Loading
post image

Каштани Києва 2017

Відкрита першість ДЮСШ "Супаданс"
Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
23.04.2017

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

5.00/5

Design and comfort of the hall

5.00/5

Lighting

5.00/5

Music

5.00/5

Average value

5.00/5

Evaluation done with  1  user(s)
Last feedback date  05.06.2017 11:24

 

 

 

 

Станом на 24.03.2017 р.

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ МІСТА КИЄВА

               Київська міська державна адміністрація

 

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

 

запрошують Вас на

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

Каштани Києва 2017

 

23 квітня 2017 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

 

    Судді: 

 Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

    Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance !!!!!!!!!!!

 

 Правила: 

  Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю,  затверджених Міністерством України у справах сім’ ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua)

 

    Заявки:  

  Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 20-го квітня (ЧЕТВЕР, 23:59)!

  Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

 

 

Реєстрація: 

  Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2017 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 21-го лютого 2017 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 200 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ  1-6 та 9-14;
  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ  7-8 та 15-29.
  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ  30-38.
  • 130 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем на трибуні.
  • 200 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.

Бронювання:099-1337729 Юля

 

 Нагородження:

Учасники категорій «ШКОЛА» та «ДЕБЮТ» нагороджуються дипломами та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 16-42 нагороджуються медалями та кубками, фіналісти цінними призами та сертифікатами.

 

Організатори:

КСТ НУФВСУ «СУПАДАНС» - Ігор Соронович та Оксана Бойко

Телефон/Факс (044) 251 8273, E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

           

 

Couples / Entries  419 / 562
JudgesCity / Country
Skorova Yuliia Київ / Україна
Бакалор Тимофій Київ
Балагула Ірина Харків / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Брик Ірина Запоріжжя / Україна
Галай Ярослав Київ / Україна
Головатенко Богдан Київ / Україна
Григорович Віталій Київ / Україна
Груша Максим Київ
Гучко Софія Київ / Україна
Дикий Андрій Київ
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Евтошук Мария Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Капустінський Кирило Одеса / Україна
Кисиль Светлана Одеса / Україна
Ковалев Максим Київ
Ковальов Максим Київ / Україна
Компанієць Руслан Кривий Ріг / Україна
Кушлявичюс Карина Павлоград / Україна
Мітченко Марія Київ / Україна
Мурзин Павел Київ
Мясникова Олена Київ / Україна
Огійчук Ігор Київ / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Парфьонов Денис Київ / Україна
Родіонова Інна Київ
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Руденко Віталій Київ
Савков Сергій Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Соронович Ігор Київ
Столяров Андрій Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
AlexDanceBrovary / Ukraine4/6 0/0
SapfirBucha / Ukraine4/4 1/1
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 1/2
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
StarsKalynyivka / Ukraine7/9 7/7
TriumfKharkiv / Ukraine4/7 4/7
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine2/6 0/0
FokstrotKryvy Rig / Ukraine2/4 0/0
AltaKyiv / Ukraine4/9 4/9
Art MotionKyiv / Ukraine2/2 0/0
AstraKyiv / Ukraine9/13 9/11
BalansKyiv / Ukraine5/5 3/3
BIG DanceKyiv / Ukraine13/17 11/13
BIG JumpKyiv / Ukraine4/4 4/4
Bodi FitKyiv / Ukraine18/28 15/21
ChampionKyiv / Ukraine3/4 2/3
ConcordKyiv / Ukraine5/6 5/6
Dance AcademyKyiv / Ukraine1/2 1/2
DANCE STARKyiv / Ukraine15/19 11/13
Dance style studioKyiv / Ukraine3/3 0/0
DanceLandKyiv / Ukraine2/4 1/1
Dans MaysterKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-ArtKyiv / Ukraine1/4 0/0
Dans-stilKyiv / Ukraine17/22 12/15
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/1 1/1
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine56/74 44/59
EliseDanceKyiv / Ukraine6/6 5/5
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine2/4 2/4
ENERGYKyiv / Ukraine3/3 3/3
FamilyKyiv / Ukraine13/18 13/18
FavorKyiv / Ukraine3/4 2/2
Flesh-KristalKyiv / Ukraine40/52 39/50
Golden DanceKyiv / Ukraine3/6 0/0
ImidzhKyiv / Ukraine7/9 7/9
Inter-DanceKyiv / Ukraine5/7 4/4
KarmilKyiv / Ukraine10/15 10/15
Lider-AKyiv / Ukraine38/52 36/49
MaksimumKyiv / Ukraine13/20 11/15
MStudioKyiv / Ukraine24/32 16/23
Nika-DansKyiv / Ukraine4/9 0/0
No clubKyiv / Ukraine5/6 4/5
OltimaKyiv / Ukraine17/23 16/22
Original Dance School,Kyiv / Ukraine34/45 18/20
Panda PlyusKyiv / Ukraine1/3 1/2
Professional DanceKyiv / Ukraine6/15 4/8
RONDOKyiv / Ukraine1/2 1/2
ShansKyiv / Ukraine11/20 7/9
Special oneKyiv / Ukraine8/15 7/12
Sport StyleKyiv / Ukraine10/10 7/7
Sport-DansKyiv / Ukraine6/12 5/10
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/2 1/1
StarDanceKyiv / Ukraine3/3 3/3
Starlight dance clubKyiv / Ukraine1/1 0/0
StartKyiv / Ukraine3/3 3/3
StarWayKyiv / Ukraine7/12 6/10
Studiya DikogoKyiv / Ukraine6/15 4/8
SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine6/6 4/4
Veseli Melodiyi (shkola no78. DYuSSh SUPADANS)Kyiv / Ukraine6/6 5/5
YurisKyiv / Ukraine1/1 1/1
YuventaKyiv / Ukraine12/13 10/10
ZoryaniyKyiv / Ukraine2/2 2/2
EmpireLviv / Ukraine4/10 4/9
FavoritOdesa / Ukraine4/12 3/6
IzumrudOdesa / Ukraine1/4 1/2
RitmOdesa / Ukraine1/2 1/2
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/2 0/0
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine1/3 1/2
FeeriyaZaporizhzhya / Ukraine3/4 1/2
RitmZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
RitmZhytomyr / Ukraine2/3 1/1
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/3 0/0
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine1/4 1/2
DinamoОвідіополь / Ukraine1/4 0/0
SMAFTСуми / Ukraine6/11 6/6
LatinosХерсон / Ukraine1/1 0/0
AktsenTХмельницький / Ukraine1/2 1/2
LileyaЧеркаси / Ukraine1/2 0/0
NikaЧернігів / Ukraine1/6 1/3
Primakov Dance SchoolЧернігів / Ukraine1/1 1/1