Loading
post image

Vinnitsa Open Championship

Заславський Дмитро, Пашинін Андрій
Вінниця / Україна
22.05.2016

 

   

 

Асоціація спортивного танцю України

                              Управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації

Асоціація спортивного танцю Вінницької області

 

Станом на 11.05.2016

 

Vinnitsa Open Championship

22 травня

 

Місце проведення: м. Вінниця, вул. 600-рiччя 17, ТРЦ Мегамолл, «Льодова арена»

 

Показові виступи

Чемпіони України

фіналісти Відкритого чемпіонату Великобританії

Антон Нестерко та Дар'я Марющенко

 

Показовi виступи Антона Нестерко та Дар'ї Марющенко вiдбудуться у 2 та 3 вiддiленнях

 

Організатор змагань залишає за собою право об'єднувати категорії Юв1 та Юв2; Юн1 та Юн2; Молодь1, Молодь2 та Дорослі - у разі недостатньої кількості пар

 

Стартові внески з особи за програму:

  • Соло, Школа, Дебют –120 грн;
  • Початкiвцi, Е клас - 140 грн;
  • D, C клас - 160 грн;
  • Чемпiонат областi – 180 грн.

 

Вхiдні квитки:

  • 100 грн на весь день змагань

 

Бронювання столикiв:

за телефоном (067) 432 34 56 та (093) 600 23 79 - Наталя.

Місце за столиком на одне відділення: 1 ряд +100 грн, 2 ряд + 60 грн до вартості вхідного квитка

 

Заявки на участь:

приймаються до 20 травня через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: https://flymark.dance/

Реєстрація:

закінчується за пiв години до початку відділення. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Обов’язкова попередня реєстрація вінницьких пар відбудеться 21 травня з 19.00 у приміщенні Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва (вул.Хмельницьке шоссе 22, каб. №227)

 

Костюми та фігури:

Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю, затверджених Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua). Суворо дiють обмеження по фiгурах!

 

Танцювальний майданчик: 300 кв.м  (13м - 23м)

 

Взуття: обов’язкова наявність пластикових накаблучників.

 

Суддівство:

1відділення - запрошені судді відповідної категорії; 2 та 3 відділення - запрошенi суддi вищої та міжнародної каторій, а також запрошені судді:

Iгор Соронович, Iгор Кобюк, Олена Мартинюк, Евгенія Колісніченко, Вiталiй Руденко, Тетяна Кузьменко, Олексiй Бісько, Олександр Мулляр, Сергiй Тюткало, Володимир Мачулка, Дмитро Росенко.

 

 

Головний суддя: Заславський Дмитро

Спортивний комісар: Бондарчук Ольга

Лічильна комісія: Ткаченко Віталій

 

Нагородження

категорія «соло», «школа», «дебют» - «золотий», «срібний», «бронзовий» фінал;

категорії «Початкiвцi», E, D, C класи та Вiдкритий Чемпiонат Областi  – фіналісти цінними подарунками, призери медалями, переможці кубком.

 

!!!УВАГА!!!

Призовий фонд категорії Дорослі Чемпіонат області (St, Lt):

1 місце – 1500 грн, 2 місце – 1000 грн, 3 місце – 500 грн

 

У категоріях Чемпiонат Областi парі з Вінниці або Вiнницької області, яка здобуде найкращий результат у своїй вiковiй категорiї, компенсуються стартовi внески за участь у Чемпiонатi України 2016 (11-12.06 м. Київ) за рахунок організаторів.

 

На змаганнях працюватимє професiйний фотограф – Roman Stetsyk

 

Слідкуйте за on-line програмою та результатами на сайті flymark.com.ua

 

Президент АСТВО

Заславський Дмитро

E-mail: dz-welless@list.ru

Mob.:+38(067)4325170

КСТ «Олімпія»

Андрій Пашинін        

E-mail:andreypashinin@mail.ru

Mob.: +38 (096) 213 62 17

 

Партнери змагань:

 

 

                                                        

 

                                      

 

 

Схема розташування столiв

 

 

  

     

     

    

  

 

 

Couples / Entries  380 / 618
Categories22 May, Sunday
09:3014:0019:00
1 Solo Baby School (4-5 years) (21) W-C - 21
2 Solo Children School (6-7 years) (24) W-C - 24
3 Solo Juveniles 1 School (24) W-C - 24
4 Solo Juveniles 2 School (14) W-C - 14
5 Solo Juniors 1+2 School (5) W-C - 5
6 Solo Juveniles 1 Beg. (20) W-Q-C-J - 20
7 Solo Juveniles 2 Beg. (11) W-Q-C-J - 11
8 Solo Juniors 1+2 Beg. (5) W-Q-C-J - 5
9 Solo Juveniles 1+2 Freestyle (14) ST - 7, LA - 13
10 Solo Juniors 1+2 Freestyle (8) ST - 5, LA - 8
11 Baby School (4-5 years) (12) W-C - 12
12 Children School (6-7 years) (29) W-C - 29
13 Juveniles 1 School (30) W-C - 30
14 Juveniles 2 School (10) W-C - 10
15 Juniors 1 School (2) W-C - 2
16 Juniors 2 School (1) W-C - 1
17 Children Debut (6-7 years) (31) W-C - 31
18 Children Solo Debut (6-7 years) (18) W-C - 18
19 Juveniles 1 Debut (21) W-C - 21
20 Juveniles 1 Solo Debut (8) W-C - 8
21 Children Beginners (6-7 years) (8) W-Q-C-J - 8
22 Juveniles 1 Beginners (29) W-Q-C-J - 29
23 Juveniles 2 Beginners (27) W-Q-C-J - 27
24 Juniors 1 Beginners (9) W-Q-C-J - 9
25 Juniors 2 Beginners (5) W-Q-C-J - 5
26 Hobby Beginners W-Q-C-J
27 Juveniles 1 E (6) ST - 2, LA - 6
28 Juveniles 2 E (18) ST - 15, LA - 17
29 Juniors 1 E (18) ST - 12, LA - 15
30 Juniors 2 E (10) ST - 6, LA - 7
31 Hobby E ST, LA
32 Juveniles 2 D (13) LA - 13 ST - 6
33 Juniors 1 D (14) ST - 11 LA - 12
34 Juniors 2 D (7) LA - 4 ST - 4
35 Youth 1+2 D (1) LA - 1 ST
36 Hobby D (3) ST - 2, LA - 1
37 Juniors 1 C (8) ST - 4 LA - 6
38 Juniors 2 C (7) LA - 6 ST - 5
39 Youth 1+2 C (4) LA - 4 ST - 2
40 Children Champ. (4) W-Q-C-S-J - 4
41 Juveniles 1 Champ. (7) ST - 6 LA - 5
42 Juveniles 2 Champ. (5) LA - 3 ST - 4
43 Juniors 1 Champ. (8) ST - 4 LA - 7
44 Juniors 2 Champ. (8) LA - 7 ST - 7
45 Youth 1 Champ. (3) ST LA - 3
46 Youth 2 Champ. (3) ST LA - 3
47 Adults Champ. (7) ST - 3 LA - 4
48 Seniors Champ. ST, LA
Total by section241226151
Couples / Entries  380 / 618
JudgesCity / Country
Антонюк Наталія Бар / Україна
Байделюк Сніжана Вінниця
Бакус Ольга Вінниця
Берник Владислав Чернівці / Україна
Бисько Олексій Київ
Вовненко Юрій Кропивницький / Україна
Гончаров Володимир Київ
Гучко Софія Київ / Україна
Журавський Сергій Старокостянтинів
Зарубіна Светлана Вінниця
Казько Дмитро Могилів-Подільський / Україна
Кобюк Ігор Київ
Кравчук Володимир Вінниця
Кравчук Інна Вінниця
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Кругляченко Таїса Одеса / Україна
Кузьменко Тетяна Чорноморськ / Україна
Кузьмінський Георгій Одеса / Україна
Маковій Андрій Вінниця
Мацюк Александр Вінниця / Україна
Мацюк Михайло Вінниця
Мацюк Павло Вінниця / Україна
Мачулка Володимир Кіровоград
Мулляр Олександр Тернопіль
Назарова Любов Бар / Україна
Руденко Віталій Київ
Сірак Олег Гнівань / Україна
Соронович Ігор Київ
Ткаченко Артем Черкаси
Філіппов Олег Вінниця
Шевчук Анна Бар
Щерблюк Олексій Одеса
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stilBar / Ukraine18/26 16/24
Gloriya-DansBar / Ukraine10/15 8/10
RoyaldansBila Tserkva / Ukraine1/2 0/0
IDEALGnivan / Ukraine17/19 17/19
FavoritKropivnitskiy / Ukraine16/37 16/37
AstraKyiv / Ukraine1/4 1/3
Dans-stilKyiv / Ukraine4/8 3/6
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine2/6 2/4
MifKyiv / Ukraine1/2 1/2
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/2 1/2
StarWayKyiv / Ukraine11/28 8/18
SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
FlyDanceLityn / Ukraine4/4 4/4
Arkadiya Odesa / Ukraine4/8 4/8
BrilliantOdesa / Ukraine4/14 4/14
FavoritOdesa / Ukraine3/9 2/8
FemidaOdesa / Ukraine10/24 9/17
AlemanaVinnitsa / Ukraine3/4 2/3
Alfa-densVinnitsa / Ukraine7/7 6/6
BoleroVinnitsa / Ukraine49/107 43/77
DebyutVinnitsa / Ukraine30/54 29/50
GratsiyaVinnitsa / Ukraine55/79 53/73
Liga-AVinnitsa / Ukraine20/37 18/31
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine13/26 13/20
OlimpiaVinnitsa / Ukraine37/38 35/36
RandevuVinnitsa / Ukraine10/16 10/15
ToriusVinnitsa / Ukraine1/1 1/1
VDMSh№1Prem'yerVinnitsa / Ukraine5/14 5/14
FlamingoZhmerynka / Ukraine6/8 4/6
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/1 0/0
Dans-EfektМогилів-Подільський / Ukraine11/22 11/22
ОлімпіяМогилів-Подільський / Ukraine18/33 18/33
RitmНемирів / Ukraine10/10 10/10
TvistСтарокостянтинів / Ukraine9/19 7/14
OlimpФастів / Ukraine5/5 4/4
USPIKhХмельницький / Ukraine1/4 0/0
Art-danceЧеркаси / Ukraine8/15 5/8
Golden DreamЧернівці / Ukraine7/13 7/12
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i TatyanyЧорноморськ / Ukraine3/10 2/6