Loading
post image

Кубок Древлянського Краю - 2015

Ніколайчук Володимир
Коростень / Україна
14.11.2015

Всесвітня федерація танцювального спорту (WDSF)

Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС)

Житомирський обласний осередок (ВФТС)

Клуб спортивного танцю „Мрія"

         ВСЕУКРАЇНСЬКІ РЕЙТИНГОВІ ТА КЛАСИФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ З ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ

КУБОК ДРЕВЛЯНСЬКОГО КРАЮ – 2015

Дата: 14 листопада (субота) 2015р.

Місце проведення: м.Коростень, вул.Кірова, 38. „Будинок науки і техніки” (навпроти залізничного вокзалу)

Згідно рішення Президії ВФТС до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом згідно примітки в правилах проведення змагань ВФТС (дивись cайт http://adsf.com.ua/)

Майданчик: 18х12, (паркет).

Костюми та взуття: Згідно правил ВФТС. Обов’язкова наявність накаблучників.

Нагородження:  Переможці та призери нагороджуються медалями, кубками та дипломами.

ON-LINE реєстрація на сайті www.flymark.com.ua

                                                                                                           Організатор :Нiколайчук Володимир  

                                                                                                          e-mail: nikolajchuk1985@yandex.ru

                                                                                                          тел.      +38-067-699-43-35                                                                                

 

Соло, діти, школа -120 грн. з особи за програму

Початківці, Е, Д -140 грн. з особи за програму

Відкритий клас -160 грн. з особи за програму

Вхідний квиток 80 грн. на весь день змагань

До зустрічі на змаганнях!!!

Couples / Entries   327 / 415
Categories14 November, Saturday
9:3015:3018:30
1Solo 5-6 yearsW-C
2Solo 7-9 yearsW-C
3Solo Juveniles 1+2 Beg.W-Q-C-J
4Children 5-6 yearsW-C
5Children 7-9 yearsW-C
6School 5-6 yearsW-C
7School 7-8 yearsW-C-J
8School 9-11 yearsW-C-J
9Children beg.W-Q-C-J
10Juveniles 1 beg.W-Q-C-J
11Juveniles 2 beg.W-Q-C-J
12Juniors 1+2 beg.W-Q-C-J
13Juveniles 1 E6 dances
14Juveniles 2 E6 dances
15Juniors 1+2 EST, LA6 dances
16Juveniles 1+2 D8 dancesST, LA
17Juniors 1 DST, LA8 dances
18Juniors 2 DST, LA8 dances
19Juveniles 1ST, LA
20Juveniles 2ST, LA
21Juniors 1ST, LA
22Juniors 2ST, LA
Total by section000
Couples / Entries   327 / 415
JudgesCity / Country
Salyamon Vitaly Ірпінь
Базела Дмитро Київ
Боган Ярослав Житомир
Бормотова Євгенія Житомир / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Гавриліна Людмила Житомир
Грибан Валентина Житомир
Грибан Михайло Житомир / Україна
Данильчук Олег Алчевськ
Ковалев Максим Київ / Україна
Ковалев Максим Киев
Корзун ВалеріяЖитомир
Кравчук Юлія Житомир
Кузьмінський Олександр Іллічівськ
Луженецька Олена Житомир
Міщенко І. Бердичів
Нагребельна Інна Житомир / Україна
Нефьодов Максим Житомир / Україна
Прокопчук Марина Черняхів
Радіонов Артем Житомир
Савицька Ольга Житомир
Сербіна Наталія Житомир
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Супрунчук Олег Житомир
Тимощук Вадим Біла Церква
Торошанко Олександр Київ / Україна
Точка Сергій Біла Церква
Хан Людмила Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Nadiya Berdychiv / Ukraine5/6
VivaT Bila Tserkva / Ukraine5/10
Adazhio Irpin / Ukraine17/19
Mriya Korosten / Ukraine16/30
Amator-sport-dans Kyiv / Ukraine10/14
Dance-ART Zhytomyr / Ukraine7/11
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine55/66
Estet Zhytomyr / Ukraine33/46
Galateya Zhytomyr / Ukraine22/31
Kolibri Zhytomyr / Ukraine9/10
Kristal Zhytomyr / Ukraine41/56
Prestige Zhytomyr / Ukraine8/9
Ritm Zhytomyr / Ukraine2/5
Smayl Zhytomyr / Ukraine7/7
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine83/83
Fiyesta Черняхів / Ukraine4/4
Lazurit Чорноморськ / Ukraine3/8