Loading
post image

IVANO-FRANKIVSK OPEN CUP 2016

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Гурик Тарас, Шеремета Василь
Івано-Франківськ / Україна
05.11.2016

 

Станом на 7.09.16

                                                                            

 

Асоціація спортивного танцю України
Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради
Клуб спортивно-бального танцю «ДИНАМО» (м. Івано-Франківськ)
ТАНЦЮВАЛЬНА ШКОЛА ВЛАДА ЯМИ (м. Івано-Франківськ)

запрошують Вас взяти участь у


Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю


«IVANO-FRANKIVSK OPEN CUP 2016»

5 листопада 2016 р.

 

Місце проведенням.Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142а Манеж спорткомплексу Коледжу фізичного виховання

 Генеральний партнер:   Інтернет-провайдер  

ФІГУРИ:

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ.

Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті  АСТУ: http://www.udsa.com.ua

НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

 

СУДДІ:

Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

 

Спеціально запрошений суддя -

зірка танцювальних телешоу, відомий танцівник та хореограф Влад Яма !!!

 

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої Міністерством Юстиції України, такими що є дійсні на 2016 рік. Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

 

ПРИЗИ:

Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

 

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 24 години 03 листопада 2016 р. на сайті www.FlyMark.dance

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.dance



Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки!!!

 

Благодійні внески з особи за програму:

  • «Діти» - 120 грн.,
  • «Школа» - 120 грн.,
  • «Соло» - 120 грн.,
  • «Початківці» - 150 грн.,
  • «Е»клас – 150 грн. за програму,
  • «D»клас – 150 грн. за програму,
  • «Хобі» – 150 грн. за програму,
  • «5 танців» клас – 200 грн. за програму.


Вхід для глядачів та супроводжуючих на цілий день – 100 грн.
Місце за столиком 50 грн. з особи на одне відділення.

 

Великий танцювальний майданчик, якісний звук, професійне світло, чудова атмосфера, якісна нагородна продукція не залишать Вас байдужими !!!

 
Показові виступи:

У цьому році на наш конкурс з показовими виступами завітає 11-річний унікальний танцювальний талант Міхай Унгуряну з Молдови, який кілька років тому підірвав Інтернет своїм відео (що до сих пір збирає мільйони переглядів в Мережі). Юний танцюрист і його партнерка викликали фурор на одному із заходів. Подорослішавши, Міхай Унгуряну почав брати участь в найбільших Європейських конкурсах. А в Південно-Корейському талант-шоу він навіть здобув перемогу. Тепер хлопчик приїхав в Україну, щоб спробувати себе в серйозному танцювальному конкурсі «Танцюють всі 9». 

Харизматична, неповторна зірочка з Прикарпаття, багаторазова Чемпіонка України з танцювального шоу, фіналістка Чемпіонату світу серед професіоналів (2014 р. Німеччина), срібна призерка Кубку світу 2015 (Румунія), учасниця та фіналіст телевізійного шоу «Танцюють всі 8», улюблениця Влада Ями неперевершена, усім відома Соломія Ткачівська.

Чемпіонка світу з танцювального шоу (2012 р. Англія), багаторазова Чемпіонка України з танцювального шоу, фіналістка Чемпіонату світу серед професіоналів (2014 р. Німеччина), тренер фіналістів Кубку світу 2015 (Румунія), учасниця телевізійного шоу «Танцюють всі 8» та «Танцюють всі 9», талановитий хореограф унікальна та неповторна Ілона Федорко.

 

Організатори:

Тарас Гурик, Василь Шеремета

моб.: (050) 515-60-10 Тарас Гурик
моб.: (050) 73-555-72 Василь Шеремета
моб.: (067) 68-128-26 Наталія Чашечнікова
E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!

 

JudgesCity / Country
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Балук Ірина Калуш / Україна
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Біскупська Олена Тернопіль / Україна
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Гурбель Ірина Івано-Франківськ
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Казько Дмитрий Могилів-Подільський
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Леся Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Карнас Тарас Тернопіль / Україна
Ковтун Юлія Волочиськ / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль
Лапатієва Анна Волочиськ / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Магмет Марта Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Мулляр Катерина Тернопіль
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Панасюк Максим Хмельницький / Україна
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ
Скакун Наталія Чернівці / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Тарас Долина / Україна
Тихоліз Степан Коломия
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Халецька Ірина Івано-Франківськ
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
Юр Марія Івано-Франківськ / Україна
Яма Владислав Київ
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine24/31 21/25
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine18/23 18/23
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine10/17 10/17
NatkhnennyaDolyna / Ukraine14/19 13/15
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine29/33 29/33
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine6/6 6/6
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine79/114 74/97
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine6/6 6/6
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine10/11 10/11
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine32/40 31/39
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine19/29 19/26
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine6/9 6/9
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine53/72 53/69
JamIvano-Frankivsk / Ukraine17/20 16/19
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine17/27 16/25
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine12/17 12/15
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine5/8 5/8
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine12/12 9/9
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine19/40 19/40
KarmenKalush / Ukraine11/12 11/12
AktsentKolomiya / Ukraine5/5 5/5
ShansKolomiya / Ukraine24/31 24/29
EdelveysLviv / Ukraine9/14 9/14
BravoVolochysk / Ukraine12/19 12/19
Viva danceVolochysk / Ukraine19/23 18/22
ОлімпіяМогилів-Подільський / Ukraine10/22 10/22
FollowwayНовий Розділ / Ukraine3/5 3/5
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine12/14 12/14
Royal DanceСтрий / Ukraine21/30 20/28
ArsТернопіль / Ukraine2/3 2/3
GrandeТернопіль / Ukraine5/6 5/6
KvikstepТернопіль / Ukraine3/6 2/4
VivatТернопіль / Ukraine6/8 2/3
ЄvrodansТернопіль / Ukraine5/7 5/7
StardensТисмениця / Ukraine9/12 9/12
Dance StepХмельницький / Ukraine4/8 4/8
EdelveysХмельницький / Ukraine5/8 1/2
MAKSХмельницький / Ukraine2/5 2/5
USPIKhХмельницький / Ukraine2/4 0/0
Dans-MriyaХмільник / Ukraine16/18 16/18
Golden DreamЧернівці / Ukraine3/6 3/6
LibidЧернівці / Ukraine7/18 7/17