Loading
post image

International dance festival "Christmas ball - 2016"

Традиційний 13-тий міжнародний фестиваль зі спортивних танців
Гриценюк Роман
Рівне / Україна
24 - 25.12.2016

 

СТАНОМ на 08.11.2016

 

 Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому

Спілка громадських організацій спортивного танцю України

Спілка спортивного танцю Рівненської області

Кафедра хореографії РДГУ

Громадська організація

танцювальний клуб «Флеш»

                                                                     

Запрошують Вас на

традиційний 13-тий Міжнародний фестиваль зі спортивних танців

Різдвяний бал - 2016”

під патронатом міського голови Володимира Хомка

 

24-25 грудня 2016 р.

м. Рівне, вул. Фабрична 7, ДЮСШ № 4

 

Вперше в Україні!!!

Танцювальне шоу від Чемпіонів Європи з латиноамериканської програми серед професіоналів

Євгенія Смагіна та Поліни Казаченко

24 грудня 2016р о 19:00 год.

 

Запрошенні судді:

Вадим Владикін (Росія), Євгеній Герасименко (Одеса), Олексій Гоцуляк (Одеса), Сергій Застровський (Луцьк), Альберт Ісаханов (Грузія), Олександр Казатинський (Донецьк), Олександр Козира (Білорусія), Ігор Колчин (Донецьк), Руслан Компанієць (Кривий Ріг), Ірина Кондратьєва (Молдова), Максим Кондратьєв (Румунія), Сергій Корочанський (Рівне), Олег Кочнєв (Харків), Леонід Майстер (Канів), Олександр Мулляр (Тернопіль), Кирило Пандов (Болгарія), Ігор Полигач (Тернопіль), Вікторія Сухоручко (Греція), Володимир Шульга (Кривий Ріг)   Список суддів буде доповнюватись …  

Головний суддя:  Андрій Оксененко (Харків) 

Спортивний інспектор: Дмитро Белуха (Київ)

 

Тренерам пар, котрі бажають судити змагання, обов’язково, з пред’явленням суддівської книжки, повідомити головного суддю не пізніше ніж за 40 хв. до початку змагань. Вечірнє відділення 24.12.16р. оцінюють судді лише вищої та міжнародної категорій.

 

СУДДІВСТВО НЕЗАЛЕЖНЕ!!!

Традиційно у фінальних змаганнях в категоріях: «Молодь 1», «Молодь 2» та «Дорослі» відкрите суддівство.

 

Заявки

для участі в змаганнях приймаються до 22 грудня 2016 р.  до 23:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: http://www.sgostu.com.ua/calendar-b.html,  danceservice.net, а також https://flymark.dance

Участь в змаганні без попередньої заявки неможлива! Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

Реєстрація

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

УВАГА!

Згідно нових об’єднаних правил, на змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах! Правила на сайті: http://www.sgostu.com.ua/docs.html На змаганнях працює спортивний інспектор.

 

Реєстрація пар Рівного обов’язкова 23 грудня 2016р. за адресою: Гагаріна 6, МПК “Текстильник”.

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати з організації та проведення конкурсу здійснюються за рахунок благодійних, стартових та спонсорських внесків.

Стартовий внесок з учасника за програму:

  • For foreigners - 10 Euro;
  • “Дебют”, “Школа”- 120 грн.;
  • “Н”, “E”, “D” - 150 грн.;
  • “ Rising Star ”, “Open” - 200 грн.

 

Увага!

Парам категорій Дорослі, Молодь 2, Молодь 1, що мають дипломи переможців за минулі роки та пред’являть їх на реєстрації, участь безкоштовна.

 

Для супроводжуючих осіб і  глядачів:

             -  благодійний внесок на весь день змагань 24 грудня  -  150 грн.

             -  благодійний внесок на весь день змагань 25 грудня  -  100 грн.

Біля танцювального майданчика розташовані VIP місця:

                 -  додаткове місце за столиком на одне відділення – 80 грн.,

                 -  на вечірнє відділення, офіційне відкриття змагань (24.12.16)  – 150 грн.

Місця за столиками продаються лише парно! Замовлення місць за столиками: тел. 097 399 15 56

 

24 грудня 2016 р. вечірнє відділення супроводжуватиме джаз – оркестр «Мегаполіс»

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • паркетний майданчик - 300м2,
  • професійний звук та світло,
  • професійний фотограф,
  • танцювальний магазин,
  • столики біля танцювального майданчика,
  • кафетерій «Чорна королева».

 

В категорії «Дорослі» призовий фонд:

1 місце – 2000грн. 2 місце – 1000грн. 3 місце – 800грн. 

 

Нагородження категорій «дебют» та «школа» буде проводитись одразу після виступу учасників, дипломи тренер або представник клубу зможе отримати на реєстрації!

 

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:

 за тел. (0362) 43-04-65; (067) 903 64 38;  (094) 966 04 65 

Роман Гриценюк

 

Будемо раді бачити Вас на нашому фестивалі!

 

Couples / Entries  566 / 824
Categories24 December, Saturday25 December, Sunday
09:0014:0019:0009:0013:0016:0018:00
1 Debut (4-5 years) W-C
2 Debut Solo (4-5 years) W-C
3 Debut (6-7 years) W-C
4 Debut (8-9 years) W-C
5 Debut (10-11 years) W-C
6 Children School Solo W-C
7 Debut Solo (6-7 years) W-C
8 Debut Solo (8-9 years) W-C
9 Juveniles 1 School Solo W-C-J
10 Juveniles 2 School Solo W-C-J
11 Juniors 1+2 School Solo W-C-J
12 Children School (under 6) W-C
13 Children School (under 8) W-C
14 Juveniles 1 School W-C-J
15 Juveniles 2 School W-C-J
16 Juniors 1+2 School W-C-J
17 Juveniles 1+2 Solo N W-Q-C-J
18 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
19 Children N W-Q-C-J
20 Juveniles 1 N W-Q-C-J
21 Juveniles 2 N W-Q-C-J
22 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
23 Juniors 1+2 Solo E ST, LA
24 Juveniles 1+2 Solo E ST, LA
25 Juveniles 1 E ST, LA
26 Juveniles 2 E ST, LA
27 Juniors 1 E ST, LA
28 Juniors 2 E ST, LA
29 Juveniles 1 D ST, LA
30 Juveniles 2 D ST, LA
31 Juniors 1 D ST, LA
32 Juniors 2 D ST, LA
33 Hobby ST, LA
34 Juniors 1 Rising Star ST, LA
35 Juniors 2 Rising Star ST, LA
36 Youth 1 Rising Star ST, LA
37 Youth 2 Rising Star ST, LA
38 Adult Rising Star ST, LA
39 Juveniles 1 ST, LA
40 Juveniles 2 ST, LA
41 Juniors 1 ST, LA
42 Juniors 2 ST, LA
43 Youth 1 ST, LA
44 Youth 2 ST, LA
45 Adults ST, LA
Total by section0000000
Couples / Entries  566 / 824
JudgesCity / Country
Annunziato Mariano Italy
Bespalova Valeria Tiraspol / Moldova
Kondratiev Maksym Moldova
Kondratieva Iryna Moldova
Pandov Kyryl Bulgaria
Sukhoruchko Viktoriya Greece
Vladykin Vadym Russia
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Анненков Михаил Ровно
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бабак Вікторія Рівне
Беспалова Валерія Бендеры
Васютяк Юрій Київ
Владыкина Анна Киев
Галій Олена Здолбунів / Україна
Герасименко Євгеній Одесса
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гоцуляк Алексей Одесса
Декет Володимир Львів / Україна
Джум Олександр Рівне / Україна
Заваліна Юлія Рівне / Україна
Застровский Сергей Луцк
Казатинська Олена Донецк
Караченцев Володимир Харків
Квашук Артур Луцк
Климець Галина Рівне / Україна
Коваль Виталий Bendery / Moldova
Коломоєць Валерія Бердичев
Компаниец Руслан Кривой Рог
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Корочанський Сергій Рівне
Костриця Тарас Житомир / Україна
Кохан Марія Луцьк / Україна
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Курчак Ігор Рівне
Лічутіна Анна Здолбунів / Україна
Майстер Леонід Канів
Малютчик Максим Ровно
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Музиченко Лариса Славута / Україна
Музиченко Наталя Славута
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Ніколенко Ірина Нововолинськ / Україна
Олійник Олена Рівне / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Полыгач Игорь Тернополь
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Прокаєва Оксана Рівне / Україна
Саверська Анна Ровно
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Ташлікович Роман Рівне / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Фурман Владина Луцк
Чепуржинский Октавиан Одесса
Чернова Наталья Харьков
Шевчук Александр Староконстантинов
Шингер Віталій Ровно
Шульга Володимир Кривий Ріг
Янчук Юлія Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
FeeriyaBendery / Moldova7/20
TangueraBerdychiv / Ukraine10/19
LadushkiDonetsk / Ukraine7/9
KarmenKalush / Ukraine2/4
ModernKovel / Ukraine14/26
Shkola tantsa Vesty BrandtKryvy Rig / Ukraine1/2
Art-KvartalKvasylyv / Ukraine5/6
AntaresKyiv / Ukraine1/2
Bodi FitKyiv / Ukraine1/2
Dans-TsentrKyiv / Ukraine9/17
FavorKyiv / Ukraine2/5
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/1
FortunaLutsk / Ukraine8/9
RitmLutsk / Ukraine45/68
TroyandaLutsk / Ukraine14/16
YunistLutsk / Ukraine5/5
FleshLviv / Ukraine2/2
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine6/13
DYuSSh №1Odesa / Ukraine9/19
VIZAVIOdesa / Ukraine1/4
FeeriyaTiraspol / Moldova2/7
MarsVasylkyv / Ukraine2/4
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine1/1
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine14/14
Star-stepZdolbuniv / Ukraine14/20
RitmZhytomyr / Ukraine10/23
PerlinaНововолинськ / Ukraine5/7
DinamoОвідіополь / Ukraine1/4
ReversОстрог / Ukraine5/5
15Рівне / Ukraine15/16
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine55/58
Art-kvartalРівне / Ukraine22/25
AstraРівне / Ukraine13/24
diamond danceРівне / Ukraine7/7
FleshРівне / Ukraine35/50
FortunaРівне / Ukraine13/21
KarmenРівне / Ukraine37/41
LiniyaРівне / Ukraine62/85
PrestizhРівне / Ukraine3/4
Vega-DanceРівне / Ukraine24/31
SheykСлавута / Ukraine19/22
AlyansТернопіль / Ukraine13/32
DreamХмельницький / Ukraine9/20
USPIKhХмельницький / Ukraine3/7
Dans-MriyaХмільник / Ukraine14/21
Art-danceЧеркаси / Ukraine10/18
IneshШепетівка / Ukraine4/4
VivatШепетівка / Ukraine4/4