Loading
post image

Grand Prix Dance Rising Star 2016

Олег Шумаєв, Юрій Васютяк, Вадим Городніченко
Київ / Україна
05.11.2016

 

                                                 

 

Grand Prix Dance Rising Star 2016

5 листопада 2016 року

 

Місце проведення: Україна, Київ, вул. Тельмана 1/32

 

Судді:

ліцензовані судді будь-якої з організацій, що займаються розвитком спортивного танцю в Україні. Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance

 

Реєстрація: on-line www.flymark.dance

Заявки на участь приймаються до 3 листопада 2016 р.

Обов’язкова реєстрація для Київських пар відбуватиметься у п’ятницю 4 листопада 2016р. з 10:00 до 20:00, вул. Анрі Барбюса 5В, офіс УТР

 

Благодійний внесок:

Змагання проводяться с благодійною метою.

  • 150 грн. вхідний для глядачів на одне відділення
  • 150 грн. вхідний для глядачів на весь день, додатково місце за столиком 50 грн. на одне відділення.
  • 250 грн. з учасника за програму у групах 1-19
  • 200 грн. з учасника за програму у групах 20-33


Організатори:

КСТ “Данс-Центр”, КСТ “Vega Dance”                                            Українська Танцювальна Рада         
тел. (066) 790 14 26 – Юра                                                                                         тел. (044) 220 04 55, (068)858 74 84
(050) 681 13 39 – Вадим                                                                                               (099) 678 19 83, (073) 045 48 69
(067) 430 19 02 – Олег                                                                                                    
E-mail: office@udc.co.ua       

 

Couples / Entries  112 / 182
JudgesCity / Country
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Бакалор Тимофій Київ
Баршак Дмитро Київ
Васютяк Юрій Київ
Васютяк Яна Київ
Галій Олена Здолбунів / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Городніченко Вадим Рівне
Груша Максим Київ
Гучко Софія Київ / Україна
Дудка Олена Київ
Заваліна Юлія Рівне
Зирянова Катерина Київ
Зирянова Тетяна Київ / Україна
Зінченко Андрій Київ / Україна
Зощук Євген Київ
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Левіт Світлана Київ
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Осовський Анатолій Київ / Україна
Пащенко Микола Бровари / Україна
Полигач Ігор Тернопіль
Рожкова Тетяна Київ
Сіменчук Віталій Вишгород / Україна
Сокольніков Денис Ірпінь / Україна
Тракалюк Вікторія Київ
Тюткало Сергій Київ / Україна
Чупира Антон Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Prestizh Brovary / Ukraine3/6 2/3
SambaIrpin / Ukraine5/8 2/3
StilKotsubinske / Ukraine1/2 1/2
DANCE STARKyiv / Ukraine15/33 4/10
DanceLandKyiv / Ukraine2/3 2/3
Dans MaysterKyiv / Ukraine7/7 7/7
Dans-SferaKyiv / Ukraine3/4 2/3
Dans-stilKyiv / Ukraine3/3 2/2
Dans-TsentrKyiv / Ukraine21/37 12/18
Drim DensKyiv / Ukraine10/10 10/10
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine1/4 1/4
FamilyKyiv / Ukraine1/1 1/1
FavorKyiv / Ukraine1/2 1/2
GrandesKyiv / Ukraine14/18 0/0
Inter-DanceKyiv / Ukraine2/2 1/1
MiDiYaKyiv / Ukraine1/3 0/0
Nika-DansKyiv / Ukraine1/1 1/1
No clubKyiv / Ukraine4/6 4/4
OltimaKyiv / Ukraine2/4 2/4
Panda PlyusKyiv / Ukraine1/2 1/2
PrestigeKyiv / Ukraine1/1 0/0
Professional DanceKyiv / Ukraine2/3 2/3
ReveransKyiv / Ukraine1/2 0/0
SerpantinKyiv / Ukraine13/17 13/17
Sobol densKyiv / Ukraine1/1 1/1
StarWayKyiv / Ukraine7/9 7/8
Viktoriya AKyiv / Ukraine3/13 2/5
ZoryaniyKyiv / Ukraine7/16 3/6
Ритми юностіKyiv / Ukraine1/2 1/2
BoleroVinnitsa / Ukraine10/32 4/14
Love-DanceVyshgorod / Ukraine3/4 3/4
Star-stepZdolbuniv / Ukraine1/2 1/2
EstetZhytomyr / Ukraine1/2 0/0
LileyaКам'янське / Ukraine1/1 0/0
GratsiyaМиколаїв / Ukraine1/2 0/0
15Рівне / Ukraine1/2 0/0
AstraРівне / Ukraine1/3 1/3
FortunaРівне / Ukraine2/3 0/0
Vega-DanceРівне / Ukraine11/23 9/18
AlyansТернопіль / Ukraine4/8 4/7
DreamХмельницький / Ukraine5/12 2/5
USPIKhХмельницький / Ukraine2/7 2/5
Art-danceЧеркаси / Ukraine12/19 0/0
NyuansЧернігів / Ukraine1/2 1/2