Loading
post image

КУБОК ПОЛТАВИ

Відкриті змагання зі спортивних танців
Горголь Петро
Полтава / Україна
24 - 25.09.2016

 

   

УКРАЇНСЬКА ТАНЦЮВАЛЬНА РАДА

                             ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТАНЦЮВАЛЬНА  ПОЛТАВЩИНА»

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КЛУБ «ГРАЦІЯ»

 

відкриті змагання зі спортивних танців

«КУБОК ПОЛТАВИ»

24-25 вересня 2016 року

Місце проведення: м. Полтава, вул. Майдан Незалежності, 5
(виставкова зала міського Будинку культури)

 

Професійне журі:

міжнародні фахівці, ліцензовані судді всеукраїнських танцювальних організацій. Заявки від тренерів на суддівство приймаються на сайті flymark.dance 

                                    

Заявки на участь та реєстрація учасників:

обов’язкова online реєстрація на сайті flymark.dance до 23 вересня 2016 року.

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша танцювальна пара є в списку зареєстрованих учасників на сайті. Реєстрація учасників у день змагань здійснюється за класифікаційними книжками, дійсними на 2016 рік, або за свідоцтвом про народження і закінчується за 1 годину до початку кожного відділення.

Діють обмеження в костюмах та фігурах згідно з новими об’єднаними правилами.

Для танцювальних клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація 23 вересня 2016 року.

 

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації танцювального спорту на Полтавщині

за рахунок добровільних (благодійних) і спонсорських внесків.

 

Благодійний внесок для учасників: (з особи за програму)

  • «Ансамбль» - 130 грн.;
  • «Атестація» - 140 грн.;
  • «H», «E», «D» клас - 150 грн.;
  • «Rising Stars» - 160 грн.;
  • ЮНІОРИ «OPEN» - 170 грн.;
  • МОЛОДЬ «OPEN», ДОРОСЛІ «OPEN» - 200 грн.

Участь у змаганнях без попередньої реєстрації + 50 грн. з особи за програму.

 

Благодійний внесок для глядачів:

  • Sitting zone (крісла по периметру залу) - 100 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone (за столиками) - 150 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone на вечірнє відділення - 200 грн. з особи, столики сервіровані.

Кількість місць обмежена! Бронювання та замовлення через тренера Вашого клубу або за тел. 0506698042.

 

Нагородження учасників:

фіналісти змагань нагороджуються дипломами, призери - медалями та дипломами, переможці - кубками. Всі учасники категорій «Атестація» нагороджуються медалями (золотий, срібний і бронзовий фінал).

У категоріях Молодь 2 + Дорослі «Open» та Молодь 1 «Open» – призовий фонд!!!

Молодь 2 + Дорослі «OPEN»    

  •   1 місце – 1500 грн.      
  •   2 місце – 1300 грн.
  •   3 місце – 1100 грн.
  •   4 місце –  900 грн.                
  •   5 місце – 700 грн.                    
  •   6 місце – 500 грн.                                                                                           

  Молодь 1 «OPEN» 

  •     1 місце – 1000 грн.
  •     2 місце – 900 грн.
  •     3 місце – 800 грн.
  •     4 місце – 700 грн.
  •     5 місце – 600 грн.
  •     6 місце – 500 грн.

 

Умови проведення:

танцювальний майданчик – ламінат 250 кв.м. (обов’язкова наявність пластикових накаблучників у партнерок), роздягальні для учасників, лікар, професійний звук та освітлення, суддівство на планшетах, комп’ютерний підрахунок результатів, професійна фото- і відеозйомка, медіа, трансляція на місцевих і регіональних телеканалах, танцювальний магазин, кафетерій, шоу-програма у вечірньому відділенні.

 

Увага! Обов’язковий ДРЕС-КОД для суддів та глядачів у вечірньому відділенні!!!

 

До зустрічі у Полтаві - духовній столиці України!

 

З повагою і найкращими побажаннями!

Голова оргкомітету змагань, заслужений працівник культури України

Петро Горголь

Тел.: 095-309-28-78,  067-109-63-90,  063-849-93-69

E-mail: poltavadance@gmail.com

 

Couples / Entries  174 / 249
Categories24 September, Saturday25 September, Sunday
09:0012:0009:0014:0019:00
1 Children Atestation (5-7 years) (11) W-C - 7, W-C-J - 4, D-V-P
2 Children Solo Atestation (5-7 years) (15) W-C - 13, W-C-J - 3, D-V-P
3 Juveniles 1 Atestation (7) W-C - 5, W-C-J - 2, D-V-P
4 Juveniles 1 Solo Atestation (17) W-C - 10, W-C-J - 10, D-V-P
5 Juveniles 2 Atestation (3) W-C - 2, W-C-J - 2
6 Juveniles 2 Solo Atestation (4) W-C - 2, W-C-J - 2
7 Children N (2) W-C-J - 2
8 Juveniles 1 N (1) W-Q-C-J - 1
9 Juveniles 2 N (2) W-Q-C-J - 2
10 Juniors 1+2 N (3) W-Q-C-J - 3
11 Juveniles 1 Solo N (4) W-Q-C-J - 4
12 Juveniles 2 Solo N (5) W-Q-C-J - 5
13 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
14 Juveniles 1 Solo E (1) LA - 1
15 Juveniles 2 Solo E (2) LA - 2
16 Juniors 1+2 Solo E (3) LA - 3
17 Juniors 1+2 Solo D LA
18 Juveniles 1 E (4) ST - 3, LA - 3
19 Juveniles 2 E (6) ST - 5, LA - 4
20 Juniors 1+2 E (16) ST - 11, LA - 14
21 Juveniles 1+2 D (5) ST - 4, LA - 4
22 Juniors 1 D (14) ST - 9, LA - 10
23 Juniors 2 D (12) ST - 4, LA - 8
24 Youth+Adult D (2) ST - 1, LA - 1
25 Juveniles 1+2 Rising Stars (5) ST - 4, LA - 3
26 Juniors 1 Rising Stars (8) ST - 7, LA - 5
27 Juniors 2 Rising Stars (6) ST - 5, LA - 2
28 Youth+Adult Rising Stars (15) ST - 10, LA - 9
29 Juniors 1 OPEN (1) ST, LA - 1
30 Juniors 2 OPEN (2) ST, LA - 2
31 Youth 1 OPEN (12) ST - 7, LA - 6
32 Youth 2+Adult OPEN (20) ST - 10, LA - 12
33 Juveniles 1+2 Ensemble ST, LA
34 Juniors 1+2 Ensemble ST, LA
35 Youth+Adult Ensemble ST, LA
Total by section6217369638
Couples / Entries  174 / 249
JudgesCity / Country
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Pita Aldo Machico / Portugal
Алексєєв Вадим Балаклія / Україна
Андрусенко Марина Київ / Україна
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Брик Сергій Полтава / Україна
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Бубирь Юлія Полтава / Україна
Булейко Руслан Полтава / Україна
Горголь Петро Полтава / Україна
Горовецький Олександр Київ / Україна
Городніченко Вадим Рівне / Україна
Григорович Віталій Київ / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Гущин Олег Запоріжжя / Україна
Демидов Кирило Полтава / Україна
Дзюбан Оксана Полтава
Дмитренко Людмила Харків
Жосан Віталій Кам'янське / Україна
Зирянов Юрій Київ
Зирянова Катерина Київ
Зощук Євген Київ
Калачов Сергій Харків / Україна
Канцедал Ігор Харків / Україна
Каплунова Світлана Харків / Україна
Киреев Вiталiй Мелітополь / Україна
Киреєв Віталій Мелітополь
Ключивський Василь Харків / Україна
Колісник Юрій Полтава / Україна
Комельков Владислав Полтава / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське / Україна
Костецька Ірина Полтава / Україна
Кочнєв Олег Харків
Кулак Олександр Київ / Україна
Левандовська Оксана Київ / Україна
Леонтьев Алексей Харків
Лисенко Альберт Харків / Україна
Максименко Ольга Київ
Мальований Кирило Дніпро
Матвійчук Олексій Красноград / Україна
Пащенко Микола Бровари
Пінчук Сергій Харків
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Росенко Дмитрій Полтава / Україна
Сенчіло Ярослав Харків / Україна
Скаскив Антон Харків
Скаскив Полина Харків
Сокольніков Денис Ірпінь / Україна
Соловей Світлана Полтава / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Строкач Анна Київ / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Федорчук Валентина Київ / Україна
Чупира Антон Київ / Україна
Шик Олег Полтава / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Legend of DanceBalaklija / Ukraine1/1 1/1
Prestizh Brovary / Ukraine3/5 2/3
GavanaDnipro / Ukraine1/2 0/0
RenesansDnipro / Ukraine4/12 2/4
SambaIrpin / Ukraine3/5 2/4
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
IrbisKharkiv / Ukraine1/2 1/2
KharkivKharkiv / Ukraine4/5 3/3
LisabondKharkiv / Ukraine1/2 1/2
LotosKharkiv / Ukraine6/13 5/10
MechtaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Prem'yerKharkiv / Ukraine1/2 1/2
PrestizhKharkiv / Ukraine2/4 2/4
ProfitKharkiv / Ukraine3/3 3/3
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine3/7 2/4
StarDanceKharkiv / Ukraine1/1 1/1
TangoKharkiv / Ukraine6/11 5/10
StilKotsubinske / Ukraine10/20 9/15
KonfetiKrasnograd / Ukraine7/12 5/9
SpektrKupyansk / Ukraine1/5 0/0
AstraKyiv / Ukraine2/3 2/3
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine2/6 1/3
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/1 0/0
FavorKyiv / Ukraine1/4 0/0
Grand-DuetKyiv / Ukraine5/10 1/2
GrandesKyiv / Ukraine2/2 0/0
OltimaKyiv / Ukraine6/9 5/7
SerpantinKyiv / Ukraine5/9 5/9
Sport-DansKyiv / Ukraine2/6 1/4
TandemKyiv / Ukraine6/15 5/9
ZoryaniyKyiv / Ukraine8/18 3/7
FreestyleLubny / Ukraine9/9 9/9
No clubNo city Italy / Italy1/1 1/1
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine3/6 3/6
LileyaКам'янське / Ukraine7/9 7/8
GratsiyaМелітополь / Ukraine4/6 4/5
ModernМиколаїв / Ukraine1/2 0/0
AssolНікополь / Ukraine1/2 1/1
AccentПолтава / Ukraine9/16 7/12
AlyansПолтава / Ukraine3/4 3/4
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine2/3 2/3
DuetПолтава / Ukraine2/5 2/4
EstadesПолтава / Ukraine1/1 1/1
Gold StarПолтава / Ukraine2/3 2/2
Lion-DanceПолтава / Ukraine8/10 3/4
NadezhdaПолтава / Ukraine4/4 3/3
ParadizПолтава / Ukraine15/15 13/13
RitmПолтава / Ukraine5/7 3/3
SpaceПолтава / Ukraine5/5 4/4
TandemПолтава / Ukraine6/6 5/5
VdokhnovenieПолтава / Ukraine17/19 11/11
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine3/4 3/4
YuventaПолтава / Ukraine2/2 2/2
Vega-DanceРівне / Ukraine8/15 2/4
StepСтепне / Ukraine2/2 2/2
GimnaziyaХорол / Ukraine15/15 6/6
Art-danceЧеркаси / Ukraine2/4 2/4
CrystalЧеркаси / Ukraine1/2 1/2