Loading
post image

Весна Рівного 2016

Всеукраїнські класифікаційні змаганя з танцювального спорту
Белей Володимир, Куценко Людмила
Рівне / Україна
19.03.2016

 

  

Міністерство у справах сім’ї молоді та спорту

України Всесвітня Федерація Танцювального Спорту

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Рівненський обласний осередок ВФТС

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Клуб спортивного танцю «Ритм»

 

ВЕСНА РІВНОГО - 2016

Всеукраїнські класифікаційні змаганя з танцювального спорту

 

Дата проведення: 19 березня 2016 року

Місце проведення: м. Рівне, вул. Кн.Володимира 10

 

Змагання проводяться у відповідності до правил ВФТС та WDSF

 

До участі на змагання допускаються всі спортсмени України.

Заявка:

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua до 18-го березня 2016 р.

Реєстрацію учасників змагань здійснюють тренери, керівники клубів

Реєстрація танцювальних пар м. Рівного в п'ятницю, 18.03 І ПДМ, 301 каб., з 12.00 до 19.00!

 

Суддівська колегія:

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією.

Реєстрація суддів ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua

 

Організатор залишає за собою право об’єднувати категорії участі.

 

Оргкомітет змагань:

Рівненський обласний осередок Всеукраїнської Федерації Танцювального Спорту audsf.rivne@gmail.com

Клуб спортивного танцю «Ритм» Рівненського міського Палацу дітей та молоді

Володимир Белей тел.: 096 0756751, 066 0411383, 063 6952560

Людмила Куценко тел.: 067 8119953, 093 0441223


УМОВИ УЧАСТІ

Змагання проводяться з благодійною метою.

Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних внесків.

  • Діти, Соло, Школа - 100 грн. з учасника Початківці
  • Е - 120 грн. з учасника
  • Д, С - 130 грн. з учасника

Благодійний внесок для супроводжуючих та глядачів - 50 грн. на весь день змагань

JudgesCity / Country
oo oo Рівне / Україна
Prokaev Atrur Рівне / Україна
Prokaeva Oksana Рівне / Україна
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Арустамян Наталія Здолбунів
Базела Дмитро Київ / Україна
Белей Володимир Рівне / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Городніченко Вадим Рівне / Україна
Гриценюк Роман Рівне / Україна
Джум Олександр Рівне
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Куценко Людмила Рівне / Україна
Куцик Олег Луцьк
Малютчик Максим Рівне
Осіпов Костянтин Здолбунів
Радіонов Артем Житомир / Україна
Романкевич Іріна Рівне / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Супрунчук Олег Оліївська громада / Україна
Ташлікович Роман Рівне / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Ladushki Donetsk / Ukraine1/20/0
Troyanda Lutsk / Ukraine10/1410/13
Fokstrot Lviv / Ukraine16/3416/27
15 Rivne / Ukraine2/22/2
Aleksa Sport Dans Rivne / Ukraine7/87/7
Art-kvartal Rivne / Ukraine2/32/2
Flesh Rivne / Ukraine26/3625/28
Karmen Rivne / Ukraine1/11/1
Rytm Rivne / Ukraine65/8763/83
Vega-Dance Rivne / Ukraine5/55/5
elit danse Zdolbuniv / Ukraine18/2117/20
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine15/3814/35
Estet Zhytomyr / Ukraine7/157/12
Melodiya Zhytomyr / Ukraine1/11/1