Loading
post image

International dance festival "Christmas ball - 2016"

Традиційний 13-тий міжнародний фестиваль зі спортивних танців
Гриценюк Роман
Рівне / Україна
24 - 25.12.2016

 

СТАНОМ на 08.11.2016

 

 Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому

Спілка громадських організацій спортивного танцю України

Спілка спортивного танцю Рівненської області

Кафедра хореографії РДГУ

Громадська організація

танцювальний клуб «Флеш»

                                                                     

Запрошують Вас на

традиційний 13-тий Міжнародний фестиваль зі спортивних танців

Різдвяний бал - 2016”

під патронатом міського голови Володимира Хомка

 

24-25 грудня 2016 р.

м. Рівне, вул. Фабрична 7, ДЮСШ № 4

 

Вперше в Україні!!!

Танцювальне шоу від Чемпіонів Європи з латиноамериканської програми серед професіоналів

Євгенія Смагіна та Поліни Казаченко

24 грудня 2016р о 19:00 год.

 

Запрошенні судді:

Вадим Владикін (Росія), Євгеній Герасименко (Одеса), Олексій Гоцуляк (Одеса), Сергій Застровський (Луцьк), Альберт Ісаханов (Грузія), Олександр Казатинський (Донецьк), Олександр Козира (Білорусія), Ігор Колчин (Донецьк), Руслан Компанієць (Кривий Ріг), Ірина Кондратьєва (Молдова), Максим Кондратьєв (Румунія), Сергій Корочанський (Рівне), Олег Кочнєв (Харків), Леонід Майстер (Канів), Олександр Мулляр (Тернопіль), Кирило Пандов (Болгарія), Ігор Полигач (Тернопіль), Вікторія Сухоручко (Греція), Володимир Шульга (Кривий Ріг)   Список суддів буде доповнюватись …  

Головний суддя:  Андрій Оксененко (Харків) 

Спортивний інспектор: Дмитро Белуха (Київ)

 

Тренерам пар, котрі бажають судити змагання, обов’язково, з пред’явленням суддівської книжки, повідомити головного суддю не пізніше ніж за 40 хв. до початку змагань. Вечірнє відділення 24.12.16р. оцінюють судді лише вищої та міжнародної категорій.

 

СУДДІВСТВО НЕЗАЛЕЖНЕ!!!

Традиційно у фінальних змаганнях в категоріях: «Молодь 1», «Молодь 2» та «Дорослі» відкрите суддівство.

 

Заявки

для участі в змаганнях приймаються до 22 грудня 2016 р.  до 23:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: http://www.sgostu.com.ua/calendar-b.html,  danceservice.net, а також https://flymark.dance

Участь в змаганні без попередньої заявки неможлива! Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

Реєстрація

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

УВАГА!

Згідно нових об’єднаних правил, на змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах! Правила на сайті: http://www.sgostu.com.ua/docs.html На змаганнях працює спортивний інспектор.

 

Реєстрація пар Рівного обов’язкова 23 грудня 2016р. за адресою: Гагаріна 6, МПК “Текстильник”.

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати з організації та проведення конкурсу здійснюються за рахунок благодійних, стартових та спонсорських внесків.

Стартовий внесок з учасника за програму:

  • For foreigners - 10 Euro;
  • “Дебют”, “Школа”- 120 грн.;
  • “Н”, “E”, “D” - 150 грн.;
  • “ Rising Star ”, “Open” - 200 грн.

 

Увага!

Парам категорій Дорослі, Молодь 2, Молодь 1, що мають дипломи переможців за минулі роки та пред’являть їх на реєстрації, участь безкоштовна.

 

Для супроводжуючих осіб і  глядачів:

             -  благодійний внесок на весь день змагань 24 грудня  -  150 грн.

             -  благодійний внесок на весь день змагань 25 грудня  -  100 грн.

Біля танцювального майданчика розташовані VIP місця:

                 -  додаткове місце за столиком на одне відділення – 80 грн.,

                 -  на вечірнє відділення, офіційне відкриття змагань (24.12.16)  – 150 грн.

Місця за столиками продаються лише парно! Замовлення місць за столиками: тел. 097 399 15 56

 

24 грудня 2016 р. вечірнє відділення супроводжуватиме джаз – оркестр «Мегаполіс»

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • паркетний майданчик - 300м2,
  • професійний звук та світло,
  • професійний фотограф,
  • танцювальний магазин,
  • столики біля танцювального майданчика,
  • кафетерій «Чорна королева».

 

В категорії «Дорослі» призовий фонд:

1 місце – 2000грн. 2 місце – 1000грн. 3 місце – 800грн. 

 

Нагородження категорій «дебют» та «школа» буде проводитись одразу після виступу учасників, дипломи тренер або представник клубу зможе отримати на реєстрації!

 

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:

 за тел. (0362) 43-04-65; (067) 903 64 38;  (094) 966 04 65 

Роман Гриценюк

 

Будемо раді бачити Вас на нашому фестивалі!

 

Couples / Entries   566 / 824
Categories24 December, Saturday25 December, Sunday
09:0014:0019:0009:0013:0016:0018:00
1Debut (4-5 years)W-C
2Debut Solo (4-5 years)W-C
3Debut (6-7 years)W-C
4Debut (8-9 years)W-C
5Debut (10-11 years)W-C
6Children School SoloW-C
7Debut Solo (6-7 years)W-C
8Debut Solo (8-9 years)W-C
9Juveniles 1 School SoloW-C-J
10Juveniles 2 School SoloW-C-J
11Juniors 1+2 School SoloW-C-J
12Children School (under 6)W-C
13Children School (under 8)W-C
14Juveniles 1 SchoolW-C-J
15Juveniles 2 SchoolW-C-J
16Juniors 1+2 SchoolW-C-J
17Juveniles 1+2 Solo NW-Q-C-J
18Juniors 1+2 Solo NW-Q-C-J
19Children NW-Q-C-J
20Juveniles 1 NW-Q-C-J
21Juveniles 2 NW-Q-C-J
22Juniors 1+2 NW-Q-C-J
23Juniors 1+2 Solo EST, LA
24Juveniles 1+2 Solo EST, LA
25Juveniles 1 EST, LA
26Juveniles 2 EST, LA
27Juniors 1 EST, LA
28Juniors 2 EST, LA
29Juveniles 1 DST, LA
30Juveniles 2 DST, LA
31Juniors 1 DST, LA
32Juniors 2 DST, LA
33HobbyST, LA
34Juniors 1 Rising StarST, LA
35Juniors 2 Rising StarST, LA
36Youth 1 Rising StarST, LA
37Youth 2 Rising StarST, LA
38Adult Rising StarST, LA
39Juveniles 1ST, LA
40Juveniles 2ST, LA
41Juniors 1ST, LA
42Juniors 2ST, LA
43Youth 1ST, LA
44Youth 2ST, LA
45AdultsST, LA
Total by section0000000
Couples / Entries   566 / 824
JudgesCity / Country
Annunziato MarianoItaly
Kondratiev MaksymMoldova
Kondratieva IrynaMoldova
Pandov KyrylBulgaria
Prokaev Atrur Рівне / Україна
Prokaeva Oksana Рівне / Україна
Sukhoruchko ViktoriyaGreece
Vladykin VadymRussia
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Анненков МихаилРовно
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бабак Вікторія Рівне
Беспалова Валерия Tiraspol / Moldova
Васютяк Юрій Київ
Владыкина Анна Киев
Галій Олена Здолбунів / Україна
Герасименко Євгеній Одесса
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гоцуляк Алексей Одесса
Декет Володимир Львів / Україна
Джум Олександр Рівне / Україна
Заваліна Юлія Рівне / Україна
Застровский Сергей Луцк
Казатинська Олена Донецк
Караченцев Володимир Харків
Квашук Артур Луцк
Климець Галина Рівне / Україна
Коваль Виталий Bendery / Moldova
Коломоєць Валерія Бердичев
Компаниец Руслан Кривой Рог
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Корочанський СергійРівне
Костриця Тарас Житомир / Україна
Кохан Марія Луцьк / Україна
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Курчак ІгорРівне
Лічутіна Анна Здолбунів / Україна
Майстер Леонід Канів
Малютчик Максим Ровно
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Музиченко Лариса Славута / Україна
Музиченко Наталя Славута
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Ніколенко Ірина Нововолинськ / Україна
Олійник Олена Рівне / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Полыгач Игорь Тернополь
Саверская Анна Ровно
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Ташлікович Роман Рівне / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Фурман Владина Луцк
Чепуржинский Октавиан Одесса
Чернова Наталья Харьков
Шевчук Александр Староконстантинов
Шингер Віталій Ровно
Шульга Володимир Кривий Ріг
Янчук Юлія Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Feeriya Bendery / Moldova7/20
Tanguera Berdychiv / Ukraine10/19
Ladushki Donetsk / Ukraine7/9
Karmen Kalush / Ukraine2/4
Dream Khmelnytskyy / Ukraine9/20
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine3/7
Modern Kovel / Ukraine14/26
Shkola tantsa Vesty Brandt Kryvy Rig / Ukraine1/2
Art-Kvartal Kvasylyv / Ukraine5/6
Antares Kyiv / Ukraine1/2
Bodi Fit Kyiv / Ukraine1/2
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine9/17
Favor Kyiv / Ukraine2/5
Inter-Dance Kyiv / Ukraine1/1
Fortuna Lutsk / Ukraine8/9
Ritm Lutsk / Ukraine45/68
Troyanda Lutsk / Ukraine14/16
Yunist Lutsk / Ukraine5/5
Flesh Lviv / Ukraine2/2
Belaya Akaciya Odesa / Ukraine1/3
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine5/10
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine9/19
VIZAVI Odesa / Ukraine1/4
Feeriya Tiraspol / Moldova2/7
Mars Vasylkyv / Ukraine2/4
Greys Volodymyr-Volynskyy / Ukraine1/1
elit danse Zdolbuniv / Ukraine14/14
Star-step Zdolbuniv / Ukraine14/20
Ritm Zhytomyr / Ukraine10/23
Perlina Нововолинськ / Ukraine5/7
Dinamo Овідіополь / Ukraine1/4
Revers Острог / Ukraine5/5
15 Рівне / Ukraine15/16
Aleksa Sport Dans Рівне / Ukraine55/58
Art-kvartal Рівне / Ukraine22/25
Astra Рівне / Ukraine13/24
diamond dance Рівне / Ukraine7/7
Flesh Рівне / Ukraine35/50
Fortuna Рівне / Ukraine13/21
Karmen Рівне / Ukraine37/41
Liniya Рівне / Ukraine62/85
Prestizh Рівне / Ukraine3/4
Vega-Dance Рівне / Ukraine24/31
Sheyk Славута / Ukraine19/22
Alyans Тернопіль / Ukraine13/32
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine14/21
Art-dance Черкаси / Ukraine9/16
Art-Dans Черкаси / Ukraine1/2
Inesh Шепетівка / Ukraine4/4
Vivat Шепетівка / Ukraine4/4