Loading
post image

Lviv winter cup - 2015

Чемпіонат України серед категорій Ювенали 2 Ст, Юніори 1 Ст. Кубок України серед Ювеналів 1 8т, Юніорів 1 10т, Юніорів 2 10т. Відкриті всеукраїнські змагання з танцювального спорту.
Мінмолодьспорту України, ВГО “ВФТС”, КСТ ”Фокстрот” (Львів), Олена та Андрій Поливка
Львів / Україна
12 - 13.12.2015

    

12-13 грудня 2015 р.

Чемпіонат України з танцювального спорту

серед категорій Ювенали 2 Ст, Юніори 1 Ст

Кубок України серед Ювеналів 1 8т, Юніорів 1 10т, Юніорів 2 10т

Відкриті всеукраїнські змагання з танцювального спорту

 

LVIV WINTER CUP – 2015

 

Місце проведення: м. Львів, вул. Щирецька 36, СК «ГРАЦІЯ».

Організатори: Мінмолодьспорту України, ВГО “ВФТС”, КСТ ”Фокстрот” (Львів), Олена та Андрій Поливка

 

Заявки: On-line реєстрація до 10.12.2015 р. на http://flymark.com.ua.

Реєстрація суддів на сайті http://flymark.com.ua.

 

До участі на змагання допускаються всі спортсмени України. Категорії “Школа” та “Соло” виконують тільки основні фігури.

Реєстрацію учасників змагань здійснюють тренери. Організатор залишає за собою право об’єднювати категорії участі.

Попередня реєстрація (обов’язкова для учасників м. Львова) 11 грудня 2015 року за адресою: м. Львів, вул. Щирецька 36, СК «ГРАЦІЯ».

Організатор допомагає учасникам з поселенням при умові попередньої заявки на поселення до 5 грудня 2015 року.

Організатори змагань: Поливка Андрій та Олена, тел.: +380 (97) 306 72 41,   e-mail: andriy.polyvka@gmail.com

 

Фінансові умови участі :

Внесок за участь у категоріях:

     перший рік, школа, бебі, соло складає                   120 грн з учасника за програму;

     Початківці, Хобі, Е, Д, С Класи                                   150 грн з учасника за програму;

     В клас, відкритий клас/рейтинг                           200 грн з учасника за програму.

Вхідний внесок для глядачів 100 грн/день;

місце за столиком додатково 50 грн до вхідного квитка за одне відділення.

 

Організатор допомагає учасникам з поселенням при умові попередньої заявки на поселення до 7 грудня 2015 року.

Організатор забезпечує поселення за свій кошт керівників делегацій (суддів або тренерів) спортсмени якої беруть участь у змаганнях 2 дні (при умові попередньої заявки до 7 грудня 2015 року).

 

Для спортсменів, що бажають подобово зняти квартиру:

 

http://doba.ua/ukr/cities/Lvov

 

http://www.real-estate.lviv.ua/podobovo-kvartira/Lviv

 

http://kvartirkov.com/kvartiry-posutochno-v-lvove/?gclid=Cj0KEQjwstaqBRCT38DWpZjJotIBEiQAERS6_OCfyAPFkt9CNlGcjuT9oyzxGp_DyMSi6QwTZSZHO50aArJS8P8HAQ

 

http://lvov.mesto.ua/uk/rent_daily/?gclid=Cj0KEQjwstaqBRCT38DWpZjJotIBEiQAERS6_A3OMDBIGyMPVE_J9x-3m5NpkmqhUS21zyAyh7WS19saAoxM8P8HAQ

 

http://www.dobovo.com/ua/львів-квартири-подобово.html?gclid=Cj0KEQjwstaqBRCT38DWpZjJotIBEiQAERS6_A-VAuKKqwDuhk5-pr_C7zoSA-IiSNq0PqYBAn8PBmQaAjE28P8HAQ

 

http://miete.com.ua/ua/Lvov

 

Couples / Entries  526 / 820
Categories12 December, Saturday13 December, Sunday
09:3014:0018:0010:0013:0017:00
1 Juveniles 1 E (9) ST - 8, LA - 9
2 Juveniles 2 E (29) ST - 28, LA - 29
3 Juniors 1 E (21) ST - 20, LA - 21
4 Juniors 2 E (9) ST - 9, LA - 7
5 Juveniles 1 D (5) ST - 5, LA - 4
6 Juveniles 2 D (17) ST - 14, LA - 11
7 Juniors 1 D (17) ST - 13, LA - 13
8 Juniors 2 D (11) ST - 9, LA - 8
9 Youth+Adult E+D (3) ST - 2, LA - 3
10 Juniors 1 C (6) ST - 4, LA - 6
11 Juniors 2 C (17) ST - 13, LA - 9
12 Youth+Adult C (10) ST - 7, LA - 5
13 Children under 8 (3) W-Q-C-J - 3
14 Juveniles 1 Cup Ukraine (11) 8 dances - 11
15 Juveniles 1 (9) ST - 8, LA - 7
16 Juveniles 2 (3) ST - 1 LA - 3
17 Juveniles 2 Championship Ukraine (12) ST - 12
18 Juniors 1 (7) ST - 4, LA - 6
19 Juniors 1 Cup Ukraine (10) 10 dances - 10
20 Juniors 1 Championship Ukraine (12) ST - 12
21 Juniors 2 (13) ST - 4 LA - 11
22 Juniors 2 Cup Ukraine (9) 10 dances - 9
23 Youth (12) ST - 4, LA - 10
24 Adults (10) ST - 6, LA - 4
25 Seniors (2) ST - 2, LA
26 First steps (under 6) (6) W-C - 6
27 First steps (6-7 years) (33) W-C - 33
28 First steps (8-9 years) (15) W-C - 15
29 First steps (10-11 years) (6) W-C - 6
30 First steps (12-13 years) W-C
31 First steps (up 14) W-C
32 First steps Solo (under 6) (4) W-C - 4
33 First steps Solo (6-7 years) (29) W-C - 29
34 First steps Solo (8-9 years) (17) W-C - 17
35 First steps Solo (10-11 years) (8) W-C - 8
36 First steps Solo (12-13 years) (4) W-C - 4
37 First steps Solo (up 14) W-C
38 School Baby (3 dances) (4) W-C-J - 4
39 School 1 (6-7 years) (27) W-C-J - 27
40 School 2 (8-9 years) (54) W-C-J - 54
41 School 3 (10-11 years) (26) W-Q-C-J - 26
42 School 4 (12-13 years) (10) W-Q-C-J - 10
43 School 5 (14-15 years) (1) W-Q-C-J - 1
44 School Youth+Adult W-Q-C-J
45 Solo Baby (3 dances) (3) W-C-J - 3
46 Solo 1 (6-7 years) (29) W-C-J - 29
47 Solo 2 (8-9 years) (49) W-C-J - 49
48 Solo 3 (10-11 years) (20) W-Q-C-J - 20
49 Solo 4 (12-13 years) (5) W-Q-C-J - 5
50 Solo 5 (up 14) (2) W-Q-C-J - 2
51 Children Beg. (9) W-Q-C-J - 9
52 Juveniles 1 Beg. (27) W-Q-C-J - 27
53 Juveniles 2 Beg. (25) W-Q-C-J - 25
54 Juniors 1 Beg. (16) W-Q-C-J - 16
55 Juniors 2 Beg. (6) W-Q-C-J - 6
56 Youth+Adult Beg. (1) W-Q-C-J - 1
57 Hobby ST, LA
Total by section1611309312223084
Couples / Entries  526 / 820
JudgesCity / Country
Neginska Karina Odessa
Балтрунас Ольга Львів
Белей Володимир Рівне
Бобель Андрій Львів / Україна
Висоцька Тетяна Житомир
Висоцький Руслан Вінниця
Гаврилина Людмила Житомир / Україна
Гаврилюк Катерина Львів / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Данканич Мирослава Ужгород / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Карайван Олександр Львів / Україна
Карапетян Карина Одеса / Україна
Кириєнко Дмитро Славутич / Україна
Кравченко Оксана Одеса
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Красківська Юлія Славутич / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Мавдрик Дмитро Червоноград
Маслій Олег Львів / Україна
Маслій Борис Жидачів
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Мицак Юлія Тернопіль
Мороз Ольга Одеса
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Ірина Львів
Муж Лідія Львів / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Поливка Андрій Львів
Поливка Олена Львів
Радіонов Артем Житомир / Україна
Радух Юрій Львів / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Самойлов Дмитро Одеса / Україна
Советченко Вадим Київ / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Федотов Максим Київ
Федотова Яна Київ
Філінська Надія Львів / Україна
Черепаня Тарас Стрий
Черниш Артем Київ / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
LibertangoDrogobych / Ukraine13/18 13/18
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine2/8 0/0
MriyaKorosten / Ukraine1/3 1/2
ModernKovel / Ukraine5/13 5/12
Dans-ArtKyiv / Ukraine5/21 3/9
FavorKyiv / Ukraine1/1 0/0
Liga-A KiyivKyiv / Ukraine6/14 6/14
Slavutich StarKyiv / Ukraine2/5 2/4
YurisKyiv / Ukraine1/2 1/2
AdazhioLviv / Ukraine14/16 14/16
AelitaLviv / Ukraine12/15 8/8
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine2/3 2/3
AnDensLviv / Ukraine5/6 3/4
EdelveysLviv / Ukraine38/45 36/43
EstetLviv / Ukraine14/32 14/31
FokstrotLviv / Ukraine151/196 145/189
FollowwayLviv / Ukraine5/9 5/9
KarmensLviv / Ukraine10/13 9/12
LambadaLviv / Ukraine10/10 9/9
LiderLviv / Ukraine11/16 11/16
ORIGINALLviv / Ukraine15/15 12/12
Royal DanceLviv / Ukraine4/8 4/8
SharmLviv / Ukraine1/2 0/0
StilLviv / Ukraine1/2 1/2
TalismanLviv / Ukraine3/3 3/3
ЄvrodansLviv / Ukraine3/3 2/2
Elit DansOdesa / Ukraine5/11 5/11
Kolov-MegadansOdesa / Ukraine4/19 4/19
Mega DanceOdesa / Ukraine8/20 8/18
PIRUETOdesa / Ukraine3/8 3/7
SlavaOdesa / Ukraine8/38 5/17
Gloriya DensZhovkva / Ukraine5/5 5/5
Studiya AkordZhydachiv / Ukraine21/30 13/17
Dans LayfZhytomyr / Ukraine5/11 4/10
EstetZhytomyr / Ukraine9/14 8/10
GalateyaZhytomyr / Ukraine1/5 1/5
KristalZhytomyr / Ukraine2/4 2/4
FollowwayНовий Розділ / Ukraine9/9 9/9
RytmРівне / Ukraine11/11 11/11
FantaziyaСамбір / Ukraine35/43 29/36
Slavutich-StarСлавутич / Ukraine8/22 8/16
KrokСтрий / Ukraine8/9 8/9
MaestroСуми / Ukraine4/9 3/4
AlyansТернопіль / Ukraine2/6 2/4
GloriyaУжгород / Ukraine3/7 3/7
GratsiyaУжгород / Ukraine1/3 1/3
FantaziyaХирів / Ukraine16/16 16/16
KrokХмельницький / Ukraine4/14 4/11
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine8/19 8/19
FeniksЧернівці / Ukraine5/17 5/17
KarnavalЧернівці / Ukraine36/84 36/83
MolodistЧернівці / Ukraine11/13 10/11
SuchasnikЧернівці / Ukraine5/10 5/10
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine1/6 1/3