Loading
post image

Весна Рівного 2016

Всеукраїнські класифікаційні змаганя з танцювального спорту
Белей Володимир, Куценко Людмила
Рівне / Україна
19.03.2016

 

  

Міністерство у справах сім’ї молоді та спорту

України Всесвітня Федерація Танцювального Спорту

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Рівненський обласний осередок ВФТС

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Клуб спортивного танцю «Ритм»

 

ВЕСНА РІВНОГО - 2016

Всеукраїнські класифікаційні змаганя з танцювального спорту

 

Дата проведення: 19 березня 2016 року

Місце проведення: м. Рівне, вул. Кн.Володимира 10

 

Змагання проводяться у відповідності до правил ВФТС та WDSF

 

До участі на змагання допускаються всі спортсмени України.

Заявка:

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua до 18-го березня 2016 р.

Реєстрацію учасників змагань здійснюють тренери, керівники клубів

Реєстрація танцювальних пар м. Рівного в п'ятницю, 18.03 І ПДМ, 301 каб., з 12.00 до 19.00!

 

Суддівська колегія:

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією.

Реєстрація суддів ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua

 

Організатор залишає за собою право об’єднувати категорії участі.

 

Оргкомітет змагань:

Рівненський обласний осередок Всеукраїнської Федерації Танцювального Спорту audsf.rivne@gmail.com

Клуб спортивного танцю «Ритм» Рівненського міського Палацу дітей та молоді

Володимир Белей тел.: 096 0756751, 066 0411383, 063 6952560

Людмила Куценко тел.: 067 8119953, 093 0441223


УМОВИ УЧАСТІ

Змагання проводяться з благодійною метою.

Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних внесків.

  • Діти, Соло, Школа - 100 грн. з учасника Початківці
  • Е - 120 грн. з учасника
  • Д, С - 130 грн. з учасника

Благодійний внесок для супроводжуючих та глядачів - 50 грн. на весь день змагань

JudgesCity / Country
oo oo Рівне / Україна
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Арустамян Наталія Здолбунів
Базела Дмитро Київ / Україна
Белей Володимир Рівне / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Городніченко Вадим Рівне / Україна
Гриценюк Роман Рівне / Україна
Джум Олександр Рівне
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Куценко Людмила Рівне / Україна
Куцик Олег Луцьк
Малютчик Максим Рівне
Осіпов Костянтин Здолбунів
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Прокаєва Оксана Рівне / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Романкевич Іріна Рівне / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Супрунчук Олег Житомир / Україна
Ташлікович Роман Рівне / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
LadushkiDonetsk / Ukraine1/2 0/0
TroyandaLutsk / Ukraine10/14 10/13
FokstrotLviv / Ukraine16/34 16/27
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine18/21 17/20
Dans LayfZhytomyr / Ukraine15/38 14/35
EstetZhytomyr / Ukraine7/15 7/12
MelodiyaZhytomyr / Ukraine1/1 1/1
15Рівне / Ukraine2/2 2/2
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine7/8 7/7
Art-kvartalРівне / Ukraine2/3 2/2
FleshРівне / Ukraine26/36 25/28
KarmenРівне / Ukraine1/1 1/1
RytmРівне / Ukraine65/87 63/83
Vega-DanceРівне / Ukraine5/5 5/5