Loading
post image

DANCE IN THE HEART

Яночок Олександр
Бровари / Україна
28.05.2016

 

EAST EUROPEAN DANCE SPORT FEDERETION

INTERNATIONAL DANCE SPORTS LEAGUE

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛФСТ»

 

           «DANCE IN THE HEART»     

                                        

Дата проведення: 28 травня

Місце проведення: м. Бровари, вул. Чкалова 9а, спорткомплекс «Світлотехнік», від станції метро «ЛІСОВА», автобус 411, 327.

Танцювальний майданчик 200 кв/м

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

ліцензовані судді відповідних категорій, будь-яких танцювальних організацій. Суддівство буде проводитись за допомогою планшетів «Lenovo», усі результати суддівства будуть виведені на табло.

 

ЗАЯВКИ:

на участь у змаганнях в ІНТЕРНЕТ ФОРМАТІ приймаются до 27.05.2016

Адреса для on-line реєстрації: flymark.com.ua.

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

Реєстрація учасників закінчується суворо за 30 хв. до змагання

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

призові місця - медалі, дипломи, солодкі подарунки.

Фіналісти - дипломи, солодкі та памятні подарунки (КУБКИ У ВСІХ КАТЕГОРІЯХ)

Кат.«Дебют, Школа» діляться на бронзовий, срібний, золотий фінали. (Старт подарунки для всіх учасників турніру)

У кожному з танцювальних відділень найактивніші вболівальники будуть нагородженні солодкими призами від «Львівської майстерні карамелі»

 

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ:

  • 110 грн. (Школа);
  • 140 грн. (Н, Е, Д, С).

 

ВХІДНІ КВИТКИ: 100 грн.

 

ДОДАТКОВЕ МІСЦЕ ЗА СТОЛИКОМ: 40 грн

 

ЗАМОВЛЕННЯ СТОЛИКІВ: за номером: + 38 096 5499864 (Ірина).

 

УВАГА!!!! ПРАЦЮЄ СПОРТИВНИЙ КОМІСАР.

 

НА ТУРНІРІ ПРАЦЮЄ МАГАЗИН ( ІМПЕРІЯ ТАНЦЮ)

 

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:

  • ламінація номерів та дипломів
  • буфет.

 

Організатор:

Яночок Олександр +38 093 750 30 46 e-mail : Yanochok92@mail.ru

 

ПАРТНЕРИ ТУРНІРУ

                           

                          

 

 ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!

JudgesCity / Country
Виборна Тетяна Київ
Горовецкий Александр Бровари
Дацюк Ірина Київ
Денисенко Анастасия Ukraine
Іванов Олександр Київ / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Кізіль Віталій Бровари / Україна
Корх Анна Українка / Україна
Крохмалюк Олексій Бориспіль / Україна
Левандовська Оксана Київ / Україна
Липовецький Сергій Київ
Литвиненко Вадим Київ / Україна
Малько Вiра Київ
Маркевич Наталія Бориспіль
Московченко Олексій Буча / Україна
Никифорова Вiра Київ / Україна
Пащенко Микола Бровари
Пекарева Антоніна Київ / Україна
Передрий Надежда Київ / Україна
Репа Тетяна Переяслав-Хмельницький / Україна
Сегал Леонид Київ / Україна
Степанов Сергій Боярка
Федоренко Ірина Київ / Україна
Хилько Анна Вишгород / Україна
Шарифов Павло Овруч / Україна
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
BatakadaBoryspil / Ukraine2/5 1/1
ExcellentDanceBoryspil / Ukraine1/1 1/1
SharmBoryspil / Ukraine5/6 5/6
AlkorBoyarka / Ukraine5/5 5/5
AlexDanceBrovary / Ukraine42/53 39/46
Crystal DanceBrovary / Ukraine2/3 1/2
Prestizh Brovary / Ukraine19/21 18/20
TandemBrovary / Ukraine1/2 1/2
LegrandBucha / Ukraine14/15 11/12
AmeliyaKolonshchyna / Ukraine8/8 5/5
CARPE DIEMKonotop / Ukraine1/2 1/2
StilKotsubinske / Ukraine6/10 6/10
4-usKyiv / Ukraine4/6 4/5
ConcordKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance MaximumKyiv / Ukraine3/8 2/4
Dance VictoryKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-stilKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/1 1/1
DezhavyuKyiv / Ukraine4/4 3/3
DialogKyiv / Ukraine3/3 3/3
ENERGYKyiv / Ukraine8/10 8/9
FLASH DANCEKyiv / Ukraine16/23 10/12
Latinskiy kvartalKyiv / Ukraine16/20 16/18
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine1/1 1/1
SerpantinKyiv / Ukraine14/18 12/16
TandemKyiv / Ukraine17/27 12/18
TEMPKyiv / Ukraine8/10 8/9
TvistKyiv / Ukraine4/4 3/3
Winner-clubKyiv / Ukraine2/3 2/3
YurisKyiv / Ukraine2/2 1/1
DiademaLviv / Ukraine2/5 1/3
AfinaVyshgorod / Ukraine13/16 9/11
LiraОвруч / Ukraine21/44 21/44
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine58/150 44/101
EdelveysУкраїнка / Ukraine10/15 8/12
KarmenЧернігів / Ukraine3/6 0/0