Loading
post image

THE LEGEND OF GOLDEN LVIV

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців
Карайван Олександр
Львів / Україна
05.11.2016

 

 Асоціація спортивного танцю України

Львівський обласний осередок АСТУ

Спортивно-танцювальний клуб «Шарм»

 

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців

«THE LEGEND OF GOLDEN LVIV»

 

DATE/ДАТА: 5 листопада 2016 р.

PLACE/МІСЦЕ: м. Львів, вул. Щирецька 36, СК «Грація» (ТВК «Південний»)

 

 

 

Судді:

ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов'язкова. Суддівство здійснюється на планшетах.

Лаптєва Олександра (Львів), Марюк Ірина (Стрий), Мулляр Олександр (Тернопіль), Мулляр Катерина (Тернопіль), Бобель Андрій (Львів), Кордюкевич Володимир (Тернопіль), Кордюкевич Надія (Тернопіль), Покідько Лілія (Тернопіль), Манжос Сергій (Тернопіль), Калічак Леся (Дрогобич), Малишевський Вадим (Луцьк), Великголова Богдан (Чернівці), Дудяк Наталія (Львів), Левицький Олег (Львів), Кузнєчихін Станіслав (Володимир-Волинський), Волошко Ірина (Львів), Шіт Тарас (Львів), Опаленик Тарас (Львів), Балтоматіс Руслан (Одеса), Попович Павло (Одеса), Прокаєв Артур (Рівне), Полигач Ігор (Тернопіль), Горобець Юрій (Хмельницький).

Головний суддя змагань: Прочко Юрій.

 

У вечірньому відділенні змагань супровід ОРКЕСТРУ!

 

Призовий фонд!!!  в категорії Дорослі В клас I місце 1000 грн, ІІ місця 800 грн, ІІІ місце 500 грн

 

Заявки: Необхідно надіслати до 4 листопада 2016 року. Без попередньої заявки участь у турнірі неможлива.

 

Реєстрація:

До участі у змаганнях допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження. Реєстрація учасників: онлайн реєстрація Flymark.dance

Категорії «Дебют» і Школи А,Б,В - діти 1 рік навчання !

 

Розминка: 30 хв до початку відділення!!!

 

Благодійний внесок:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

  • Діти, соло - 120 грн з учасника, за програму,
  • Школа - 130 грн з учасника за програму,
  • Початківці - 150 грн. з учасника за програму,
  • «Е», «Д» класи - 170 грн. з учасника за програму,
  • Rising Stars «С» - 200 грн. з учасника за програму,
  • Мол.+Дор. «В»  - 200 грн. з учасника за програму.

Вхід для глядачів на цілий день - 100 грн.

  

Призи: дипломи, медалі, кубки.

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • Танц майданчик Натуральний паркет 300 м2;
  • Професійно оформлений зал;
  • Танцювальний магазин;
  • Професійне озвучення;
  • Професійне фото та відео від Ardan;
  • Професійне освітлення;
  • Пригощає кафетерій.

 

Організатор змагань:

Президент КСТ «Шарм» Карайван Олександр

Тел. моб.: 067 754 38 74; 063 250 56 54; 095 475 46 309

E-Mail: karayvansasha@gmail.com

 

Будемо раді бачити вас на турнірі !!!

 

Couples / Entries  501 / 716
Categories05 November, Saturday
10:0013:0015:0018:00
1 Children 1 (under 6) (11) W-C - 11
2 Children 2 (under 8) (26) W-C - 26
3 School A (under 10) (31) W-C - 31
4 School B (under 12) (10) W-C - 10
5 School V (under 16) W-C-J
6 Solo Children 2 Debut (39) W-C - 39
7 Solo Children 1 Debut (22) W-C - 22
8 Solo Debut 1 (25) W-C - 25
9 Solo Debut 2 (5) W-C - 5
10 School 1 (under 8) (24) W-C-J - 24
11 School 2 (under 10) (49) W-C-J - 49
12 School 3 (under 12) (27) W-C-J - 27
13 School 4 (under 14) (3) W-C-J - 3
14 Solo School 1 (54) W-C-J - 54
15 Solo School 2 (24) W-C-J - 24
16 Children N (9) W-Q-C-J - 9
17 Juveniles 1 N (16) W-Q-C-J - 16
18 Juveniles 2 N (26) W-Q-C-J - 26
19 Juniors 1 N (19) W-Q-C-J - 19
20 Juniors 2 N (6) W-Q-C-J - 6
21 Solo Juveniles 1+2 N (41) W-Q-C-J - 41
22 Solo Juniors 1+2 N (11) W-Q-C-J - 11
23 Solo Juveniles+Juniors E (7) ST - 4, LA - 6
24 Youth+Adult N (1) W-Q-C-J - 1
25 Juveniles 1 E (15) ST - 13, LA - 13
26 Juveniles 2 E (17) ST - 15, LA - 16
27 Juniors 1 E (25) ST - 23, LA - 19
28 Juniors 2 E (5) ST - 3, LA - 4
29 Youth+Adult E (3) ST - 2, LA - 2
30 Juveniles 1+2 D (12) ST - 8, LA - 10
31 Juniors 1 D (12) ST - 8, LA - 8
32 Juniors 2 D (10) ST - 6, LA - 6
33 Youth+Adult D (7) ST - 5, LA - 5
34 Juveniles Rising Star (3) ST - 3, LA - 3
35 Juniors 1 Rising Star (13) ST - 7, LA - 10
36 Juniors 2 Rising Star (12) ST - 8, LA - 11
37 Youth Rising Star (6) ST - 5, LA - 2
38 Adults Rising Star (3) ST - 2, LA - 1
39 Youth+Adults B (8) ST - 5, LA - 4
Total by section202107170237
Couples / Entries  501 / 716
JudgesCity / Country
Барна Сергій Львів / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Болтоматіс Руслан Одеса / Україна
Витягловська Анастасія Львів
Водолазька Поліна Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Голенькова Анастасія Львів / Україна
Гулевата Юлія Хмельницький / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Дахній Зеновія Львів
Декет Володимир Львів
Денисюк Зоряна Трускавець / Україна
Дибань Людмила Київ
Дудяк Наталія Львів / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Іванців Оксана Львів
Ільїнова Вікторія Львів
Кавулич Яна Стрий / Україна
Калічак Віталій Дрогобич / Україна
Калічак Леся Дрогобич / Україна
Карайван Олександр Львів / Україна
Киричик Леся Луцьк / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Корочанський Сергій Рівне
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кулинич Лариса Стрий / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Лісович Тарас Львів
Марюк Ірина Стрий / Україна
Міщенко Анастасія Львів / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Музиченко Лариса Славута / Україна
Музиченко Наталія Славута
Мулляр Катерина Тернопіль
Ніколенко Ірина Нововолинськ / Україна
Опаленик Тарас Львів
Подолинна Юлія Львів
Полигач Ольга Тернопіль
Портянко Олексій Компаніївка / Україна
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Ракевич Алина Львів
Савчук Євгенія Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Свінціцька Христина Львів / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ / Україна
Стахова Тетяна Тернопіль / Україна
Тимуш Антоніна Чорноморськ / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Хлян Максим Львів / Україна
Хлян Христина Львів / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
шіт Тарас Яворів
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
OksamitDrogobych / Ukraine22/29 21/25
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine5/13 4/10
One_StepKompaniyivka / Ukraine14/20 14/18
AstraKyiv / Ukraine1/2 1/2
MifKyiv / Ukraine1/2 1/2
Grand DansLutsk / Ukraine12/26 8/17
AdazhioLviv / Ukraine17/22 17/22
AelitaLviv / Ukraine20/31 19/25
AmatorLvivLviv / Ukraine15/16 9/10
AnDensLviv / Ukraine24/30 21/24
BravoLviv / Ukraine5/8 5/8
BronxLviv / Ukraine4/5 4/5
CrystalLviv / Ukraine36/65 32/54
Dance 42Lviv / Ukraine13/20 13/19
EdelveysLviv / Ukraine13/13 11/11
ElegantLviv / Ukraine12/15 12/15
EmpireLviv / Ukraine24/25 23/24
EstetLviv / Ukraine18/34 17/33
FleshLviv / Ukraine22/26 20/24
FLORIOLviv / Ukraine10/13 10/13
FollowwayLviv / Ukraine9/10 9/9
GrandLviv / Ukraine3/4 3/4
Royal DanceLviv / Ukraine4/13 4/12
SharmLviv / Ukraine51/65 44/54
STEmPLviv / Ukraine9/10 9/10
VikadansLviv / Ukraine13/21 11/15
YOUSTARLviv / Ukraine10/15 9/12
ImyeraviyaOdesa / Ukraine7/17 7/17
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine12/28 12/26
FollowwayНовий Розділ / Ukraine1/1 1/1
PerlinaНововолинськ / Ukraine9/12 8/11
Art-kvartalРівне / Ukraine5/7 1/1
SheykСлавута / Ukraine15/23 15/23
ProlisokСтрий / Ukraine31/41 31/40
SofiyaСтрий / Ukraine3/4 3/4
AlyansТернопіль / Ukraine8/22 8/18
ArsТернопіль / Ukraine9/15 9/14
GrandeТернопіль / Ukraine3/6 3/6
KvikstepТернопіль / Ukraine2/4 2/4
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine7/7 7/7
VoltaТрускавець / Ukraine3/3 2/2
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine5/6 5/6
AktsenTХмельницький / Ukraine21/24 20/23
Timush ClubЧорноморськ / Ukraine14/34 14/34
LEGENDAЯворів / Ukraine2/2 2/2