Loading
post image

КУБОК ПОЛТАВИ

Відкриті змагання зі спортивних танців
Горголь Петро
Полтава / Україна
24 - 25.09.2016

 

   

УКРАЇНСЬКА ТАНЦЮВАЛЬНА РАДА

                             ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТАНЦЮВАЛЬНА  ПОЛТАВЩИНА»

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КЛУБ «ГРАЦІЯ»

 

відкриті змагання зі спортивних танців

«КУБОК ПОЛТАВИ»

24-25 вересня 2016 року

Місце проведення: м. Полтава, вул. Майдан Незалежності, 5
(виставкова зала міського Будинку культури)

 

Професійне журі:

міжнародні фахівці, ліцензовані судді всеукраїнських танцювальних організацій. Заявки від тренерів на суддівство приймаються на сайті flymark.dance 

                                    

Заявки на участь та реєстрація учасників:

обов’язкова online реєстрація на сайті flymark.dance до 23 вересня 2016 року.

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша танцювальна пара є в списку зареєстрованих учасників на сайті. Реєстрація учасників у день змагань здійснюється за класифікаційними книжками, дійсними на 2016 рік, або за свідоцтвом про народження і закінчується за 1 годину до початку кожного відділення.

Діють обмеження в костюмах та фігурах згідно з новими об’єднаними правилами.

Для танцювальних клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація 23 вересня 2016 року.

 

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації танцювального спорту на Полтавщині

за рахунок добровільних (благодійних) і спонсорських внесків.

 

Благодійний внесок для учасників: (з особи за програму)

  • «Ансамбль» - 130 грн.;
  • «Атестація» - 140 грн.;
  • «H», «E», «D» клас - 150 грн.;
  • «Rising Stars» - 160 грн.;
  • ЮНІОРИ «OPEN» - 170 грн.;
  • МОЛОДЬ «OPEN», ДОРОСЛІ «OPEN» - 200 грн.

Участь у змаганнях без попередньої реєстрації + 50 грн. з особи за програму.

 

Благодійний внесок для глядачів:

  • Sitting zone (крісла по периметру залу) - 100 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone (за столиками) - 150 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone на вечірнє відділення - 200 грн. з особи, столики сервіровані.

Кількість місць обмежена! Бронювання та замовлення через тренера Вашого клубу або за тел. 0506698042.

 

Нагородження учасників:

фіналісти змагань нагороджуються дипломами, призери - медалями та дипломами, переможці - кубками. Всі учасники категорій «Атестація» нагороджуються медалями (золотий, срібний і бронзовий фінал).

У категоріях Молодь 2 + Дорослі «Open» та Молодь 1 «Open» – призовий фонд!!!

Молодь 2 + Дорослі «OPEN»    

  •   1 місце – 1500 грн.      
  •   2 місце – 1300 грн.
  •   3 місце – 1100 грн.
  •   4 місце –  900 грн.                
  •   5 місце – 700 грн.                    
  •   6 місце – 500 грн.                                                                                           

  Молодь 1 «OPEN» 

  •     1 місце – 1000 грн.
  •     2 місце – 900 грн.
  •     3 місце – 800 грн.
  •     4 місце – 700 грн.
  •     5 місце – 600 грн.
  •     6 місце – 500 грн.

 

Умови проведення:

танцювальний майданчик – ламінат 250 кв.м. (обов’язкова наявність пластикових накаблучників у партнерок), роздягальні для учасників, лікар, професійний звук та освітлення, суддівство на планшетах, комп’ютерний підрахунок результатів, професійна фото- і відеозйомка, медіа, трансляція на місцевих і регіональних телеканалах, танцювальний магазин, кафетерій, шоу-програма у вечірньому відділенні.

 

Увага! Обов’язковий ДРЕС-КОД для суддів та глядачів у вечірньому відділенні!!!

 

До зустрічі у Полтаві - духовній столиці України!

 

З повагою і найкращими побажаннями!

Голова оргкомітету змагань, заслужений працівник культури України

Петро Горголь

Тел.: 095-309-28-78,  067-109-63-90,  063-849-93-69

E-mail: poltavadance@gmail.com

 

Couples / Entries   174 / 249
Categories24 September, Saturday25 September, Sunday
09:0012:0009:0014:0019:00
1 Children Atestation (5-7 years) (11) W-C - 7, W-C-J - 4, D-V-P
2 Children Solo Atestation (5-7 years) (15) W-C - 13, W-C-J - 3, D-V-P
3 Juveniles 1 Atestation (7) W-C - 5, W-C-J - 2, D-V-P
4 Juveniles 1 Solo Atestation (17) W-C - 10, W-C-J - 10, D-V-P
5 Juveniles 2 Atestation (3) W-C - 2, W-C-J - 2
6 Juveniles 2 Solo Atestation (4) W-C - 2, W-C-J - 2
7 Children N (2) W-C-J - 2
8 Juveniles 1 N (1) W-Q-C-J - 1
9 Juveniles 2 N (2) W-Q-C-J - 2
10 Juniors 1+2 N (3) W-Q-C-J - 3
11 Juveniles 1 Solo N (4) W-Q-C-J - 4
12 Juveniles 2 Solo N (5) W-Q-C-J - 5
13Juniors 1+2 Solo NW-Q-C-J
14 Juveniles 1 Solo E (1) LA - 1
15 Juveniles 2 Solo E (2) LA - 2
16 Juniors 1+2 Solo E (3) LA - 3
17Juniors 1+2 Solo DLA
18 Juveniles 1 E (4) ST - 3, LA - 3
19 Juveniles 2 E (6) ST - 5, LA - 4
20 Juniors 1+2 E (16) ST - 11, LA - 14
21 Juveniles 1+2 D (5) ST - 4, LA - 4
22 Juniors 1 D (14) ST - 9, LA - 10
23 Juniors 2 D (12) ST - 4, LA - 8
24 Youth+Adult D (2) ST - 1, LA - 1
25 Juveniles 1+2 Rising Stars (5) ST - 4, LA - 3
26 Juniors 1 Rising Stars (8) ST - 7, LA - 5
27 Juniors 2 Rising Stars (6) ST - 5, LA - 2
28 Youth+Adult Rising Stars (15) ST - 10, LA - 9
29 Juniors 1 OPEN (1) ST, LA - 1
30 Juniors 2 OPEN (2) ST, LA - 2
31 Youth 1 OPEN (12) ST - 7, LA - 6
32 Youth 2+Adult OPEN (20) ST - 10, LA - 12
33Juveniles 1+2 EnsembleST, LA
34Juniors 1+2 EnsembleST, LA
35Youth+Adult EnsembleST, LA
Total by section6217369638
Couples / Entries   174 / 249
JudgesCity / Country
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Pita Aldo Machico / Portugal
Алєксєєв Вадим Балаклія / Україна
Андрусенко Марина Київ / Україна
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Брик Сергій Полтава / Україна
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Бубирь Юлія Полтава / Україна
Булейко Руслан Полтава / Україна
Горголь Петро Полтава / Україна
Горовецький Олександр Київ / Україна
Городніченко Вадим Рівне / Україна
Григорович Віталій Київ / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Гущин Олег Запоріжжя / Україна
Демидов Кирило Полтава / Україна
Дзюбан Оксана Полтава
Дмитренко Людмила Харків
Жосан Віталій Кам'янське / Україна
Зирянов Юрій Київ
Зирянова Катерина Київ
Зощук Євген Київ
Калачов Сергій Харків / Україна
Канцедал Ігор Харків / Україна
Каплунова Світлана Харків / Україна
Киреєв Віталій Мелітополь
Кірєєв Вiталiй Мелітополь / Україна
Ключивський Василь Харків / Україна
Колісник Юрій Полтава / Україна
Комельков Владислав Полтава / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське / Україна
Костецька Ірина Полтава / Україна
Кочнєв Олег Харків
Кулак Олександр Київ / Україна
Левандовська Оксана Київ / Україна
Леонтьев Алексей Харків
Лисенко Альберт Харків / Україна
Максименко Ольга Київ
Мальований Кирило Дніпро
Матвійчук Олексій Красноград / Україна
Пащенко Микола Бровари
Пінчук СергійХарків
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Росенко Дмитро Полтава / Україна
Сенчіло Ярослав Харків / Україна
Скаскив Антон Харків
Скаскив Полина Харків
Сокольніков Денис Київ / Україна
Соловей Світлана Полтава / Україна
Срибная Анастасия Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Строкач Анна Київ / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Федорчук Валентина Київ / Україна
Чупира Антон Київ / Україна
Шик Олег Полтава / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Legend of Dance Balaklija / Ukraine1/11/1
Prestizh Brovary / Ukraine2/31/1
Gavana Dnipro / Ukraine1/20/0
Renesans Dnipro / Ukraine4/122/4
Samba Irpin / Ukraine3/52/4
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/2
Irbis Kharkiv / Ukraine1/21/2
Kharkiv Kharkiv / Ukraine4/53/3
Lisabond Kharkiv / Ukraine1/21/2
Lotos Kharkiv / Ukraine6/135/10
Mechta Kharkiv / Ukraine1/11/1
Natkhnennya Kharkiv / Ukraine1/11/1
Prem'yer Kharkiv / Ukraine1/21/2
Prestizh Kharkiv / Ukraine2/42/4
Profit Kharkiv / Ukraine3/33/3
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine3/72/4
StarDance Kharkiv / Ukraine1/11/1
Tango Kharkiv / Ukraine6/115/10
Stil Kotsubinske / Ukraine10/209/15
Konfeti Krasnograd / Ukraine7/125/9
Spektr Kupyansk / Ukraine1/50/0
Astra Kyiv / Ukraine2/32/3
Bodi Fit Kyiv / Ukraine1/11/1
DANCE STAR Kyiv / Ukraine2/61/3
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine1/10/0
Favor Kyiv / Ukraine1/40/0
Grand-Duet Kyiv / Ukraine5/101/2
Grandes Kyiv / Ukraine2/20/0
Maksimum Kyiv / Ukraine1/21/2
Oltima Kyiv / Ukraine6/95/7
Serpantin Kyiv / Ukraine5/95/9
Sport-Dans Kyiv / Ukraine2/61/4
Tandem1996 Kyiv / Ukraine6/155/9
Zoryaniy Kyiv / Ukraine8/183/7
Freestyle Lubny / Ukraine9/99/9
Modern Mykolaiv / Ukraine1/20/0
No club No city Italy / Italy1/11/1
Poltava / Ukraine15/1513/13
Accent Poltava / Ukraine9/167/12
Alyans Poltava / Ukraine3/43/4
Dinamo Poltava Poltava / Ukraine2/32/3
Duet Poltava / Ukraine2/52/4
Estades Poltava / Ukraine1/11/1
Gold Star Poltava / Ukraine2/32/2
Gross-M club Poltava / Ukraine3/43/4
Lion-Dance Poltava / Ukraine8/103/4
Nadezhda Poltava / Ukraine4/43/3
Ritm Poltava / Ukraine5/73/3
Space Poltava / Ukraine5/54/4
Tandem Poltava / Ukraine6/65/5
Vdokhnovenie Poltava / Ukraine17/1911/11
Yuventa Poltava / Ukraine2/22/2
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine3/63/6
Lileya Кам'янське / Ukraine7/97/8
Gratsiya Мелітополь / Ukraine4/64/5
Assol Нікополь / Ukraine1/21/1
Vega-Dance Рівне / Ukraine8/152/4
Gimnaziya Хорол / Ukraine15/156/6
Svitanok Хорол / Ukraine2/22/2
Art-dance Черкаси / Ukraine2/42/4
Crystal Черкаси / Ukraine1/21/2