Loading
post image

Танцювальний марафон

Відкриті змагання зі спортивних бальних танців
Ігор та Ольга Полигач
Тернопіль / Україна
12.11.2016

 

 

СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

          КЛУБ  СПОРТИВНОГО  ТАНЦЮ  “АЛЬЯНС”

 

Танцювальний марафон

Відкриті змагання зі спортивних бальних танців

12 листопада 2016

м. Тернопіль, концерт-хол “Podolyany”,

ТРЦ Подоляни, вул. Текстильна 26ч

 

 

Заявки: для участі у змаганнях приймаються до 10.11.2016р. до 23:59 через Інтернет

Адреса для on-line реєстрації: http://flymark.dance

 

Реєстрація:

Здійснюється згідно попередніх заявок та дійсних класифікаційних книжок усіх  танцювальних організацій  (категорії «Дебют» та «Школа» згідно   свідоцтва про народження) за датою народження і закінчується за 55 хвилин до початку відділення. Після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі у змаганнях.

Реєстрація пар м.Тернополя обов’язкова 11 листопада 2015р. з 18:00 год. за адресою: м. Тернопіль, вул. Глибока 15, Танцювальний Центр КСТ «Альянс».

 

Фінансові умови

Всі витрати по організації та проведення змагань здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

Благодійний внесок з учасника за програму:                

  • “Дебют”, “Школа”, “Соло” – 120 грн,
  • ”N”,”Е” – 150 грн,
  • ”D” – 170 грн,
  • “Rising Star” – 200 грн.

Вхідний квиток для глядачів та супроводжуючих осіб:

  • благодійний внесок на весь день - 120грн.
  • місце за столиком на кожне відділення – 50 грн.

 

На змаганнях працює спортивний комісар! Костюми та виконання фігур відповідно до правил WDC.

 

Суддівська бригада

Формується із запрошених суддів та суддів усіх всеукраїнських танцювальних організацій відповідної категорі. Тренерам пар, які бажають судити змагання, необхідно повідомити головного суддю за 60 хвилин до початку відділення (наявність суддійської книжки обов'язкова).

Головний суддя змагань - Олексій Грабовський м. Київ.

 

Нагородження:

Фіналісти – дипломама, призери – медалями, переможці – кубками, учасники категорій «Школа» та «Дебют» будуть розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінали та відповідно нагороджені.

 

 З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організаторів змагань:

 

Ігор та Ольга Полигач, КСТ “Альянс”

тел. +38050 537-28-38, +38067 712-80-89

JudgesCity / Country
Андрусенко Марина Київ / Україна
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Біскупська Олена Тернопіль / Україна
Васютяк Яна Київ
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Джум Олександр Рівне / Україна
Дороніна Марія Тернопіль
Журавський Сергій Старокостянтинів / Україна
Застровська Світлана Луцьк
Зварич Мар'яна Тернопіль
Казатинський Олександр Донецьк
Квашук Артур Луцьк
Кіт Антон Хмельницький / Україна
Ковальська Ірина Чернівці / Україна
Ковтун Юлія Волочиськ / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Кохан Марія Луцьк / Україна
Кучер Діана Шепетівка
Макух Ілона Тернопіль
Малюта Оксана Тернопіль
Малюта Сергій Тернопіль
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Мицак Юлія Тернопіль
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Мулляр Катерина Тернопіль
Палій Ігор Тернопіль
Полигач Ольга Тернопіль / Україна
Романкевич Іріна Рівне
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ / Україна
Стахова Тетяна Тернопіль / Україна
Федоров Денис Одеса
Федчишин Олександр Тернопіль
Фурман Владина Луцьк
Хлян Христина Львів / Україна
Черняк Олена Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
LadushkiDonetsk / Ukraine1/2 1/2
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine4/8 3/6
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine8/14 8/13
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
Dans-stilKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-TsentrKyiv / Ukraine2/6 2/5
Grand-DuetKyiv / Ukraine3/9 3/9
FortunaLutsk / Ukraine1/1 0/0
RitmLutsk / Ukraine35/46 30/40
FLORIOLviv / Ukraine4/7 3/5
YOUSTARLviv / Ukraine1/1 1/1
DiamantOdesa / Ukraine1/1 0/0
Viva danceVolochysk / Ukraine2/3 2/3
ReversОстрог / Ukraine7/7 7/7
15Рівне / Ukraine1/2 1/2
FleshРівне / Ukraine11/13 10/11
FortunaРівне / Ukraine4/7 0/0
Vega-DanceРівне / Ukraine5/9 3/4
TvistСтарокостянтинів / Ukraine17/29 15/23
AlyansТернопіль / Ukraine142/207 129/178
ArsТернопіль / Ukraine19/28 17/23
GrandeТернопіль / Ukraine23/32 21/29
KarmenТернопіль / Ukraine7/8 7/8
KvikstepТернопіль / Ukraine11/14 9/11
TandemТернопіль / Ukraine5/5 5/5
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine4/4 4/4
World DanceТернопіль / Ukraine1/1 1/1
ЄvrodansТернопіль / Ukraine11/13 11/13
AktsenTХмельницький / Ukraine3/6 3/6
DreamХмельницький / Ukraine5/8 4/6
EdelveysХмельницький / Ukraine1/2 1/2
ImperialХмельницький / Ukraine2/2 2/2
USPIKhХмельницький / Ukraine22/53 21/44
DanceTimeЧернівці / Ukraine4/8 4/8
MolodistЧернівці / Ukraine7/7 7/7
FleksЧортків / Ukraine5/8 5/8
BravoШепетівка / Ukraine19/21 19/21