Loading
post image

Lviv Winter Cup – 2016

International DanceSport Competition
Поливка Андрій та Олена
Львів / Україна
24 - 25.12.2016

 

                                                                 

 

December 24 - 25

International DanceSport Competition

 

Lviv Winter Cup 2016

 

Place: Kerchenska srt. 8, Lviv, Ukraine, Sport Palace "Halychyna"

 

Judges:

For all judges participating in the competition is possible only if a valid license for judges in 2016. Applications for judging must be submitted no later than December 22, 2016 at https://flymark.dance/Competition/Details/344


Rules:

At the competition there are restrictions on the age, figures and costumes according to the AUDSF & WDSF rules.

Couples can participate in its class category and the category of the class higher or oldest age category.

 

Application:

to compete athletes must register on-line at: https://flymark.dance/Competition/Details/344 till 23:59 December 22, 2016. For foreign athletes the applications also are accepted by e-mail: dsc.foxtrot@gmail.com.

Participation in the competition without previous on-line registration is not possible. To participate in the competition invited athletes of any dance organizations.

Registration is carried out by year of birth in all categories.

Registration athletes completed 30 minutes before the start of each competition.

 

УМОВИ УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ.

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени та судді будь-яких організацій, що займаються розвитком танцювального спорту (або спортивним танцем).

 

Судді:

Участь у змаганнях у якості судді можлива лише відповідно отриманій суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2016 рік.

Заявки на суддівство необхідно подати не пізніше 22 грудня 2016 року на https://flymark.dance/Competition/Details/344

 
Правила:

Змагання проводяться відповідно до правил AUDSF і WDSF. Існують обмеження по фігурам та костюмам, а також вікові обмеження для учасників за роком народження. Пари можуть брати участь в своєму класі і в категорії на клас вище або у старшій віковій категорії згідно правил WDSF ( учасники категорії Ювенали 1 у категорії Ювенали 2, Юніори 1 відповідно у категорії Юніори 2, Юніори 2 у категорії Молодь, Молодь у категорії Дорослі.)

 


Заявка:

спортсмени повинні зареєструватися он-лайн на: https://flymark.dance/Competition/Details/344 до 23:59 22 грудня 2016 року.

Для іноземних спортсменів заявки також приймаються за електронною адресою: dsc.foxtrot@gmail.com

Участь у змаганнях без попередньої он-лайн заявки неможлива.

 

Реєстрація:

  • здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (карток) будь-яких танцювальних організацій, у категоріях 27-43 за копією свідоцтва про народження;
  • здійснюється у вікову категорію відповідно року народження учасника (старшого партнера в парі);
  • реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань. По закінченні реєстрації дореєстрація пар неможлива!
  • Попередня реєстрація (для львівських пар обов’язкова) 23.12.2016 року.

 

Фінансові умови участі:

Благодійний внесок у категоріях за участь у змаганнях складає :

  • «Школа», «Дебют» - 150 грн. з учасника за програму;
  • «N», «Е», «D», - 200 грн. з учасника за програму;
  • «С», «В» - 250 грн. з учасника за програму;
  • «Open» - 300 грн. з учасника за програму.

 

Вхідні квитки:

• для глядачів та супроводжуючих осіб - 100 грн. з особи за день.

• Додатково оплачуються місця за столиком – 50 грн. /місце за кожне відділення. Можливе придбання тільки парної кількості місць.
Попереднє бронювання місць за столиками: dsc.foxtrot@gmail.com

• Вхід до зали для суддів та тренерів тільки згідно попередніх заявок, за наявності документу, що підтверджує особу.

 

 ОРГКОМІТЕТ:


+38 (097) 306 72 41 – Андрій Поливка

+38 (097) 306 20 04 – Олена Пивоварова

andriy.polyvka@gmail.com, dsc.foxtrot@gmail.com

 

Couples / Entries  402 / 618
Categories24 December, Saturday25 December, Sunday
10:0013:0016:3019:0010:0013:0016:3019:00
1 Adult Open (5) ST - 5 LA
2 Youth Open (7) ST - 4 LA - 4
3 Juniors 2 (11) LA - 6 ST - 9
4 Juniors 1 (10) LA - 8 ST - 4
5 Juveniles 2 (7) ST - 4 LA - 5
6 Juveniles 1 (4) ST - 4 LA - 2
7 Youth+Adults B (10) ST - 8 LA - 5
8 Juniors 2 B (11) LA - 8 ST - 8
9 Youth+Adult C (7) ST - 5 LA - 3
10 Juniors 2 C (7) LA - 5 ST - 3
11 Juniors 1 C (9) ST - 4 LA - 7
12 Youth+Adult D (1) ST - 1 LA
13 Juniors 2 D (6) 8 dances - 1 ST - 5, LA - 6
14 Juniors 1 D (13) 8 dances - 5 ST - 11, LA - 10
15 Juveniles 2 D (6) 8 dances - 4 ST - 6, LA - 4
16 Juveniles 1 D (8) 8 dances ST - 6, LA - 6
17 Youth+Adult E 6 dances ST, LA
18 Juniors 2 E (4) 6 dances - 2 ST - 4, LA - 3
19 Juniors 1 E (12) 6 dances - 10 ST - 8, LA - 7
20 Juveniles 2 E (18) 6 dances - 13 ST - 12, LA - 14
21 Juveniles 1 E (13) 6 dances - 9 ST - 10, LA - 10
22 Juniors 2 N Beginners (5) W-Q-C-J - 5
23 Juniors 1 N Beginners (7) W-Q-C-J - 7
24 Juveniles 2 N Beginners (25) W-Q-C-J - 25
25 Juveniles 1 N Beginners (24) W-Q-C-J - 24
26 Children 1+2 N Beginners (4) W-Q-C-J - 4
27 Juniors 2 School (1) W-C-J - 1
28 Juniors 1 School (4) W-C-J - 4
29 Juveniles 2 School (22) W-C-J - 22
30 Juveniles 1 School (26) W-C-J - 26
31 Children 2 School (11) W-C-J - 11
32 Children 1 School (2) W-C-J - 2
33 Solo Juniors 1+2 School (7) W-C-J - 7
34 Solo Juveniles 1+2 School (45) W-C-J - 45
35 Solo Children School (17) W-C-J - 17
36 Juniors 1 Debut (1) W-C - 1
37 Juveniles 2 Debut (4) W-C - 4
38 Juveniles 1 Debut (22) W-C - 22
39 Children 2 Debut (38) W-C - 38
40 Children 1 Debut (4) W-C - 4
41 Solo Juniors 1+2 Debut (2) W-C - 2
42 Solo Juveniles 1+2 Debut (30) W-C - 30
43 Solo Children Debut (39) W-C - 39
Total by section256747371401358780
Couples / Entries  402 / 618
JudgesCity / Country
Андрес Анна Львів / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Боган Ярослав Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир
Висоцький Руслан Вінниця
Волошин Ірина Львів
Гаврилюк Катерина Львів / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Горбань Ольга Благовіщенське / Україна
Данканич Мирослава Ужгород / Україна
Джуренко-Кіоркіян Валерій Вінниця / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Ілечко Ярослав Борислав / Україна
Ільїнова Вікторія Львів / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Козак Володимир Львів
Кравченко Оксана Одеса / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Мавдрик Дмитро Львів / Україна
Маслій Олег Львів / Україна
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Радух Юрій Львів / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Самотій Зоряна Львів / Україна
Синишин Іван Львів / Україна
Стех Христина Львів / Україна
Торошанко Олександр Київ / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Федотов Максим Київ / Україна
Федотова Яна Київ / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Хлян Максим Львів / Україна
Хлян Христина Львів / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Чолан Оксана Хмельницький / Україна
Щедріна Ярославна Богуслав
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
IndiGoBlagovishchenske / Ukraine4/10 4/9
FantazirkyBoguslav / Ukraine15/30 15/30
Sway (Svey)Boryslav / Ukraine8/9 7/8
GarmoniyaDnipro / Ukraine8/36 5/19
Dance WayDrogobych / Ukraine3/3 0/0
LibertangoDrogobych / Ukraine4/5 0/0
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine11/18 5/10
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 0/0
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine1/4 1/3
DancetimeKyiv / Ukraine2/4 2/4
Liga-A KiyivKyiv / Ukraine11/33 9/28
MeridianKyiv / Ukraine2/4 2/4
ReveransKyiv / Ukraine2/2 2/2
Winner-clubKyiv / Ukraine1/3 1/3
YurisKyiv / Ukraine1/4 1/4
AdazhioLviv / Ukraine6/8 6/8
AelitaLviv / Ukraine12/31 11/24
AmatorLvivLviv / Ukraine3/4 3/4
AnDensLviv / Ukraine5/5 3/3
EdelveysLviv / Ukraine17/23 16/20
EmpireLviv / Ukraine2/5 2/3
EstetLviv / Ukraine15/26 14/23
FleshLviv / Ukraine1/1 0/0
FLORIOLviv / Ukraine12/18 10/14
FokstrotLviv / Ukraine125/186 116/161
FollowwayLviv / Ukraine9/10 8/8
KarmensLviv / Ukraine12/20 10/14
LiderLviv / Ukraine14/21 11/16
ORIGINALLviv / Ukraine30/37 26/32
StilLviv / Ukraine6/6 6/6
TalismanLviv / Ukraine2/3 2/3
VikadansLviv / Ukraine5/10 4/7
Elit DansOdesa / Ukraine2/6 0/0
Liga-AVinnitsa / Ukraine3/8 2/5
RandevuVinnitsa / Ukraine10/12 10/12
Gloriya DensZhovkva / Ukraine2/2 2/2
Studiya AkordZhydachiv / Ukraine25/34 10/14
Dans LayfZhytomyr / Ukraine8/26 8/25
EstetZhytomyr / Ukraine2/2 2/2
GalateyaZhytomyr / Ukraine2/6 0/0
Feyeriya DansМаріуполь / Ukraine6/22 0/0
FollowwayНовий Розділ / Ukraine11/11 8/8
FantaziyaСамбір / Ukraine18/18 15/15
GloriyaУжгород / Ukraine1/4 1/4
FantaziyaХирів / Ukraine27/31 23/23
KrokХмельницький / Ukraine10/24 6/14
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine15/23 11/18
LazuritЧорноморськ / Ukraine2/7 2/6