Loading
post image

Сонечко - 2016 (Соло дівчата). Сонячні стежки.

Ліга Танцю України, Пігулевський Владислав
Київ / Україна
23 - 24.04.2016

 

Шановні тренери та керівники танцювальних колективів!

запрошуємо на змагання:

 

23 квітня - «Сонечко - 2016» (Solo)

24 квітня -  «Сонячні стежки»

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Міжнародна Тенісна Академія (м.Київ  – Пуща-Водиця, вул. Міська, 9)

Як доїхати: від М Академмістечко: маршр. №391 до зупинки «Міська» 15 хв.

 

Будь-ласка, надсилайте заявки вчасно, від цього залежить програма змагань та зміни у ній.

При великій кількості пізніх заявок, у програмі можливі зміни (об’єднання двох днів змагань в один – неділю), будьте уважні та слідкуйте:

www.ltu.org.ua/

http://www.skasy.com/

www.facebook.com/DanceLiga
https://vk.com/liga_tanca

 

Реєстрація включно до 20 квітня (ср) 2016 року

on-line реєстрація WWW.SKASY.COM або WWW.FLYMARK.DANCE

 

Отримання номерів для пар м. Києва 21 квітня (чт) 10.00–15.00 в офісі ЛТУ.

 

!!! УВАГА !!!

На реєстрації обов’язкова наявність стартової книжки спортсмена та копії свідоцтва про народження, за її відсутності необхідно придбати тимчасову стартову картку (20 грн).

 

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 20 ГРН (виняток учасники з інших областей)

 

!!! БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ НЕМОЖЛИВА.

 

Категорія вважається дійсною, за умови реєстрації в ній двох учасників і більше. Категорії з однією заявкою будуть відмінені.

 

!!! УВАГА !!!

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації (ПІ, Місто, Клуб, Організація, суддівська категорія) та дотримання dress code.

 

Право на безкоштовний вхід мають лише тренери, що внесені до списку запрошених.

 

До участі в категорії ПК3 та ПК4 допускаються лише спортсмени, що мають класифікаційні книжки Всеукраїнських організацій, дійсних на 2016 рік, або за наявністю СТАРТОВИХ КАРТ.

Стартова карта – бланк, в якому фіксується прізвище та ім’я спортсмена, дата народження, клуб, тренер та результати участі у 5 (п’яти) змаганнях. Придбати стартову карту може спортсмен будь-якого клубу та будь-якої організації на реєстрації. Вартість – 20 грн (при собі мати копію свідоцтва про народження)

 

Учасники: згідно стартових книжок Всеукраїнських організацій,  дійсних на 2016 рік.

 

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

 

Заключні змагання танцювального сезону «КУБОК ЛТУ»

відбудуться 15 травня 2016 р. (Nivki-Hall)

 

До зустрічі на змаганнях!

 

Couples / Entries  105 / 122
Categories23 April, Saturday24 April, Sunday
10:0012:0014:0016:0010:0012:3015:0017:30
1 Baby Solo PK2 (4-5 years) W-C
2 Children Solo PK2 (6 years) W-C
3 Children Solo PK2 (7 years) W-C
4 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
5 Children Solo PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
6 Children Solo N (6-7 years) W-Q-C-J
7 Juveniles 1 Solo PK2 (8 years) W-C
8 Juveniles 1 Solo PK2 (9 years) W-C
9 Juveniles 1 Solo PK3 (8-9 years) W-C-J
10 Juveniles 1 Solo PK4 (8-9 years) W-Q-C-J
11 Juveniles 1 Solo N (8-9 years) W-Q-C-J
12 Juveniles 1 Solo N6 (8-9 years) W-T-Q-C-S-J
13 Juveniles 1 Solo E (8-9 years) ST, LA
14 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
15 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
16 Juveniles 2 Solo PK4 W-Q-C-J
17 Juveniles 2 Solo N W-Q-C-J
18 Juveniles 2 Solo N6 W-T-Q-C-S-J
19 Juveniles 2 Solo E ST, LA
20 Juniors 1+2 Solo PK2 W-C
21 Juniors 1+2 Solo PK3 W-C-J
22 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
23 Juniors 1+2 Solo N6 W-T-Q-C-S-J
24 Juniors 1+2 Solo E ST, LA
25 Juniors 1+2 Solo D ST, LA
26 Youth Solo N W-Q-C-J
27 Youth Solo E ST, LA
28 Youth Solo D ST, LA
29 Baby PK2 (4-5 years) W-C
30 Children PK2 (6 years) W-C
31 Children PK2 (7 years) W-C
32 Children PK3 (6-7 years) W-C-J
33 Children PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
34 Children N (6-7 years) W-Q-C-J
35 Juveniles 1 PK2 (8 years) W-C
36 Juveniles 1 PK2 (9 years) W-C
37 Juveniles 1 PK3 (8-9 years) W-C-J
38 Juveniles 1 PK4 (8-9 years) W-Q-C-J
39 Juveniles 1 N (8-9 years) W-Q-C-J
40 Juveniles 1 N6 (8-9 years) W-T-Q-C-S-J
41 Juveniles 1 E (8-9 years) ST, LA
42 Juveniles Show
43 Juveniles 2 PK2 W-C
44 Juveniles 2 PK3 W-C-J
45 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
46 Juveniles 2 N W-Q-C-J
47 Juveniles 2 N6 W-T-Q-C-S-J
48 Juveniles 2 E ST, LA
49 Juveniles 2 D ST, LA
50 Juniors 1+2 PK4 W-Q-C-J
51 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
52 Juniors 1+2 N6 W-T-Q-C-S-J
53 Juniors 1 E ST, LA
54 Juniors 1 D ST, LA
55 Juniors 1 C ST, LA
56 Juniors 1+2 + Youth Show
57 Juniors 2 + Youth E ST, LA
58 Juniors 2 D ST, LA
59 Juniors 2 + Youth C+B ST, LA
60 Youth+Adult D ST, LA
61 Youth+Adult FreeStyle ST, LA
62 Seniors ST
Total by section00000000
Couples / Entries  105 / 122
JudgesCity / Country
Григорович Вероніка Київ / Україна
Камінська Юлія Велика Димерка / Україна
Ларіна Анна Калинівка / Україна
Прогнімак Наталія Київ / Україна
Радченко Дмитрий Київ / Україна
Савков Сергій Київ / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
DANATA-DENSGlevaha / Ukraine3/3
Vida DanceKalynyivka / Ukraine2/2
AstraKyiv / Ukraine12/13
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine14/14
EliseDanceKyiv / Ukraine3/4
FavorKyiv / Ukraine1/1
ImidzhKyiv / Ukraine1/2
MeridianKyiv / Ukraine10/13
Nika-DansKyiv / Ukraine1/1
OLTEXKyiv / Ukraine1/2
Sport-DansKyiv / Ukraine16/20
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine14/16
Viktoriya AKyiv / Ukraine6/9
Sputnik DanceVelyka Dymerka / Ukraine17/18
OlimpФастів / Ukraine4/4