Loading
post image

YUVENTA DANCE OPEN CUP - 2017

Відкритий кубок Львівської області у класових категоріях, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Задорожний Юрій
Трускавець / Україна
18.03.2017

 

  АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК АСТУ

КСТЮВЕНТА ДЕНС” (м. Трускавець)

під патронатом міського голови Андрія Кульчинського

                                    

Відкриті рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивного танцю

 

 YUVENTA  DANCE  OPEN CUP - 2017”

ВІДКРИТИЙ  КУБОК  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  У  КЛАСОВИХ КАТЕГОРІЯХ

 

Дата проведення:  18 березня  2017 р. (СУБОТА)

Місце проведення: м. ТРУСКАВЕЦЬ, майдан  Кобзаря, 8, ПАЛАЦ  КУЛЬТУРИ  ІМ.  Т.Г. ШЕВЧЕНКА (“ШАЙБА”) 350 кв.м.

 

Фінансові умови:

Змагання проводяться з благодійною метою.  Внески:

  • категорії «Діти», «Дебют», «Соло» -   100 грн. за програму;
  • категорії «Школа», «Н» – 120 грн. з особи за програму;
  • категорії «Е», «D», «С+B» – 150 грн. з особи за програму;
  • категорія «Кубок одного танцю» - 80 грн. з особи за танець.
  • категорії Молодь 1+2 OPEN,  Дорослі  OPEN – 150 грн. з особи за програму;

Вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів на день змагань – 100 грн. 

Додатково VIP-ZONE – столики по 5 місць 250 грн.  (50 грн місце за столиком на одне  відділення).  

Бронювання: Світлана (0962992574) 

 

Призи:

Дипломи, медалі, кубки.

Переможцям категорії “Дорослі OPEN” – грошові премії (1 - 1500 ГРН, 2 - 800 ГРН, 3 - 500 ГРН).

Тренер клубу, який привезе найбільшу кількість учасників, отримає сертифікат на вечерю на двох від партнера змагань Арт-Ресторану "Я і Ти" у Трускавці.

Для переможців окремих категорій сертифікати та призи від партнерів змагань.

Переможці категорії Молодь 1+2 OPEN"  La  отримають  сертифікат на плавання з дельфінами  у Дельфінарії  “ОСКАР” (м. Трускавець),

Переможці категорії   Молодь 1+2 OPEN"  St  отримають сертифікат на відвідування шоу у Дельфінарії  “ОСКАР” (м. Трускавець),

Переможці категорії Юніори 2 Rising Stars   La,St    отримають сертифікат на відвідування шоу у Дельфінарії   “ОСКАР” (м. Трускавець).

Також керівник клубу, вихованці якого отримають найбільше кубків за сумою чотирьох  відділень , також отримає  подарунковий  сертифікат на  романтичну  вечерюна двох в Арт - Ресторані " Я і Ти " у Трускавці.

ПРИЗОВИЙ ФОНД: 50 000 ГРН 
(грошові премії 5600 грн, сертифікати "Христофор-Тур" на 1500 EURO, сертифікат на плавання з дельфінами та квитки у дельфінарій "Оскар", інші призи від партнерів змагань).
 
5 сертифікатів по 300 EURO  для колективів з найбільшою кількістю пар від партнера змагань -  туристичної компанії "Христофор-Тур" (м. Львів).
 

 

 Судді:  

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов’язкова. 

Головний суддя змагань: віце-президент АСТУ   Прочко Юрій (м. Львів).

 

Правила:

Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю, затверджених Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua ).

На змаганнях працює спортивний комісар.

 

Розминка:  30 хв до початку відділення!!!

 

Заявки:

Реєстрація  ON-LINE на сайті www.flymark.dance до 23.00 17-го березня 2017 р. 

Детальніше: https://flymark.dance/Competition/Details/286

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • танц. майданчик натуральний паркет  - 350 кв.м.;
  • професійне освітлення;
  • професійне озвучення;
  • танцювальний магазин;
  • пригощає кафетерій;
  • професійна фото-відео студія АRDAN;
  • місця для переодягання.

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2017 рік) будь-якої організації.

Суддівство буде проводитися за планшетами.

Організатор має право об’єднувати категорії, в яких зареєструвалось 1-2 пари. Без попередньої заявки участь у турнірі неможлива.

 

Організатор:

Президент КСТ  «ЮВЕНТА ДЕНС»  - Юрій Задорожний

E-mail: zadorozhnyi_yurii@ukr.net,

Тел. моб.: (098) 40 15115, (093) 63 66 735.

 

За  допомогою при поселенні в готелях Трускавця звертатися до організатора до 10 березня.

 

ПРИЗОВИЙ ФОНД

“Дорослі  OPEN”  1 – 1500 ГРН,  2 - 800 ГРН,  3 – 500 ГРН

 

Трускавець розташований у мальовничій долині з півночі від передгір'я Східних Карпат! Перебуваючи у Трускавці ви зможете відвідати чарівні куточки Карпат, спробувати всесвітньовідому воду ”Нафтуся”. Ви дізнаєтесь про минуле курорту, про його досягнення та перспективи, оглянете джерела мінеральних вод, побуваєте в мальовничих околицях міста. Також є можливість відвідати перший і єдиний у Західній Україні Дельфінарій «Оскар» (тел. 0500330339)

 

Будемо раді бачити вас у нас на турнірі !!!

 

Couples / Entries  368 / 685
Categories18 March, Saturday
10:0013:0015:0018:00
1 Children 1 (under 6) W-C
2 Children 2 (under 8) W-C
3 School A (under 10) W-C-J
4 School B (under 12) W-C-J
5 School V (under 15) W-C-J
6 Juveniles 1+2 Debut W-C
7 Solo Children Debut W-C
8 Solo School 1 (under 10) W-C-J
9 Solo School 2 (under 14) W-Q-C-J
10 Solo Debut 1 (under 10) W-C-J
11 Solo Debut 2 (under 14) W-C-J
12 Solo Juveniles 1+2 N W-Q-C-J
13 Solo Juniors 1+2 N W-Q-C-J
14 Solo Juniors 1+2 E LA
15 Children N W-Q-C-J
16 Cup Single dance SW, CH, J
17 Cup Single dance (Solo) CH, J
18 School 1 (under 10) W-Q-C-J
19 School 2 (under 12) W-Q-C-J
20 School 3 (under 15) W-Q-C-J
21 Juveniles 1 N W-Q-C-J
22 Juveniles 2 N W-Q-C-J
23 Juniors 1 N W-Q-C-J
24 Juniors 2 N W-Q-C-J
25 Juveniles 1 E ST, LA
26 Juveniles 2 E ST, LA
27 Cup Single Dance SW, CH, J, SA
28 Juniors 1 E ST, LA
29 Juniors 2 E ST, LA
30 Juveniles 1+2 D ST, LA
31 Juniors 1 D ST, LA
32 Juniors 2 D ST, LA
33 Youth+Adult D ST, LA
34 Juveniles 1+2 C ST, LA
35 Juniors 1 Rising Stars ST, LA
36 Juniors 2 Rising Stars ST, LA
37 Youth 1+2 OPEN ST, LA
38 Adults OPEN ST, LA
Couples / Entries  368 / 685
JudgesCity / Country
Bakshis Alexandr Dondusheni
Андрес Анна Львів / Україна
Бовт Оксана Яворів / Україна
Великголова Діана Чернівці / Україна
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Витягловська Анастасія Львів / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Волошин Ірина Львів / Україна
Галуга Галина Івано-Франківськ / Україна
Голейко Іван Львів / Україна
Дудяк Наталія Львів / Україна
Журенко Наталія Южне / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Ільїнов Максим Львів
Карайван Олександр Львів / Україна
Киричик Леся Луцьк / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Кулинич Лариса Стрий
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Міщенко Анастасія Львів / Україна
Нетлух Ольга Львів
Опаленик Тарас Львів / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Патрій Юлія Яворів / Україна
Подолинна Юлія Львів / Україна
Ракевич Аліна Львів / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савка Анастасия Чернівці
Савчук Євгенія Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Старик Богдан Львів / Україна
Стецьків Павло Самбір / Україна
Судол Оксана Долина
Судол Тарас Долина
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Шалаковський Віталій Львів
Шаріфов Арсен Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine4/5 4/5
NatkhnennyaDolyna / Ukraine5/11 5/11
RITMDondusheni / Moldova22/44 21/39
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine8/8 8/8
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine5/5 5/5
Grand DansLutsk / Ukraine3/8 3/7
AelitaLviv / Ukraine22/63 20/51
AmatorLvivLviv / Ukraine11/21 10/20
BronxLviv / Ukraine2/3 2/3
CrystalLviv / Ukraine16/80 11/57
Dance 42Lviv / Ukraine15/30 15/30
DiademaLviv / Ukraine5/14 5/14
EdelveysLviv / Ukraine6/13 6/13
ElegantLviv / Ukraine13/19 11/14
EmpireLviv / Ukraine17/34 17/34
FleshLviv / Ukraine1/3 1/3
FokstrotLviv / Ukraine5/5 5/5
NikaLviv / Ukraine2/2 0/0
ProlisokLviv / Ukraine2/2 2/2
SharmLviv / Ukraine6/9 5/8
STEmPLviv / Ukraine9/14 9/14
TalismanLviv / Ukraine4/6 4/6
VikadansLviv / Ukraine11/17 11/17
FollowwayНовий Розділ / Ukraine4/6 3/5
FantaziyaСамбір / Ukraine9/14 9/14
Royal DanceСтрий / Ukraine37/56 37/55
SofiyaСтрий / Ukraine35/39 34/37
AlyansТернопіль / Ukraine5/22 3/16
Dance ArtТисмениця / Ukraine3/3 3/3
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine65/106 61/100
DreamХмельницький / Ukraine2/6 2/4
DanceLifeЧернівці / Ukraine14/30 14/30
LitseyЮжне / Ukraine5/23 5/23
LafestaЯворів / Ukraine8/14 8/14
Step by stepЯворів / Ukraine9/18 9/18