Loading
post image

TERNOPOL CUP 2016

Володимир та Надія Кордюкевич
Тернопіль / Україна
18.12.2016

 

                                                      

TERNOPOL CUP 2016

 

Date / Дата: 18 December / 18 Грудня

Place / Місце: Concert HallPodolyany” (Tetsktylna St. 28ch)

 

Entry freeз особи за програму:

  • Debut, School ,solo – 120 UAH;
  • “N” – 150 UAH;
  • Hobby, «E», «D», - 170 UAH;
  • «C», CUP – 220 UAH.                    

 

Ticket: 120 UAH

 

Rules: According to WDC ALL Rules / Згідно Правил змагань АСТУ та WDC

 

ENTRIES/ЗАЯВКИ:

 Closing date for Entries: 17 of  December  2016 / до 17 грудня 2016 р.  On-line реєстрація пар на сайті http://flymark.dance

 

Adjucators:

Boleslaw Bara (PL), VLoh Svyatoslav (UA), Soronovych Ihor (UA ), Лаптєва Олександра (Львів), Прочко Юрій (Львів), Мар'юк Ірина (Стрий), Малишевський Вадим (Луцьк), Великголова Богдан, Великголова Діана (Чернівці), Дудяк Наталія (Львів), Кузнєчихін Станіслав (Володимир-Волинський), Шіт Тарас (Львів), Полигач Ігор (Тернопіль), Горобець Юрій (Хмельницький), Карайван Олександр (Львів), Астремська Людмила (Київ), Головащенко Руслан, Головащенко Олена (Київ), Палій Віктор (Одеса), Лемішко Олена (Київ) та ін.

 

Організатори:

КСТ «АРС»

Надія та Володимир Кордюкевич

Контактний телефон: (067)74-23-260

JudgesCity / Country
Boleslaw Bara Poland
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Барабаш Володимир Львів / Україна
Барна Сергій Львів / Україна
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Бойко Елена Чернівці
Борденюк Ірина Тернопіль
Вандерер Ольга Тернопіль
Великголова Діана Чернівці / Україна
Верба Вероніка Львів
Головащенко Олена Київ
Головащенко Руслан Київ
Гордій Дмитро Чернівці
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Грицевич Андрій Нововолинськ / Україна
Гуменюк Павло Тернопіль
Дмитренко Тетяна Рівне
Жуковська Світлана Городенка / Україна
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Ізюмська Юлія Тернопіль / Україна
Ільїнова Вікторія Львів
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карайван Олександр Львів / Україна
Карнас Тарас Тернопіль / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Корочанський Сергій Рівне
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Павло Яцик Івано-Франківськ
Полигач Ольга Тернопіль
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Саверська Анна Рівне / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ / Україна
Стахова Тетяна Тернопіль / Україна
Трофимлюк Олена Кременець
Федчишин Олександр Тернопіль
Черняк Олена Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Imidzh-dansGorodenka / Ukraine10/11 9/10
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine4/10 4/7
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine7/18 7/17
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine4/7 4/7
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine2/3 2/3
AntreKremenets / Ukraine27/29 26/28
FavorKyiv / Ukraine8/13 3/5
RitmLutsk / Ukraine9/11 4/4
AelitaLviv / Ukraine2/8 1/4
AnDensLviv / Ukraine4/6 3/5
CrystalLviv / Ukraine4/9 0/0
EmpireLviv / Ukraine1/1 1/1
SharmLviv / Ukraine7/7 7/7
VikadansLviv / Ukraine5/11 2/4
Viva danceVolochysk / Ukraine1/1 1/1
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine4/14 4/10
Bogus Нововолинськ / Ukraine1/2 0/0
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine3/3 3/3
Art-kvartalРівне / Ukraine2/2 0/0
LiniyaРівне / Ukraine6/13 6/12
AlyansТернопіль / Ukraine12/23 11/17
ArsТернопіль / Ukraine36/68 26/46
GrandeТернопіль / Ukraine5/6 5/6
KarmenТернопіль / Ukraine3/3 3/3
VivatТернопіль / Ukraine17/21 17/21
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine8/8 5/5
ЄvrodansТернопіль / Ukraine8/11 8/11
USPIKhХмельницький / Ukraine19/46 18/38
STILЧеркаси / Ukraine4/7 0/0
DanceLifeЧернівці / Ukraine13/16 11/13
LibidЧернівці / Ukraine7/11 7/11
MolodistЧернівці / Ukraine1/1 1/1