Loading
post image

STANISLAVIV DANCE FESTIVAL

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Шеремета Василь, Гурик Тарас
Івано-Франківськ / Україна
11.02.2017

                                                                                                                                                              

Станом на 10.01.17 

      Асоціація спортивного танцю України

                           Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради

Клуб спортивно-бального танцю «ДИНАМО» 

                   ТАНЦЮВАЛЬНА ШКОЛА ВЛАДА ЯМИ   

 

                       запрошують Вас взяти участь у

Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю

 

STANISLAVIV DANCE FESTIVAL

11 лютого 2017 р.

Місце проведення:
м.Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142а
Манеж спорткомплексу Коледжу фізичного виховання

 

ФІГУРИ

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ.
Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

 

НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

 

СУДДІ

Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої Міністерством Юстиції України, такими що є дійсні на 2017 рік. Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

 

УВАГА!!!

РЕЄСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИХ КЛУБІВ 10.02. 2017 з 19.00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, площа Міцкевича 8 офіс 3, Танцювальна школа Влада Ями

 

ПРИЗИ Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

 

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ

До 24 години 9 лютого 2017 р. на сайті www.FlyMark.Dance


Організатори:

Тарас Гурик, Василь Шеремета

моб.: (050) 515-60-10 Тарас Гурик

моб.: (050) 73-555-72 Василь Шеремета

моб.: (067) 68-128-26 Наталія Чашечнікова

E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net


Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки !!!


Благодійні внески з особи за програму:

  • «Діти» - 150 грн.,
  • «Школа» - 150 грн.,
  • «Соло» - 150 грн.,
  • «Початківці» - 150 грн.,
  • «Е»клас – 150 грн. за програму,
  • «D»клас – 150 грн. за програму,


Вхід для глядачів та супроводжуючих на цілий день – 100 грн.

Місце за столиком 50 грн. з особи на одне відділення.


Великий танцювальний майданчик, якісний звук, професійне світло, чудова атмосфера, якісна нагородна продукція не залишать Вас байдужими!!!


ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!


Партнери конкурсу:

                                  

 

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Балук Ірина Калуш / Україна
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Борденюк Ірина Тернопіль
Василишин Христина Коломия / Україна
Великголова Діана Чернівці / Україна
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Грибков Юрій Тернопіль / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Гурбель Ірина Івано-Франківськ
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дудяк Наталия Львів
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ
Калинчук Леся Івано-Франківськ
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Ковтун Юлія Волочиськ / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Пона Микола Івано-Франківськ
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ
Скакун Наталія Івано-Франківськ
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Тарас Долина / Україна
Тихоліз Степан Коломия / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Чепіжко Олена Івано-Франківськ / Україна
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
Юр Марія Івано-Франківськ / Україна
Яцик Павло Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine16/20 16/20
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine2/4 2/4
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine14/20 14/20
NatkhnennyaDolyna / Ukraine12/19 10/16
Nika-DanceGorodenka / Ukraine24/27 21/24
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine2/2 2/2
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine75/94 67/84
ForstepIvano-Frankivsk / Ukraine20/21 20/21
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine48/56 47/54
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine29/37 27/35
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine6/8 6/8
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine29/35 28/34
JamIvano-Frankivsk / Ukraine15/16 15/16
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine14/25 14/25
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine5/5 5/5
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine4/5 4/5
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine11/19 8/14
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine17/34 16/33
KarmenKalush / Ukraine12/14 11/13
ShansKolomiya / Ukraine24/28 20/23
AdazhioLviv / Ukraine7/12 7/12
AnDensLviv / Ukraine3/5 3/5
Dance 42Lviv / Ukraine2/4 2/4
ElegantLviv / Ukraine1/3 1/3
Viva danceVolochysk / Ukraine25/34 22/31
Art-kvartalРівне / Ukraine5/6 2/2
ProlisokСтрий / Ukraine16/21 15/19
Royal DanceСтрий / Ukraine14/22 13/20
GoldenТернопіль / Ukraine18/18 18/18
VivatТернопіль / Ukraine3/5 3/5
ЄvrodansТернопіль / Ukraine2/5 2/5
StardensТисмениця / Ukraine9/15 8/13
DanceLifeЧернівці / Ukraine14/24 14/24
LibidЧернівці / Ukraine12/24 12/22
FleksЧортків / Ukraine15/18 15/18