Loading
post image

Ритми Києва 2021

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ НА ВІЗКАХ 2021. Відкриті міські змагання зі спортивних танців Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Супаданс» зі спортивних танців
Бойко Оксана, Соронович Ігор
Київ / Україна
28.02.2021

Conformance with the schedule

3.60 /5

Dressing rooms

2.85 /5

Design and comfort of the hall

3.30 /5

Lighting

4.05 /5

Music

4.00 /5

Evaluation done with   20   user(s)
Last feedback date   04.03.2021 11:20

 

 

Status 6.02.2021

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ НА ВІЗКАХ 2021

Відкриті міські змагання зі спортивних танців

Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Супаданс» зі спортивних танців

 

«РИТМИ КИЄВА 2021»

 

ДАТА:        28 лютого 2021

МІСЦЕ:     Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна

 

ЗАЯВКИ:                        

https://flymark.com.ua/  Заявки не пізніше 25-го лютого!!!

Прохання зареєструватися завчасно!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація ТРЕНЕРОМ або АДМІНІСТРАТОРОМ для київських пар  у п’ятницю 26-го лютого 2021 року з 10.00 до 18.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація учасників згідно класифікаційних книжок, дійсних на 2021 рік!!!

Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн.!!!

 

СУДДІ:      

Запрошені українські судді та судді, що мають дійсну на 2021 рік ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.com.ua!!!!!

 

НАГОРОДЖЕННЯ:   

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» в групах 1-8 нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 9-30 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, всі фіналісти змагань нагороджуються цінними призами від партнерів та сертифікатами.

 

ВНЕСКИ:            

  • Група 1-10       внесок у розмірі 300 грн. з учасника за одну програму,
  • Група 11-22     внесок у розмірі 350 грн. з учасника за одну програму,
  • Групи 23-31   внесок у розмірі 400 грн. з учасника за одну програму,
  • Група 32-33   внесок у розмірі 500 грн. з учасника за одну програму,

                                                

ВХІДНІ КВИТКИ:    

250 грн. – вхідний для глядачів на весь день змагань

100 грн. –  місце за столиком на одне відділення без урахування вхідного на день змагань.

Бронювання столиків:  (099) 133-77-29 Юля.

 

ОРГАНІЗАТОРИ

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана)

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

 

Професійні фотографи, стилісти зачісок та макіяжу повинні попередньо отримати акредитацію!
Заявки на акредитацію необхідно подати організаторам не пізніше 23-го грудня 2020!
Після акредитації інформація буде розміщена на сторінці змагань сайту ФЛАЙМАРК.
БЕЗ ОТРИМАНОЇ АКРЕДИТАЦІЇ РОБОТА ПРОФЕСІЙНИХ ФОТОГРАФІВ ТА СТИЛІСТІВ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!

 

Dancers / Couples / Entries:   638 / 461 / 700
Categories28 February, Sunday
09:0011:0013:0015:0017:0019:00
1 Children Debut (under 8) (10) W-C - 10
2 Children Debut Solo (under 8) (54) W-C - 54
3 Juveniles 1 Debut (6) W-C - 6
4 Juveniles 1 Debut Solo (36) W-C - 36
5 Children School (under 8) (5) W-C-J - 5
6 Children School Solo (under 8) (24) W-C-J - 24
7 Juveniles 1 School (23) W-C-J - 23
8 Juveniles 1 School Solo (50) W-C-J - 50
9 Juveniles 2 School (13) W-C-J - 13
10 Juveniles 2 School Solo (22) W-C-J - 22
11 Children N (3) W-Q-C-J - 3
12 Children N Solo (12) W-Q-C-J - 12
13 Juveniles 1+2 N (24) W-Q-C-J - 24
14 Juveniles 1+2 Solo N (50) W-Q-C-J - 50
15 Juniors 1+2 N (8) W-Q-C-J - 8
16 Juniors 1+2 Solo N (14) W-Q-C-J - 14
17 Juveniles 1 E (1) ST, LA - 1
18 Juveniles 1 Solo E (11) ST - 10, LA - 11
19 Juveniles 2 E (13) ST - 10, LA - 11
20 Juveniles 2 Solo E (16) ST - 12, LA - 15
21 Juniors 1+2 E (12) ST - 10, LA - 10
22 Juniors 1+2 Solo E (16) ST - 9, LA - 15
23Juveniles 1 DST, LA
24 Juveniles 2 D (12) ST - 8, LA - 12
25 Juniors 1 D (13) ST - 8, LA - 11
26 Juniors 2 D (8) ST - 6, LA - 8
27 Juniors 1+2 Freestyle Solo (14) ST - 7, LA - 9
28 Juveniles 1+2 C+B Rising Stars (14) ST - 10, LA - 11
29 Juniors 1 C+B Rising Stars (14) ST - 9, LA - 9
30 Juniors 2 C+B Rising Stars (16) ST - 15, LA - 7
31 Youth 1 C+B Rising Stars (17) ST - 12, LA - 9
32 Juniors 1+2 (19) ST - 9, LA - 13
33 Youth+Adults (18) ST - 15, LA - 4
34 CU - DUO (3) Freestyle - 2, LA - 1 ST - 2
35 CU - Duo 2 (1) Freestyle - 1, LA - 1 ST - 1
36 CU - single man (4) W-T-S-R-J - 4
37 CU - single woman (6) W-T-S-R-J - 6
38 CU - single children (3) W-S-J - 3
39 CU - Combi (6) Freestyle - 4 ST - 1 LA - 3
40 CU - Combi 2 (5) Freestyle - 3 ST - 1 LA - 1
41 CU - Solo (3) Freestyle - 3
42 CU - Solo 2 (3) Freestyle - 3
Total by section23319164696875
Dancers / Couples / Entries:   638 / 461 / 700
JudgesCity / Country
Alex Teleshko Kyiv / Ukraine
Teleshko Alex Київ
Андрєєва Tayisiya Lviv / Ukraine
Ауер Анастасія Київ
Бабич Анастасія Київ
Bysko Sofiya Kyiv / Ukraine
Бідюк Дмитро Хмельницький
Боднар Максим Київ
Бойко Денис Київ
Borovychenko Mariia Kyiv / Ukraine
Босецький Сергій Київ
Бреус Вікторія Київ
Булгаков Максиміліан Київ
Васін Олег Київ
Владикіна Анна Київ
Влох Дмитро Київ
Vovchyna Ostap Stryj / Ukraine
Vovchyna Yuliya Stryj / Ukraine
Гармаш МаргаритаКиїв
Гордієнко Алла Чернігів
Городніченко Вадим Рівне
Григорович Віталій Київ
Дехтярьов Сергій Дніпро
Evtushenko Tetyana Kyiv / Ukraine
Злиденко Вероніка Київ
Ivanova Anna Kyiv / Ukraine
Каліщук Валерія Одеса
Китаєва Віолетта Київ
Кобзар Кароліна Київ
Коб'юк Ігор Київ
Коросташов Денис Київ
Костак Влада Хуст
Lavrushka Artem Kyiv / Ukraine
Лаптєва Олександра Львів
Левіт Світлана Київ
Максименко Ольга Київ
Нонік Діана Київ
Orel Sergiy Kyiv / Ukraine
Parfonov Denis Kyiv / Ukraine
Pashinin Andrey Vinnitsa / Ukraine
Позовний Дмитро Київ
Пономаренко Владислав Київ
Портаненко Станіслав Київ
Rogut Yuliya Kyiv / Ukraine
Росенко Дмитро Полтава
Руденко Віталій Київ
Sopit Tetyana Kyiv / Ukraine
Соронович Ігор Київ
Терещенко ОлегКиїв
Tishchenko Igor Kyiv / Ukraine
Ткаченко ЄвгенКиїв
Turenko Roman Kyiv / Ukraine
Homenko Viktoriya Bucha / Ukraine
Khomiachenko Olesia Kyiv / Ukraine
Chernyavskiy Ivan Kyiv / Ukraine
Шевченко Руслан Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Balta / Ukraine3/72/3
Elerina Brovary / Ukraine3/63/5
Sapfir Bucha / Ukraine17/2117/20
Gloriya Chernigiv / Ukraine15/249/13
--- Chernigivska oblast / Ukraine1/21/2
Spektr Dnipro / Ukraine3/63/6
--- Dnipropetrovska oblast / Ukraine1/11/1
-- Donecka oblast / Ukraine8/138/10
Olimp Fastiv / Ukraine9/139/13
Elite-Dance Kamyanka / Ukraine3/43/3
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine1/10/0
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine3/52/3
Star Way Khmelnytskyy / Ukraine1/20/0
-- Kiyivska oblast / Ukraine4/62/2
"SPORT LEND DANZA" Kyiv / Ukraine9/129/12
Ailanto Kyiv / Ukraine1/20/0
All stars Kyiv / Ukraine1/21/2
Art Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
ASKdance Kyiv / Ukraine5/83/6
Astra Kyiv / Ukraine5/74/4
BALANCE Kyiv / Ukraine7/146/11
BIG Jump Kyiv / Ukraine3/33/3
BRAVO Kyiv / Ukraine12/1312/13
Concord Kyiv / Ukraine3/43/4
Dance Center SAMBA Kyiv / Ukraine3/50/0
Dance Energy , SSBT Kyiv / Ukraine1/21/2
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine3/33/3
Dance Studio LUNA Kyiv / Ukraine13/1513/15
DanceHall Kyiv / Ukraine9/169/16
DanceLand Kyiv / Ukraine15/3413/30
Dans-stil Kyiv / Ukraine5/65/6
Dans-stYale ( DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine7/96/8
Danza Kyiv / Ukraine2/22/2
Diamant Kyiv / Ukraine9/99/9
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine32/5832/58
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine1/31/3
Family Kyiv / Ukraine9/109/10
FENIKS Kyiv / Ukraine2/62/4
Fire dance Kyiv / Ukraine9/159/15
First Dance school Kyiv / Ukraine1/11/1
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine3/33/3
Forum Kyiv / Ukraine1/11/1
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/11/1
Imidzh Kyiv / Ukraine4/54/5
Lider-A Kyiv / Ukraine7/77/7
Maksimum Kyiv / Ukraine22/3518/28
MS Team Kyiv / Ukraine6/135/11
MStudio Kyiv / Ukraine14/2614/23
No club Kyiv / Ukraine10/2110/15
Oltima Kyiv / Ukraine12/2412/24
Original Dance School Kyiv / Ukraine23/2623/26
Panda Plyus Kyiv / Ukraine6/65/5
Pozitiv Dans Kyiv / Ukraine2/22/2
ProDanceSportClub Kyiv / Ukraine7/177/17
Respect dance hall Kyiv / Ukraine1/11/1
Rising Stars Kyiv / Ukraine3/43/4
Shans Kyiv / Ukraine4/64/6
Special one Kyiv / Ukraine5/65/6
Sport-Dans Kyiv / Ukraine2/31/1
StarDance Kyiv / Ukraine20/3420/34
Starlight DSC Kyiv / Ukraine1/11/1
StarWay Kyiv / Ukraine8/168/16
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine12/2211/21
Temp Kyiv / Ukraine5/55/5
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine11/139/10
Unique Style Kyiv / Ukraine1/11/1
Unison Kyiv / Ukraine5/71/1
Ренесанс Kyiv / Ukraine17/1917/19
DUSH Lviv / Ukraine9/239/22
Empire Lviv / Ukraine1/30/0
Studio JustDance Lviv / Ukraine1/11/1
Viktoriya Prestizh Melitopol / Ukraine1/10/0
--- Mikolayivska oblast / Ukraine3/43/4
Royal Dance Team Odesa / Ukraine1/11/1
Gross-M club Poltava / Ukraine9/217/15
Vega-Dance Rivne / Ukraine5/125/10
-- Rivne, Kiyiv / Ukraine1/21/1
--- Rivnenska oblast / Ukraine2/32/2
Kolorit Smila / Ukraine1/31/3
Royal Dance Stryj / Ukraine9/169/16
SMAFT Sumy / Ukraine1/20/0
Grande Ternopil / Ukraine1/11/1
Mars Vasylkyv / Ukraine1/21/2
-- Vinnicka oblast / Ukraine1/21/2
Debyut Vinnitsa / Ukraine1/20/0
Gratsiya Vinnitsa / Ukraine1/41/3
Olimpia Vinnitsa / Ukraine2/32/3
Vivat Vinnitsa / Ukraine1/20/0
-- Zhitomirska oblast / Ukraine1/11/1
Galateya Zhytomyr / Ukraine1/20/0
INFINITY Dance School Zhytomyr / Ukraine1/10/0