Loading
post image

Кубок Діадеми

Президент ВФСМ Арсен Шаріфов
Львів / Україна
12 - 13.11.2016

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА   ФЕДЕРАЦІЯ   СПОРТУ   ТА   МИСТЕЦТВА

ЛОГО   "ЛЬВІВСЬКИЙ   ЦЕНТР   ТВОРЧОСТІ   ДІАДЕМА"

 

ЗАПРОШУЄ   ВАС   НА  

КЛАСИФІКАЦІЙНІ   ЗМАГАННЯ   ЗІ   СПОРТИВНИХ   ТАНЦІВ

  12 листопада 2016 року

Львів,   вул. Щирецька   36,    Спортивний   комплекс  "Грація"  (ТВК Південний)   

 

ЗАЯВКИ: 

для участі у змаганнях приймаються до 10 листопада включно.

Участь без попередньої заявки не можлива! Адреса для on-line реєстрації учасників: http://www.flymark.dance


 

УВАГА!!!

Категорія вважається дійсною, при умові реєстрації в ній двох і більше учасників.

Категорії  №23-40 13.11.2016р. вважаються дійсними, при умові реєстрації в ній, двох і більше учасників,  №1-22 при трьох і більше учасників. 

Категорії КУБОК  -  кубок одного танцю.

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

проводиться згідно списків попередніх заявок по свідоцтвам про народження та класифікаційним книжкам. Реєстрація закінчується за 30хв до початку відділення.

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

формується з запрошених суддів та суддів відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій. Наявність суддійської книжки обов'язкова. Адреса для on-line реєстрації суддів: http://www.flymark.dance

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

учасники категорій №1-15, 41, 46 нагороджуються дипломами та медалями. Усі фіналісти інших категорій дипломами; призери - медалями, дипломами;  переможці - дипломами, медалями та кубками. Серед учасників усіх категорій ( додатково)  виборюються " КУБКИ ДІАДЕМИ"

 

КОСТЮМИ ТА ФІГУРИ:

згідно правил та вимог ( крім категорій № 41-51 на 12.11. та крім категорій № 13-22,31-32,39-44 на 13.11 ).

У В А Г А ! ! !   Працює   спортивний   комісар.

Категорії  № 13-18 13.11 - учасники  "D" кл, "С" кл  та  "В" кл.  Учасники категорій № 45-48 13.11. змагаються за   віком, незалежно від класу їхньої майстерності (за результатами 6 танців).

 

ВХІД:

для глядачів та супроводжуючих по запрошеннях.  Запрошення видаються безкоштовно при умові оплати благодійного внеску – 100гривень з особи (місце за столиком + 50грн благодійного внеску з особи).

 

БЛАГОДІЙНИЙ  ВНЕСОК на 12.11:

  • Дебют - 100 грн;
  • Школа - 120 грн;
  • "Н" кл,  "Е" кл - 130 грн;
  • "Д" кл,  "С" кл  - 150  грн     з   учасника   за   програму. 
  • Категорія   № 51 - безкоштовна.

 

БЛАГОДІЙНИЙ  ВНЕСОК на 13.11:

  • Категорія Кубок одного танцю - 60 грн;

  • "Е" кл  та "D" кл - 130  грн,

  • № 41-44  фрістайл - 300 грн з учасника за програму.

 

ОРГКОМІТЕТ: 098-667-45-60 - Арсен Шаріфов, e - mail: DIADEMA4ARSEN@GMAIL.COM

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ:

Президент ВФСМ  -  Арсен Шаріфов

 

Couples / Entries  499 / 917
Categories12 November, Saturday13 November, Sunday
09:3012:0014:0017:3009:3011:3016:00
1 Debut baby under 6 years W-C
2 Debut children under 8 W-C
3 Debut Juveniles 1 W-C
4 Debut Juveniles 2 W-C
5 Debut Juniors 1+2 W-C
6 Debut Children Solo W-C
7 Debut Juveniles 1+2 Solo W-C
8 Debut Juniors 1+2 Solo W-C
9 Children School W-C-J
10 Juveniles 1 School W-C-J
11 Juveniles 2 School W-C-J
12 Juniors 1+2 School W-C-J
13 Children Solo School W-C-J
14 Juveniles 1+2 Solo School W-C-J
15 Juniors 1+2 Solo School W-C-J
16 Children N W-Q-C-J
17 Juveniles 1 N W-Q-C-J
18 Juveniles 2 N W-Q-C-J
19 Juniors 1 N W-Q-C-J
20 Juniors 2 N W-Q-C-J
21 Juveniles 1+2 Solo N W-Q-C-J
22 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
23 Children E ST, LA 6 dances
24 Juveniles 1 E ST, LA 6 dances
25 Juveniles 2 E ST, LA 6 dances
26 Juniors 1 E ST, LA 6 dances
27 Juniors 2 E ST, LA 6 dances
28 Juveniles 1+2 Solo E ST, LA
29 Juniors 1+2 Solo E ST, LA
30 Juveniles 1 D ST, LA 8 dances
31 Juveniles 2 D ST, LA 8 dances
32 Juniors 1 D ST, LA 8 dances
33 Juniors 2 D ST, LA 8 dances
34 Juveniles 1+2 Solo D ST, LA
35 Juniors 1+2 Solo D ST, LA
36 Juveniles 1+2 C ST, LA
37 Juniors 1 C ST, LA
38 Juniors 2 C ST, LA
39 Juveniles 1+2 Solo C ST, LA
40 Juniors 1+2 Solo C ST, LA
41 Youth+Adult School W-Q-C-J
42 Youth+Adult N W-Q-C-J
43 Youth+Adult E ST, LA 6 dances
44 Youth+Adult D ST, LA 8 dances
45 Youth+Adult C ST, LA
46 Pro-Am School W-C-J
47 Pro-Am N W-Q-C-J
48 Pro-Am E ST, LA
49 Pro-Am D ST, LA
50 Pro-Am C ST, LA
51 Seniors and Professionals ST, LA
52 Cup School 1 (under 11) SW, CH, J
53 Cup School 1 Solo (under 11) SW, CH, J
54 Cup School 2 (over 11) SW, CH, J
55 Cup School 2 Solo (over 11) SW, CH, J
56 Cup Children+Juveniles 1 N SW, Q, CH, J
57 Cup Children+Juveniles 1 Solo N SW, Q, CH, J
58 Cup Juveniles 2+Juniors N SW, Q, CH, J
59 Cup Juveniles 2+Juniors Solo N SW, Q, CH, J
60 Cup Children+Juveniles E SW, TA, Q, CH, SA, J
61 Cup Children+Juveniles Solo E SW, TA, Q, CH, SA, J
62 Cup Juniors 1+2 E SW, TA, Q, CH, SA, J
63 Cup Juniors 1+2 Solo E SW, TA, Q, CH, SA, J
64 Cup Juveniles SW, TA, Q, CH, SA, J
65 Cup Juveniles Solo SW, TA, Q, CH, SA, J
66 Cup Juniors SW, TA, Q, CH, SA, J
67 Cup Juniors Solo SW, TA, Q, CH, SA, J
68 Cup Youth+Adult SW, TA, Q, CH, SA, J
69 Cup Youth+Adult Solo SW, TA, Q, CH, SA, J
70 Cup Pro-Am School SW, CH, J
71 Cup Pro-Am N SW, Q, CH, J
72 Cup Pro-Am E SW, TA, Q, CH, SA, J
73 Cup Pro-Am D+C SW, TA, Q, CH, SA, J
74 Children Solo E 6 dances
75 Juveniles 1 Solo E 6 dances
76 Juveniles 2 Solo E 6 dances
77 Juniors 1 Solo E 6 dances
78 Juniors 2 Solo E 6 dances
79 Youth+Adult Solo E 6 dances
80 Juveniles 1 Solo D 8 dances
81 Juveniles 2 Solo D 8 dances
82 Juniors 1 Solo D 8 dances
83 Juniors 2 Solo D 8 dances
84 Youth+Adult Solo D 8 dances
85 Children+Juveniles Freestyle 6 dances
86 Jun+Youth+Adult Freestyle 6 dances
87 Children+Juveniles Freestyle Solo 6 dances
88 Jun+Youth+Adult Freestyle Solo 6 dances
Couples / Entries  499 / 917
JudgesCity / Country
Акопян Анна England / England
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бобель Андрій Львів
Бовт Оксана Яворів / Україна
Божик Ірина Володимир-Волинський
Вовненко Юрий Кіровоград
Гарант Андрій Львів / Україна
Герасименко Марія Одеса / Україна
Голенькова Анастасія Львів / Україна
Головач (Гордийчук) Инна Шепетівка / Україна
Грицевич Андрій Нововолинськ / Україна
Дахній Зеновія Львів
Заваліна Юлія Рівне
Кізуб Марія Львів / Україна
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Кохан Марія Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Кулинич Лариса Стрий
Куцик Олег Луцьк / Україна
Лапатієва Анна Волочиськ / Україна
Легенька Ксенія Львів / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Олійник Олена Рівне / Україна
Осипенко Людмила Нова Каховка / Україна
охнюк роман Рівне
Патрій Юлія Яворів / Україна
Подопригора Ніна Рівне
Попович Тетяна Львів / Україна
Прокаєв Артур Рівне
Савинский Сергей Одеса / Україна
Савчук Костянтин Львів
Семенів Соломія Львів
Сеник Марта Львів-Рудно
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Фурман Олена Хмельницький / Україна
Шарифов Паша Овруч
Шингер Віталій Рівне / Україна
Штогрин Володимир Одеса / Україна
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Yuni zirkiBukachivci / Ukraine4/4 4/4
NatkhnennyaDolyna / Ukraine4/6 2/4
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine22/32 22/32
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine2/3 1/2
ForstepIvano-Frankivsk / Ukraine5/8 5/8
JamIvano-Frankivsk / Ukraine12/22 12/22
viktoriyaKalush / Ukraine7/9 7/8
FavoritKropivnitskiy / Ukraine4/18 4/18
Art-KvartalKvasylyv / Ukraine2/2 2/2
FortunaLutsk / Ukraine3/6 3/5
TroyandaLutsk / Ukraine27/44 27/42
AnDensLviv / Ukraine8/11 8/11
DiademaLviv / Ukraine24/92 24/89
ElegantLviv / Ukraine10/18 10/18
EstetLviv / Ukraine15/30 15/29
FleshLviv / Ukraine20/33 18/31
GrandLviv / Ukraine2/3 2/3
KarmensLviv / Ukraine1/1 1/1
Lvivskiy tanyuvalniy tsentrLviv / Ukraine5/5 5/5
NikaLviv / Ukraine26/37 22/26
Royal DanceLviv / Ukraine3/19 2/15
Dance WayOdesa / Ukraine24/91 24/89
BravoVolochysk / Ukraine1/2 1/1
PerlinaVolochysk / Ukraine19/24 18/23
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine10/13 10/12
GarmoniyaЛьвів-Рудно / Ukraine19/19 19/19
OvatsyiyaНова Каховка / Ukraine14/26 14/26
Bogus Нововолинськ / Ukraine2/4 2/4
LiraОвруч / Ukraine10/41 10/41
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine9/24 9/16
PorshenРахів / Ukraine25/26 25/26
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine4/4 4/4
Art-kvartalРівне / Ukraine3/7 3/4
AstraРівне / Ukraine7/21 7/20
FortunaРівне / Ukraine2/4 1/2
KarmenРівне / Ukraine17/19 16/16
PrestizhРівне / Ukraine15/20 15/20
RoyalРівне / Ukraine14/15 14/15
SofiyaСтрий / Ukraine6/7 4/4
StardensТисмениця / Ukraine27/34 27/34
ImpresХмельницький / Ukraine22/62 20/48
KASKADХмельницький / Ukraine26/107 22/74
IneshШепетівка / Ukraine15/16 13/14
LafestaЯворів / Ukraine11/12 11/12
Step by stepЯворів / Ukraine14/18 14/18