Loading
post image

Кришталевий Променад

КСТ «VIVAT» - Покідько Лілія, Карнас Тарас, Покідько Юлія
Тернопіль / Україна
24 - 25.10.2015

Асоціація спортивного танцю України

Клуб спортивного танцю «VIVAT»

«Кришталевий променад»

24-25 жовтня 2015 року

м. Тернопіль, ТРЦ "Подоляни" Concert Hall

24 жовтня

Entry fee:           Per person per program:            

                             Juveniles , Juniors, Youth, Adults Open 200 UAH.;

                             Classification competitions: «C»180 UAH. ; «E», «D» - 150 UAH.

Tickets:              120 UAH. for all day.

                             In III (evening) separations – Specially invited guests with show dances – Champions of Ukraine in Professionals Latin -  Dmytro Vloh and Ekaterina Krisanova.

Prizes:                  All finalists of the competition will be rewarded by diplomas.

                              Prize-holders of the competition will be rewarded by diplomas, medals and cups.

Rules:                   According to WDC and UDSA Regulations.

Confirmations:   Online Registration in Flymark.com.ua until 22th of October.

Adjudicators:   Sergiy Frantcen – Ukraine, Valentina Fedorchuk - Ukraine, Maxim Kondratiev – Romania,  Irina Kondratieva - Moldova, Yuriy Prochko – Ukraine, Lapteva Oleksandra - Ukraine, Dmytro Vlokh – Ukraine, Ekaterina Krisanova– Ukraine and other invited WDC adjudicators.    

Table recervation: tel. 067 353 2773 Liliya

25 жовтня

Попередня реєстрація: По танцювальних книжках любої танцювальної організації дійсних на 2015р. Реєстрація пар категорії «Школа» здійснюється за свідоцтвами про народження.

Реєстрація до 22 жовтня 2015р. на сайті Flymark.com.ua

Для танцювальних клубів м. Тернополя реєстрація відбудеться 23 жовтня 2015 р. ТРЦ «Подоляни» Concert Hall

 

Змагання проводяться за рахунок спонсорських та благодійних внесків.

Благодійні внески для учасників (з особи за програму):

                                       ДЕБЮТ, СОЛО - 100 грн. з особи за участь.

                                       ШКОЛА, ПОЧАТКІВЦІ - 120 грн. з особи за участь.

Вхід для глядачів – 100 грн. на весь день змагань.

Судді: Тренери пар учасників, для суддівства категорії «Початківці» обов’язкова наявність суддівської книжки.

Призи: Усі учасники категорії Школа нагороджуються дипломами, медалями та подарунками, у категорії «Початківці» призери – медалями, дипломами та кубками.

 

Організатори:

КСТ «VIVAT»

Покідько Лілія, Карнас Тарас, Покідько Юлія

Тел. 0673532773           E-mail:vivat-dance@mail.ru

 

JudgesCity / Country
Bara Boleslaw Poland
Барна Сергій Львів
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Біскупська Олена Тернопіль / Україна
Бординюк Ірина Тернопіль
Вандерер Ольга Тернопіль / Україна
Великголова Богдан Чернівці / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Влох Дмитро Київ
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гуменюк Павло Тернопіль
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Демчук Ірина Львів
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Дмитро Галяс Тернопіль
Додик Адам Тернопіль / Україна
Дороніна Марія Тернопіль
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Ільїнова Вікторія Львів
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карнас Тарас Тернопіль
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Крісанова Катерина Київ
Лаптева Олександра Львів
Манжос Сергій Тернопіль
Маркіна Наіра Одеса / Україна
Мартинюк Анастасія Івано-Франківськ
Машталер Ірина Тернопіль
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Остапчук Вадим Тернопіль
Пасацька Поліна Черкаси / Україна
Пастух Ольга Тернопіль
Пижик Катерина Тернопіль
Покідько Лілія Тернопіль
Покідько Юлія Тернопіль
Прочко Юрій Львів
П'яничук Ірина Тернопіль / Україна
Ракевич Алина Львів
Савка Анастасія Чернівці
Стець Володимир Тернопіль
Федорчук Валентина Київ
Францен Сергій Харків
Черняк Олена Хмельницький / Україна
Швайко Оксана Богородчани / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine3/5 3/5
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine2/5 2/5
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine4/9 3/6
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine6/14 5/9
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine4/7 3/4
Sport-DansKyiv / Ukraine2/5 2/5
SupadansKyiv / Ukraine1/2 1/2
AelitaLviv / Ukraine5/8 5/8
CrystalLviv / Ukraine11/21 10/19
VikadansLviv / Ukraine7/11 6/8
Imperiya Odesa / Ukraine4/10 4/9
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine2/4 0/0
AlyansТернопіль / Ukraine32/42 32/42
ArsТернопіль / Ukraine9/12 8/10
EnergyТернопіль / Ukraine7/7 7/7
GrandeТернопіль / Ukraine25/37 25/35
KarmenТернопіль / Ukraine4/4 4/4
KvikstepТернопіль / Ukraine2/4 2/4
MalvyТернопіль / Ukraine11/11 10/10
VivatТернопіль / Ukraine112/163 94/126
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine16/16 16/16
World DanceТернопіль / Ukraine11/11 11/11
ЄvrodansТернопіль / Ukraine8/11 8/11
Dans-TsentrХмельницький / Ukraine2/3 2/3
EdelveysХмельницький / Ukraine6/9 6/9
USPIKhХмельницький / Ukraine20/41 18/34
DanceLifeЧернівці / Ukraine21/25 20/22