Loading
post image

Срібний Едельвейс - 2017

29-ті Всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту
Левицький Олег
Львів / Україна
01 - 02.04.2017

 

Станом на 15.03.2017

  

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ  СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ  (ВФТС)

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВФТС

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «ЕДЕЛЬВЕЙС»

 

29-і Всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту


«Срібний Едельвейс – 2017»

 

Дата проведення: 1-2 квітня 2017 р.

Місце проведення: Спортивний Комплекс «Грація» (ТВК «Південний») м. Львів, вул. Щирецька, 36

 

УВАГА!!!

ОБОВ'ЯЗКОВА Реєстрація для львівських пар відбудеться 31.03 у Спортивному Комплексі «Грація» (ТВК «Південний») з 13.00 по 15.00 та з 19.00!

 

Судді: Запрошені судді та судді відповідних категорій будь-якої української організації.

 

Всі категорії відкриті для участі всіх спортсменів України                             

 

Правила: по костюмах та фігурах згідно правил ВФТС

 

Реєстрація:

учасників змагань триває до 31.03.2017 на сайті flymark.dance

 

Реєстрацію учасників здійснюють тренери.

 

Організатор змагань

Олег Левицький

тел. моб.: 067 67 280 99            E-mail: edelweis-lviv@ukr.net

Couples / Entries  714 / 1073
Categories01 April, Saturday02 April, Sunday
09:3014:3019:0009:0011:0013:0014:30
1 Juveniles 1 Beg. (23) W-Q-C-J - 23
2 Juveniles 2 Beg. (42) W-Q-C-J - 42
3 Juniors 1 Beg. (31) W-Q-C-J - 31
4 Solo Juniors 1+2 Beginners (10) W-Q-C-J - 10
5 Juniors 2 Beg. (9) W-Q-C-J - 9
6 Solo Juveniles 1+2 Beginners (22) W-Q-C-J - 22
7 Juveniles 1 E (13) ST - 9, LA - 11
8 Juveniles 2 E (28) ST - 27, LA - 25
9 Juniors 1 E (32) ST - 29, LA - 28
10 Juniors 2 E (16) ST - 16, LA - 14
11 Juveniles 1+2 D (15) ST - 15, LA - 12
12 Juniors 1 D (24) ST - 22, LA - 19
13 Juniors 2 D (20) ST - 18, LA - 16
14 Youth+Adult D (9) ST - 9, LA - 5
15 Juniors 1 C (9) ST - 9, LA - 6
16 Juniors 2 C (12) ST - 9, LA - 9
17 Youth+Adults C (7) ST - 5, LA - 6
18 Youth+Adult B (16) ST - 13, LA - 8
19 Juveniles 1+2 (8) ST - 8, LA - 7
20 Juniors 1 (12) ST - 8, LA - 11
21 Juniors 2 (15) ST - 11, LA - 12
22 Youth (13) ST - 8, LA - 6
23 Adults (13) ST - 5, LA - 8
24 Hobby Beg. (5) W-Q-C-J - 5
25 Seniors Beg. (6) W-Q-C-J - 6
26 Children 1 Debut (under 6) (7) W-C - 7
27 Bebi (under 8) (32) W-C - 32
28 Debut Juveniles 1 (36) W-C - 36
29 Debut Juveniles 2 (15) W-C - 15
30 Debut Juniors 1 (4) W-C - 4
31 Debut Juniors 2 (3) W-C - 3
32 Solo Children Debut (under 8) (63) W-C - 63
33 Solo Juveniles Debut (48) W-C - 48
34 Solo Juniors Debut (3) W-C - 3
35 Solo Juveniles E (5) ST - 3, LA - 4
36 School Children 1 (under 6) W-C-J
37 School Children 2 (under 8) (22) W-C-J - 22
38 School Juveniles 1 (50) W-C-J - 50
39 School Juveniles 2 (45) W-C-J - 45
40 School Juniors 1 (15) W-C-J - 15
41 School Juniors 2 (3) W-C-J - 3
42 Solo Children (under 8) (25) W-C-J - 25
43 Solo Juveniles (73) W-C-J - 73
44 Solo Juniors (10) W-C-J - 10
45 Juveniles 1 Champ. (2) ST - 2, LA - 2
46 Juveniles 2 Champ. (5) ST - 4, LA - 3
47 Juniors 1 Champ. (1) ST, LA - 1
48 Juniors 2 Champ. (10) ST - 6, LA - 7
49 Youth ChAmp. (6) ST - 4, LA - 3
50 Adult Champ. (6) ST - 4, LA - 2
51 Seniors Champ. (2) ST - 2, LA
Total by section2961818440211135126
Couples / Entries  714 / 1073
JudgesCity / Country
Андрес Анна Львів / Україна
Банковська Світлана Южноукраїнськ / Україна
Бевзюк Олексій Одеса / Україна
Біскупська Олена Тернопіль / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів
Водолазька Поліна Львів / Україна
Гаврилюк Катерина Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Григорович Віталій Київ / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Декет Володимир Львів / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Ілечко Ярослав Борислав / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Карайван Олександр Львів / Україна
Карнас Тарас Тернопіль / Україна
Кеба Алла Київ
Керецман Тетяна Перечин / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Кравченко Оксана Одеса / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Одеса / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Куцик Олег Луцьк / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Мавдрик Дмитро Червоноград
Маслій Олег Львів / Україна
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Мишко Олександра Ужгород / Україна
Мочаліна Юлія Одеса / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Ніколенко Ірина Нововолинськ / Україна
Пйоса Юрій Перечин / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Поливка Андрій Львів
Попик Марта Дрогобич
Радух Юрій Львів / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Ривак Олег Львів
Руденко Віталій Київ / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Сенченко Юрій Київ / Україна
Синишин Іван Львів / Україна
Смірнова Наталія Львів / Україна
Стех Христина Львів / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Фаринич Кароліна Ужгород / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Цихановський Валерій Харків / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Янчук Анатолій Луцьк / Україна
Янчук Юлія Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
GarmoniyaBeregovo / Ukraine8/22 7/19
Sway (Svey)Boryslav / Ukraine11/15 9/13
GarmoniyaDnipro / Ukraine8/26 8/21
KaskadDnipro / Ukraine1/2 0/0
Dance WayDrogobych / Ukraine7/8 7/8
LibertangoDrogobych / Ukraine5/11 5/11
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine10/24 9/17
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 1/3
AmeliyaKolonshchyna / Ukraine3/3 3/3
ModernKovel / Ukraine3/6 3/6
KonvaliyaKropivnitskiy / Ukraine1/2 1/2
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine2/3 2/3
Nika-DansKyiv / Ukraine1/1 0/0
PolonezKyiv / Ukraine1/1 0/0
ReveransKyiv / Ukraine3/8 3/8
YurisKyiv / Ukraine4/9 2/3
SK-DENSLutsk / Ukraine9/9 9/9
TroyandaLutsk / Ukraine22/32 19/27
YunistLutsk / Ukraine13/19 9/11
AdazhioLviv / Ukraine5/5 5/5
AelitaLviv / Ukraine11/27 8/16
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/2 1/2
AmatorLvivLviv / Ukraine19/37 14/23
AnDensLviv / Ukraine10/11 8/9
BravoLviv / Ukraine13/32 11/20
DiademaLviv / Ukraine1/2 0/0
EdelveysLviv / Ukraine83/104 83/97
ElegantLviv / Ukraine3/5 3/5
EstetLviv / Ukraine21/42 20/41
FleshLviv / Ukraine19/34 19/27
FokstrotLviv / Ukraine55/72 48/62
FollowwayLviv / Ukraine14/14 13/13
KarmensLviv / Ukraine13/18 13/17
LiderLviv / Ukraine9/17 9/16
ORIGINALLviv / Ukraine34/45 33/42
Royal DanceLviv / Ukraine6/10 2/4
SharmLviv / Ukraine23/23 17/17
StilLviv / Ukraine12/13 12/13
TalismanLviv / Ukraine67/71 65/69
VikadansLviv / Ukraine9/10 3/3
YOUSTARLviv / Ukraine11/12 10/11
ЄvrodansLviv / Ukraine2/2 2/2
ChampioNOdesa / Ukraine19/36 18/34
Elit DansOdesa / Ukraine5/13 4/9
FantaziyaOdesa / Ukraine11/15 10/11
KrylYaOdesa / Ukraine1/4 1/4
LiliiaOdesa / Ukraine9/20 9/20
Mega DanceOdesa / Ukraine8/14 8/11
BlackpoolVelyki Mosty / Ukraine4/4 4/4
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine1/5 0/0
Gloriya DensZhovkva / Ukraine2/3 2/3
Studiya AkordZhydachiv / Ukraine33/43 26/31
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/2 1/2
FollowwayНовий Розділ / Ukraine12/17 12/16
PerlinaНововолинськ / Ukraine7/7 7/7
PolonesПеречин / Ukraine11/31 9/25
VeronikaПеречин / Ukraine13/14 11/12
FortunaРівне / Ukraine1/2 0/0
FantaziyaСамбір / Ukraine14/26 13/23
KvikstepТернопіль / Ukraine3/5 3/5
VivatТернопіль / Ukraine5/12 5/12
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine4/5 3/4
GratsiyaУжгород / Ukraine4/11 3/7
PrestizhУжгород / Ukraine14/36 13/35
KrokХмельницький / Ukraine13/32 9/22
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine8/27 8/27
FeniksЧернівці / Ukraine4/14 4/14
KarnavalЧернівці / Ukraine11/25 10/22
MolodistЧернівці / Ukraine9/9 9/9
LazuritЧорноморськ / Ukraine14/18 12/16
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine3/8 3/8