Loading
post image

QUICKSTEP CUP - 2017

Манжос Сергій
Тернопіль / Україна
07.05.2017

Conformance with the schedule

4.00/5

Dressing rooms

4.50/5

Design and comfort of the hall

4.50/5

Lighting

4.75/5

Music

4.75/5

Average value

4.50/5

Evaluation done with  4  user(s)
Last feedback date  08.05.2017 18:58

 

Асоціація спортивного танцю України

Тернопільський обласний осередок АСТУ

Клуб спортивного танцю «Квікстеп»

 

QUICKSTEP CUP - 2017

 

DATE / ДАТА:  7 травня 2017 р.                                                       

PLACE / МІСЦЕ: м.Тернопіль, вул.Текстильна 26,ч   Концерт-холл «Подоляни»

 

Благодійний внесок  з особи за програму

  • Школа, N клас -150 грн.,
  • Е, Д клас – 180 грн.,
  • Rising Star -200 грн.

Для глядачів  та супроводжуючих осіб -  120 грн. на день. Столик – 200 грн.(4 місця) на одне відділення

 

Суддівська бригада:

Болеслав Бара (Польша) Ігор Соронович, Ігор Кобюк, Ігор Єрьоменко (список поповнюється) та  судді  будь-яких танцювальних організацій відповідної  категорії.       

Головний суддя – Андрій Оксененко

     

Призи:

Усі учасники категорії Школа нагороджуються дипломами та медалями, в інших категоріях  призери – медалями, фіналісти – дипломами.

 

Реєстрація

на сайті:  www.FlyMark.dance

 

Змагання проводяться згідно правил змагань АСТУ.

 

Заявки на участь у змаганнях до 5 травня 2017р.  

 

Організатор

Сергій  Манжос

Phone:: +38 (097) 968 26 51

E-mail: quickstep-t@ukr.net

Couples / Entries  316 / 474
Categories07 May, Sunday
09:3014:3018:30
1 Debut under 6 W-C
2 Debut 2 under 8 W-C
3 Debut 3 under 10 W-C
4 School A (under 6) W-C-J
5 School B (under 8) W-C-J
6 School V (under 10) W-C-J
7 School G (under 12) W-C-J
8 School Youth+Adult W-C-J
9 Solo Debut (under 7) W-C
10 Solo Debut (under 10) W-C
11 Solo School (under 8) W-C-J
12 Solo School (under 10) W-C-J
13 Solo School (under 12) W-C-J
14 Solo Juniors N W-Q-C-J
15 Solo Juveniles N W-Q-C-J
16 Solo Juveniles E ST, LA
17 Duo Girls Juniors Freestyle C-J
18 Duo Girls Juveniles Freestyle C-J
19 Children School W-Q-C-J
20 Juveniles 1 School W-Q-C-J
21 Juveniles 2 School W-Q-C-J
22 Children N W-Q-C-J
23 Juveniles 1 N W-Q-C-J
24 Juveniles 2 N W-Q-C-J
25 Juniors 1 N W-Q-C-J
26 Juniors 2 N W-Q-C-J
27 Juveniles 1 E ST, LA
28 Juveniles 2 E ST, LA
29 Juniors 1 E ST, LA
30 Juniors 2 E ST, LA
31 Juveniles 1+2 D ST, LA
32 Juniors 1 D ST, LA
33 Juniors 2 D ST, LA
34 Youth+Adult D ST, LA
35 Juveniles 1+2 Rising Star ST, LA
36 Juniors 1 Rising Star ST, LA
37 Juniors 2 Rising Star ST, LA
38 Youth 1 Rising Star ST, LA
39 Youth 2+Adults Rising Star ST, LA
Total by section000
Couples / Entries  316 / 474
JudgesCity / Country
Bara Boleslaw Poland
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Біскупська Олена Тернопіль / Україна
Богач Олена Хмельницький
Борденюк Ірина Тернопіль / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Гарант Андрій Львів
Гергієва Валерія Одеса / Україна
Грибков Юрій Тернопіль / Україна
Грибкова Уляна Тернопіль / Україна
Дороніна Марія Тернопіль / Україна
Застровський Сергій Луцьк
Зварич Мар'яна Тернопіль
Карайван Олександр Львів / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Кобюк Ігор Київ
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Лисяков Євгеній Заставна
Малюта Оксана Тернопіль / Україна
Малюта Сергій Тернопіль / Україна
Машталер Ірина Тернопіль
Мицак Юлія Тернопіль
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Оксененко Андрій Харків
Пастух Ольга Тернопіль
Петрица Юлія Тернопіль / Україна
Пижик Катерина Тернопіль / Україна
Покідько Лілія Тернопіль
Полигач Ігор Тернопіль
Полигач Ольга Тернопіль
Скакун Наталія Чернівці
Стахова Тетяна Тернопіль / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Швайко Оксана Богородчани / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
FantaziyaBogorodchany / Ukraine4/7
Nika-DanceGorodenka / Ukraine9/11
JamIvano-Frankivsk / Ukraine10/18
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine2/4
SupadansKyiv / Ukraine1/1
RitmLutsk / Ukraine5/11
DiademaLviv / Ukraine13/22
EdelveysLviv / Ukraine2/3
NikaLviv / Ukraine5/8
SharmLviv / Ukraine4/5
Pandora DanceNovoyavorivsk / Ukraine7/10
DYuSSh №1Odesa / Ukraine5/15
Star-stepZdolbuniv / Ukraine7/9
REVERSEНетішин / Ukraine2/2
ReversОстрог / Ukraine3/3
Royal DanceСтрий / Ukraine4/6
AlyansТернопіль / Ukraine22/42
EnergyТернопіль / Ukraine5/5
GoldenТернопіль / Ukraine49/50
GrandeТернопіль / Ukraine21/28
KarmenТернопіль / Ukraine11/11
KvikstepТернопіль / Ukraine10/16
TandemТернопіль / Ukraine7/9
VivatТернопіль / Ukraine10/20
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine7/7
World DanceТернопіль / Ukraine1/2
ЄvrodansТернопіль / Ukraine18/21
StardensТисмениця / Ukraine7/9
ImperialХмельницький / Ukraine1/1
ImpresХмельницький / Ukraine19/41
DanceTimeЧернівці / Ukraine7/17
LibidЧернівці / Ukraine7/18
SoldanceЧернівці / Ukraine2/4
FleksЧортків / Ukraine16/23
LafestaЯворів / Ukraine4/4
Step by stepЯворів / Ukraine9/11