Loading
post image

THE LEGEND OF GOLDEN LVIV 2021

IDSA Grand Prix Danсe Tour. IDSA European Championship Professional European Чемпіонат України Юніори 1 10 танців, ЛА. Кубок України Ювенали 2 СТ
Карайван Олександр
Львів / Україна
06 Nov 2021
699

Conformance with the schedule

4.13 /5

Dressing rooms

4.39 /5

Design and comfort of the hall

4.57 /5

Lighting

4.87 /5

Music

4.83 /5

Evaluation done with   23   user(s)
Last feedback date   19.11.2021 13:15

 

УВАГА!

УСІМ СУПРОВОДЖУЮЧИМ ОСОБАМ, ВІК ЯКИХ ПЕРЕВИЩУЄ 18 РОКІВ, ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ ДОКУМЕНТ

ПРО ПОВНИЙ КУРС ВАКЦИНАЦІІ ПРОТИ COVID-19 АБО

НЕГАТИВНИЙ ПЛР-ТЕСТ ЧИ ЕКСПРЕС-ТЕСТ, ЧИННИЙ 72 ГОДИНИ!

ДОТРИМАННЯ МАСКОВОГО РЕЖИМУ ДЛЯ УСІХ ПРИСУТНІХ В ЗАЛІ.
Окрім спортсменів танцюристів,які танцюють в даному відділенні!!!

 

Міжнародна асоціація спортивного танцю

Асоціація Спортивного Танцю України

Львівський обласний відокремлений підрозділ

Клуб спортивного танцю «SHARM»

 

IDSA European Championship Professional European

Чемпіонат України Юніори 1 10 танців, ЛА. Кубок України Ювенали 2 СТ

IDSA GRAND PRIX DANCE TOUR YOUTH 1 

 

THE LEGEND OF GOLDEN LVIV 2021

 Дата:     06 листопада 2021

Місце:           м.Львів, вул. Щирецька 36 Спорт комплекс "Грація"

 

Стартові внески:
з учасника за програму

  • Кубок 1 танцю - 150 грн
  • Дебют», «Соло Школа», «Школа» - 250 грн.;
  • «Н» - 350 грн.;
  • «E», «D» - 400 грн.;
  • « Rising Stars » - 500 грн
  • Кубок,Чемпіонат Укр. 60 EURO з пари
  • «Grand Prix»  60 EURO з пари


Вхід для супроводжуючих :

200 грн. (Вхід виключно в масках)

 

Призи:          

дипломи, медалі, кубки,подарунки від спонсорів.

 

Умови  для  супроводжуючих  та  танцюристів

- Танц майданчик Натуральний паркет  450 м2, 

- Професійно оформлений зал; 

- Танцювальний  магазин;

- Професійне озвучення;   

- Професійне фото та відео від Ardan; 

- Професійне освітлення;

- Пригощає  кафетерій.      

-Салон краси: 

Бобель Юлії +380962580005, 
Демчук Ірини +380976680464  

-Замовлення столів: Олена +380678138248

 

Увага ! Умови, щодо запобігання поширення COVID19: Реєстрація учасників здійснюється одним представником від клубу, згідно попередньої заявки. Обов’язковою умовою перебування для всіх осіб у місті проведення змагань заходу є носіння захисної медичної маски продовж усього часу перебування , винятком є спортсмени що безпосередньо змагаються на танцювальному майданчику.

 

Попередня реєстрація

до 05.11.2021 р

 

Організатор:

Карайван О.

(067)-754-38-74

 

До зустрічі на змаганнях!

 

Dancers / Couples / Entries:   502 / 314 / 699
Categories06 November, Saturday
08:3010:3012:3014:3016:3018:3020:3020:30
1 Cup of single dance Solo School (29) W - 21, Q - 7, Ch - 24, J - 22
2 Cup of single dance Solo N (20) W - 10, Q - 6, Ch - 14, J - 12
3 Cup of single dance School (12) W - 10, Q - 4, Ch - 11, J - 8
4 Cup of single dance N (10) W - 6, Q - 4, Ch - 8, J - 6
5 Children 1 (under 6) (6) W-C - 6
6 Children 2 (under 8) (7) W-C - 7
7 School A (under 8) (6) W-C - 6
8 School B (under 10) (12) W-C - 12
9 School V (under 12 and older) (4) W-C - 4
10 Solo Children 1 Debut (under 6) (6) W-C - 6
11 Solo Children 2 Debut (under 8) (24) W-C - 24
12 Solo Debut 1 (under 10) (14) W-C - 14
13 Solo Debut 2 (under 14) (2) W-C - 2
14 School 1 (under 8) (9) W-C-J - 9
15 School 2 (under 10) (20) W-C-J - 20
16 School 3 (under 12 and older) (16) W-C-J - 16
17 Solo School 1 (under 10) (23) W-C-J - 23
18 Solo School 2 (under 14) (7) W-C-J - 7
19 Children N (under 8) (3) W-Q-C-J - 3
20 Juveniles 1 N (9) W-Q-C-J - 9
21 Juveniles 2 N (11) W-Q-C-J - 11
22 Juniors 1 N (8) W-Q-C-J - 8
23 Juniors 2 N (5) W-Q-C-J - 5
24Youth+Adult NW-Q-C-J
25 Juveniles 1 E (2) ST - 2, LA - 2
26 Juveniles 2 E (12) ST - 9, LA - 12
27 Juniors 1 E (20) ST - 15, LA - 19
28 Juniors 2 E (8) ST - 4, LA - 8
29 Youth+Adult E (4) ST - 4, LA
30Juveniles 1 DST, LA
31 Juveniles 2 D (7) ST - 6, LA - 6
32 Juniors 1 D (15) ST - 9, LA - 14
33 Juniors 2 D (12) ST - 8, LA - 11
34 Youth+Adult D (7) ST - 3, LA - 5
35Juveniles 1 Rising StarST, LA
36 Juveniles 2 Rising Star (3) ST - 3, LA - 2
37 Juniors 1 Rising Star (7) ST - 5, LA - 3
38 Juniors 2 Rising Star (20) ST - 12, LA - 14
39 Youth Rising Star (12) ST - 7, LA - 7
40 Adult Rising Star (5) ST - 1, LA - 4
41 Solo Juniors+ N (7) W-Q-C-J - 7
42 Solo Juveniles N (18) W-Q-C-J - 18
43 Solo Juniors+ E (14) ST - 6, LA - 11
44 Solo Juveniles E (12) ST - 9, LA - 9
45 Solo Juniors+ Freestyle (12) ST - 4, LA - 10
46 Solo Juveniles Freestyle (4) ST - 2, LA - 3
47 Juniors 1 Championship of Ukraine (14) LA - 7 10 dances - 10
48 IDSA European Championship Professional (7) EUR - 7
49 IDSA Grand Prix Dance Tour Youth 1 (24) EUR - 10, LA - 17
50 Juveniles 2 Cup of Ukraine (9) EUR - 9
Total by section145238617137951834
Dancers / Couples / Entries:   502 / 314 / 699
JudgesCity / Country
Andronic Andrey Tiraspol
Belbas Mykola Ukraine
Dyban Olena Ukraine
Graur Daniel Moldova
Hulevata Yuliia Ukraine
Karayvan Oleksandr Ukraine
Khimion Tetiana Ukraine
Kozhynevskuy Roman Ukraine
Mariuk Iruna Ukraine
Moroz AndriyUkraine
Muzh Bohdan Ukraine
Salin Sergiy Ukraine
Shit Taras Ukraine
Volkova Nataliia Ukraine
Voloshyn Iryna Ukraine
Yaremenko Igor Ukraine
Ilyina Viktoriya Kyiv / Ukraine
Астремська Людмила Київ
Балла Олексій Київ
- - Lviv / Ukraine
Bobel Andrii Lviv / Ukraine
Bordeniuk Irina Ternopil / Ukraine
Verba Veronika Lviv / Ukraine
Витягловська Анастасія Львів
Вовчина Остап Стрий
Гадяцька Юлія Львів
Golenkova Anastasiya Lviv / Ukraine
Gorobec Yuriy Khmelnytskyy / Ukraine
Gulevatiy Dmitro Khmelnytskyy / Ukraine
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ
Дибань Людмила Київ
Zadorozhniy Yuriy Truskavets / Ukraine
Zvarych Mar'yana Ternopil / Ukraine
Kaliniy Roman Ivano-Frankivsk / Ukraine
Kalichak Vitaliy Drogobych / Ukraine
Karnas Taras Ternopil / Ukraine
Kvitka Ievgeniy Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine
Ковтун Анна Харків
Константинов Дмитро Київська область
Кордюкевич Володимир Тернопіль
Kordyukevich Nadiya Ternopil / Ukraine
Лагута Станіслава Львівська область
Laptieva Oleksandra Lviv / Ukraine
Lisovich Taras Lviv / Ukraine
Marii Alla Ivano-Frankivsk / Ukraine
Kharkiv / Ukraine
Мороз АндрійВінницька область
Мотолько Юрій Тернопільська область
Ніколенко Ірина Нововолинськ
Панасюк Оксана Житомирська область
Parfonov Denis Kyiv / Ukraine
Pastukh Olga Ternopil / Ukraine
Pachon Olena Ternopil / Ukraine
Полигач Ольга Тернопіль
Semeniv Solomiya Lviv / Ukraine
Sopit Tetyana Kyiv / Ukraine
Starchuk Mikola Tysmenychja / Ukraine
Stetskiv Pavlo Drogobych / Ukraine
Сухомлин Роман Львівська область
Shmanko Sofiya Ternopil / Ukraine
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
DanceIndustry Bryuhovichi / Ukraine1/11/1
J.E.M Dance Hall Cherkasy / Ukraine1/11/1
Step Up Chisinau / Moldova2/42/4
Fleks Chortkiv / Ukraine3/113/11
Libertango Drogobych / Ukraine2/22/2
Oksamit Drogobych / Ukraine4/44/4
Olimp Drogobych / Ukraine19/2819/28
Rondo Gorodok / Ukraine15/4915/49
Art-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine7/107/10
Dance Generation Ivano-Frankivsk / Ukraine7/237/22
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine2/40/0
La Danse Ivano-Frankivsk / Ukraine6/206/20
DANCE STUDIO Kalush / Ukraine1/21/2
Fantom Kharkiv / Ukraine1/11/1
Oskar-Dance Kharkiv / Ukraine10/1710/17
Paradiz Kharkiv / Ukraine7/97/9
Adeona kherson Kherson / Ukraine5/100/0
Akcent-Uspih Khmelnytskyy / Ukraine1/11/1
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine1/11/1
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine3/92/4
Stil Kotsubinske / Ukraine2/92/9
Alta Kyiv / Ukraine1/21/2
Body Feet Kyiv / Ukraine3/43/4
Mif Kyiv / Ukraine4/64/6
Rick Rose Kyiv / Ukraine1/11/1
Ritm Lutsk / Ukraine3/103/10
StarLight Lutsk / Ukraine3/52/3
Aelita Lviv / Ukraine6/195/15
AmatorLviv Lviv / Ukraine11/1711/17
DFA Lviv / Ukraine18/5418/53
DUSH Academy Lviv / Ukraine10/269/24
Edelveys Lviv / Ukraine13/3512/31
Estet Lviv / Ukraine7/147/14
FLORIO Lviv / Ukraine10/156/8
Grand Lviv / Ukraine8/378/37
My style Lviv / Ukraine7/97/9
MY WAVES Lviv / Ukraine12/1312/13
Rondo Lviv / Ukraine4/164/16
Sharm Lviv / Ukraine11/1910/16
YOUSTAR Lviv / Ukraine1/11/1
no club no city Cyprus / Cyprus1/11/1
No club No city Greece / Greece2/42/4
No club No city Moldova / Moldova1/11/1
No club No city Romania / Romania1/31/3
No club No city Ukraine / Ukraine21/2720/25
Perlina Novovolynsk / Ukraine11/1310/12
Flesh Rivne / Ukraine1/11/1
Vega-Dance Rivne / Ukraine1/21/1
four step Slovjansk / Ukraine7/287/26
Oksamit Stebnyk / Ukraine1/11/1
Prolisok Stryj / Ukraine6/106/10
Royal Dance Stryj / Ukraine2/72/7
Alyans Ternopil / Ukraine13/3111/27
Ars Ternopil / Ukraine3/83/6
Eurodance Ternopil / Ukraine11/2611/26
O'team Ternopil / Ukraine5/155/15
Tandem Ternopil / Ukraine1/11/1
Vivat Ternopil / Ukraine7/177/17
World Dance Ternopil / Ukraine2/52/5
Millenium Tiraspol / Moldova7/117/11
Oksamit Truskavets / Ukraine1/11/1
Yuventa Dance Truskavets / Ukraine8/178/16
Stardens Tysmenychja / Ukraine1/21/2
Ritm Zhytomyr / Ukraine2/42/4