Loading
post image

STANISLAVIV DANCE FESTIVAL

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Шеремета Василь, Гурик Тарас
Івано-Франківськ / Україна
11.02.2017

                                                                                                                                                              

Станом на 10.01.17 

      Асоціація спортивного танцю України

                           Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради

Клуб спортивно-бального танцю «ДИНАМО» 

                   ТАНЦЮВАЛЬНА ШКОЛА ВЛАДА ЯМИ   

 

                       запрошують Вас взяти участь у

Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю

 

STANISLAVIV DANCE FESTIVAL

11 лютого 2017 р.

Місце проведення:
м.Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142а
Манеж спорткомплексу Коледжу фізичного виховання

 

ФІГУРИ

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ.
Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

 

НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

 

СУДДІ

Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої Міністерством Юстиції України, такими що є дійсні на 2017 рік. Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

 

УВАГА!!!

РЕЄСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИХ КЛУБІВ 10.02. 2017 з 19.00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, площа Міцкевича 8 офіс 3, Танцювальна школа Влада Ями

 

ПРИЗИ Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

 

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ

До 24 години 9 лютого 2017 р. на сайті www.FlyMark.Dance


Організатори:

Тарас Гурик, Василь Шеремета

моб.: (050) 515-60-10 Тарас Гурик

моб.: (050) 73-555-72 Василь Шеремета

моб.: (067) 68-128-26 Наталія Чашечнікова

E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net


Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки !!!


Благодійні внески з особи за програму:

  • «Діти» - 150 грн.,
  • «Школа» - 150 грн.,
  • «Соло» - 150 грн.,
  • «Початківці» - 150 грн.,
  • «Е»клас – 150 грн. за програму,
  • «D»клас – 150 грн. за програму,


Вхід для глядачів та супроводжуючих на цілий день – 100 грн.

Місце за столиком 50 грн. з особи на одне відділення.


Великий танцювальний майданчик, якісний звук, професійне світло, чудова атмосфера, якісна нагородна продукція не залишать Вас байдужими!!!


ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!


Партнери конкурсу:

                                  

 

JudgesCity / Country
Prokaev Atrur Рівне / Україна
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Балук Ірина Калуш / Україна
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Борденюк Ірина Тернопіль
Василишин Христина Коломия / Україна
Васильків Оксана Богородчани / Україна
Великголова Діана Чернівці / Україна
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Грибков Юрій Тернопіль / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Гурбель Ірина Івано-Франківськ
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дудяк Наталия Львів
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ
Калинчук Леся Івано-Франківськ
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Ковтун Юлія Волочиськ / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Мотолько Юрій Чортків / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Пона Микола Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ
Савчук Костянтин Львів / Україна
Скакун Наталія Івано-Франківськ
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Тарас Долина / Україна
Тихоліз Степан Коломия / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Чепіжко Олена Івано-Франківськ / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
Юр Марія Івано-Франківськ / Україна
Яцик Павло Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Fantaziya Bogorodchany / Ukraine16/2016/20
SoloWay Dance Centre Bogorodchany / Ukraine2/42/4
Nika-Dance Broshniv-Osada / Ukraine14/2014/20
Natkhnennya Dolyna / Ukraine12/1910/16
Nika-Dance Gorodenka / Ukraine24/2721/24
Dance Art Ivano-Frankivsk / Ukraine2/22/2
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine76/9568/85
Four-step Ivano-Frankivsk / Ukraine20/2120/21
Gloriya Ivano-Frankivsk / Ukraine48/5647/54
Grand-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine28/3626/34
Gratsiya Ivano-Frankivsk / Ukraine6/86/8
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine29/3528/34
Jam Ivano-Frankivsk / Ukraine15/1615/16
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine14/2514/25
Mriya Ivano-Frankivsk / Ukraine5/55/5
Nika-Dance Ivano-Frankivsk / Ukraine4/54/5
Prestizh Ivano-Frankivsk / Ukraine11/198/14
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine17/3416/33
Karmen Kalush / Ukraine12/1411/13
Shans Kolomiya / Ukraine24/2820/23
Dance for two Lviv / Ukraine2/42/4
DFA Lviv / Ukraine10/1710/17
Elegant Lviv / Ukraine1/31/3
Art-kvartal Rivne / Ukraine4/52/2
Prolisok Stryj / Ukraine16/2115/19
Royal Dance Stryj / Ukraine14/2213/20
Viva dance Volochysk / Ukraine25/3422/31
elit danse Zdolbuniv / Ukraine1/10/0
Golden Тернопіль / Ukraine18/1818/18
Vivat Тернопіль / Ukraine3/53/5
Єvrodans Тернопіль / Ukraine2/52/5
Stardens Тисмениця / Ukraine9/158/13
DanceLife Чернівці / Ukraine14/2414/24
Libid Чернівці / Ukraine12/2412/22
Fleks Чортків / Ukraine15/1815/18