Loading
post image

Каштани Києва 2017

Відкрита першість ДЮСШ "Супаданс"
Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
23.04.2017

Conformance with the schedule

5.00 /5

Dressing rooms

5.00 /5

Design and comfort of the hall

5.00 /5

Lighting

5.00 /5

Music

5.00 /5

Average value

5.00 /5

Evaluation done with   1   user(s)
Last feedback date   05.06.2017 11:24

 

 

 

 

Станом на 24.03.2017 р.

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ МІСТА КИЄВА

               Київська міська державна адміністрація

 

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

 

запрошують Вас на

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

Каштани Києва 2017

 

23 квітня 2017 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

 

    Судді: 

 Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

    Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance !!!!!!!!!!!

 

 Правила: 

  Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю,  затверджених Міністерством України у справах сім’ ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua)

 

    Заявки:  

  Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 20-го квітня (ЧЕТВЕР, 23:59)!

  Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

 

 

Реєстрація: 

  Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2017 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 21-го лютого 2017 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 200 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ  1-6 та 9-14;
  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ  7-8 та 15-29.
  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ  30-38.
  • 130 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем на трибуні.
  • 200 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.

Бронювання:099-1337729 Юля

 

 Нагородження:

Учасники категорій «ШКОЛА» та «ДЕБЮТ» нагороджуються дипломами та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 16-42 нагороджуються медалями та кубками, фіналісти цінними призами та сертифікатами.

 

Організатори:

КСТ НУФВСУ «СУПАДАНС» - Ігор Соронович та Оксана Бойко

Телефон/Факс (044) 251 8273, E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

           

 

Couples / Entries   419 / 562
JudgesCity / Country
Бакалор Тимофій Київ
Балагула Ірина Харків / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бисько Софія Київ / Україна
Брик Ірина Запоріжжя / Україна
Галай Ярослав Київ / Україна
Головатенко Богдан Київ / Україна
Григорович Віталій Київ / Україна
Груша Максим Київ
Дикий Андрій Київ
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтошук Марія Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Капустінський Кирило Одеса / Україна
Кісіль Світлана Одеса / Україна
Ковалев Максим Київ
Ковальов Максим Київ / Україна
Компанієць Руслан Кривий Ріг / Україна
Кушлявичюс Карина Павлоград / Україна
Мітченко Марія Київ / Україна
Мурзин Павел Київ
Мясникова Олена Київ / Україна
Огійчук Ігор Київ / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Парфьонов Денис Київ / Україна
Родіонова Інна Київ
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Руденко Віталій Київ
Савков Сергій Київ / Україна
Скорова Юлія Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Соронович Ігор Київ
Столяров Андрій Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
AlexDance Brovary / Ukraine4/60/0
Sapfir Bucha / Ukraine4/41/1
Nika Chernigiv / Ukraine1/61/3
Primakov Dance School Chernigiv / Ukraine1/11/1
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine1/31/2
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine1/11/1
Stars Kalynyivka / Ukraine7/97/7
Triumf Kharkiv / Ukraine4/74/7
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine1/21/2
Fiyesta Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine2/60/0
Fokstrot Kryvy Rig / Ukraine2/40/0
Alta Kyiv / Ukraine5/115/10
Art Motion Kyiv / Ukraine2/20/0
Astra Kyiv / Ukraine9/139/11
Balans Kyiv / Ukraine6/74/5
BIG Dance Kyiv / Ukraine13/1711/13
BIG Jump Kyiv / Ukraine4/44/4
Bodi Fit Kyiv / Ukraine17/2614/19
Champion Kyiv / Ukraine3/42/3
Concord Kyiv / Ukraine5/65/6
Dance Academy Kyiv / Ukraine1/21/2
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine1/11/1
DANCE STAR Kyiv / Ukraine14/1710/12
DanceLand Kyiv / Ukraine2/41/1
Dans Mayster Kyiv / Ukraine1/11/1
Dans-Art Kyiv / Ukraine1/40/0
Dans-stil Kyiv / Ukraine18/2312/15
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine1/11/1
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine56/7444/59
EliseDance Kyiv / Ukraine6/65/5
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine2/42/4
ENERGY Kyiv / Ukraine3/33/3
Family Kyiv / Ukraine13/1813/18
Favor Kyiv / Ukraine3/42/2
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine41/5340/51
GolDance Kyiv / Ukraine2/21/1
Golden Dance Kyiv / Ukraine3/60/0
Imidzh Kyiv / Ukraine7/97/9
Inter-Dance Kyiv / Ukraine4/63/3
Karmil Kyiv / Ukraine10/1510/15
Lider-A Kyiv / Ukraine38/5236/49
Maksimum Kyiv / Ukraine13/2011/15
MStudio Kyiv / Ukraine24/3216/23
Nika-Dans Kyiv / Ukraine4/90/0
No club Kyiv / Ukraine3/43/4
Oltima Kyiv / Ukraine17/2316/22
Original Dance School Kyiv / Ukraine34/4518/20
Panda Plyus Kyiv / Ukraine1/31/2
Professional Dance Kyiv / Ukraine6/154/8
RONDO Kyiv / Ukraine1/21/2
Shans Kyiv / Ukraine10/196/8
Special one Kyiv / Ukraine8/157/12
Sport Style Kyiv / Ukraine10/107/7
Sport-Dans Kyiv / Ukraine6/125/10
Sputnik dance Kyiv / Ukraine1/21/1
StarDance Kyiv / Ukraine3/33/3
Starlight dance club Kyiv / Ukraine1/10/0
Start Kyiv / Ukraine3/33/3
StarWay Kyiv / Ukraine7/126/10
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine6/154/8
Supadans Kyiv / Ukraine1/11/1
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine6/64/4
Veseli Melodiyi (shkola no78. DYuSSh SUPADANS) Kyiv / Ukraine6/65/5
Yuris Kyiv / Ukraine1/11/1
Yuventa Kyiv / Ukraine12/1310/10
Zoryaniy Kyiv / Ukraine2/22/2
Empire Lviv / Ukraine4/104/9
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine1/41/2
Favorit Odesa / Ukraine4/123/6
Izumrud Odesa / Ukraine1/41/2
Ritm Odesa / Ukraine1/21/2
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/20/0
Dinamo-Zaporizhzhya Zaporizhzhya / Ukraine1/31/2
Feeriya Zaporizhzhya / Ukraine3/41/2
Ritm Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Ritm Zhytomyr / Ukraine2/31/1
Suzir'ya Zhytomyr / Ukraine1/30/0
Dinamo Овідіополь / Ukraine1/40/0
SMAFT Суми / Ukraine6/116/6
Latinos Херсон / Ukraine1/10/0
Lileya Черкаси / Ukraine1/20/0