Loading
post image

Ритми Печерська 2016

Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
01.10.2016

 

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Київська міська державна адміністрація

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

 

запрошують Вас на Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

  РИТМИ ПЕЧЕРСЬКА 2016

1 жовтня 2016 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді:

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance !!!!!!!!!!!

 

Правила:

Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю, затверджених Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua).

 

Заявки:

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 29-го вересня (ЧЕТВЕР, 23:59)!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2016 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 30-го вересня 2016 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників:

  • 200 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 15;
  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 16 по 38.

Благодійні внески для глядачів:

  • 100 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем на трибуні.
  • 150 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.

 Бронювання по телефону +380 (099) 133-77-29 Юля.

 

Нагородження:

Учасники категорій «ШКОЛА» та «ДЕБЮТ» нагороджуються дипломами та сертифікатами партнерів.

Призери змагань в групах 16-38 нагороджуються медалями та кубками, фіналісти цінними призами та сертифікатами.

 

Організатори:

КСТ НУФВСУ «СУПАДАНС» - Ігор Соронович та Оксана Бойко

Телефон/Факс (044) 251 8273, E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

 

До зустрічі на змаганнях !!!

 

JudgesCity / Country
Ареп'єв Дмитро Вишгород
Балла Олексій Київ
Боднар Максим Київ
Бойко Оксана Київ
Вакуленко Олександра Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Вороная Катерина Київ / Україна
Галай Ярослав Київ / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Головащенко Альона Київ
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Дикий Ігор Черкаси
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Ісаєв Олександр Київ / Україна
Камінська Юлія Велика Димерка / Україна
Квітка Євгеній Корсунь-Шевченківський / Україна
Кісіль Світлана Одеса / Україна
Кобюк Ігор Київ
Ковальов Максим Київ
Костилева Наталія Київ / Україна
Кузьєва Наталя Херсон
Левіт Ірина Київ
Луцький Владислав Київ
Марковська Аліна Херсон
Мацкул Олександр Миколаїв / Україна
Митченко Мария Київ
Мосцевой Вячеслав Київ
Огійчук Ігор Київ / Україна
Парфьонов Денис Київ / Україна
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Савков Сергій Київ / Україна
Скорова Юлія Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Соронович Ігор Київ
Федорчук Валентина Київ
Ходикіна Наталя Бердянськ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Черненко Нікіта Київ
Чернявський Іван Київ / Україна
Шевченко Анна Київ
Шевчук Анна Тальне
Шмирьов Сергій Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine3/6 3/6
Prestizh Brovary / Ukraine1/1 1/1
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine1/2 1/2
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine3/6 3/6
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine14/23 14/23
All starsKyiv / Ukraine20/42 5/6
AltaKyiv / Ukraine9/19 9/19
Art MotionKyiv / Ukraine4/5 4/4
BalansKyiv / Ukraine1/1 0/0
Bodi FitKyiv / Ukraine4/6 2/2
DANCE STARKyiv / Ukraine2/4 2/3
DanceLandKyiv / Ukraine6/8 4/5
DanceLifeKyiv / Ukraine2/2 2/2
Dans MaysterKyiv / Ukraine11/15 11/11
Dans-stilKyiv / Ukraine5/9 5/8
Dans-TsentrKyiv / Ukraine2/2 2/2
DiamantKyiv / Ukraine10/15 10/15
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine25/30 21/24
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine1/2 1/2
FamilyKyiv / Ukraine18/33 8/13
FavorKyiv / Ukraine12/22 8/10
FavoritKyiv / Ukraine1/2 1/1
GrandesKyiv / Ukraine14/16 13/15
Inter-DanceKyiv / Ukraine2/3 1/2
MaksimumKyiv / Ukraine4/4 4/4
MifKyiv / Ukraine20/23 13/13
No clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
Original Dance School,Kyiv / Ukraine12/21 9/15
SerpantinKyiv / Ukraine1/2 1/2
ShansKyiv / Ukraine7/16 5/8
Sport-DansKyiv / Ukraine6/9 6/9
Sputnik danceKyiv / Ukraine2/2 1/1
StarDanceKyiv / Ukraine16/22 16/22
SupadansKyiv / Ukraine7/10 3/3
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine4/4 4/4
UnisonKyiv / Ukraine3/3 3/3
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine1/2 1/1
YuventaKyiv / Ukraine4/6 4/4
RitmOdesa / Ukraine1/3 1/3
LavitaTalne / Ukraine17/26 17/26
Sputnik DanceVelyka Dymerka / Ukraine12/12 12/12
DSFVyshgorod / Ukraine11/12 9/10
ProfiМиколаїв / Ukraine3/6 3/5
PromenadХерсон / Ukraine16/33 15/22
USPIKhХмельницький / Ukraine6/15 6/14
Art-danceЧеркаси / Ukraine3/5 2/3
LileyaЧеркаси / Ukraine3/11 3/6
Top DanceЧернігів / Ukraine1/2 1/2