Loading
post image

IVANO-FRANKIVSK OPEN CUP 2017 та КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю. Відбірковий тур до Чемпіонату України 2017
Гурик Тарас, Шеремета Василь
Івано-Франківськ / Україна
29 - 30.04.2017

Conformance with the schedule

4.29/5

Dressing rooms

3.57/5

Design and comfort of the hall

4.14/5

Lighting

4.43/5

Music

4.43/5

Average value

4.17/5

Evaluation done with  7  user(s)
Last feedback date  02.05.2017 21:57

 

                                                                                                                                                              

Станом на 1.04.17 

                                  

Асоціація спортивного танцю України

Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради

Клуб спортивно-бального танцю «ДИНАМО»  (м. Івано-Франківськ)

ТАНЦЮВАЛЬНА ШКОЛА ВЛАДА ЯМИ   (м. Івано-Франківськ)

 

запрошують Вас взяти участь у

Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю

 

«IVANO-FRANKIVSK OPEN CUP 2017

та КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ»

Відбірковий тур до Чемпіонату України 2017

 

        29 квітня 2017                                            30 квітня 2017 р.

Місце проведення:

 м.Івано-Франківськ, вул. Набеержна ім. В.Стефаника, 42                               м.Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142а

                                        Муніципальний центр дозвілля                       Манеж спорткомплексу Коледжу фізичного виховання

 

 

Спеціально запрошений суддя (29.04) -

зірка танцювальних телешоу, відомий танцівник та хореограф

ВЛАД ЯМА

 

ФІГУРИ

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ.
Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

 

НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!! 

 

СУДДІ

Суддівська колегія формується з ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої Міністерством Юстиції України, такими що є дійсні на 2017 рік. Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

 

 

ПРИЗИ Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

 

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ

До 24 години 27 квітня 2017 р. на сайті www.FlyMark.Dance


Організатори:

Тарас Гурик, Василь Шеремета

моб.: (050) 515-60-10 Тарас Гурик

моб.: (050) 73-555-72 Василь Шеремета

моб.: (067) 68-128-26 Наталія Чашечнікова

E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net


Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки !!!


Благодійні внески з особи за програму:

  • «Діти» - 150 грн.,
  • «Школа» - 150 грн.,
  • «Соло» - 150 грн.,
  • «Початківці» - 200 грн.,
  • «Е»клас – 200 грн. за програму,
  • «D»клас – 200 грн. за програму,
  • «Хобі» – 250 грн. за програму,

  •  

    «Rising star, Open» – 250 грн. за програму.


Вхід для глядачів та супроводжуючих на цілий день – 120 грн.

Місце за столиком 75 грн. з особи на одне відділення.


Великий танцювальний майданчик, якісний звук, професійне світло, чудова атмосфера, якісна нагородна продукція не залишать Вас байдужими!!!

 

Показові виступи від Фіналістів Чемпіонату України з латино-американської програми

Миколи Бельбаса та Марії Юр


Партнери конкурсу:

 

                                              

 

                                   

 

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Андрєєва Олена Ізмаїл / Україна
Барабаш Василина Богородчани
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Василишин Христина Коломия / Україна
Великголова Богдан Чернівці
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Гурбель Ірина Івано-Франківськ
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Сергій Івано-Франківськ
Джумачук Петро Коломия / Україна
Дудяк Наталія Львів / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка
Магмет Віталій Івано-Франківськ
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Полигач Ольга Тернопіль
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Савка Василь Чернівці / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Судол Оксана Долина
Тихоліз Степан Коломия / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Чепіжко Олена Івано-Франківськ / Україна
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
Юр Марія Івано-Франківськ / Україна
Яма Владислав Івано-Франківськ
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine11/14 8/10
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine3/3 2/2
NatkhnennyaDolyna / Ukraine8/10 5/5
Nika-DanceGorodenka / Ukraine1/2 1/2
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine6/8 3/5
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine58/70 55/66
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine7/7 7/7
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine4/5 4/5
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine41/49 38/46
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine22/33 20/25
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine16/19 15/18
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine63/94 63/92
JamIvano-Frankivsk / Ukraine14/16 13/14
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine18/35 13/25
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine6/6 6/6
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine2/3 1/2
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine4/8 1/2
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine19/44 18/34
konfettiIzmayil / Ukraine21/40 19/33
ShansKolomiya / Ukraine17/21 16/17
AelitaLviv / Ukraine1/2 1/2
Dance 42Lviv / Ukraine5/15 4/11
ProlisokСтрий / Ukraine11/20 9/15
AlyansТернопіль / Ukraine5/16 5/16
GrandeТернопіль / Ukraine2/4 2/2
StardensТисмениця / Ukraine13/15 10/11
DanceLifeЧернівці / Ukraine18/29 18/29