Loading
post image

Ритми Києва 2017

Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
19.02.2017

 

Станом на 17.01.2017 р.

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО Т АНЦЮ УКРАЇНИ

               Київська міська державна адміністрація

 

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

запрошують Вас на

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

Ритми Києва 2017

 

19 лютого 2017 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

 

    Судді: 

 Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

    Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance !!!!!!!!!!!

 

 

Правила: 

  Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю,  затверджених Міністерством України у справах сім’ ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua)

 

    Заявки:  

  Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 16-го лютого (ЧЕТВЕР, 23:59)!

  Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

Реєстрація: 

  Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2017 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

 

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 17-го лютого 2017 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!

 

 

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 200 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 15;
  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 16 по 42.
  • 100 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем на трибуні.
  • 200 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.

 

 

Нагородження:

Учасники категорій «ШКОЛА» та «ДЕБЮТ» нагороджуються дипломами та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 16-42 нагороджуються медалями та кубками, фіналісти цінними призами та сертифікатами.

 

Організатори:

КСТ НУФВСУ «СУПАДАНС» - Ігор Соронович та Оксана Бойко

Телефон/Факс (044) 251 8273, E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

 

Couples / Entries  490 / 628
Categories19 February, Sunday
09:3015:0019:00
1 Baby Debut (6) W-C - 6
2 Baby Debut Solo (22) W-C - 22
3 Baby School (under 6) W-C-J
4 Baby School Solo (under 6) (4) W-C-J - 4
5 Children Debut (36) W-C - 36
6 Children Debut Solo (60) W-C - 60
7 Children School (12) W-C-J - 12
8 Children School Solo (24) W-C-J - 24
9 Children N (2) W-Q-C-J - 2
10 Children Solo N (9) W-Q-C-J - 9
11 Juveniles 1 Debut (22) W-C - 22
12 Juveniles 1 Debut Solo (30) W-C - 30
13 Juveniles 1 School (17) W-C-J - 17
14 Juveniles 1 School Solo (42) W-C-J - 42
15 Juveniles 2 School (9) W-C-J - 9
16 Juveniles 2 School Solo (26) W-C-J - 26
17 Juniors 1+2 School Solo (2) W-C-J - 2
18 Juveniles 1 N (21) W-Q-C-J - 21
19 Juveniles 1 Solo N (26) W-Q-C-J - 26
20 Juveniles 2 N (23) W-Q-C-J - 23
21 Juveniles 2 Solo N (16) W-Q-C-J - 16
22 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
23 Juniors 1+2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
24 Juveniles 1 E (10) ST - 7, LA - 8
25 Juveniles 2 E (15) ST - 13, LA - 11
26 Juveniles 1+2 Solo E (17) ST - 14, LA - 13
27 Juniors 1 E (8) ST - 5, LA - 7
28 Juniors 1+2 Solo E (10) LA - 10, ST - 4
29 Juveniles 1 D (4) ST - 3 LA - 2
30 Juveniles 2 D (10) ST - 6 LA - 6
31 Juniors 1 D (7) LA - 6 ST - 4
32 Juniors 2 D (6) LA - 4 ST - 5
33 Juniors 1 C (8) LA - 6 ST - 6
34 Juniors 2 C (1) LA - 1 ST
35 Juniors 1 Rising Stars (6) LA - 3 ST - 4
36 Juniors 2 Rising Stars (4) LA - 1 ST - 3
37 Youth 1 Rising Stars (4) ST - 2 LA - 2
38 Youth+Adult Rising Stars (4) ST - 2 LA - 3
39 Juveniles 2 (5) ST - 3 LA - 3
40 Juniors 1 (7) LA - 4 ST - 4
41 Juniors 2 (3) LA - 1 ST - 2
42 Youth 1 (7) ST - 3, LA - 5
43 Youth+Adults (9) ST - 3, LA - 6
44 Seniors (3) ST - 3
45 PRO-AM Scholarship (7) ST - 6, LA - 1
Total by section42314164
Couples / Entries  490 / 628
JudgesCity / Country
Vedovato Alberto Vicenza
Алексанова Марія Корсунь-Шевченківський / Україна
Андрущенко Ольга Вінниця / Україна
Ареп'єв Дмитро Київ / Україна
Аржевітіна Вероніка Київ
Бевзюк Олександр Одеса / Україна
Бевзюк Олексій Одеса / Україна
Беленок Віталій Київ
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бойко Оксана Київ
Босецький Сергій Київ
Булгаков Максиміліан Київ
Бурбас Оксана Херсон / Україна
Бурбас Оксана Херсон
Вакуленко Олександра Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Гончаров Володимир Київ / Україна
Гречкосій Аліна Київ
Григорович Віталій Київ / Україна
Гучко Софія Київ / Україна
Гучко Софія Київ
Дацюк Ірина Київ / Україна
Джуренко-Кіоркіян Валерій Вінниця / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтошук Марія Київ
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Іванов Андрій Київ
Ільїна Яна Київ
Калиновська Ярослава Київ / Україна
Квітка Євгеній Корсунь-Шевченківський / Україна
Кобюк Ігор Київ
Коземірова Анна Київ / Україна
Левіт Світлана Київ
Марковська Аліна Херсон / Україна
Миркін Роман Київ
Мітченко Марія Київ / Україна
Мітченко Марія Київ
Мурзін Павло Київ
Орел Сергій Київ / Україна
Орел Яна Київ / Україна
Парфьонов Денис Київ
Переводчик Дар'я Київ
Перепеча Ярослав Київ
Родіонова Інна Київ
Рожкова Тетяна Київ
Руденко Віталій Київ
Сегал Леонид Київ / Україна
Сіменчук Віталій Вишгород / Україна
Сіменчук Віталій Вишгород
Сопіт Тетяна Київ
Тищенко Ігор Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
Шевченко Анна Київ
Яременко Iгор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
YupiterBrovary / Ukraine6/6 6/6
KurazhKharkiv / Ukraine1/2 0/0
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine13/20 6/8
AstraKyiv / Ukraine8/11 4/5
BalansKyiv / Ukraine20/27 19/26
BIG DanceKyiv / Ukraine8/11 8/10
BIG JumpKyiv / Ukraine3/3 3/3
Bodi FitKyiv / Ukraine8/11 7/9
ConcordKyiv / Ukraine2/2 0/0
Dance AcademyKyiv / Ukraine10/14 6/9
DANCE STARKyiv / Ukraine14/31 1/2
DanceLandKyiv / Ukraine6/7 5/6
Dans-stilKyiv / Ukraine13/21 9/13
DiamantKyiv / Ukraine13/18 11/14
Diamant-ElitKyiv / Ukraine2/2 2/2
DSFKyiv / Ukraine3/4 3/4
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine54/59 53/58
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine39/51 39/51
ENERGYKyiv / Ukraine4/4 4/4
FamilyKyiv / Ukraine1/1 1/1
FavorKyiv / Ukraine2/3 2/2
FENIKSKyiv / Ukraine18/18 15/15
Flesh-KristalKyiv / Ukraine48/61 41/49
Grand-DuetKyiv / Ukraine1/2 0/0
GrandesKyiv / Ukraine11/14 10/12
ImidzhKyiv / Ukraine32/38 26/30
Inter-DanceKyiv / Ukraine5/10 5/9
Lider-AKyiv / Ukraine12/23 12/23
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine4/8 4/8
MaksimumKyiv / Ukraine8/15 7/12
MStudioKyiv / Ukraine13/15 13/15
No clubKyiv / Ukraine3/4 2/3
OltimaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Original Dance School,Kyiv / Ukraine38/47 35/44
Professional DanceKyiv / Ukraine9/16 0/0
Rick RoseKyiv / Ukraine17/29 12/17
RONDOKyiv / Ukraine1/2 1/2
Royal DanceKyiv / Ukraine2/2 2/2
ShansKyiv / Ukraine22/46 9/20
Special oneKyiv / Ukraine5/6 4/5
Sport StyleKyiv / Ukraine10/11 9/10
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/2 1/1
StarWayKyiv / Ukraine5/7 5/7
Step by stepKyiv / Ukraine2/2 2/2
SupadansKyiv / Ukraine2/3 0/0
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine8/10 5/5
TEMPKyiv / Ukraine10/11 10/11
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine4/4 4/4
Veseli Melodiyi (shkola no78. DYuSSh SUPADANS)Kyiv / Ukraine4/5 4/4
YupiterKyiv / Ukraine8/8 0/0
YuventaKyiv / Ukraine8/8 8/8
No clubNo city Italy / Italy1/1 1/1
AlinaOdesa / Ukraine1/4 0/0
ChampioNOdesa / Ukraine11/17 11/17
Dance AcademyVasylkyv / Ukraine9/9 4/4
CSDA VicenzaVicenza / Italy1/2 1/2
Love-DanceVyshgorod / Ukraine16/21 16/21
EstetZhytomyr / Ukraine1/1 0/0
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine5/15 5/9
TvistСтарокостянтинів / Ukraine1/1 1/1
PromenadХерсон / Ukraine22/26 14/18
NikaЧернігів / Ukraine1/6 1/3