Відбудуться показові виступи півфіналістів

 «UK Open - 2016» в категорії Професіонали

Олександра та Катерини Мулляр

 

Заявки: необхідно надіслати до 3 лютого 2017 року на електронну адресу flymark.dance

 

Реєстрація: 

до участі у змагання допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження та класифікаційними книжками.

Категорії «Дебют» і «Школа А, Б, В» - діти 1 рік навчання.

 

Розминка: 30 хв до початку відділення!!!

 

Благодійний внесок:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних і спонсорських внесків.

  • Діти, соло, школа – 120 грн з учасника,
  • «Н», «Е» - 140 грн з учасника за програму,
  • «Д» клас – 180 грн з учасника за програму,
  • «RS», «Open» - 200 грн з учасника за програму.

Вхід для глядачів на цілий день – 120 грн, додатково місце за столиком на одне відділення – 50 грн

 

Суддівська бригада:

Головний суддя – Оксененко Андрій

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов’язкова. Суддівство здійснюється на планшетах.

 

Призи: дипломи, медалі, кубки.

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • Танцмайданчик – ламінат 240 м2
  • Танцювальний магазин;
  • Професійне озвучення;
  • Професійне фото та відео від ARDAN
  • Професійне освітлення;
  • Пригощає кафетерій.

 

Організатори змагань:

Руденко Віталій, Левіт Ірина, Журавський Сергій

Тел. Моб. 063-718-00-23, 050-445-62-90, 093-746-72-78, 097-105-01-04

 

Будемо раді бачити вас у нас на турнірі !!!

 

Couples / Entries  359 / 481
Categories04 February, Saturday
10:0012:0015:0018:00
1 Children 1 (under 6) (4) W-C - 4
2 Children 2 (under 8) (55) W-C - 55
3 Children 3 (under 10) (16) W-C - 16
4 School A (under 8) (20) W-C-J - 20
5 School B (under 10) (37) W-C-J - 37
6 School V (under 12) (6) W-C-J - 6
7 Solo Children Debut (under 6) (18) W-C - 18
8 Solo Children Debut (under 8) (51) W-C - 51
9 Solo Debut 1 (under 10) (22) W-C-J - 22
10 Solo Debut 2 (under 14) (9) W-C-J - 9
11 School 1 (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
12 School 2 (under 10) (13) W-Q-C-J - 13
13 School 3 (under 12) (4) W-Q-C-J - 4
14 Solo School 1 (under 10) (16) W-Q-C-J - 16
15 Solo School 2 (under 14) (5) W-Q-C-J - 5
16 Children N (7) W-Q-C-J - 7
17 Juveniles 1 N (13) W-Q-C-J - 13
18 Juveniles 2 N (13) W-Q-C-J - 13
19 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
20 Solo Juveniles 1+2 N (14) W-Q-C-J - 14
21 Juveniles 1 E (3) ST - 2, LA - 2
22 Juveniles 2 E (9) ST - 9, LA - 7
23 Juniors 1 E (14) ST - 9, LA - 11
24 Juniors 2 E ST, LA
25 Solo Juveniles 1+2 E (7) ST - 3, LA - 7
26 Solo Juniors 1+2 D (3) ST - 1, LA - 3
27 Juveniles 1+2 D (4) ST - 1, LA - 4
28 Solo Juniors 1+2 N (1) W-Q-C-J - 1
29 Juniors 1 D (11) ST - 7, LA - 9
30 Juniors 2 D (10) ST - 4, LA - 7
31 Juveniles 1 Rising Star ST, LA
32 Juniors 1 Rising Star (6) ST - 5 LA - 4
33 Juniors 2 Rising Star (13) ST - 10 LA - 7
34 Youth 1+2 Rising Star (2) ST - 2 LA
35 Juveniles 1+2 Open (2) ST - 2, LA
36 Juniors 1 Open (4) ST - 3 LA - 3
37 Juniors 2 Open (12) ST - 9 LA - 8
38 Youth 1 Open (4) ST - 2 LA - 2
39 Youth 2 Open (1) ST - 1 LA
40 Adults (2) ST - 1 LA - 1
Total by section14614912957
Couples / Entries  359 / 481
JudgesCity / Country
Бідюк Дмитро Хмельницький
Ведищев Андрей Хмельницький
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Гончарук Василь Острог
Горобець Вікторія Хмельницький
Горобець Микола Хмельницький
Городніченко Вадим Рівне
Гулевата Юлія Хмельницький
Гулеватий Дмитро Красилів
Желінський Станіслав Нововолинськ / Україна
Журавський Сергій Старокостянтинів
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Кучер Діана Шепетівка / Україна
Лисяков Євгеній Заставна
Мальнова Наталія Летичів / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Новомодна Олена Шепетівка / Україна
Орєшина Тетяна Старокостянтинів
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Руденко Віталій Київ
Топоровська Каріна Здолбунів / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Федик Тамара Хмельницький
Фурман Володимир Хмельницький / Україна
Фурман Олена Хмельницький / Україна
Черняк Олена Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
GratsiyaKamenec-Podilskiy / Ukraine5/9 5/6
Dans-stilKyiv / Ukraine7/11 5/8
DialogLetichiv / Ukraine14/15 11/12
ORIGINALLviv / Ukraine4/8 4/8
MaestroOdesa / Ukraine1/4 1/4
MilleniumНововолинськ / Ukraine34/69 7/8
ReversОстрог / Ukraine8/8 8/8
Art-kvartalРівне / Ukraine1/2 1/1
InDanceРівне / Ukraine2/2 2/2
Vega-DanceРівне / Ukraine8/15 6/12
EmotionСлавута / Ukraine10/13 10/13
TvistСтарокостянтинів / Ukraine49/82 42/56
GrandeТернопіль / Ukraine12/25 12/20
AktsenTХмельницький / Ukraine21/23 21/23
DreamХмельницький / Ukraine18/27 18/27
EdelveysХмельницький / Ukraine16/19 12/14
ImperialХмельницький / Ukraine10/18 10/16
ImpresХмельницький / Ukraine12/26 11/21
KASKADХмельницький / Ukraine47/64 44/58
KrokХмельницький / Ukraine33/48 31/41
USPIKhХмельницький / Ukraine54/67 53/65
DanceTimeЧернівці / Ukraine4/9 4/8
LibidЧернівці / Ukraine7/14 7/14
BravoШепетівка / Ukraine28/32 25/27
VivatШепетівка / Ukraine10/10 9/9