Loading
post image

КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ 2016

Кузнєчихіни Станіслав та Софія
Володимир-Волинський / Україна
15.10.2016

 

 

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ “STARLIGHT”

 

Всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного танцю

"КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ - 2016"

ПІД ПАТРОНАТОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

15 ЖОВТНЯ 2016 року

СПОРТКОМПЛЕКС (біля стадіону ОЛІМП)

Вул. Драгоманова 20, Володимир-Волинський, Україна

 

Змагання проводяться з метою популяризації бального танцю у Волинській області

 

Танцювальний майданчик: 300 м2

Умови проведення:

  • усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

 

Суддівство турніру:

  • суддівство буде проводитися за планшетами;
  • тренерам пар, котрі бажають судити перше відділення, обов’язково, з пред’явленням суддівської книжки, повідомити головного суддю за 40 хв. до початку змагань;

Починаючи з «Н» класу судитиме незалежна суддівська бригада з України, Польщі, Молдови, Білорусії, Росії, Грузії.

  • Головний суддя змагань – Прочко Юрій (Львів);

 

Реєстрація пар:

  • реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;
  • попередня заявка обов’язкова до 14.10. 2016р. на www. Flymark.dance до 23:00.
  • реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення ;

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою. Добровільні пожертвування для учасників та глядачів становлять :

  1. категорії «Дебют», «Ш», «Н»   – 120 грн. з особи за програму;
  2. категорії «Е», «Д» класу – 130 грн. з особи за програму;
  3. категорії «С» класу – 150 грн. з особи за програму;
  4. категоріі OPEN – 180 грн. З особи за програму;
  5. категорії ДОРОСЛІ – 200 грн. з особи за програму;
  6. категорія «СОЛО» - 150 грн. з особи за програму.
  7. категорія «Кубок одного танцю» - 50 грн. з особи за програму;
  8. організатори мають право об’єднувати категорії, в яких зареєструвалось 1-2 пари.
  • вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів на день змагань – 100 грн;
  • столик + 50грн. на одне відділення. Бронювання столиків за телефоном (+380939979955 –Віталій)

 

ПРОЖИВАННЯ: оргкомітет розміщує учасників та тренерів згідно попередніх заявок, в іншому випадку – поселення проводиться самостійно.

ЗАЯВКИ НА ПРОЖИВАННЯ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДО 7 жовтня 2016Р.

Звертайтеся за тел..: 093 997 99 55 Віталій

 

Нагородження:

  • Кубки, медалі, дипломи, усі переможці категорій Е - D класу нагороджуються сертифікатами на 50$ від партнера змагань туроператора «Море турів», а С клас і рейтинг - сертифікатами на 100$, переможці категорії «Дорослі» - грошовими преміями від міського голови

 

 

Контактний телефон: 093 997 99 47, 097 665 19 09, 099 332 08 30

З повагою Кузнєчихіни Станіслав та Софія

 

До зустрічі на змаганнях !!!

 

Couples / Entries  442 / 794
Categories15 October, Saturday
9:3014:0018:00
1 Baby Debut 3-5y. (5) W-C - 5
2 Children Debut 6-7y. (29) W-C - 29
3 Children Debut Solo 6-7y. (48) W-C - 48
4 Juveniles 1 Debut 8-9y. (16) W-C - 16
5 Juveniles 1+2 Debut Solo 8-11y. (18) W-C - 18
6 Juveniles 2 Debut 10-11y. (4) W-C - 4
7 Children School (18) W-C-J - 18
8 Children School Solo (26) W-C-J - 26
9 Juveniles 1 School (41) W-C-J - 41
10 Juveniles 2 School (10) W-C-J - 10
11 Juveniles 1+2 Solo School (33) W-C-J - 33
12 Juniors 1+2 School (2) W-C-J - 2
13 Juniors 1+2 Solo School (5) W-C-J - 5
14 School 1 (under 8) (10) W-Q-C-J - 10
15 School 2 (under 10) (20) W-Q-C-J - 20
16 School 3 (under 12) (11) W-Q-C-J - 11
17 Children N (11) W-Q-C-J - 11
18 Juveniles 1 N (28) W-Q-C-J - 28
19 Juveniles 2 N (32) W-Q-C-J - 32
20 Juniors 1+2 N (16) W-Q-C-J - 16
21 Juveniles 1+2 Solo N (21) W-Q-C-J - 21
22 Juniors 1+2 Solo N (11) W-Q-C-J - 11
23 Juveniles 1+2 Solo E (11) ST - 8, LA - 6
24 Youth+Adult E (2) ST, LA - 2
25 Juveniles 1 E (14) ST - 7, LA - 12
26 Juveniles 2 E (23) ST - 17, LA - 19
27 Juniors 1 E (19) ST - 17, LA - 13
28 Juniors 2 E (15) ST - 11, LA - 13
29 Juveniles D (13) ST - 8 LA - 10
30 Juniors 1 D (18) ST - 11, LA - 17
31 Juniors 2 D (16) ST - 14, LA - 9
32 Youth+Adult D (5) ST - 3, LA - 4
33 Juveniles 1+2 C (6) ST - 5, LA - 3
34 Juniors 1 C (13) ST - 7, LA - 9
35 Juniors 2 C (10) ST - 6, LA - 8
36 Youth+Adults C+B (9) ST - 5, LA - 7
37 Juveniles 1 Open ST, LA
38 Juveniles 2 Open (6) ST - 6, LA - 4
39 Juniors 1 Open (9) ST - 6, LA - 7
40 Juniors 2 Open (11) ST - 8, LA - 8
41 Youth 1 Open (7) ST - 5, LA - 4
42 Youth 2 Open (1) ST, LA - 1
43 Adults Open (7) ST - 5, LA - 3
44 Hobby D (7) ST - 4, LA - 6
45 Single dance (50) Cha-cha-cha - 26 Samba - 17 Tango - 8, Rumba - 10
Total by section338253203
Couples / Entries  442 / 794
JudgesCity / Country
Gwiazdzinski Grzegorz Skierniewice / Poland
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Popovici Anatolie Chisinau / Moldova
Solnoki Robert Liptovský Mikuláš / Slovakia
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бешта Іванна Ковель / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Бородчук Галина Любомль
Бронніков Євген Полтава / Україна
Великголова Богдан Чернівці / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Волошин Ірина Львів
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Галайко Андрій Ковель / Україна
Галій Олена Здолбунів / Україна
Галка Светлана Лунинец / Belorus
Гнасюк Валентина Луцьк
Головач (Гордийчук) Инна Шепетівка / Україна
Головащенко Олена Київ
Головащенко Руслан Київ
Горовецький Олександр Київ / Україна
Городніченко Вадим Рівне
Грицевич Андрій Нововолинськ / Україна
Джум Олександр Рівне / Україна
Дзюбан Сергей Могилев / Belorus
Желінський Станіслав Нововолинськ / Україна
Заваліна Юлія Рівне
Застровський Сергій Луцьк / Україна
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Ільїнова Вікторія Львів
Карайван Олександр Львів / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Киричик Леся Луцьк / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль
Корочанський Сергій Рівне
Кравченко Андрій Нововолинськ
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кузнєчихіна Софія Володимир-Волинський / Україна
Кулик Світлана Чутове
Куценко Галина Кременчук / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лис Наталія Володимир-Волинський
Малишевский Вадим Луцьк / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Ніколенко Ірина Нововолинськ
Олійник Олена Рівне / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Полигач Ольга Тернопіль
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Самотій Зоряна Львів / Україна
Ташлікович Роман Рівне
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Точка Сергій Донецьк
Фурман Владіна Луцьк
Хлян Максим Львів / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
EleganceChisinau / Moldova2/8 2/7
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine7/13 5/10
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine5/16 4/13
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine1/4 1/4
StilKotsubinske / Ukraine1/1 0/0
ModernKovel / Ukraine38/54 36/52
ElegiyaKremenchuk / Ukraine4/15 4/13
FavorKyiv / Ukraine3/4 3/4
TandemKyiv / Ukraine5/16 3/8
Viktoriya AKyiv / Ukraine3/17 3/14
YurisKyiv / Ukraine1/3 1/3
MaestroLiptovsky Mikulas / Slovakia2/6 2/6
MiridansLuninec / Belorus4/16 3/10
Energiya dobraLutsk / Ukraine32/34 28/30
FortunaLutsk / Ukraine6/11 6/10
Grand DansLutsk / Ukraine10/30 7/22
RitmLutsk / Ukraine26/37 22/29
SK-DENSLutsk / Ukraine4/5 2/3
AdazhioLviv / Ukraine14/20 11/17
AelitaLviv / Ukraine7/15 7/14
AnDensLviv / Ukraine2/5 2/5
ElegantLviv / Ukraine10/13 10/13
EmpireLviv / Ukraine3/9 3/9
EstetLviv / Ukraine3/10 3/10
FLORIOLviv / Ukraine1/2 1/2
SharmLviv / Ukraine8/15 5/8
STEmPLviv / Ukraine1/2 0/0
VikadansLviv / Ukraine11/25 8/18
YOUSTARLviv / Ukraine2/6 1/3
KaprizMogilev / Belorus5/15 4/11
Royal dance ClubPoland / Poland1/2 0/0
Paso a PasoSkierniewice / Poland1/2 1/2
KoloritVolodymyr-Volynskyy / Ukraine10/13 10/12
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine68/173 58/152
Star-stepZdolbuniv / Ukraine10/26 10/23
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/3 0/0
EdelveysЛюбомль / Ukraine7/7 7/7
KarnavalМаріуполь / Ukraine1/2 0/0
A-DensНововолинськ / Ukraine9/15 9/15
Bogus Нововолинськ / Ukraine6/8 6/7
MilleniumНововолинськ / Ukraine18/24 16/20
PerlinaНововолинськ / Ukraine3/4 3/3
ReversОстрог / Ukraine8/9 8/9
Avia-DensПолтава / Ukraine1/3 0/0
15Рівне / Ukraine1/2 1/2
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine14/16 14/15
AstraРівне / Ukraine7/25 6/22
FleshРівне / Ukraine13/13 12/12
FortunaРівне / Ukraine6/10 2/3
KarmenРівне / Ukraine6/6 6/6
Vega-DanceРівне / Ukraine14/22 9/12
FantaziyaСамбір / Ukraine7/12 7/12
Royal DanceСтрий / Ukraine11/16 11/16
AlyansТернопіль / Ukraine14/34 14/29
ArsТернопіль / Ukraine13/20 10/15
VivatТернопіль / Ukraine6/9 6/8
ЄvrodansТернопіль / Ukraine1/2 0/0
DreamХмельницький / Ukraine2/4 2/4
EdelveysХмельницький / Ukraine3/8 3/8
DanceLifeЧернівці / Ukraine5/9 5/9
Gran-priЧутове / Ukraine6/11 6/10
IneshШепетівка / Ukraine13/13 13/13