Loading
post image

Кубок Рівненської області

Українська Танцювальна Рада, Вадим Городніченко
Рівне / Україна
26.03.2016

 

Кубок Рівненської області

 

Судді: судді та тренери пар будь-який з танцювальних організацій України.

 

У вечірньому відділенні шоу багатократних чемпіонів України

переможців Кубку Світу 

Антона Нестерко та Дарї Марющенко

 

Реєстрація: on-line на сайті www.flymark.com.ua. Заявки научасть приймаються до 23 березня 2016р. до 23:00

Без попередньої заявки участь можлива за умови сплати подвійного внеску!

Реєстрація рівненських пар обов’язкова 25.03.2016р. з 12.00 до 18.00, за адресою: вул. Пушкіна 17, Школа №15, 2-й поверх, каб. №25

 

Правила: Відповідно до правил змагань WDC.

 

Внески: Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів

  • групи 1-17 - 200 грн. з особи за програму
  • групи 18-34 - 150грн. з особи за програму
  • для глядачів 100 грн. на весь день змагань
  • додатково місце за столиком 30-50 грн. на одне відділення

 

Бронювання столиків: +380 (50) 681 13 39 – Вадим

 

Організатор змагань: Українська Танцювальна Рада

                                          тел. +380 (50) 681 13 39 – Вадим Городніченко

                                         E-mail: vadim.gorodnichenco@mail.ru

JudgesCity / Country
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Бакалор Тимофій Київ
Васютяк Яна Київ / Україна
Воловнік Вадим Рівне / Україна
Галій Олена Здолбунів
Горобець Юрій Хмельницький
Городніченко Вадим Рівне
Груша Максим Київ / Україна
Заваліна Юлія Рівне
Зирянова Тетяна Київ
Зощук Євген Київ
Квашук Артур Луцьк
Климець Галина Рівне
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кузнєчихіна Софія Володимир-Волинський / Україна
Куценко Людмила Рівне
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Мізера Євгеній Рівне / Україна
Ніколенко Ірина Нововолинськ
Олійник Олена Рівне
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Пахомова Олена Київ / Україна
Полигач Ольга Тернопіль
Рибак Сергій Київ
Романкевич Іріна Рівне
Систалюк Христина Івано-Франківськ
Скріпнічук Євген Чернівці / Україна
Третевич Ольга Луцьк / Україна
Францен Сергій Київ
Черняк Олена Хмельницький / Україна
Юр Марія Івано-Франківськ / Україна
Янчук Анатолій Луцьк / Україна
Янчук Юлія Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine4/9 4/9
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine2/3 1/2
Dans-SferaKyiv / Ukraine5/10 5/10
Dans-TsentrKyiv / Ukraine12/17 8/11
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine2/5 2/5
OltimaKyiv / Ukraine4/9 4/9
SerpantinKyiv / Ukraine6/11 6/11
ZoryaniyKyiv / Ukraine2/6 2/6
KoronaLutsk / Ukraine1/1 1/1
RitmLutsk / Ukraine7/8 5/5
TroyandaLutsk / Ukraine8/13 6/10
YunistLutsk / Ukraine16/20 14/17
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine53/113 32/63
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine4/6 4/6
Star-stepZdolbuniv / Ukraine14/22 3/5
PerlinaНововолинськ / Ukraine2/2 2/2
15Рівне / Ukraine16/16 16/16
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine28/28 26/26
Art-kvartalРівне / Ukraine7/7 7/7
AstraРівне / Ukraine13/24 10/15
diamond danceРівне / Ukraine4/4 4/4
FortunaРівне / Ukraine17/21 13/15
KarmenРівне / Ukraine5/5 5/5
RytmРівне / Ukraine7/7 6/6
Vega-DanceРівне / Ukraine24/35 22/30
AlyansТернопіль / Ukraine11/24 9/20
DreamХмельницький / Ukraine13/18 12/17
USPIKhХмельницький / Ukraine5/11 5/11
LibidЧернівці / Ukraine15/32 14/28