Loading
post image

Star Light 2017 "Grand Prix" Cup

Міжнародні змагання WDC AL Ukraine
Миркін Роман, Беднягіна Ірина та Беднягіна Наталія
Київ / Україна
11 - 12.02.2017

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

5.00/5

Design and comfort of the hall

5.00/5

Lighting

5.00/5

Music

5.00/5

Average value

5.00/5

Evaluation done with  1  user(s)
Last feedback date  30.10.2017 22:13

 

                                               

 

STAR LIGHT 2017 

Назва: Міжнародні змагання WDC AL Ukraine STAR LIGHT “Grand Prix” Cup 2017

Дата: 11 та 12 лютого 2017 року

Місце: “Космополітъ” конгрес-хол, готель «Космополітъ», ТЦ «Більшовик»

За адресою: Україна, м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»).

 

Судді/Adjudicators:

Sergey Ryupin (Russia), Bryan Watson (Germany), Robin Short (England), Warren Boyce (England), Lyn Marriner (England), Melia (Poland), Andrej Mosejcuk (Poland), Yevhen Smagin (Russia), Simona Fancello (Italy)Yevhen Ryupin (Russia), Sander Pondman (Holland), Maurizio Vescovo (Italy). Запрошенні Українськи судді.

 

Online трансляція на сайті WDCALUKRAINE.com

 

Стартові внески/ Fee:  

з карткою WDC AL Ukraine – знижка 50 грн. з учасника/ with cards WDC Al - discount 2 Euro per person

  • Група 1-11, 14,19 / Group  1-11, 14,19 - 350 грн. з учасника/ 20 Euro per person
  • Група 12, 13, 15, 16 / Group 12, 13, 15, 16 - 250 грн. з учасника.
  • Група 17, 18, 20, 21, 22, 23 / Group 17, 18, 20, 21, 22, 23 - 200 грн. з учасника.

    

ProAm інформація/ information – Семен Басс / Semen Bass: +380-734-161-570, e-mail: semen.bas@me.com

 

Вхідні квитки/ Entry tickets: - 100 гривень на 1 відділення та 150 гривень на 2,3 відділення .

 

Бронювання столиків: (099) 133-77-29 Юля

 

Реєстрація/ Entries online registration via  www.flymark.dance.

Не пізніше – 9.02.17/ Closing date of Entries - 9.02.17

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 10-го лютого 2017 р. з 11.00 до 20.00 у конгрес-холі “Космополітъ”  на 5 поверсі ТЦ «Більшовик» за адресою: м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»).

 

Призовий фонд/ Prize money:

Категорія

1

2

3

4

5

6

Дорослі

4000

3000

2000

1000

1000

1000

Молодь 2

3000

2000

1500

700

600

600

Молодь 1

3000

2000

1500

700

600

600

Юніори 2

1500

1000

700

П

П

П

Юніори 1

1500

1000

700

П

П

П

Ювенали 2

П

П

П

П

П

П

Ювенали 1

П

П

П

П

П

П

П – призи від торгового дому “Grand Prix”

 

Правила / Rules: Згідно правил  WDC/ According to WDC               

 

Тренувальні збори та уроки 9-10 лютого / Training camp and lessons 9-10 of February:

Sergey Ryupin, Bryan Watson, Robin Short, Warren Boyce, Lyn Marriner, Melia, Yevhen Smagin, Simona Fancello, Maurizio Veskovo.

 

Інформація та бронювання уроків/ Information and booking lessons: +38050 474-72-74 Катерина (katyamail@ukr.net)

Групові лекції 9-10 лютого:

9 лютого

10 лютого

17:45-18:30

Simona Fancello

17:45-18:30

Bryan Watson

18:30-19:15

Lyn Marriner

18:30-19:15

Melia

19:30-20:15

Sergey Ryupin

19:30-20:15

Robin Short

20:15-21:00

Yevhen Smagin

20:15-21:00

Warren Boyce

 

Володарі карток WDCAL Ukraine- матимуть знижку на групові лекції 30%.

Збори проходитимуть за адресою: м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»), “Космополітъ”

конгрес-хол, готель «Космополітъ», ТЦ «Більшовик»

      

 

Організатори:

Миркін Роман

тел. моб.: (050) 334 5487  (Роман), e-mail: wdcalukraine@ukr.net

 

 

Тренувальні збори та уроки 9-10 лютого / Training camp and lessons

9-10 of February:

Sergey Ryupin, Bryan Watson, Robin Short, Warren Boyce, Lyn Marriner, Melia, Yevhen Smagin, Simona Fancello, Maurizio Veskovo.

 

Бронювання уроків/ Booking lessons: +38050 474-72-74 Катерина (katyamail@ukr.net)

 

Групові лекції 9-10 лютого 4 години/день (всього 8) - 4 латина та 4 стандарт.

 

Лектори латини: Sergey Ryupin, Melia, Yevhen Smagin, Bryan Watson.

Лектори стандарт: Simona Fancello, Robin Short, Warren Boyce, Lyn Marriner.

 

Володарі карток WDCAL Ukraine - матимуть знижку 30%.

 

Збори проходитимуть за адресою:  м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»), “Космополітъ” конгрес-хол на 5 поверсі ТЦ «Більшовик»

 

                        

 

 

 

 

JudgesCity / Country
Albina A Habrle USA
Andrej Mosejcuk Warsaw
Bryan Watson Germany
Dmitriy Syzrancev Росія
Evgeniy Ryupin Росія
Lyn Marriner England
Maurizio Vescovo Italy
Melia Melia Poland
Pondman Sander Netherland
Robin Short England
Sergey Ryupin Росія
Simona Fancello Italy
Warren Boyce England
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Ареп'єв Дмитро Київ / Україна
Балла Олексій Київ
Бережна Сніжана Херсон / Україна
Бисько Олексій Київ
Боднар Максим Київ
Буланий Максим Київ
Василевский Иван Київ / Україна
Влох Святослав Київ
Гайдаш Олександр Харків
Гоцуляк Олексій Одеса
Дибань Олена Київ / Україна
Зощук Євген Київ
Іванова Елла Харків
Кочнєв Олег Харків
Кузьєва Наталя Херсон
Кузьменко Игорь Чорноморськ
Лемішко Олена Київ
Мальований Кирило Дніпро
Мартинюк Олена Київ
Машина Лариса Київ
Мітченко Марія Київ / Україна
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Огиенко Денис Харків / Україна
Олех Євгеній Київ / Україна
Перепеча Ярослав Київ
Портаненко Станіслав Київ
Река Денис Київ
Рибак Сергій Київ
Росенко Дмитрий Полтава
Руденко Вікторія Миколаїв / Україна
Руденко Віталій Київ
Скасків Антон Харків
Скорова Юлія Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Соронович Ігор Київ
Толмачева Наталья Миколаїв
Тюткало Сергій Київ
Федоров Денис Одеса
Харьков Вадим Дніпро / Україна
Цирліна Олександра Київ / Україна
Черненко Тимофій Запоріжжя / Україна
Чмига Вікторія Ізмаїл / Україна
Шапіро Катерина Харків
Шевченко Руслан Запоріжжя
Широковська Олександра Полтава / Україна
Яременко Iгор Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Nice and easyBournemouth / England4/14 4/14
RitmiBoyarka / Ukraine1/1 1/1
AlexDanceBrovary / Ukraine7/11 7/11
Prestizh Brovary / Ukraine1/2 1/2
Dnipro DanceDnipro / Ukraine2/3 2/3
GarmoniyaDnipro / Ukraine2/6 1/1
GavanaDnipro / Ukraine3/8 2/3
RenesansDnipro / Ukraine5/21 5/14
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine1/3 0/0
EnglandEngland / England1/2 1/2
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine4/14 4/13
Dream DanceIzmayil / Ukraine12/41 9/22
PrestizhKahovka / Ukraine3/6 3/5
EtualKharkiv / Ukraine10/16 10/16
KharkivKharkiv / Ukraine2/3 0/0
KoridaKharkiv / Ukraine2/5 0/0
KredoKharkiv / Ukraine2/2 1/1
KristalKharkiv / Ukraine1/2 1/2
LegendaKharkiv / Ukraine4/8 4/6
LisabondKharkiv / Ukraine1/4 1/2
LotosKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Novyy darKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Prem'yerKharkiv / Ukraine2/5 1/4
ProfitKharkiv / Ukraine8/10 7/7
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine11/20 9/16
RichArtKharkiv / Ukraine1/1 1/1
SiluetKharkiv / Ukraine2/6 2/6
StarDanceKharkiv / Ukraine13/21 10/15
Suzir'yaKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine1/4 1/4
Top -DansKharkiv / Ukraine3/5 1/1
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine14/32 9/17
OlimpKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
SpektrKupyansk / Ukraine7/12 7/11
4-usKyiv / Ukraine1/1 1/1
All starsKyiv / Ukraine2/5 2/5
AltaKyiv / Ukraine10/21 7/13
Art MotionKyiv / Ukraine2/7 1/1
AstraKyiv / Ukraine2/2 1/1
BalansKyiv / Ukraine1/2 1/2
Bodi FitKyiv / Ukraine14/21 13/19
Dance Art AcademyKyiv / Ukraine6/36 0/0
DANCE STARKyiv / Ukraine18/42 8/11
Dans MaysterKyiv / Ukraine3/4 2/2
Dans-stilKyiv / Ukraine3/7 2/5
Dans-TsentrKyiv / Ukraine4/5 4/5
Denis Parfonov Dance StudioKyiv / Ukraine1/4 0/0
Diamant-ElitKyiv / Ukraine1/2 1/2
DiantaKyiv / Ukraine1/1 1/1
DSFKyiv / Ukraine2/4 2/3
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine1/3 0/0
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine6/22 6/15
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine3/4 3/3
FavorKyiv / Ukraine3/4 1/1
FeyeriaKyiv / Ukraine1/2 1/2
Flesh-KristalKyiv / Ukraine1/1 1/1
Inter-DanceKyiv / Ukraine17/27 15/23
Latinskiy kvartalKyiv / Ukraine1/1 1/1
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine5/7 5/7
Lucky StepKyiv / Ukraine2/2 2/2
MaksimumKyiv / Ukraine26/48 25/40
MiDiYaKyiv / Ukraine1/3 1/2
MifKyiv / Ukraine10/17 3/5
MStudioKyiv / Ukraine12/14 9/9
No clubKyiv / Ukraine3/6 2/3
OltimaKyiv / Ukraine1/2 1/1
Professional DanceKyiv / Ukraine3/5 2/2
Rick RoseKyiv / Ukraine15/30 14/21
SerpantinKyiv / Ukraine1/2 1/2
ShansKyiv / Ukraine38/77 27/48
Special oneKyiv / Ukraine5/10 4/4
Sport-DansKyiv / Ukraine7/11 5/8
Sputnik danceKyiv / Ukraine2/3 2/3
StarWayKyiv / Ukraine14/23 8/9
SupadansKyiv / Ukraine2/3 1/1
UnisonKyiv / Ukraine2/4 2/4
YupiterKyiv / Ukraine1/1 1/1
YurisKyiv / Ukraine9/18 8/12
YuventaKyiv / Ukraine6/7 6/7
ZoryaniyKyiv / Ukraine2/7 2/5
Dance 42Lviv / Ukraine2/3 1/1
VikadansLviv / Ukraine1/3 1/2
SPATKANNEMinsk / Belorus1/2 1/2
RitmMoscow / Russia1/2 0/0
U.S.S.RMoscow / Russia3/14 3/6
Belyy KlubOdesa / Ukraine8/24 8/22
DiamantOdesa / Ukraine6/14 6/14
DYuSSh №1Odesa / Ukraine7/13 6/9
Imperiya Odesa / Ukraine2/5 2/5
Arena Dance ClubSankt-Peterburg / Russia1/1 1/1
KarnavalSimferopol / Ukraine1/4 1/4
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/1 0/0
OlimpiaVinnitsa / Ukraine1/2 0/0
DIAMONDVyshgorod / Ukraine1/5 0/0
Polish ClubWarsaw / Poland5/12 5/12
BravoZaporizhzhya / Ukraine4/7 3/5
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine7/15 4/7
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine2/3 2/3
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine5/11 5/9
GratsiyaZaporizhzhya / Ukraine2/4 2/4
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
Inter DansZaporizhzhya / Ukraine1/4 1/2
RitmZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
LileyaКам'янське / Ukraine1/1 1/1
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine3/8 2/4
GratsiyaМиколаїв / Ukraine1/2 0/0
ModernМиколаїв / Ukraine1/2 1/2
ProfiМиколаїв / Ukraine5/11 5/7
Dans-EfektМогилів-Подільський / Ukraine1/2 0/0
DinamoОвідіополь / Ukraine1/6 1/2
AccentПолтава / Ukraine1/1 1/1
AlyansПолтава / Ukraine1/2 0/0
DuetПолтава / Ukraine1/1 1/1
Gold StarПолтава / Ukraine1/1 0/0
RitmПолтава / Ukraine1/1 0/0
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine11/22 11/22
Art-kvartalРівне / Ukraine1/2 0/0
Vega-DanceРівне / Ukraine5/14 2/2
Best DanceРыбница / Moldova1/2 1/2
M-StudioСуми / Ukraine2/4 2/4
SMAFTСуми / Ukraine2/5 2/4
GrandeТернопіль / Ukraine2/5 2/4
Adeona khersonХерсон / Ukraine1/2 1/2
LatinosХерсон / Ukraine5/9 2/3
PromenadХерсон / Ukraine16/24 5/7
ImperialХмельницький / Ukraine1/2 1/1
USPIKhХмельницький / Ukraine3/6 2/3
Level UpЧернігів / Ukraine2/8 0/0
Top DanceЧернігів / Ukraine4/5 3/3
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i TatyanyЧорноморськ / Ukraine4/10 4/10
Top-DensЧугуїв / Ukraine1/2 0/0