Loading
post image

Кубок Древлянського краю - 2016

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту
Ніколайчук Володимир
Коростень / Україна
13.11.2016

 

                                                                                                                                                         

Всесвітня федерація танцювального спорту (WDSF)

Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС)

Житомирський обласний осередок (ВФТС)

Клуб спортивного танцю „Мрія"

 

ВСЕУКРАЇНСЬКІ РЕЙТИНГОВІ ТА КЛАСИФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ З ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ

 

        КУБОК ДРЕВЛЯНСЬКОГО КРАЮ - 2016

 

Дата: 13 листопада 2016р.

Місце проведення: м.Коростень, вул.Кірова, 38, „Будинок науки і техніки” (навпроти залізничного вокзалу)

 

Згідно рішення Президії  ВФТС  до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом згідно примітки в  правилах проведення змагань ВФТС (дивись cайт http: //adsf.com.ua/)

 

Майданчик: 18х12 (паркет).

 

Судді: Запрошені судді  ВФТС.

 

Костюми та взуття: Згідно правил ВФТС. Обов’язкова наявність  накаблучників.

 

Нагородження: Переможці та призери нагороджуються медалями,кубками та дипломами.

 

Он-лайн реєстрація за адресою: flymark.dance до 12.11.2016.

Організатор:

Нiколайчук Володимир   

e-mail:  nikolajchuk1985@yandex.ru

тел. 38-067-699-43-35

                                                                                                   

До зустрічі на змаганнях !!! 

 

Couples / Entries  263 / 407
Categories13 November, Sunday
09:3015:3018:30
1 Solo 5-6 years W-C
2 Solo 7-9 years W-C-J
3 Solo Juveniles 1+2 Beg. W-Q-C-J
4 Children 5-6 years W-C
5 Children 7-9 years W-C
6 School 5-6 years W-C-J
7 School 7-8 years W-C-J
8 School 9-11 years W-C-J
9 Children beg. W-Q-C-J
10 Juveniles 1 beg. W-Q-C-J
11 Juveniles 2 beg. W-Q-C-J
12 Juniors 1+2 beg. W-Q-C-J
13 Juveniles 1 E ST, LA 6 dances
14 Juveniles 2 E 6 dances ST, LA
15 Juniors 1+2 E ST, LA 6 dances
16 Juveniles 1+2 D 8 dances ST, LA
17 Juniors 1 D ST, LA 8 dances
18 Juniors 2 D ST, LA 8 dances
19 Juveniles 1 ST, LA
20 Juveniles 2 ST, LA
21 Juniors 1 ST, LA
22 Juniors 2 ST, LA
Total by section000
Couples / Entries  263 / 407
JudgesCity / Country
Белей Володимир Рівне / Україна
Боган Ярослав Житомир / Україна
Бондаренко Дмитро Харків / Україна
Бормотова Євгенія Житомир / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Гаврилина Людмила Житомир / Україна
Грибан Микола Житомир / Україна
Грибан Михайло Житомир / Україна
Данильчук Олег Луганськ / Україна
Ковалев Максим Київ / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Кравченко Оксана Одеса / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
Кузьмінський Георгій Одеса / Україна
л л Чорноморськ / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Міщенко Інна Бердичів / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Росенко Дмитро Полтава
Руденко Анна Житомир / Україна
Руденко Инесса Київ
Савицька Ольга Житомир / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Супрунчук Олег Житомир / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Точка Сергій Донецьк / Україна
Точка Сергій Київ
Хіцяк Назар Львів / Україна
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
NadiyaBerdychiv / Ukraine5/5
TangueraBerdychiv / Ukraine2/3
FantaziyaBila Tserkva / Ukraine2/3
VivaTBila Tserkva / Ukraine8/17
AdazhioIrpin / Ukraine11/12
MriyaKorosten / Ukraine26/46
ModernKovel / Ukraine3/7
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine1/3
DiamantKyiv / Ukraine3/3
SunRiseKyiv / Ukraine1/3
FokstrotLviv / Ukraine3/7
Arkadiya Odesa / Ukraine2/8
Elit DansOdesa / Ukraine6/16
FemidaOdesa / Ukraine3/9
Liga-AVinnitsa / Ukraine24/37
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine5/5
Dans LayfZhytomyr / Ukraine39/54
EstetZhytomyr / Ukraine21/36
GalateyaZhytomyr / Ukraine9/14
KolibriZhytomyr / Ukraine10/10
KristalZhytomyr / Ukraine38/58
MelodiyaZhytomyr / Ukraine3/3
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine4/5
RytmРівне / Ukraine5/5
TvistСтарокостянтинів / Ukraine2/3
Dans-MriyaХмільник / Ukraine25/25
LazuritЧорноморськ / Ukraine2/10