СТАНОМ на 08.11.2016
Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому
Спілка громадських організацій спортивного танцю України
Спілка спортивного танцю Рівненської області
Кафедра хореографії РДГУ
Громадська організація
танцювальний клуб «Флеш»
Запрошують Вас на
традиційний 13-тий Міжнародний фестиваль зі спортивних танців
“Різдвяний бал - 2016”
під патронатом міського голови Володимира Хомка
24-25 грудня 2016 р.
м. Рівне, вул. Фабрична 7, ДЮСШ № 4
Вперше в Україні!!!
Танцювальне шоу від Чемпіонів Європи з латиноамериканської програми серед професіоналів
Євгенія Смагіна та Поліни Казаченко
24 грудня 2016р о 19:00 год.
Запрошенні судді:
Вадим Владикін (Росія), Євгеній Герасименко (Одеса), Олексій Гоцуляк (Одеса), Сергій Застровський (Луцьк), Альберт Ісаханов (Грузія), Олександр Казатинський (Донецьк), Олександр Козира (Білорусія), Ігор Колчин (Донецьк), Руслан Компанієць (Кривий Ріг), Ірина Кондратьєва (Молдова), Максим Кондратьєв (Румунія), Сергій Корочанський (Рівне), Олег Кочнєв (Харків), Леонід Майстер (Канів), Олександр Мулляр (Тернопіль), Кирило Пандов (Болгарія), Ігор Полигач (Тернопіль), Вікторія Сухоручко (Греція), Володимир Шульга (Кривий Ріг) Список суддів буде доповнюватись …
Головний суддя: Андрій Оксененко (Харків)
Спортивний інспектор: Дмитро Белуха (Київ)
Тренерам пар, котрі бажають судити змагання, обов’язково, з пред’явленням суддівської книжки, повідомити головного суддю не пізніше ніж за 40 хв. до початку змагань. Вечірнє відділення 24.12.16р. оцінюють судді лише вищої та міжнародної категорій.
СУДДІВСТВО НЕЗАЛЕЖНЕ!!!
Традиційно у фінальних змаганнях в категоріях: «Молодь 1», «Молодь 2» та «Дорослі» відкрите суддівство.
Заявки
для участі в змаганнях приймаються до 22 грудня 2016 р. до 23:00 через Інтернет.
Адреса для on-line реєстрації: http://www.sgostu.com.ua/calendar-b.html, danceservice.net, а також https://flymark.dance
Участь в змаганні без попередньої заявки неможлива! Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!
Реєстрація
здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.
Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення.
Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.
УВАГА!
Згідно нових об’єднаних правил, на змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах! Правила на сайті: http://www.sgostu.com.ua/docs.html На змаганнях працює спортивний інспектор.
Реєстрація пар Рівного обов’язкова 23 грудня 2016р. за адресою: Гагаріна 6, МПК “Текстильник”.
Фінансові умови:
змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати з організації та проведення конкурсу здійснюються за рахунок благодійних, стартових та спонсорських внесків.
Стартовий внесок з учасника за програму:
Увага!
Парам категорій Дорослі, Молодь 2, Молодь 1, що мають дипломи переможців за минулі роки та пред’являть їх на реєстрації, участь безкоштовна.
Для супроводжуючих осіб і глядачів:
- благодійний внесок на весь день змагань 24 грудня - 150 грн.
- благодійний внесок на весь день змагань 25 грудня - 100 грн.
Біля танцювального майданчика розташовані VIP місця:
- додаткове місце за столиком на одне відділення – 80 грн.,
- на вечірнє відділення, офіційне відкриття змагань (24.12.16) – 150 грн.
Місця за столиками продаються лише парно! Замовлення місць за столиками: тел. 097 399 15 56
24 грудня 2016 р. вечірнє відділення супроводжуватиме джаз – оркестр «Мегаполіс»
Умови для глядачів та танцюристів:
В категорії «Дорослі» призовий фонд:
1 місце – 2000грн. 2 місце – 1000грн. 3 місце – 800грн.
Нагородження категорій «дебют» та «школа» буде проводитись одразу після виступу учасників, дипломи тренер або представник клубу зможе отримати на реєстрації!
З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:
за тел. (0362) 43-04-65; (067) 903 64 38; (094) 966 04 65
Роман Гриценюк
Будемо раді бачити Вас на нашому фестивалі!
№ | Categories | 24 December, Saturday | 25 December, Sunday | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 14:00 | 19:00 | 09:00 | 13:00 | 16:00 | 18:00 | ||
1 | Debut (4-5 years) | W-C | ||||||
2 | Debut Solo (4-5 years) | W-C | ||||||
3 | Debut (6-7 years) | W-C | ||||||
4 | Debut (8-9 years) | W-C | ||||||
5 | Debut (10-11 years) | W-C | ||||||
6 | Children School Solo | W-C | ||||||
7 | Debut Solo (6-7 years) | W-C | ||||||
8 | Debut Solo (8-9 years) | W-C | ||||||
9 | Juveniles 1 School Solo | W-C-J | ||||||
10 | Juveniles 2 School Solo | W-C-J | ||||||
11 | Juniors 1+2 School Solo | W-C-J | ||||||
12 | Children School (under 6) | W-C | ||||||
13 | Children School (under 8) | W-C | ||||||
14 | Juveniles 1 School | W-C-J | ||||||
15 | Juveniles 2 School | W-C-J | ||||||
16 | Juniors 1+2 School | W-C-J | ||||||
17 | Juveniles 1+2 Solo N | W-Q-C-J | ||||||
18 | Juniors 1+2 Solo N | W-Q-C-J | ||||||
19 | Children N | W-Q-C-J | ||||||
20 | Juveniles 1 N | W-Q-C-J | ||||||
21 | Juveniles 2 N | W-Q-C-J | ||||||
22 | Juniors 1+2 N | W-Q-C-J | ||||||
23 | Juniors 1+2 Solo E | ST, LA | ||||||
24 | Juveniles 1+2 Solo E | ST, LA | ||||||
25 | Juveniles 1 E | ST, LA | ||||||
26 | Juveniles 2 E | ST, LA | ||||||
27 | Juniors 1 E | ST, LA | ||||||
28 | Juniors 2 E | ST, LA | ||||||
29 | Juveniles 1 D | ST, LA | ||||||
30 | Juveniles 2 D | ST, LA | ||||||
31 | Juniors 1 D | ST, LA | ||||||
32 | Juniors 2 D | ST, LA | ||||||
33 | Hobby | ST, LA | ||||||
34 | Juniors 1 Rising Star | ST, LA | ||||||
35 | Juniors 2 Rising Star | ST, LA | ||||||
36 | Youth 1 Rising Star | ST, LA | ||||||
37 | Youth 2 Rising Star | ST, LA | ||||||
38 | Adult Rising Star | ST, LA | ||||||
39 | Juveniles 1 | ST, LA | ||||||
40 | Juveniles 2 | ST, LA | ||||||
41 | Juniors 1 | ST, LA | ||||||
42 | Juniors 2 | ST, LA | ||||||
43 | Youth 1 | ST, LA | ||||||
44 | Youth 2 | ST, LA | ||||||
45 | Adults | ST, LA | ||||||
Total by section | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Judges | City / Country |
Annunziato Mariano | Italy |
Kondratiev Maksym | Moldova |
Kondratieva Iryna | Moldova |
Pandov Kyryl | Bulgaria |
Sukhoruchko Viktoriya | Greece |
Vladykin Vadym | Russia |
Alyeksyeyeva Vitaliya | Rivne / Ukraine |
Анненков Михаил | Ровно |
Artinyuk Vitaliy | Lutsk / Ukraine |
Бабак Вікторія | Рівне |
Беспалова Валерия | Tiraspol / Moldova |
Васютяк Юрий | Киев |
Владыкина Анна | Киев |
Halii Olena | Zdolbuniv / Ukraine |
Герасименко Евгений | Киев |
Gorobec Yuriy | Khmelnytskyy / Ukraine |
Гоцуляк Алексей | Одесса |
Deket Volodimir | Lviv / Ukraine |
Dzhum Oleksandr | Rivne / Ukraine |
Zavalina Yuliya | Rivne / Ukraine |
Застровский Сергей | Луцк |
Казатинська Олена | Донецк |
Караченцев Володимир | Харків |
Квашук Артур | Луцк |
Klimets Galina | Rivne / Ukraine |
Koval Vitaliy | Bendery / Moldova |
Коломоєць Валерія | Бердичев |
Компаниец Руслан | Кривой Рог |
Konovalenko Aleksandr | Berdychiv / Ukraine |
Корочанський Сергій | Рівне |
Kostritsya Taras | Zhytomyr / Ukraine |
Kokhan Mariya | Lutsk / Ukraine |
Kravchuk Olga | Lutsk / Ukraine |
Kravchuk Sergiy | Lutsk / Ukraine |
Курчак Ігор | Рівне |
Lichutina Anna | Zdolbuniv / Ukraine |
Майстер Леонід | Канів |
Малютчик Максим | Ровно |
Mihaylov Oleksandr | Khmelnytskyy / Ukraine |
Muzichenko Larisa | Slavuta / Ukraine |
Музиченко Наталя | Славута |
Мулляр Александр | Тернополь |
Мулляр Екатерина | Тернополь |
Nikolenko Irina | Novovolynsk / Ukraine |
Oliynik Olena | Rivne / Ukraine |
Ostapchuk Vadim | Ternopil / Ukraine |
Полыгач Игорь | Тернополь |
Prokayev Artur | Rivne / Ukraine |
Prokayeva Oksana | Rivne / Ukraine |
Саверская Анна | Ровно |
Solomko Viktor | Khmilnyk / Ukraine |
Tashlikovych Roman | Rivne / Ukraine |
Tkachuk Igor | Kovel / Ukraine |
Фурман Владина | Луцк |
Чепуржинский Октавиан | Одесса |
Чернова Наталья | Харьков |
Шевчук Александр | Староконстантинов |
Шингер Віталій | Ровно |
Шульга Володимир | Кривий Ріг |
Yanchuk Yuliya | Lutsk / Ukraine |
Club | City / Country | Pairs / Participation |
Feeriya | Bendery / Moldova | 7/20 |
Tanguera | Berdychiv / Ukraine | 10/19 |
Art-dance | Cherkasy / Ukraine | 10/18 |
Ladushki | Donetsk / Ukraine | 6/8 |
Karmen | Kalush / Ukraine | 2/4 |
Dance-center Uspikh | Khmelnytskyy / Ukraine | 3/7 |
Dream | Khmelnytskyy / Ukraine | 9/20 |
Danсе-Mriya | Khmilnyk / Ukraine | 14/21 |
Modern | Kovel / Ukraine | 14/26 |
Shkola tantsa Vesty Brandt | Kryvy Rig / Ukraine | 1/2 |
Art-Kvartal | Kvasylyv / Ukraine | 3/3 |
Antares | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Body Feet | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Dans-Tsentr | Kyiv / Ukraine | 8/16 |
Favor | Kyiv / Ukraine | 2/5 |
Inter-Dance | Kyiv / Ukraine | 2/2 |
Reverse | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Fortuna | Lutsk / Ukraine | 7/8 |
Grand-Dance | Lutsk / Ukraine | 1/1 |
Ritm | Lutsk / Ukraine | 44/66 |
Troyanda | Lutsk / Ukraine | 14/16 |
Yunist | Lutsk / Ukraine | 6/7 |
Flesh | Lviv / Ukraine | 2/2 |
Perlina | Novovolynsk / Ukraine | 4/6 |
Belaja Acacia | Odesa / Ukraine | 6/13 |
DYuSSh №1 | Odesa / Ukraine | 8/18 |
Royal Dance Team | Odesa / Ukraine | 1/1 |
VIZAVI | Odesa / Ukraine | 1/4 |
Revers | Ostrog / Ukraine | 4/4 |
Dinamo | Ovidiopol / Ukraine | 1/4 |
15 | Rivne / Ukraine | 15/16 |
Aleksa Sport Dans | Rivne / Ukraine | 55/58 |
Art-Kvartal | Rivne / Ukraine | 22/28 |
Astra | Rivne / Ukraine | 13/24 |
diamond dance | Rivne / Ukraine | 7/7 |
Flesh | Rivne / Ukraine | 33/47 |
Fortuna | Rivne / Ukraine | 13/21 |
Karmen | Rivne / Ukraine | 37/41 |
Liniya | Rivne / Ukraine | 61/84 |
Lyudmila _DANCE | Rivne / Ukraine | 1/1 |
Platinum | Rivne / Ukraine | 2/3 |
Prestizh | Rivne / Ukraine | 3/4 |
Vega-Dance | Rivne / Ukraine | 24/31 |
INESH | Shepetivka / Ukraine | 4/4 |
Vivat | Shepetivka / Ukraine | 4/4 |
Sheyk | Slavuta / Ukraine | 19/22 |
Alyans | Ternopil / Ukraine | 13/32 |
Feeriya | Tiraspol / Moldova | 2/7 |
Mars | Vasylkyv / Ukraine | 2/4 |
Greys | Volodymyr-Volynskyy / Ukraine | 1/1 |
StarLight | Volodymyr-Volynskyy / Ukraine | 1/1 |
elit danse | Zdolbuniv / Ukraine | 14/14 |
Star-step | Zdolbuniv / Ukraine | 14/20 |
Ritm | Zhytomyr / Ukraine | 10/23 |